Volleybox
Główna
Transfery
Newsy
Baza
Siatkarki
Baza siatkarek
Ranking siatkarek
Czy pracowali razem?
Składy 2023/24
Byli siatkarze
Związki rodzinne
Drużyny
Baza klubów
Ranking klubów
Opinie o klubach
Przypadki COVID-19
Baza drużyn narodowych
Ranking drużyn narodowych
Pozostałe
Baza turniejów
Baza członków sztabu
Ranking trenerów
Baza agencji
Opinie o agencjach
Baza aren
Społeczność
Forum
Forum
Nieprzeczytane posty
Aktywność
Komentarze użytkowników
Najaktywniejsi użytkownicy
Aktywność użytkowników
Osiągnięcia użytkowników
Fani na meczach
Fani z krajów
Baza użytkowników
Wszyscy użytkownicy
Kibice
Siatkarze
Agenci
Trenerzy
Statystycy
Trenerzy p.fizycznego
Fizjoterapeuci
Menagerowie drużyn
Praca
Rynek pracy
Wolne siatkarki
Wolni członkowie sztabu
Oferty pracy
Typer
Wyniki
Zaloguj się
Siatkówka mężczyzn
Siatkówka kobiet
Siatkówka plażowa
Tryb ciemny
Język:
Volleybox
Turnieje
Italian Serie B1 Group D
Edycje
27
Ranking
146
Klasyfikacja medalowa
47
Zwycięzcy
22
Edycje (27)
Dodaj
Sezon
1-wsze miejsce
2-gie miejsce
3-cie miejsce
2023/24
2022/23
VTB Fcredil Bologna
Tenaglia Altino
CSI Clai Imola
2021/22
Exacer Montale
US Esperia Cremona
Bleuline Libertas Forlì
2020/21
Clementina Volley 2020
CSI Clai Imola
Tenaglia Altino
2019/20
Anulowany
2018/19
Aprilia Volley
Lu.vo Barattoli Arzano
C.M.O. Fiamma Torrese
2017/18
Cuore di Mamma Cutrofiano
Di Carlo Spa Altino
Aprilia Volley
2016/17
MAM Villa Zuccaro Santa Teresa
Acca Volley Montella
Volleyrò Casal de Pazzi
2015/16
Sigel Marsala
Volleyrò Casal de Pazzi
Lu.vo Barattoli Arzano
2014/15
Omia Volley 88 Cisterna
Golem Software Palmi
Marianna Guerriero Luvo Arzano
2013/14
Sigel Marsala
Volley Akragas
Gimam Ags VolAlto Caserta
2012/13
Newvolley Gricignano
Guerriero Luvo Arzano
Gimam Ags VolAlto Caserta
2011/12
Emmegi Engineering Marsala
Co.Im. Somea Falconara
Lardini Filottrano
2010/11
IFH Volley Frosinone
Rota Volley Mercato San Severino
Puntotel Sala Consilina
2009/10
Frigorcarni Soverato
Time Volley Matera
Rota Volley
2008/09
Pallavolo Pontecagnano Faiano
Volleyball Lamezia
Volley Soverato
2007/08
Accademia Volley Benevento
Libertas Aversa
Rota Volley
2006/07
Volley San Vito
Libertas Aversa
Pallavolo Femminile Matera
2005/06
Florens Castellana Grotte
Pallavolo Femminile Matera
Volley San Vito
2004/05
Volley Isernia
Amatori Volley Bari
Ima Sport Castelvetrano
2003/04
Arzano Volley
PM Volley Potenza
Amatori Volley Bari
2002/03
Pallavolo Aragona
Pall.SPES Matera
Ima Sport Castelvetrano
2001/02
Santeramo Sport
Gran Caffè Tortolì
Virtus Fari Salerno
2000/01
Tra.De.Co Volley Altamura
Virtus Fari Salerno
Cosenza Volley
1999/00
Pasta Primeluci Mavi Lercara Friddi
New Volley Maglie
PM Volley Potenza
1998/99
Aproli Bari
Pasta Primeluci Mavi Lercara Friddi
New Volley Maglie
1997/98
Tra.De.Co Volley Altamura
Volleyball Lanciano
New Volley Maglie
0