Volleybox
Główna
Transfery
Newsy
Baza
Siatkarki
Baza siatkarek
Ranking siatkarek
Czy pracowali razem?
Składy 2023/24
Byli siatkarze
Związki rodzinne
Drużyny
Baza klubów
Ranking klubów
Opinie o klubach
Przypadki COVID-19
Baza drużyn narodowych
Ranking drużyn narodowych
Pozostałe
Baza turniejów
Baza członków sztabu
Ranking trenerów
Baza agencji
Opinie o agencjach
Baza aren
Społeczność
Forum
Forum
Nieprzeczytane posty
Aktywność
Komentarze użytkowników
Najaktywniejsi użytkownicy
Aktywność użytkowników
Osiągnięcia użytkowników
Fani na meczach
Fani z krajów
Baza użytkowników
Wszyscy użytkownicy
Kibice
Siatkarze
Agenci
Trenerzy
Statystycy
Trenerzy p.fizycznego
Fizjoterapeuci
Menagerowie drużyn
Praca
Rynek pracy
Wolne siatkarki
Wolni członkowie sztabu
Oferty pracy
Typer
Wyniki
Zaloguj się
Siatkówka mężczyzn
Siatkówka kobiet
Siatkówka plażowa
Tryb ciemny
Język:
Volleybox
Turnieje
Slovenian Cup
Edycje
33
Ranking
58
Klasyfikacja medalowa
18
Zwycięzcy
6
Edycje (33)
Dodaj
Sezon
1-wsze miejsce
2-gie miejsce
3-cie miejsce
2023/24
2022/23
Nova KBM Branik
Calcit Volley
SIP Šempeter
GEN-I Volley
2021/22
Calcit Volley
Nova KBM Branik
SIP Šempeter
OD Krim
2020/21
Anulowany
2019/20
Nova KBM Branik
Calcit Volley
SIP Šempeter
OK Luka Koper
2018/19
Calcit Volley
Nova KBM Branik
Calcit Volley II
GEN-I Volley
2017/18
Nova KBM Branik
Calcit Volley
SIP Šempeter
OK Formis
2016/17
Nova KBM Branik
Calcit Volley
OK Formis
OK Vital Ljubljana
2015/16
Nova KBM Branik
Calcit Volley
GEN-I Volley
OK Luka Koper
2014/15
Nova KBM Branik
OK Luka Koper
ŽOK Braslovče
Calcit Volley
2013/14
Calcit Volley
Nova KBM Branik
OK Formis
ŽOK Puconci
2012/13
Calcit Volley
Nova KBM Branik
SIP Šempeter
ŽOK Braslovče
2011/12
Nova KBM Branik
Calcit Volley
OK Vital Ljubljana
GEN-I Volley
2010/11
Nova KBM Branik
Calcit Volley
OK Vital Ljubljana
SIP Šempeter
2009/10
Nova KBM Branik
Calcit Volley
GEN-I Volley
OK Vital Ljubljana
2008/09
GEN-I Volley
Nova KBM Branik
SIP Šempeter
Calcit Volley
2007/08
GEN-I Volley
Nova KBM Branik
OK Benedikt
TPV Novo Mesto
2006/07
GEN-I Volley
TPV Novo Mesto
OK Vital Ljubljana
OK Benedikt
2005/06
GEN-I Volley
ŽOK Šentvid
Nova KBM Branik
OK Luka Koper
2004/05
OK Sladkigreh Ljubljana
GEN-I Volley
Nova KBM Branik
OK Benedikt
2003/04
OK Sladkigreh Ljubljana
GEN-I Volley
OK Benedikt
Nova KBM Branik
2002/03
Nova KBM Branik
GEN-I Volley
OK Benedikt
OK Sladkigreh Ljubljana
2001/02
Nova KBM Branik
GEN-I Volley
OK Formis
OK Vital Ljubljana
2000/01
Nova KBM Meltal
GEN-I Volley
SIP Šempeter
OK Vital Ljubljana
1999/00
Infond Meltal
GEN-I Volley
ŽOK Šentvid
1998/99
Infond Meltal
OK Luka Koper
TPV Novo Mesto
OK Bled
1997/98
Infond Branik
OK Luka Koper
ŽOK Sobota
TPV Novo Mesto
1996/97
OK Luka Koper
TPV Novo Mesto
Infond Branik
OK Bled
1995/96
Infond Branik
OK Celje
OK Luka Koper
OK Bled
1994/95
OK Celje
OK Luka Koper
GEN-I Volley
1993/94
Paloma Branik
1992/93
Paloma Branik
1991/92
Paloma Branik
0