Volleybox
Start
Transfers
Nieuws
Database
Spelers
Spelers database
Spelers ranglijst
Samengewerkt?
Roosters 2023/24
Voormalige spelers
Familiebanden
Ploegen
Clubs database
Clubs ranglijst
Clubs beoordelingen
COVID-19 gevallen
Nationale ploegen database
Nationale ploegen ranglijst
Overige
Toernooien database
Medewerkers database
Trainers ranglijst
Agentschappen database
Agentschappen beoordelingen
Arena's database
Gemeenschap
Forum
Forum
Ongelezen posts
Gebruikers activiteit
Gebruikers commentaren
Meest actieve gebruikers
Gebruikers activiteit
Gebruikers prestaties
Gebruikers bij wedstrijden
Gebruikers per land
Gebruikers database
Alle gebruikers
Fans
Spelers
Agenten
Trainers
Statistici
Fysieke voorbereidingscoaches
Fysiotherapeuten
Team managers
Vacatures
Job markt
Beschikbare volleybalspelers
Beschikbare stafleden
Job aanbiedingen
Voorspellingen
Scores
Aanmelden
Heren Volleybox
Dames Volleybox
Beach Volleybox
Donkere modus
Taal:
Volleybox
Toernooien
Polish 1. Liga Kobiet
Edities
22
Ranglijst
67
Medaille tabel
36
Winnaars
19
Edities (22)
Toevoegen
Seizoen
1ste plaats
2de plaats
3de plaats
2024/25
2023/24
2022/23
ITA TOOLS Stal Mielec
LOS Nowy Dwór Mazowiecki
Trans-Ann Płomień Sosnowiec
2021/22
Roleski Grupa Azoty PWSZ Tarnów
ITA TOOLS Stal Mielec
LOS Nowy Dwór Mazowiecki
2020/21
UNI Opole
SPS Stal Mielec
Enea Energetyk Poznań
2019/20
Joker Świecie
UNI Opole
Enea Energetyk Poznań
2018/19
Joker Świecie
Wisła Warszawa
Tauron Banimex MKS Dąbrowa Górnicza
2017/18
Energa MKS Kalisz
Wisła Warszawa
WTS Solna Wieliczka
2016/17
Wisła Warszawa
Proxima Kraków
WTS Solna Wieliczka
2015/16
ŁKS Commercecon Łódź
Budowlani Toruń
Wisła Warszawa
2014/15
Zawisza Sulechów
ŁKS Commercecon Łódź
Budowlani Toruń
2013/14
KSZO SMS Ostrowiec Świętokrzyski
Karpaty Krosno
Developres Rzeszów
2012/13
PSPS Chemik Police
Jedynka Aleksandrów Łódzki
AZS Kraków
2011/12
Siódemka Legionovia Legionowo
KS Murowana Goślina
PSPS Chemik Police
2010/11
Enea PTPS Piła
KS Murowana Goślina
Silesia Volley
2009/10
TPS Rumia
Trefl Sopot
KSZO SMS Ostrowiec Świętokrzyski
2008/09
Grot Budowlani Łódź
Piast Szczecin
SCS Sokół Chorzów
2007/08
Impel Gwardia Wrocław
Wisła Kraków
SCS Sokół Chorzów
2006/07
Miejski Międzyszkolny Klub Sportowy Dąbrowa Górnicza
Wisła Kraków
Piast Szczecin
2005/06
Gedania Gdańsk
Miejski Międzyszkolny Klub Sportowy Dąbrowa Górnicza
Grot Budowlani Łódź
2004/05
Piast Szczecin
AZS Politechnika Częstochowa
Miejski Międzyszkolny Klub Sportowy Dąbrowa Górnicza
2003/04
Dalin Myślenice
Wisła Kraków
SMS PZPS Sosnowiec
0