Volleybox
Ana Sayfa
Transfer
Haberler
Veri tabanı
Oyuncular
Oyuncu veri tabanı
Oyuncu sıralaması
Beraber çalıştılar mı?
2023/24 kadroları
Emekli oyuncular
Aile ilişkileri
Takımlar
Kulüp veri tabanı
Klüp sıralaması
Kulüp değerlendirmeleri
COVID-19 vakaları
Millî takım veri tabanı
Millî takım sıralaması
Diğer
Turnuva veri tabanı
Teknik personel veri tabanı
Antrenör sıralaması
Menajer veri tabanı
Menajer değerlendirmeleri
Spor sahası veri tabanı
Topluluk
Forum
Forum
Okunmamış gönderiler
Kullanıcı etkinliği
Kullanıcı yorumları
En aktif kullanıcılar
Kullanıcı etkinliği
Kullanıcı başarıları
Maça giden kullanıcılar
Ülkelere göre kullanıcılar
Kullanıcı veri tabanı
Tüm kullanıcılar
Voleybolseverler
Oyuncular
Menajerler
Antrenörler
İstatistikçiler
Kondisyonerler
Fizyoterapistler
Takım yöneticileri
İş İmkanları
İş ilanları
Sözleşmesiz voleybolcular
Sözleşmesiz teknik personel
İş teklifleri
Tahmin
Skorlar
Giriş
Volleybox Erkek
Volleybox Kadın
Volleybox Plaj
Gece modu
Dil:
Volleybox
Turnuvalar
Italian Serie B1 Group D
Sürümler
27
Sıralama
146
Madalya tablosu
47
Kazananlar
22
Sürümler (27)
Ekle
Sezon
1. sıra
2. sıra
3. sıra
2023/24
2022/23
VTB Fcredil Bologna
Tenaglia Altino
CSI Clai Imola
2021/22
Exacer Montale
US Esperia Cremona
Bleuline Libertas Forlì
2020/21
Clementina Volley 2020
CSI Clai Imola
Tenaglia Altino
2019/20
İptal edildi
2018/19
Aprilia Volley
Lu.vo Barattoli Arzano
C.M.O. Fiamma Torrese
2017/18
Cuore di Mamma Cutrofiano
Di Carlo Spa Altino
Aprilia Volley
2016/17
MAM Villa Zuccaro Santa Teresa
Acca Volley Montella
Volleyrò Casal de Pazzi
2015/16
Sigel Marsala
Volleyrò Casal de Pazzi
Lu.vo Barattoli Arzano
2014/15
Omia Volley 88 Cisterna
Golem Software Palmi
Marianna Guerriero Luvo Arzano
2013/14
Sigel Marsala
Volley Akragas
Gimam Ags VolAlto Caserta
2012/13
Newvolley Gricignano
Guerriero Luvo Arzano
Gimam Ags VolAlto Caserta
2011/12
Emmegi Engineering Marsala
Co.Im. Somea Falconara
Lardini Filottrano
2010/11
IFH Volley Frosinone
Rota Volley Mercato San Severino
Puntotel Sala Consilina
2009/10
Frigorcarni Soverato
Time Volley Matera
Rota Volley
2008/09
Pallavolo Pontecagnano Faiano
Volleyball Lamezia
Volley Soverato
2007/08
Accademia Volley Benevento
Libertas Aversa
Rota Volley
2006/07
Volley San Vito
Libertas Aversa
Pallavolo Femminile Matera
2005/06
Florens Castellana Grotte
Pallavolo Femminile Matera
Volley San Vito
2004/05
Volley Isernia
Amatori Volley Bari
Ima Sport Castelvetrano
2003/04
Arzano Volley
PM Volley Potenza
Amatori Volley Bari
2002/03
Pallavolo Aragona
Pall.SPES Matera
Ima Sport Castelvetrano
2001/02
Santeramo Sport
Gran Caffè Tortolì
Virtus Fari Salerno
2000/01
Tra.De.Co Volley Altamura
Virtus Fari Salerno
Cosenza Volley
1999/00
Pasta Primeluci Mavi Lercara Friddi
New Volley Maglie
PM Volley Potenza
1998/99
Aproli Bari
Pasta Primeluci Mavi Lercara Friddi
New Volley Maglie
1997/98
Tra.De.Co Volley Altamura
Volleyball Lanciano
New Volley Maglie
0