Volleybox
Ana Sayfa
Transfer
Haberler
Veri tabanı
Oyuncular
Oyuncu veri tabanı
Oyuncu sıralaması
Beraber çalıştılar mı?
2023/24 kadroları
Emekli oyuncular
Aile ilişkileri
Takımlar
Kulüp veri tabanı
Klüp sıralaması
Kulüp değerlendirmeleri
COVID-19 vakaları
Millî takım veri tabanı
Millî takım sıralaması
Diğer
Turnuva veri tabanı
Teknik personel veri tabanı
Antrenör sıralaması
Menajer veri tabanı
Menajer değerlendirmeleri
Spor sahası veri tabanı
Topluluk
Forum
Forum
Okunmamış gönderiler
Kullanıcı etkinliği
Kullanıcı yorumları
En aktif kullanıcılar
Kullanıcı etkinliği
Kullanıcı başarıları
Maça giden kullanıcılar
Ülkelere göre kullanıcılar
Kullanıcı veri tabanı
Tüm kullanıcılar
Voleybolseverler
Oyuncular
Menajerler
Antrenörler
İstatistikçiler
Kondisyonerler
Fizyoterapistler
Takım yöneticileri
İş İmkanları
İş ilanları
Sözleşmesiz voleybolcular
Sözleşmesiz teknik personel
İş teklifleri
Tahmin
Skorlar
Giriş
Volleybox Erkek
Volleybox Kadın
Volleybox Plaj
Gece modu
Dil:
Logoyu düzenle
Fotoğraf:
pedeshtrian
Volleybox
Kulüpler
Rusya
Leningradka Saint Petersburg
Duvar kağıdını düzenle
Müellif:
Leningradka Saint Pete…
Paylaş
Zaman tüneli
63
Kadrolar
88
Turnuvalar
110
Salonlar
2
Maçlar
244
Takipçiler
11
Takım bilgileri
Düzenle
Sıralama
30
Ülke
Rusya
Şehir
Saint Petersburg
Kuruluş
1935
Görüntülenme
79740
Ekleyen
Volleybox
Sosyal medya
Düzenle
En yakın maç
Kodu al
vs
1711803600
Geçmiş adlar
Düzenle
TTU Saint Petersburg
1992/93 - 2002/03
TTU Leningrad
1978/79 - 1991/92
Spartak Leningrad
1935/36 - 1977/78
En iyi voleybolcu kim?
Oyuncular sıralamasını göster
2023/24
1
Cup of the Governor of the Kaliningrad region
turnuvasının seviyesi
0.25
ve 1st sıra için katsayı
10.00
, yani 0.25 x 10.00 = 2.50 puan
Cup of the Governor of the Kaliningrad region
2
Russian Cup
turnuvasının seviyesi
3.00
ve 2nd sıra için katsayı
8.00
, yani 3.00 x 8.00 = 24.00 puan
Russian Cup
-
Turnuva devam ediyor
Russian Superleague
2
Turnuva devam ediyor
Volleyball Century Cup
Müellif:
Leningradka Saint Petersburg
Oyuncular
Anna Matienko
Pasör
182
1981
Julia Prokofieva
Pasör
180
2000
Anna Shevchenko
Pasör
180
1998
Valeriya Romanova
Pasör Çaprazı
192
2003
Anastasiya Harelik
Pasör Çaprazı
185
1991
Iuliia Maksimova
Pasör Çaprazı
183
1997
Valeria Kharlova
Smaçör
189
2000
Anastasiya Chernova
Smaçör
185
2002
Yulia Kutyukova
Smaçör
183
1989
Evgeniya Sikacheva
Orta Oyuncu
184
1994
Anna Melnikova
Orta Oyuncu
193
1995
Irina Koroleva
Orta Oyuncu
196
1991
Daria Malygina
Orta Oyuncu
202
1994
Anastasya Pirainen
Libero
178
1999
Valeriia Perova
Libero
176
2002
Teknik kadro
Alexander Kashin
Baş antrenör
2022/23
5
Russian Cup
turnuvasının seviyesi
3.00
ve 5th sıra için katsayı
4.50
, yani 3.00 x 4.50 = 13.50 puan
Russian Cup
6
Russian Superleague
turnuvasının seviyesi
5.00
ve 6th sıra için katsayı
4.00
, yani 5.00 x 4.00 = 20.00 puan
Russian Superleague
Müellif:
Leningradka Saint Petersburg
Oyuncular
Anna Matienko
Pasör
182
1981
Bojana Drča
Pasör
186
1988
Anna Shevchenko
Pasör
180
1998
Valeriya Romanova
Pasör Çaprazı
192
2003
Anastasiya Harelik
Pasör Çaprazı
185
1991
Anastasiya Chernova
Smaçör
185
2002
Yulia Kutyukova
Smaçör
183
1989
Brankica Mihajlović
Smaçör
190
1991
Evgeniya Sikacheva
Orta Oyuncu
184
1994
Ekaterina Efimova
Orta Oyuncu
193
1993
Anna Melnikova
Orta Oyuncu
193
1995
Viktoria Koshman
Libero
173
2005
Daria Erofeeva
Libero
167
2001
Anastasya Pirainen
Libero
178
1999
Valeriia Perova
Libero
176
2002
Teknik kadro
Alexander Kashin
Baş antrenör
2021/22
6
Turnuva devam ediyor
All-Russian Spartakiad
4
Cup of the Governor of the Kaliningrad region
turnuvasının seviyesi
0.25
ve 4th sıra için katsayı
5.00
, yani 0.25 x 5.00 = 1.25 puan
Cup of the Governor of the Kaliningrad region
4
Russian Cup
turnuvasının seviyesi
3.00
ve 4th sıra için katsayı
5.00
, yani 3.00 x 5.00 = 15.00 puan
Russian Cup
7
Russian Superleague
turnuvasının seviyesi
5.00
ve 7th sıra için katsayı
3.60
, yani 5.00 x 3.60 = 18.00 puan
Russian Superleague
Müellif:
Leningradka Saint Petersburg
Oyuncular
Alina Rubtsova
Pasör
180
2004
Anna Matienko
Pasör
182
1981
Laura Dijkema
Pasör
184
1990
Olga Efimova
Pasör
181
1990
Anastasiya Harelik
Pasör Çaprazı
185
1991
Darya Shustova
Smaçör
186
2004
Katsiaryna Sakolchyk
Smaçör
181
1993
Yulia Kutyukova
Smaçör
183
1989
Viktoria Rusakova
Smaçör
190
1988
Aleksandra Berezkina
Smaçör
185
2004
Viktoria Bobrova
Smaçör
187
1997
Evgeniya Sikacheva
Orta Oyuncu
184
1994
Ekaterina Efimova
Orta Oyuncu
193
1993
Anna Melnikova
Orta Oyuncu
193
1995
Maria Kosianenko
Orta Oyuncu
190
2002
Viktoria Koshman
Libero
173
2005
Maria Kulesh
Libero
181
1984
Mariya Tisevich
Libero
167
1994
Anastasya Pirainen
Libero
178
1999
Teknik kadro
Alexander Kashin
Baş antrenör
Svetlana Kryuchkova
Yardımcı antrenör
2020/21
4
Russian Cup
turnuvasının seviyesi
3.00
ve 4th sıra için katsayı
5.00
, yani 3.00 x 5.00 = 15.00 puan
Russian Cup
8
Russian Superleague
turnuvasının seviyesi
5.00
ve 8th sıra için katsayı
3.20
, yani 5.00 x 3.20 = 16.00 puan
Russian Superleague
Müellif:
Leningradka Saint Petersburg
Oyuncular
Anna Matienko
Pasör
182
1981
Natalia Nepomniashchikh
Pasör
184
1987
Anastasiya Harelik
Pasör Çaprazı
185
1991
Daria Stolyarova
Pasör Çaprazı
186
1990
Katsiaryna Sakolchyk
Smaçör
181
1993
Viktoria Rusakova
Smaçör
190
1988
Viktoria Bobrova
Smaçör
187
1997
Alena Hendzel
Orta Oyuncu
191
1984
Anna Nikolenko
Orta Oyuncu
190
1995
Maria Kosianenko
Orta Oyuncu
190
2002
Ekaterina Polyakova
Orta Oyuncu
195
1987
Natalya Nyakina
Libero
175
1991
Mariya Tisevich
Libero
167
1994
Svetlana Kryuchkova
Libero
170
1985
Viktoria Koshman
Libero
173
2005
Teknik kadro
Alexander Kashin
Baş antrenör
Svetlana Kryuchkova
Yardımcı antrenör
2019/20
5
Russian Cup
turnuvasının seviyesi
3.00
ve 5th sıra için katsayı
4.50
, yani 3.00 x 4.50 = 13.50 puan
Russian Cup
8
Russian Superleague
turnuvasının seviyesi
5.00
ve 8th sıra için katsayı
3.20
, yani 5.00 x 3.20 = 16.00 puan
Russian Superleague
Müellif:
Leningradka Saint Petersburg
Oyuncular
Anna Matienko
Pasör
182
1981
Natalia Nepomniashchikh
Pasör
184
1987
Anna Shevchenko
Pasör
180
1998
Anastasiya Harelik
Pasör Çaprazı
185
1991
Sofya Kuznetsova
Smaçör
184
1999
Yelyzaveta Samadova-Ruban
Smaçör
184
1995
Anastasia Markova
Smaçör
190
1987
Mariya Frolova
Smaçör
178
1986
Irina Kaplieva
Smaçör
190
2000
Viktoria Bobrova
Smaçör
187
1997
Anna Nikolenko
Orta Oyuncu
190
1995
Maria Perepelkina
Orta Oyuncu
187
1984
Ekaterina Polyakova
Orta Oyuncu
195
1987
Alena Hendzel
Orta Oyuncu
191
1984
Alina Kuznetsova
Libero
179
1990
Mariya Tisevich
Libero
167
1994
Teknik kadro
Alexander Kashin
Baş antrenör
Yükleniyor
0