Volleybox
Główna
Transfery
Newsy
Baza
Siatkarki
Baza siatkarek
Ranking siatkarek
Czy pracowali razem?
Składy 2023/24
Byli siatkarze
Związki rodzinne
Drużyny
Baza klubów
Ranking klubów
Opinie o klubach
Przypadki COVID-19
Baza drużyn narodowych
Ranking drużyn narodowych
Pozostałe
Baza turniejów
Baza członków sztabu
Ranking trenerów
Baza agencji
Opinie o agencjach
Baza aren
Społeczność
Forum
Forum
Nieprzeczytane posty
Aktywność
Komentarze użytkowników
Najaktywniejsi użytkownicy
Aktywność użytkowników
Osiągnięcia użytkowników
Fani na meczach
Fani z krajów
Baza użytkowników
Wszyscy użytkownicy
Kibice
Siatkarze
Agenci
Trenerzy
Statystycy
Trenerzy p.fizycznego
Fizjoterapeuci
Menagerowie drużyn
Praca
Rynek pracy
Wolne siatkarki
Wolni członkowie sztabu
Oferty pracy
Typer
Wyniki
Zaloguj się
Siatkówka mężczyzn
Siatkówka kobiet
Siatkówka plażowa
Tryb ciemny
Język:
Edytuj logo
Dodane przez:
sitenoise
Volleybox
Kluby
Rosja
Dinamo Krasnodar
Dodaj tapetę
Udostępnij
Oś czasu
68
Składy
61
Turnieje
90
Hale
1
Mecze
263
Obserwujący
7
Dane drużyny
Edytuj
Ranking
57
Kraj
Rosja
Miejscowość
Krasnodar
Rok założenia
1946
Wyświetlenia
66049
Dodana przez
Volleybox
Profile społecznościowe
Edytuj
Poprzednie nazwy
Edytuj
Dynamo Krasnodar
Guvd Dinamo Krasnodar
Kto jest najlepszą siatkarką w historii?
Zobacz ranking siatkarek
2023/24
9
Turniej
Russian Cup
ma rangę
3.00
i ratio za 9th miejsce to
2.90
, dlatego 3.00 x 2.90 = 8.70 punktów
Russian Cup
-
Turniej w trakcie
Russian Superleague
7
Turniej w trakcie
Volleyball Century Cup
Autor:
Dinamo Krasnodar
Siatkarki
Alina Podskalnaya
Rozgrywająca
179
1998
Ekaterina Sinitsyna
Rozgrywająca
183
1997
Alisa Glushchenko
Atakująca
188
2001
Mariya Bogovskaya
Przyjmująca
187
2001
Elena Tkacheva
Przyjmująca
183
1989
Valeriya Shevchuk
Przyjmująca
184
2001
Anastasia Zhukova
Przyjmująca
181
1997
Maria Vorobyeva
Przyjmująca
185
1998
Olga Solovieva
Środkowa
190
1998
Kseniya Sokolova
Środkowa
186
2002
Rimma Goncharova
Środkowa
188
1995
Yuliya Podskalnaya
Środkowa
190
1989
Svetlana Masaleva
Libero
172
1999
Aleksandra Vidineeva
Libero
170
2002
Członkowie sztabu
Pavel Zabuslayev
Pierwszy trener
Denys Chaus
Asystent trenera
Igor Kiselev
Asystent trenera
Vyacheslav Kulakovskiy
Fizjoterapeuta
2022/23
8
Turniej
Russian Cup
ma rangę
3.00
i ratio za 8th miejsce to
3.20
, dlatego 3.00 x 3.20 = 9.60 punktów
Russian Cup
8
Turniej
Russian Superleague
ma rangę
5.00
i ratio za 8th miejsce to
3.20
, dlatego 5.00 x 3.20 = 16.00 punktów
Russian Superleague
Autor:
Dinamo Krasnodar
Siatkarki
Alina Podskalnaya
Rozgrywająca
179
1998
Ekaterina Sinitsyna
Rozgrywająca
183
1997
Alisa Glushchenko
Atakująca
188
2001
Mariya Bogovskaya
Przyjmująca
187
2001
Olga Zvereva
Przyjmująca
184
2000
Valeriya Shevchuk
Przyjmująca
184
2001
Anastasia Zhukova
Przyjmująca
181
1997
Olga Solovieva
Środkowa
190
1998
Ekaterina Yakovleva
Środkowa
187
2000
Rimma Goncharova
Środkowa
188
1995
Yuliya Podskalnaya
Środkowa
190
1989
Varvara Shepeleva
Libero
181
2001
Svetlana Masaleva
Libero
172
1999
Członkowie sztabu
Pavel Zabuslayev
Pierwszy trener
Denys Chaus
Asystent trenera
Igor Kiselev
Asystent trenera
Vyacheslav Kulakovskiy
Fizjoterapeuta
2021/22
2
Turniej
Cup of the Governor of the Kaliningrad region
ma rangę
0.25
i ratio za 2nd miejsce to
8.00
, dlatego 0.25 x 8.00 = 2.00 punktów
Cup of the Governor of the Kaliningrad region
10
Turniej
Russian Cup
ma rangę
3.00
i ratio za 10th miejsce to
2.60
, dlatego 3.00 x 2.60 = 7.80 punktów
Russian Cup
8
Turniej
Russian Superleague
ma rangę
5.00
i ratio za 8th miejsce to
3.20
, dlatego 5.00 x 3.20 = 16.00 punktów
Russian Superleague
Autor:
Dinamo Krasnodar
Siatkarki
Marina Babeshina
Rozgrywająca
181
1985
Polina Bogacheva
Rozgrywająca
175
2004
Vera Vetrova
Rozgrywająca
182
1986
Eseniia Mishagina
Rozgrywająca
180
2001
Bogumila Biarda
Atakująca
191
1999
Alisa Glushchenko
Atakująca
188
2001
Anna Kotikova
Przyjmująca
186
1999
Svetlana Sukhoverkhova
Przyjmująca
185
1992
Valeriya Shevchuk
Przyjmująca
184
2001
Olga Zvereva
Przyjmująca
184
2000
Maria Perepelkina
Środkowa
187
1984
Yuliya Podskalnaya
Środkowa
190
1989
Anastasia Ogolikhina
Środkowa
186
2003
Ekaterina Yakovleva
Środkowa
187
2000
Rimma Goncharova
Środkowa
188
1995
Ekaterina Tretyakova
Libero
176
1984
Svetlana Masaleva
Libero
172
1999
Członkowie sztabu
Pavel Zabuslayev
Pierwszy trener
Denys Chaus
Asystent trenera
Igor Kiselev
Asystent trenera
Vyacheslav Kulakovskiy
Fizjoterapeuta
2020/21
2
Turniej w trakcie
Cup of the Governor of the Tula region
3
Turniej
Russian Cup
ma rangę
3.00
i ratio za 3rd miejsce to
6.00
, dlatego 3.00 x 6.00 = 18.00 punktów
Russian Cup
7
Turniej
Russian Superleague
ma rangę
5.00
i ratio za 7th miejsce to
3.60
, dlatego 5.00 x 3.60 = 18.00 punktów
Russian Superleague
Autor:
Dinamo Krasnodar
Siatkarki
Vera Vetrova
Rozgrywająca
182
1986
Ekaterina Lazareva
Rozgrywająca
181
1995
Mariia Khaletskaya
Atakująca
195
1994
Bogumila Biarda
Atakująca
191
1999
Ekaterina Pipunyrova
Przyjmująca
188
2000
Svetlana Sukhoverkhova
Przyjmująca
185
1992
Angelina Sperskaite
Przyjmująca
188
1997
Olga Zvereva
Przyjmująca
184
2000
Angelina Lazarenko
Środkowa
193
1998
Maria Perepelkina
Środkowa
187
1984
Olga Solovieva
Środkowa
190
1998
Rimma Goncharova
Środkowa
188
1995
Tamara Zaitseva
Libero
170
1994
Ekaterina Tretyakova
Libero
176
1984
Członkowie sztabu
Konstantin Ushakov
Pierwszy trener
Denys Chaus
Asystent trenera
Igor Kiselev
Asystent trenera
Pavel Zabuslayev
Asystent trenera
Vyacheslav Kulakovskiy
Fizjoterapeuta
2019/20
11
Turniej
Russian Cup
ma rangę
3.00
i ratio za 11th miejsce to
2.40
, dlatego 3.00 x 2.40 = 7.20 punktów
Russian Cup
7
Turniej
Russian Superleague
ma rangę
5.00
i ratio za 7th miejsce to
3.60
, dlatego 5.00 x 3.60 = 18.00 punktów
Russian Superleague
Autor:
Dinamo Krasnodar
Siatkarki
Ekaterina Lazareva
Rozgrywająca
181
1995
Eseniia Mishagina
Rozgrywająca
180
2001
Mariia Khaletskaya
Atakująca
195
1994
Ekaterina Pipunyrova
Przyjmująca
188
2000
Mariya Bogovskaya
Przyjmująca
187
2001
Yuliya Korenchuk
Przyjmująca
180
1988
Angelina Sperskaite
Przyjmująca
188
1997
Olga Zvereva
Przyjmująca
184
2000
Angelina Lazarenko
Środkowa
193
1998
Olga Solovieva
Środkowa
190
1998
Rimma Goncharova
Środkowa
188
1995
Maria Bibina
Libero
170
1994
Ekaterina Tretyakova
Libero
176
1984
Członkowie sztabu
Konstantin Ushakov
Pierwszy trener
Denys Chaus
Asystent trenera
Igor Kiselev
Asystent trenera
Pavel Zabuslayev
Asystent trenera
Vyacheslav Kulakovskiy
Fizjoterapeuta
Trwa ładowanie
0