Volleybox
Ana Sayfa
Transfer
Haberler
Veri tabanı
Oyuncular
Oyuncu veri tabanı
Oyuncu sıralaması
Beraber çalıştılar mı?
2023/24 kadroları
Emekli oyuncular
Aile ilişkileri
Takımlar
Kulüp veri tabanı
Klüp sıralaması
Kulüp değerlendirmeleri
COVID-19 vakaları
Millî takım veri tabanı
Millî takım sıralaması
Diğer
Turnuva veri tabanı
Teknik personel veri tabanı
Antrenör sıralaması
Menajer veri tabanı
Menajer değerlendirmeleri
Spor sahası veri tabanı
Topluluk
Forum
Forum
Okunmamış gönderiler
Kullanıcı etkinliği
Kullanıcı yorumları
En aktif kullanıcılar
Kullanıcı etkinliği
Kullanıcı başarıları
Maça giden kullanıcılar
Ülkelere göre kullanıcılar
Kullanıcı veri tabanı
Tüm kullanıcılar
Voleybolseverler
Oyuncular
Menajerler
Antrenörler
İstatistikçiler
Kondisyonerler
Fizyoterapistler
Takım yöneticileri
İş İmkanları
İş ilanları
Sözleşmesiz voleybolcular
Sözleşmesiz teknik personel
İş teklifleri
Tahmin
Skorlar
Giriş
Volleybox Erkek
Volleybox Kadın
Volleybox Plaj
Gece modu
Dil:
Volleybox
Turnuvalar
Soviet Union Championships
Sürümler
44
Sıralama
60
Madalya tablosu
20
Kazananlar
7
Sürümler (44)
Ekle
Sezon
1. sıra
2. sıra
3. sıra
1990/91
Uralochka Sverdlovsk
ADK Alma-Ata
Uralochka-2
1989/90
Uralochka Sverdlovsk
ADK Alma-Ata
BZBK Bakú
1988/89
Uralochka Sverdlovsk
ADK Alma-Ata
Orbita-ZNU-ZODYuSSh
1987/88
Uralochka Sverdlovsk
ADK Alma-Ata
CSKA Moscow
1986/87
Uralochka Sverdlovsk
CSKA Moscow
Kommunalnik Minsk
1985/86
Uralochka Sverdlovsk
ADK Alma-Ata
Kommunalnik Minsk
1984/85
CSKA Moscow
Uralochka Sverdlovsk
ADK Alma-Ata
1983/84
ADK Alma-Ata
Uralochka Sverdlovsk
Medin Odessa
1982/83
Dinamo Moscow
Medin Odessa
Uralochka Sverdlovsk
1981/82
Uralochka Sverdlovsk
CSKA Moscow
Medin Odessa
1980/81
Uralochka Sverdlovsk
Dinamo Moscow
Sokol Kiev
1979/80
Uralochka Sverdlovsk
TTU Leningrad
CSKA Moscow
1978/79
Uralochka Sverdlovsk
CSKA Moscow
Dinamo Moscow
1977/78
Uralochka Sverdlovsk
Iskra Lugansk
Dinamo Moscow
1976/77
Dinamo Moscow
CSKA Moscow
Uralochka Sverdlovsk
1974/75
Dinamo Moscow
Iskra Lugansk
CSKA Moscow
1973/74
CSKA Moscow
Dinamo Moscow
Iskra Lugansk
1972/73
Dinamo Moscow
CSKA Moscow
Iskra Lugansk
1971/72
Dinamo Moscow
CSKA Moscow
Neftchi Bakú
1970/71
Dinamo Moscow
Lokomotiv Moscow
Burevestnik Odessa
1969/70
Dinamo Moscow
Burevestnik Leningrad
Lokomotiv Moscow
1968/69
CSKA Moscow
Burevestnik Leningrad
Dinamo Moscow
1967/68
CSKA Moscow
Spartak Irkutsk
Burevestnik Leningrad
1965/66
CSKA Moscow
Dinamo Moscow
Neftyanik Bakú
1964/65
CSKA Moscow
Lokomotiv Moscow
Dinamo Moscow
1961/62
Dinamo Moscow
CSKA Moscow
Burevestnik Odessa
1960/61
Burevestnik Odessa
Spartak Leningrad
Burevestnik Leningrad
1959/60
Dinamo Moscow
Lokomotiv Moscow
Aurora Riga
1957/58
Lokomotiv Moscow
Dinamo Moscow
CSKA Moscow
1956/57
Lokomotiv Moscow
Dinamo Moscow
Spartak Leningrad
1954/55
Dinamo Moscow
Lokomotiv Moscow
Spartak Leningrad
1953/54
Dinamo Moscow
Lokomotiv Moscow
Spartak Leningrad
1952/53
Dinamo Moscow
Lokomotiv Moscow
Burevestnik Leningrad
1951/52
Lokomotiv Moscow
Dinamo Moscow
Spartak Leningrad
1950/51
Dinamo Moscow
Lokomotiv Moscow
Spartak Leningrad
1949/50
Lokomotiv Moscow
Spartak Leningrad
Dinamo Moscow
1948/49
Lokomotiv Moscow
Dinamo Moscow
Spartak Leningrad
1947/48
Lokomotiv Moscow
Spartak Leningrad
Dinamo Moscow
1946/47
Dinamo Moscow
Lokomotiv Moscow
SKIF Moscow
1945/46
Lokomotiv Moscow
SKIF Moscow
Spartak Leningrad
1944/45
Lokomotiv Moscow
Spartak Moscow
Spartak Leningrad
1939/40
Spartak Moscow
Lokomotiv Moscow
Spartak Kharkov
1938/39
Lokomotiv Moscow
Spartak Moscow
Burevestnik Leningrad
1937/38
Spartak Moscow
CSKA Moscow
Rot Front Moscow
0