Volleybox
Ana Sayfa
Transfer
Haberler
Veri tabanı
Oyuncular
Oyuncu veri tabanı
Oyuncu sıralaması
Beraber çalıştılar mı?
2023/24 kadroları
Emekli oyuncular
Aile ilişkileri
Takımlar
Kulüp veri tabanı
Klüp sıralaması
Kulüp değerlendirmeleri
COVID-19 vakaları
Millî takım veri tabanı
Millî takım sıralaması
Diğer
Turnuva veri tabanı
Teknik personel veri tabanı
Antrenör sıralaması
Menajer veri tabanı
Menajer değerlendirmeleri
Spor sahası veri tabanı
Topluluk
Forum
Forum
Okunmamış gönderiler
Kullanıcı etkinliği
Kullanıcı yorumları
En aktif kullanıcılar
Kullanıcı etkinliği
Kullanıcı başarıları
Maça giden kullanıcılar
Ülkelere göre kullanıcılar
Kullanıcı veri tabanı
Tüm kullanıcılar
Voleybolseverler
Oyuncular
Menajerler
Antrenörler
İstatistikçiler
Kondisyonerler
Fizyoterapistler
Takım yöneticileri
İş İmkanları
İş ilanları
Sözleşmesiz voleybolcular
Sözleşmesiz teknik personel
İş teklifleri
Tahmin
Skorlar
Giriş
Volleybox Erkek
Volleybox Kadın
Volleybox Plaj
Gece modu
Dil:
Volleybox
Turnuvalar
Polish 1. Liga Kobiet
Sürümler
22
Sıralama
67
Madalya tablosu
36
Kazananlar
19
Sürümler (22)
Ekle
Sezon
1. sıra
2. sıra
3. sıra
2024/25
2023/24
2022/23
ITA TOOLS Stal Mielec
LOS Nowy Dwór Mazowiecki
Trans-Ann Płomień Sosnowiec
2021/22
Roleski Grupa Azoty PWSZ Tarnów
ITA TOOLS Stal Mielec
LOS Nowy Dwór Mazowiecki
2020/21
UNI Opole
SPS Stal Mielec
Enea Energetyk Poznań
2019/20
Joker Świecie
UNI Opole
Enea Energetyk Poznań
2018/19
Joker Świecie
Wisła Warszawa
Tauron Banimex MKS Dąbrowa Górnicza
2017/18
Energa MKS Kalisz
Wisła Warszawa
WTS Solna Wieliczka
2016/17
Wisła Warszawa
Proxima Kraków
WTS Solna Wieliczka
2015/16
ŁKS Commercecon Łódź
Budowlani Toruń
Wisła Warszawa
2014/15
Zawisza Sulechów
ŁKS Commercecon Łódź
Budowlani Toruń
2013/14
KSZO SMS Ostrowiec Świętokrzyski
Karpaty Krosno
Developres Rzeszów
2012/13
PSPS Chemik Police
Jedynka Aleksandrów Łódzki
AZS Kraków
2011/12
Siódemka Legionovia Legionowo
KS Murowana Goślina
PSPS Chemik Police
2010/11
Enea PTPS Piła
KS Murowana Goślina
Silesia Volley
2009/10
TPS Rumia
Trefl Sopot
KSZO SMS Ostrowiec Świętokrzyski
2008/09
Grot Budowlani Łódź
Piast Szczecin
SCS Sokół Chorzów
2007/08
Impel Gwardia Wrocław
Wisła Kraków
SCS Sokół Chorzów
2006/07
Miejski Międzyszkolny Klub Sportowy Dąbrowa Górnicza
Wisła Kraków
Piast Szczecin
2005/06
Gedania Gdańsk
Miejski Międzyszkolny Klub Sportowy Dąbrowa Górnicza
Grot Budowlani Łódź
2004/05
Piast Szczecin
AZS Politechnika Częstochowa
Miejski Międzyszkolny Klub Sportowy Dąbrowa Górnicza
2003/04
Dalin Myślenice
Wisła Kraków
SMS PZPS Sosnowiec
0