Volleybox
Główna
Transfery
Newsy
Baza
Siatkarki
Baza siatkarek
Ranking siatkarek
Czy pracowali razem?
Składy 2023/24
Byli siatkarze
Związki rodzinne
Drużyny
Baza klubów
Ranking klubów
Opinie o klubach
Przypadki COVID-19
Baza drużyn narodowych
Ranking drużyn narodowych
Pozostałe
Baza turniejów
Baza członków sztabu
Ranking trenerów
Baza agencji
Opinie o agencjach
Baza aren
Społeczność
Forum
Forum
Nieprzeczytane posty
Aktywność
Komentarze użytkowników
Najaktywniejsi użytkownicy
Aktywność użytkowników
Osiągnięcia użytkowników
Fani na meczach
Fani z krajów
Baza użytkowników
Wszyscy użytkownicy
Kibice
Siatkarze
Agenci
Trenerzy
Statystycy
Trenerzy p.fizycznego
Fizjoterapeuci
Menagerowie drużyn
Praca
Rynek pracy
Wolne siatkarki
Wolni członkowie sztabu
Oferty pracy
Typer
Wyniki
Zaloguj się
Siatkówka mężczyzn
Siatkówka kobiet
Siatkówka plażowa
Tryb ciemny
Język:
Volleybox
Turnieje
Polish 1. Liga Kobiet
Edycje
22
Ranking
67
Klasyfikacja medalowa
36
Zwycięzcy
19
Edycje (22)
Dodaj
Sezon
1-wsze miejsce
2-gie miejsce
3-cie miejsce
2024/25
2023/24
2022/23
ITA TOOLS Stal Mielec
LOS Nowy Dwór Mazowiecki
Trans-Ann Płomień Sosnowiec
2021/22
Roleski Grupa Azoty PWSZ Tarnów
ITA TOOLS Stal Mielec
LOS Nowy Dwór Mazowiecki
2020/21
UNI Opole
SPS Stal Mielec
Enea Energetyk Poznań
2019/20
Joker Świecie
UNI Opole
Enea Energetyk Poznań
2018/19
Joker Świecie
Wisła Warszawa
Tauron Banimex MKS Dąbrowa Górnicza
2017/18
Energa MKS Kalisz
Wisła Warszawa
WTS Solna Wieliczka
2016/17
Wisła Warszawa
Proxima Kraków
WTS Solna Wieliczka
2015/16
ŁKS Commercecon Łódź
Budowlani Toruń
Wisła Warszawa
2014/15
Zawisza Sulechów
ŁKS Commercecon Łódź
Budowlani Toruń
2013/14
KSZO SMS Ostrowiec Świętokrzyski
Karpaty Krosno
Developres Rzeszów
2012/13
PSPS Chemik Police
Jedynka Aleksandrów Łódzki
AZS Kraków
2011/12
Siódemka Legionovia Legionowo
KS Murowana Goślina
PSPS Chemik Police
2010/11
Enea PTPS Piła
KS Murowana Goślina
Silesia Volley
2009/10
TPS Rumia
Trefl Sopot
KSZO SMS Ostrowiec Świętokrzyski
2008/09
Grot Budowlani Łódź
Piast Szczecin
SCS Sokół Chorzów
2007/08
Impel Gwardia Wrocław
Wisła Kraków
SCS Sokół Chorzów
2006/07
Miejski Międzyszkolny Klub Sportowy Dąbrowa Górnicza
Wisła Kraków
Piast Szczecin
2005/06
Gedania Gdańsk
Miejski Międzyszkolny Klub Sportowy Dąbrowa Górnicza
Grot Budowlani Łódź
2004/05
Piast Szczecin
AZS Politechnika Częstochowa
Miejski Międzyszkolny Klub Sportowy Dąbrowa Górnicza
2003/04
Dalin Myślenice
Wisła Kraków
SMS PZPS Sosnowiec
0