Volleybox
Start
Transfers
Nieuws
Database
Spelers
Spelers database
Spelers ranglijst
Samengewerkt?
Roosters 2023/24
Voormalige spelers
Familiebanden
Ploegen
Clubs database
Clubs ranglijst
Clubs beoordelingen
COVID-19 gevallen
Nationale ploegen database
Nationale ploegen ranglijst
Overige
Toernooien database
Medewerkers database
Trainers ranglijst
Agentschappen database
Agentschappen beoordelingen
Arena's database
Gemeenschap
Forum
Forum
Ongelezen posts
Gebruikers activiteit
Gebruikers commentaren
Meest actieve gebruikers
Gebruikers activiteit
Gebruikers prestaties
Gebruikers bij wedstrijden
Gebruikers per land
Gebruikers database
Alle gebruikers
Fans
Spelers
Agenten
Trainers
Statistici
Fysieke voorbereidingscoaches
Fysiotherapeuten
Team managers
Vacatures
Job markt
Beschikbare volleybalspelers
Beschikbare stafleden
Job aanbiedingen
Voorspellingen
Scores
Aanmelden
Heren Volleybox
Dames Volleybox
Beach Volleybox
Donkere modus
Taal:
Volleybox
Toernooien
Ukrainian Superliga
Edities
33
Ranglijst
27
Medaille tabel
15
Winnaars
9
Edities (33)
Toevoegen
Seizoen
1ste plaats
2de plaats
3de plaats
2023/24
2022/23
SC Prometey-2
VK Dobrodiy-Meduniversity-SHVSM
Alanta
2021/22
SC Prometey
Khimik Yuzhny
Orbita-ZNU-ZODYuSSh
2020/21
SC Prometey
Khimik Yuzhny
Orbita-ZNU-ZODYuSSh
2019/20
Geannuleerd
2018/19
Khimik Yuzhny
Orbita-ZNU-ZODYuSSh
Volyn-Universytet-Odush
2017/18
Khimik Yuzhny
Volyn-Universytet-Odush
Halychanka-TNEU-GADZ
2016/17
Khimik Yuzhny
VC Dobrodiy
Volyn-Universytet-Odush
2015/16
Khimik Yuzhny
Orbita-ZTMC-ZNU Zaporozhya
Severodonchanka Severodonec
2014/15
Khimik Yuzhny
Severodonchanka Severodonec
Orbita-ZTMC-ZNU Zaporozhya
2013/14
Khimik Yuzhny
Severodonchanka Severodonec
Orbita-ZTMC-ZNU Zaporozhya
2012/13
Khimik Yuzhny
Volyn-Universytet-Odush
Orbita-ZTMC-ZNU Zaporozhya
2011/12
Khimik Yuzhny
Volyn-Universytet-Odush
Severodonchanka Severodonec
2010/11
Khimik Yuzhny
Jinestra Odessa
Severodonchanka Severodonec
2009/10
Halychanka-TNEU-GADZ
Jinestra Odessa
Krug Cherkasy
2008/09
Severodonchanka Severodonec
Krug Cherkasy
Halychanka-TNEU-GADZ
2007/08
Krug Cherkasy
Jinestra Odessa
Halychanka-TNEU-GADZ
2006/07
Krug Cherkasy
Jinestra Odessa
ZDIA
2005/06
Krug Cherkasy
Halychanka-TNEU-GADZ
Severodonchanka Severodonec
2004/05
Krug Cherkasy
Jinestra Odessa
Khimvolokno Cherkasy
2003/04
Jinestra Odessa
ZDIA
Krug Cherkasy
2002/03
Dynamo Jinestra Odessa
ZDIA
Krug Cherkasy
2001/02
Dynamo Jinestra Odessa
Krug Cherkasy
ZDIA
2000/01
Dynamo Jinestra Odessa
Krug Cherkasy
Halychanka-TNEU-GADZ
1999/00
Khimvolokno-Krug
Dynamo Jinestra Odessa
Halychanka-TNEU-GADZ
1998/99
Iskra Lugansk
Krug Cherkasy
Dynamo Jinestra Odessa
1997/98
Khimvolokno-Triverton
ZDIA Orbita
Iskra Lugansk
1996/97
Iskra Lugansk
Khimvolokno-Triverton
Dynamo Jinestra Odessa
1995/96
Iskra Lugansk
Dynamo Jinestra Odessa
Orbit-ZAES
1994/95
Iskra Lugansk
Orbit-ZAES
Dynamo Jinestra Odessa
1993/94
Iskra Lugansk
Orbit-ZAES
Bila Tserkva
1992/93
Orbita-ZNU-ZODYuSSh
Iskra Lugansk
Janvarka-Krayan Odessa
1991/92
Iskra Lugansk
Orbita-ZNU-ZODYuSSh
Lokomotiv Dnipropetrovsk
0