Volleybox
Főoldal
Átigazolások
Hírek
Adatbázis
Játékosok
Játékos adatbázis
Játékosok rangsora
Dolgoztak együtt?
Játékoskeretek 2023/24
Visszavonult játékosok
Családi kapcsolatok
Csapatok
Csapatok adatbázisa
Csapatok rangsora
Klub értékelések
COVID-19 esetek
Nemzeti csapatok adatbázisa
Nemzeti csapatok rangsora
Egyéb
Bajnokságok adatbázisa
Stábtagok adatbázisa
Edzők rangsora
Ügynökségek adatbázisa
Ügynökségek értékelése
Arénák adatbázisa
Közösség
Fórum
Fórum
Olvasatlan hosszászólások
Felhasználók tevékenysége
Felhasználók hozzászólásai
Legaktívabb felhasználók
Felhasználók tevékenysége
Felhasználók díjai
Felhasználók a mérkőzéseken
Felhasználók ország szerint
Felhasználók adatbázisa
Minden felhasználó
Szurkolók
Játékosok
Ügynökök
Edzők
Statisztikusok
Erőnléti edzők
Gyógytornászok
Csapat menedzserek
Állások
Álláspiac
Szabad röplabda játékosok
Szabad stábtagok
Állásajánlatok
Tippjátékok
Mérkőzések
Bejelentkezés
Férfi Röplabda
Női Röplabda
Strandröplabda
Sötét mód
Nyelv:
Szerkesztés
Fotó
F…M
általa
Volleybox
Edzők
Szerbia
Andrijana Todorović
Háttérkép hozzáadása
Ez én vagyok
Törlés
Megosztás
Idővonal
0
Klubok
13
Csapattársak
127
Versenysorozatok
35
Mérkőzések
1
Díjak
0
Edző adatai
Szerkesztés
Játékos ranglista
3260
Edzők rangsora
10963
Állampolgárság
Szerbia
Poszt
Feladó átló
Születési dátum
1977-09-10
Magasság
185cm
Megtekintések száma
1250
Hozzáadta
F…M
Közösségi profilok
Szerkesztés
Család
Hozzáadás
Beállítások
Visszavonult
Ki a valaha volt legjobb röplabdázó?
Játékosok rangsorának mutatása
Edzők (9)
Branislav Moro
Crvena Zvezda
1994/95
Üzenet
Zoran Terzić
Crvena Zvezda
1998/99
Marco Bonitta
Volley Bergamo
1999/00
Igor Prieložný
Energa MKS Kalisz
2006/07
Florin Grapă
CS Știința Bacău
2005/06
Jose Miguel Perez
Universidad de Burgos
2003/04
Adrian Radu
Dinamo București
2009/10
Kyriakos Kaberidis
Aias Evosmou
2001/02
Xiaojun Yang
TV Creglingen
2000/01
Segédedzők (2)
Marcello Abbondanza
Volley Bergamo
1999/00
Üzenet
Giovanni Caprara
Volley Bergamo
1999/00
Röplabda játékosok (116)
Radosveta Teneva
Aias Evosmou
2001/02
Üzenet
Tatjana Boskovic
CS Știința Bacău
2005/06
Üzenet
Mireya Luis
Volley Bergamo
1999/00
Francesca Piccinini
Volley Bergamo
1999/00
Gabriela Pérez Del Solar
Volley Bergamo
1999/00
Elena Chebukina-Ovchinnikova
Volley Bergamo
1999/00
Simona Rinieri
Volley Bergamo
1999/00
Maurizia Cacciatori
Volley Bergamo
1999/00
Karin Rodrigues
Universidad de Burgos
2003/04
Anna Werblińska
Energa MKS Kalisz
2006/07
Cilene Drewnick
Volley Bergamo
1999/00
Nihan Güneyligil
Beşiktaş JK
2002/03
Vesna Čitaković-Đurišić
Dinamo București
2009/10
Arzu Göllü
Beşiktaş JK
2002/03
Agata Sawicka
Energa MKS Kalisz
2006/07
Debora Seilhamer
Indias de Mayagüez
2008/09
Anja Spasojević
Crvena Zvezda
1998/99
Mira Golubovic
Volley Bergamo
1999/00
Izabela Kowalińska
Energa MKS Kalisz
2006/07
Eleonora Dziękiewicz
Energa MKS Kalisz
2006/07
Lucie Václavíková Růžková
Volley Bergamo
1999/00
Diana-Ioana Calota
Dinamo București
2009/10
Neli Marinova-Neshich
Crvena Zvezda
1997/98
Jeoselyna Rodríguez
Indias de Mayagüez
2008/09
Jetzabel Del Valle
Indias de Mayagüez
2008/09
Marta Gens
Universidad de Burgos
2003/04
Sarai Álvarez
Indias de Mayagüez
2008/09
Elena Galastri
Volley Bergamo
1999/00
Nicoleta Manu
CS Știința Bacău
2005/06
Milada Bergrová
Energa MKS Kalisz
2006/07
Georgiana Faleș
CS Știința Bacău
2005/06
Therese Crawford
Indias de Mayagüez
2008/09
Alida Cioroianu-Marcovici
Dinamo București
2009/10
Branka Sekulić
Crvena Zvezda
1994/95 - 1995/96
Soňa Nováková
SVS Post Schwechat
2004/05
Ana-Maria Hincu-Stefan
Dinamo București
2009/10
Martina Konečná
SVS Post Schwechat
2004/05
Sabrina Ross
TV Creglingen
2000/01
Tereza Rossi-Matuszková
Energa MKS Kalisz
2006/07
Brigitte Soucy
Volley Bergamo
1999/00
Viktoriia Tuchashvili
CS Știința Bacău
2005/06
Alessandra Pinese
Volley Bergamo
1999/00
Magdalena Mazurek
Energa MKS Kalisz
2006/07
Anna Witczak
Energa MKS Kalisz
2006/07
Amaranta Fernández
Universidad de Burgos
2003/04
Karine Guers-Havas
Universidad de Burgos
2003/04
Alica Székelyová-Sokolov
Dinamo București
2009/10
Eleni Kiosi
Aias Evosmou
2001/02
Ioanna Vlachou
Aias Evosmou
2001/02
Anja Zdovc
Dinamo București
2009/10
Tatiana Alves Dos Santos
Beşiktaş JK
2002/03
Lucia Spevár
CS Știința Bacău, Dinamo București
2005/06, 2009/10
Tatiana Rodrigues
Universidad de Burgos
2003/04
Sorina Marian
CS Știința Bacău
2005/06
Ana Bianca Mitrănescu
CS Știința Bacău
2005/06
Maja Ilić
Crvena Zvezda
1997/98 - 1998/99
Elena Esteban
Universidad de Burgos
2003/04
Mihaela Truta
CS Știința Bacău
2005/06
Irina Cristina Radu
Dinamo București
2009/10
Olga Owczynnikova
Energa MKS Kalisz
2006/07
Nicole Fetting
TV Creglingen
2000/01
Elisenda Herms
Universidad de Burgos
2003/04
Berat Seda Küçük
Beşiktaş JK
2002/03
Emel Kaplan
Beşiktaş JK
2002/03
Radostina Gradeva-Chitigoi
Dinamo București
2009/10
Aysun Hanif Karatekin
Beşiktaş JK
2002/03
Yuliya Kutsko
Energa MKS Kalisz
2006/07
Martina Seidl
SVS Post Schwechat
2004/05
Evangelia Kyriakidou
Aias Evosmou
2001/02
Didem Özdemir
Beşiktaş JK
2002/03
Tereza Stříbrná
SVS Post Schwechat
2004/05
Andrea Nitulescu
CS Știința Bacău
2005/06
Maria-Angelica Harbuz-Chivorchian
CS Știința Bacău
2005/06
Slavka Fantaccini
Volley Bergamo
1999/00
Cristina Gallardo
Universidad de Burgos
2003/04
Andrijana Mitrović
Universidad de Burgos, SVS Post Schwechat
2003/04, 2004/05
Melania Alexe
CS Știința Bacău
2005/06
Amanda Vázquez
Indias de Mayagüez
2008/09
Roxana-Mihaela Lupu
CS Știința Bacău
2005/06
Ewelina Toborek
Energa MKS Kalisz
2006/07
Sofia Drougka
Aias Evosmou
2001/02
Greta Cicolari
Volley Bergamo
1999/00
Ourania Georgakopoulou
Aias Evosmou
2001/02
Berna Sezer
Beşiktaş JK
2002/03
Cristina Mihaela Zanfir
Dinamo București
2009/10
Derya Karabulut
Beşiktaş JK
2002/03
Naomi Imamura
Dinamo București
2009/10
Melek Kocaimamoğlu
Beşiktaş JK
2002/03
Tatjana Samodahova
Beşiktaş JK
2002/03
Kristýna Kolínová
SVS Post Schwechat
2004/05
Aspa Pantazi
Aias Evosmou
2001/02
Eleonora Ivanova
Universidad de Burgos
2003/04
Silvia Bertuletti
Volley Bergamo
1999/00
Serra Yücel
Beşiktaş JK
2002/03
Selma Kaplan
Beşiktaş JK
2002/03
Kristina Bjelić
OK Obilić
2013/14
Allison McColloch
Indias de Mayagüez
2008/09
Mari-Bianca Toma-Oancea
CS Știința Bacău
2005/06
Ángela Elizaga
Universidad de Burgos
2003/04
Larissa Schneid
Mercy College
2022/23 - 2023/24
Yarianne González
Mercy College
2022/23 - 2023/24
Tanializ Rivera
Mercy College
2022/23 - 2023/24
Sydney Whitfield
Mercy College
2022/23 - 2023/24
Anyelainy Vizcaino
Mercy College
2022/23 - 2023/24
Julia Pomerleau
Mercy College
2022/23 - 2023/24
Marichelle Rodriguez
Mercy College
2022/23 - 2023/24
Samantha Cooney
Mercy College
2022/23 - 2023/24
Aitza Cruz
Mercy College
2023/24
Alanis Calderón
Mercy College
2023/24
Mia Illes-Hair
Mercy College
2023/24
Bryton Hill
Mercy College
2023/24
Janneliz Rodriguez
Mercy College
2023/24
Te vagy Andrijana Todorović?
Profil átvétele
Betöltés
0