Volleybox
Główna
Transfery
Newsy
Baza
Siatkarki
Baza siatkarek
Ranking siatkarek
Czy pracowali razem?
Składy 2023/24
Byli siatkarze
Związki rodzinne
Drużyny
Baza klubów
Ranking klubów
Opinie o klubach
Przypadki COVID-19
Baza drużyn narodowych
Ranking drużyn narodowych
Pozostałe
Baza turniejów
Baza członków sztabu
Ranking trenerów
Baza agencji
Opinie o agencjach
Baza aren
Społeczność
Forum
Forum
Nieprzeczytane posty
Aktywność
Komentarze użytkowników
Najaktywniejsi użytkownicy
Aktywność użytkowników
Osiągnięcia użytkowników
Fani na meczach
Fani z krajów
Baza użytkowników
Wszyscy użytkownicy
Kibice
Siatkarze
Agenci
Trenerzy
Statystycy
Trenerzy p.fizycznego
Fizjoterapeuci
Menagerowie drużyn
Praca
Rynek pracy
Wolne siatkarki
Wolni członkowie sztabu
Oferty pracy
Typer
Wyniki
Zaloguj się
Siatkówka mężczyzn
Siatkówka kobiet
Siatkówka plażowa
Tryb ciemny
Język:
Volleybox
Turnieje
North Macedonia Championship
Edycje
32
Ranking
19
Klasyfikacja medalowa
11
Zwycięzcy
7
Edycje (32)
Dodaj
Sezon
1-wsze miejsce
2-gie miejsce
3-cie miejsce
2023/24
2022/23
Rabotnicki Skopje
OK Janta Volej
2021/22
Rabotnicki Skopje
2020/21
OK Janta Volej
ŽOK Vardar Skopje
OK Strumica Zeni
2019/20
ŽOK Vardar Skopje
Rabotnicki Skopje
Nakovski Volley
2018/19
Rabotnicki Skopje
Rabotnicki Skopje 2
Nakovski Volley
2017/18
OK Janta Volej
SVSK Kumanovo
2016/17
SVSK Kumanovo
OK Janta Volej
2015/16
OK Janta Volej
Rabotnicki Skopje
2014/15
Rabotnicki Skopje
OK Janta Volej
2013/14
Forza Skopje
OK Janta Volej
2012/13
Forza Skopje
OK Makedonijâ-Maks
2011/12
Forza Skopje
Foršped Veles
2010/11
Forza Skopje
2009/10
Forza Skopje
Rabotnicki Skopje
2008/09
Forza Skopje
Rabotnicki Skopje
2007/08
Forza Skopje
Rabotnicki Skopje
2006/07
Rabotnicki Skopje
2005/06
Rabotnicki Skopje
Kometal Student Skopje
2004/05
Kometal Student Skopje
2003/04
Rabotnicki Skopje
2002/03
Kometal Student Skopje
2001/02
Kometal Student Skopje
Rabotnicki Skopje
2000/01
Kometal Student Skopje
Rabotnicki Skopje
1999/00
Rabotnicki Skopje
1998/99
Rabotnicki Skopje
1997/98
Rabotnicki Skopje
1996/97
Rabotnicki Skopje
1995/96
Rabotnicki Skopje
1994/95
OK Strumica Zeni
1993/94
OK Strumica Zeni
1992/93
Rabotnicki Skopje
0