Volleybox
Start
Transfers
Nieuws
Database
Spelers
Spelers database
Spelers ranglijst
Samengewerkt?
Roosters 2023/24
Voormalige spelers
Familiebanden
Ploegen
Clubs database
Clubs ranglijst
Clubs beoordelingen
COVID-19 gevallen
Nationale ploegen database
Nationale ploegen ranglijst
Overige
Toernooien database
Medewerkers database
Trainers ranglijst
Agentschappen database
Agentschappen beoordelingen
Arena's database
Gemeenschap
Forum
Forum
Ongelezen posts
Gebruikers activiteit
Gebruikers commentaren
Meest actieve gebruikers
Gebruikers activiteit
Gebruikers prestaties
Gebruikers bij wedstrijden
Gebruikers per land
Gebruikers database
Alle gebruikers
Fans
Spelers
Agenten
Trainers
Statistici
Fysieke voorbereidingscoaches
Fysiotherapeuten
Team managers
Vacatures
Job markt
Beschikbare volleybalspelers
Beschikbare stafleden
Job aanbiedingen
Voorspellingen
Scores
Aanmelden
Heren Volleybox
Dames Volleybox
Beach Volleybox
Donkere modus
Taal:
Volleybox
Toernooien
Cup of Siberia and Far East
Edities
48
Ranglijst
26
Medaille tabel
19
Winnaars
11
Edities (48)
Toevoegen
Seizoen
1ste plaats
2de plaats
3de plaats
2023/24
Amurskie Tigritsy
VC Dynamo-Vladivostok
Lokomotiv Angara
2022/23
VK Olymp
Sakhalin
Lokomotiv Angara
2021/22
Yenisey Krasnoyarsk
VC Tyumen
VK Om-SibGUOR
2020/21
Geannuleerd
2019/20
Sakhalin
Yenisey Krasnoyarsk
2018/19
Sakhalin
Yenisey Krasnoyarsk
VK Primorochka
2017/18
Sakhalin
Yenisey Krasnoyarsk
VC Tyumen
2016/17
Yenisey Krasnoyarsk
VK Primorochka
Sakhalin
2015/16
Yenisey Krasnoyarsk
Sakhalin
VK Olymp
2014/15
Omichka Omsk
Yenisey Krasnoyarsk
VK Primorochka
2013/14
Omichka Omsk
Khara Morin
Fakel Novy Urengoy
2012/13
Yenisey Krasnoyarsk
VC Tyumen
Fakel Novy Urengoy
2011/12
Geannuleerd
2010/11
Geannuleerd
2009/10
Geannuleerd
2008/09
Geannuleerd
2007/08
Omichka Omsk
Samorodok Khabarovsk
Yurmash Yurga
2006/07
Samorodok Khabarovsk
Omichka Omsk
Omichka-2
2005/06
Stroitel Krasnoyarsk
Samorodok Khabarovsk
Omichka Omsk
2004/05
Samorodok Khabarovsk
Stroitel Krasnoyarsk
Aurum Khabarovsk
2003/04
Samorodok Khabarovsk
Metrostroy Krasnoyarsk
Lokomotiv Angara
2002/03
Samorodok Khabarovsk
SKA Zabaikalka Chita
Omichka Omsk
2001/02
Geannuleerd
2000/01
Sputnik Novosibirsk
1999/00
Fakel Novy Urengoy
1998/99
Omichka Omsk
1997/98
Fakel Novy Urengoy
1996/97
SKA Zabaikalka Chita
1995/96
Fakel Novy Urengoy
1994/95
Omichka Omsk
1993/94
Horizon Barnaul
1992/93
Horizon Barnaul
1991/92
Horizon Barnaul
1990/91
Zabaikalka Chita
1989/90
Omichka Omsk
1988/89
VK Kirovets
1987/88
Zabaikalka Chita
1986/87
Zabaikalka Chita
1985/86
Aurum Khabarovsk
1984/85
Geannuleerd
1983/84
Omichka Omsk
1982/83
Burevestnik Chita
1981/82
VK Kirovets
1980/81
Omichka Omsk
1979/80
VK Kirovets
1978/79
VK Kirovets
1977/78
VK Kirovets
1976/77
VK Kirovets
0