Volleybox
Główna
Transfery
Newsy
Baza
Siatkarki
Baza siatkarek
Ranking siatkarek
Czy pracowali razem?
Składy 2023/24
Byli siatkarze
Związki rodzinne
Drużyny
Baza klubów
Ranking klubów
Opinie o klubach
Przypadki COVID-19
Baza drużyn narodowych
Ranking drużyn narodowych
Pozostałe
Baza turniejów
Baza członków sztabu
Ranking trenerów
Baza agencji
Opinie o agencjach
Baza aren
Społeczność
Forum
Forum
Nieprzeczytane posty
Aktywność
Komentarze użytkowników
Najaktywniejsi użytkownicy
Aktywność użytkowników
Osiągnięcia użytkowników
Fani na meczach
Fani z krajów
Baza użytkowników
Wszyscy użytkownicy
Kibice
Siatkarze
Agenci
Trenerzy
Statystycy
Trenerzy p.fizycznego
Fizjoterapeuci
Menagerowie drużyn
Praca
Rynek pracy
Wolne siatkarki
Wolni członkowie sztabu
Oferty pracy
Typer
Wyniki
Zaloguj się
Siatkówka mężczyzn
Siatkówka kobiet
Siatkówka plażowa
Tryb ciemny
Język:
Volleybox
Turnieje
Ukrainian Cup
Edycje
32
Ranking
45
Klasyfikacja medalowa
19
Zwycięzcy
10
Edycje (32)
Dodaj
Sezon
1-wsze miejsce
2-gie miejsce
3-cie miejsce
2023/24
SC Prometey
Alanta
SK Balta-BPK
2022/23
Alanta
VC MKhP-Vinnytsia
SK Balta-BPK
SC Prometey-2
2021/22
SC Prometey
Khimik Yuzhny
Orbita-ZNU-ZODYuSSh
2020/21
SC Prometey
Khimik Yuzhny
Regina-MEGU
2019/20
Khimik Yuzhny
Halychanka-TNEU-GADZ
SC Prometey
2018/19
Khimik Yuzhny
Orbita-ZNU-ZODYuSSh
Halychanka-TNEU-GADZ
Volyn-Universytet-Odush
2017/18
Khimik Yuzhny
Halychanka-TNEU-GADZ
Orbita-ZTMC-ZNU Zaporozhya
2016/17
Khimik Yuzhny
Halychanka-TNEU-GADZ
VC Dobrodiy
2015/16
Khimik Yuzhny
Orbita-ZTMC-ZNU Zaporozhya
Severodonchanka Severodonec
2014/15
Khimik Yuzhny
Severodonchanka Severodonec
Halychanka-TNEU-GADZ
2013/14
Khimik Yuzhny
Severodonchanka Severodonec
Orbita-ZTMC-ZNU Zaporozhya
2012/13
Volyn-Universytet-Odush
Severodonchanka Severodonec
Khimik Yuzhny
2011/12
Volyn-Universytet-Odush
Khimik Yuzhny
Kerkinitida Yevpatoria
2010/11
Jinestra Odessa
Khimik Yuzhny
Halychanka-TNEU-GADZ
2009/10
Jinestra Odessa
Halychanka-TNEU-GADZ
Volyn-Universytet-Odush
2008/09
Severodonchanka Severodonec
Krug Cherkasy
Halychanka-TNEU-GADZ
2007/08
Krug Cherkasy
Jinestra Odessa
Halychanka-TNEU-GADZ
2006/07
Krug Cherkasy
Kerkinitida Yevpatoria
ZDIA
2005/06
Krug Cherkasy
Halychanka-TNEU-GADZ
Jinestra Odessa
2004/05
Krug Cherkasy
Halychanka-TNEU-GADZ
Khimvolokno Cherkasy
2003/04
Halychanka-TNEU-GADZ
Bila Tserkva
ZDIA
2002/03
Dynamo Jinestra Odessa
Khimvolokno Cherkasy
ZDIA
2001/02
Dynamo Jinestra Odessa
Krug Cherkasy
ZDIA
2000/01
Dynamo Jinestra Odessa
Krug Cherkasy
Khimvolokno Cherkasy
1999/00
Khimvolokno-Krug
Dynamo Jinestra Odessa
1998/99
Krug Cherkasy
Bila Tserkva
Kerkinitida Yevpatoria
1997/98
Khimvolokno-Triverton
ZDIA Orbita
Bila Tserkva
1996/97
Khimvolokno-Triverton
Orbit-ZAES
1995/96
Kerkinitida Yevpatoria
Dynamo Jinestra Odessa
Khimvolokno-Sporttech
1994/95
Halychanka-TNEU-GADZ
Lokomotiv Dnipropetrovsk
Kerkinitida Yevpatoria
1993/94
Dynamo Jinestra Odessa
Iskra Lugansk
Halychanka-TNEU-GADZ
1992/93
Orbita-ZNU-ZODYuSSh
Janvarka-Krayan Odessa
Iskra Lugansk
0