Volleybox
Ana Sayfa
Transfer
Haberler
Veri tabanı
Oyuncular
Oyuncu veri tabanı
Oyuncu sıralaması
Beraber çalıştılar mı?
2023/24 kadroları
Emekli oyuncular
Aile ilişkileri
Takımlar
Kulüp veri tabanı
Klüp sıralaması
Kulüp değerlendirmeleri
COVID-19 vakaları
Millî takım veri tabanı
Millî takım sıralaması
Diğer
Turnuva veri tabanı
Teknik personel veri tabanı
Antrenör sıralaması
Menajer veri tabanı
Menajer değerlendirmeleri
Spor sahası veri tabanı
Topluluk
Forum
Forum
Okunmamış gönderiler
Kullanıcı etkinliği
Kullanıcı yorumları
En aktif kullanıcılar
Kullanıcı etkinliği
Kullanıcı başarıları
Maça giden kullanıcılar
Ülkelere göre kullanıcılar
Kullanıcı veri tabanı
Tüm kullanıcılar
Voleybolseverler
Oyuncular
Menajerler
Antrenörler
İstatistikçiler
Kondisyonerler
Fizyoterapistler
Takım yöneticileri
İş İmkanları
İş ilanları
Sözleşmesiz voleybolcular
Sözleşmesiz teknik personel
İş teklifleri
Tahmin
Skorlar
Giriş
Volleybox Erkek
Volleybox Kadın
Volleybox Plaj
Gece modu
Dil:
Volleybox
Turnuvalar
Ukrainian Cup
Sürümler
32
Sıralama
45
Madalya tablosu
19
Kazananlar
10
Sürümler (32)
Ekle
Sezon
1. sıra
2. sıra
3. sıra
2023/24
SC Prometey
Alanta
SK Balta-BPK
2022/23
Alanta
VC MKhP-Vinnytsia
SK Balta-BPK
SC Prometey-2
2021/22
SC Prometey
Khimik Yuzhny
Orbita-ZNU-ZODYuSSh
2020/21
SC Prometey
Khimik Yuzhny
Regina-MEGU
2019/20
Khimik Yuzhny
Halychanka-TNEU-GADZ
SC Prometey
2018/19
Khimik Yuzhny
Orbita-ZNU-ZODYuSSh
Halychanka-TNEU-GADZ
Volyn-Universytet-Odush
2017/18
Khimik Yuzhny
Halychanka-TNEU-GADZ
Orbita-ZTMC-ZNU Zaporozhya
2016/17
Khimik Yuzhny
Halychanka-TNEU-GADZ
VC Dobrodiy
2015/16
Khimik Yuzhny
Orbita-ZTMC-ZNU Zaporozhya
Severodonchanka Severodonec
2014/15
Khimik Yuzhny
Severodonchanka Severodonec
Halychanka-TNEU-GADZ
2013/14
Khimik Yuzhny
Severodonchanka Severodonec
Orbita-ZTMC-ZNU Zaporozhya
2012/13
Volyn-Universytet-Odush
Severodonchanka Severodonec
Khimik Yuzhny
2011/12
Volyn-Universytet-Odush
Khimik Yuzhny
Kerkinitida Yevpatoria
2010/11
Jinestra Odessa
Khimik Yuzhny
Halychanka-TNEU-GADZ
2009/10
Jinestra Odessa
Halychanka-TNEU-GADZ
Volyn-Universytet-Odush
2008/09
Severodonchanka Severodonec
Krug Cherkasy
Halychanka-TNEU-GADZ
2007/08
Krug Cherkasy
Jinestra Odessa
Halychanka-TNEU-GADZ
2006/07
Krug Cherkasy
Kerkinitida Yevpatoria
ZDIA
2005/06
Krug Cherkasy
Halychanka-TNEU-GADZ
Jinestra Odessa
2004/05
Krug Cherkasy
Halychanka-TNEU-GADZ
Khimvolokno Cherkasy
2003/04
Halychanka-TNEU-GADZ
Bila Tserkva
ZDIA
2002/03
Dynamo Jinestra Odessa
Khimvolokno Cherkasy
ZDIA
2001/02
Dynamo Jinestra Odessa
Krug Cherkasy
ZDIA
2000/01
Dynamo Jinestra Odessa
Krug Cherkasy
Khimvolokno Cherkasy
1999/00
Khimvolokno-Krug
Dynamo Jinestra Odessa
1998/99
Krug Cherkasy
Bila Tserkva
Kerkinitida Yevpatoria
1997/98
Khimvolokno-Triverton
ZDIA Orbita
Bila Tserkva
1996/97
Khimvolokno-Triverton
Orbit-ZAES
1995/96
Kerkinitida Yevpatoria
Dynamo Jinestra Odessa
Khimvolokno-Sporttech
1994/95
Halychanka-TNEU-GADZ
Lokomotiv Dnipropetrovsk
Kerkinitida Yevpatoria
1993/94
Dynamo Jinestra Odessa
Iskra Lugansk
Halychanka-TNEU-GADZ
1992/93
Orbita-ZNU-ZODYuSSh
Janvarka-Krayan Odessa
Iskra Lugansk
0