Volleybox
Główna
Transfery
Newsy
Baza
Siatkarki
Baza siatkarek
Ranking siatkarek
Czy pracowali razem?
Składy 2023/24
Byli siatkarze
Związki rodzinne
Drużyny
Baza klubów
Ranking klubów
Opinie o klubach
Przypadki COVID-19
Baza drużyn narodowych
Ranking drużyn narodowych
Pozostałe
Baza turniejów
Baza członków sztabu
Ranking trenerów
Baza agencji
Opinie o agencjach
Baza aren
Społeczność
Forum
Forum
Nieprzeczytane posty
Aktywność
Komentarze użytkowników
Najaktywniejsi użytkownicy
Aktywność użytkowników
Osiągnięcia użytkowników
Fani na meczach
Fani z krajów
Baza użytkowników
Wszyscy użytkownicy
Kibice
Siatkarze
Agenci
Trenerzy
Statystycy
Trenerzy p.fizycznego
Fizjoterapeuci
Menagerowie drużyn
Praca
Rynek pracy
Wolne siatkarki
Wolni członkowie sztabu
Oferty pracy
Typer
Wyniki
Zaloguj się
Siatkówka mężczyzn
Siatkówka kobiet
Siatkówka plażowa
Tryb ciemny
Język:
Volleybox
Turnieje
Soviet Union Championships
Edycje
44
Ranking
60
Klasyfikacja medalowa
20
Zwycięzcy
7
Edycje (44)
Dodaj
Sezon
1-wsze miejsce
2-gie miejsce
3-cie miejsce
1990/91
Uralochka Sverdlovsk
ADK Alma-Ata
Uralochka-2
1989/90
Uralochka Sverdlovsk
ADK Alma-Ata
BZBK Bakú
1988/89
Uralochka Sverdlovsk
ADK Alma-Ata
Orbita-ZNU-ZODYuSSh
1987/88
Uralochka Sverdlovsk
ADK Alma-Ata
CSKA Moscow
1986/87
Uralochka Sverdlovsk
CSKA Moscow
Kommunalnik Minsk
1985/86
Uralochka Sverdlovsk
ADK Alma-Ata
Kommunalnik Minsk
1984/85
CSKA Moscow
Uralochka Sverdlovsk
ADK Alma-Ata
1983/84
ADK Alma-Ata
Uralochka Sverdlovsk
Medin Odessa
1982/83
Dinamo Moscow
Medin Odessa
Uralochka Sverdlovsk
1981/82
Uralochka Sverdlovsk
CSKA Moscow
Medin Odessa
1980/81
Uralochka Sverdlovsk
Dinamo Moscow
Sokol Kiev
1979/80
Uralochka Sverdlovsk
TTU Leningrad
CSKA Moscow
1978/79
Uralochka Sverdlovsk
CSKA Moscow
Dinamo Moscow
1977/78
Uralochka Sverdlovsk
Iskra Lugansk
Dinamo Moscow
1976/77
Dinamo Moscow
CSKA Moscow
Uralochka Sverdlovsk
1974/75
Dinamo Moscow
Iskra Lugansk
CSKA Moscow
1973/74
CSKA Moscow
Dinamo Moscow
Iskra Lugansk
1972/73
Dinamo Moscow
CSKA Moscow
Iskra Lugansk
1971/72
Dinamo Moscow
CSKA Moscow
Neftchi Bakú
1970/71
Dinamo Moscow
Lokomotiv Moscow
Burevestnik Odessa
1969/70
Dinamo Moscow
Burevestnik Leningrad
Lokomotiv Moscow
1968/69
CSKA Moscow
Burevestnik Leningrad
Dinamo Moscow
1967/68
CSKA Moscow
Spartak Irkutsk
Burevestnik Leningrad
1965/66
CSKA Moscow
Dinamo Moscow
Neftyanik Bakú
1964/65
CSKA Moscow
Lokomotiv Moscow
Dinamo Moscow
1961/62
Dinamo Moscow
CSKA Moscow
Burevestnik Odessa
1960/61
Burevestnik Odessa
Spartak Leningrad
Burevestnik Leningrad
1959/60
Dinamo Moscow
Lokomotiv Moscow
Aurora Riga
1957/58
Lokomotiv Moscow
Dinamo Moscow
CSKA Moscow
1956/57
Lokomotiv Moscow
Dinamo Moscow
Spartak Leningrad
1954/55
Dinamo Moscow
Lokomotiv Moscow
Spartak Leningrad
1953/54
Dinamo Moscow
Lokomotiv Moscow
Spartak Leningrad
1952/53
Dinamo Moscow
Lokomotiv Moscow
Burevestnik Leningrad
1951/52
Lokomotiv Moscow
Dinamo Moscow
Spartak Leningrad
1950/51
Dinamo Moscow
Lokomotiv Moscow
Spartak Leningrad
1949/50
Lokomotiv Moscow
Spartak Leningrad
Dinamo Moscow
1948/49
Lokomotiv Moscow
Dinamo Moscow
Spartak Leningrad
1947/48
Lokomotiv Moscow
Spartak Leningrad
Dinamo Moscow
1946/47
Dinamo Moscow
Lokomotiv Moscow
SKIF Moscow
1945/46
Lokomotiv Moscow
SKIF Moscow
Spartak Leningrad
1944/45
Lokomotiv Moscow
Spartak Moscow
Spartak Leningrad
1939/40
Spartak Moscow
Lokomotiv Moscow
Spartak Kharkov
1938/39
Lokomotiv Moscow
Spartak Moscow
Burevestnik Leningrad
1937/38
Spartak Moscow
CSKA Moscow
Rot Front Moscow
0