Volleybox
Főoldal
Átigazolások
Hírek
Adatbázis
Játékosok
Játékos adatbázis
Játékosok rangsora
Dolgoztak együtt?
Játékoskeretek 2023/24
Visszavonult játékosok
Családi kapcsolatok
Csapatok
Csapatok adatbázisa
Csapatok rangsora
Klub értékelések
COVID-19 esetek
Nemzeti csapatok adatbázisa
Nemzeti csapatok rangsora
Egyéb
Bajnokságok adatbázisa
Stábtagok adatbázisa
Edzők rangsora
Ügynökségek adatbázisa
Ügynökségek értékelése
Arénák adatbázisa
Közösség
Fórum
Fórum
Olvasatlan hosszászólások
Felhasználók tevékenysége
Felhasználók hozzászólásai
Legaktívabb felhasználók
Felhasználók tevékenysége
Felhasználók díjai
Felhasználók a mérkőzéseken
Felhasználók ország szerint
Felhasználók adatbázisa
Minden felhasználó
Szurkolók
Játékosok
Ügynökök
Edzők
Statisztikusok
Erőnléti edzők
Gyógytornászok
Csapat menedzserek
Állások
Álláspiac
Szabad röplabda játékosok
Szabad stábtagok
Állásajánlatok
Tippjátékok
Mérkőzések
Bejelentkezés
Férfi Röplabda
Női Röplabda
Strandröplabda
Sötét mód
Nyelv:
Szerkesztés
Fotó
F…M
általa
Volleybox
Röplabda játékosok
Oroszország
Natalia Vdovina
TOP 1000
Háttérkép hozzáadása
Ez én vagyok
Törlés
Megosztás
Idővonal
0
Klubok
12
Csapattársak
182
Díjak
1
Versenysorozatok
58
Mérkőzések
9
Játékos adatai
Szerkesztés
Ranglista
901
Állampolgárság
Oroszország
Poszt
Center
Születési dátum
1976-10-23
Magasság
190cm
Megtekintések száma
2637
Hozzáadta
F…M
Visszavonult
Közösségi profilok
Szerkesztés
Család
Hozzáadás
Beállítások
Visszavonult
Ki a valaha volt legjobb röplabdázó?
Játékosok rangsorának mutatása
Edzők (13)
Nikolay Karpol
Uralochka-NTMK
2001/02
Mikhail Omelchenko
Fakel Novy Urengoy, Dinamo Krasnodar
2002/03, 2008/09 - 2009/10
Leonid Zayko
CSKA Moscow
1995/96 - 1999/00
Valentina Ogienko
Dynamo-Yantar Kaliningrad
2003/04
Yuri Marichev
Dinamo Krasnodar
2009/10
Alexander Perepelkin
Severyanka Cherepovets
2012/13 - 2013/14
Irina Kirillova-Parkhomchuk
Dinamo Moscow
2004/05
Alexander Kashin
Leningradka Saint Petersburg
2011/12
Yuri Shchuplov
Rossy Moscow, Fakel Novy Urengoy
1994/95, 2002/03
Harii Yegiazarov
Dinamo Moscow
2004/05
Lyudmila Arkhipova
Rossy Moscow
1993/94
Segédedzők (7)
Sedat Boran
Beşiktaş JK
2000/01
Üzenet
Roman Samburskiy
Severyanka Cherepovets
2010/11 - 2013/14
Üzenet
Pavel Zabuslayev
Severyanka Cherepovets
2012/13
Üzenet
Valentina Ogienko
Uralochka-NTMK
2001/02
Valery Losev
CSKA Moscow
1995/96 - 1999/00
Sergey Burkin
Dinamo Moscow
2004/05
Tatiana Bogovskaya
Dinamo Krasnodar
2008/09 - 2009/10
Röplabda játékosok (162)
Tatiana Shchukina
Severyanka Cherepovets
2012/13 - 2013/14
Üzenet
Irina Klimanova
Dinamo Moscow
2004/05
Üzenet
Natalia Nepomniashchikh
Omichka Omsk
2007/08
Üzenet
Alvetina Nemtceva
VK Lipetsk
2005/06
Üzenet
Firuze Duygu Gölvan
Beşiktaş JK
2000/01
Üzenet
Ekaterina Gamova
Uralochka-NTMK, Dynamo-Yantar Kaliningrad
2001/02, 2003/04
Evgeniya Artamonova-Estes
Uralochka-NTMK
2001/02
Elizaveta Bracht-Tishchenko
Uralochka-NTMK
2001/02
Elena Godina
Dinamo Moscow
2004/05
Natalya Morozova
Uralochka-NTMK
2001/02
Natalya Mammadova
Dinamo Krasnodar
2009/10
Natalya Safronova
Uralochka-NTMK
2001/02
Anastasiya Kodirova-Belikova
Uralochka-NTMK
2001/02
Maria Borodakova
Dinamo Moscow
2004/05
Svetlana Kryuchkova
VK Lipetsk
2005/06
Natalia Hanikoğlu
CSKA Moscow
1995/96 - 1997/98
Ekaterina Ulanova
Dinamo Moscow, Dinamo Krasnodar
2004/05, 2009/10
Marina Babeshina
Dynamo-Yantar Kaliningrad
2003/04
Yulia Merkulova
Dinamo Krasnodar
2009/10
Olga Fateeva
Dynamo-Yantar Kaliningrad
2003/04
Olga Potachova
CSKA Moscow
1995/96 - 1998/99
Elena Plotnikova-Zarubina
Dynamo-Yantar Kaliningrad
2003/04
Virginie De Carne
Omichka Omsk
2007/08
Irina Tebenikhina
Uralochka-NTMK, Dynamo-Yantar Kaliningrad
2001/02, 2003/04
Vera Vetrova
VK Lipetsk
2005/06
Anna Matienko
Severyanka Cherepovets
2012/13
Jovana Janković
Severyanka Cherepovets
2012/13
Elena Sennikova
Uralochka-NTMK, Dynamo-Yantar Kaliningrad
2001/02, 2003/04
Mira Golubovic
Omichka Omsk
2007/08
Elena Ponomareva
CSKA Moscow
1995/96 - 1996/97
Maria Likhtenshtein
Uralochka-NTMK
2001/02
Natalya Kurnosova
CSKA Moscow
1995/96 - 1999/00
Lesya Evdokimova
Dinamo Moscow
2004/05
Anna Makarova
Dinamo Krasnodar
2009/10
Regina Moroz
VK Lipetsk
2005/06
Elena Murtazaeva
CSKA Moscow
1996/97 - 1999/00
Marina Kumysh
CSKA Moscow
1995/96, 1999/00
Maria Zhadan
Dinamo Moscow, Severyanka Cherepovets
2004/05, 2012/13
Zanna Proniadou
CSKA Moscow
1995/96 - 1997/98
Yuliya Podskalnaya
Severyanka Cherepovets
2010/11 - 2011/12
Elena Simić
Uralochka-NTMK
2001/02
Nisa Otlu Kuliyeva
Beşiktaş JK
2000/01
Biljana Gligorović
Fakel Novy Urengoy
2002/03
Olga Točko-Ativi
Severyanka Cherepovets
2011/12
Yulia Kutyukova
Severyanka Cherepovets
2012/13
Darya Talysheva
Dinamo Krasnodar
2009/10
Yuliya Svistina
Dinamo Krasnodar
2008/09
Jelena Alajbeg
Severyanka Cherepovets
2012/13
Luminiţa-Gabriela Trombiţaş
Dinamo Moscow
2004/05
Natalia Kulikova
Severyanka Cherepovets
2011/12
Yulia Andrushka
Severyanka Cherepovets
2011/12
Anastasia Guskova
CSKA Moscow, VK Lipetsk
1995/96 - 1999/00, 2005/06
Elena Lisovskaya
Dinamo Moscow
2004/05
Olga Nikolaeva
Omichka Omsk
2006/07
Anna Miriam Gansonre
Omichka Omsk
2007/08
Olga Sazhina
Dynamo-Yantar Kaliningrad
2003/04
Anna Pligunova
Beşiktaş JK
2000/01
Maria Bruntseva
VK Lipetsk
2005/06
Natalia Dianskaya
Dinamo Krasnodar, Severyanka Cherepovets
2008/09, 2011/12 - 2012/13
Olga Efimova
Severyanka Cherepovets
2012/13
Nelli Alisheva
Dynamo-Yantar Kaliningrad
2003/04
Natalya Rogacheva
CSKA Moscow
1999/00
Lyubka Debarlieva
VK Lipetsk, Leningradka Saint Petersburg
2005/06, 2011/12
Alina Elizarova
Fakel Novy Urengoy
2002/03
Olga Kostina
Beşiktaş JK
2001/02
Evgenia Kuzyanina
CSKA Moscow
1997/98 - 1999/00
Shinako Tanaka
Dynamo-Yantar Kaliningrad
2003/04
Tatiana Svirina
Dinamo Moscow
2004/05
Svetlana Levina
Omichka Omsk, Dinamo Krasnodar
2006/07 - 2007/08, 2008/09 - 2009/10
Victoria Sancak
Beşiktaş JK
2000/01
Marina Ivanova
CSKA Moscow, Omichka Omsk
1996/97 - 1997/98, 2007/08
Anna Sotnikova
VK Lipetsk
2005/06
Elena Tkacheva
Leningradka Saint Petersburg
2011/12
Valeriya Shatunova
Leningradka Saint Petersburg
2011/12
Vesna Jelić
Uralochka-NTMK
2001/02
Anastasia Petrenko
CSKA Moscow
1997/98 - 1998/99
Olga Pegachkova
Dinamo Moscow
2004/05
Elvira Savostianova
Rossy Moscow, Fakel Novy Urengoy
1993/94 - 1994/95, 2002/03
Viktoryia Glazewska
Severyanka Cherepovets
2010/11 - 2011/12, 2013/14
Ksenia Savelieva
Uralochka-NTMK
2001/02
Maria Kulesh
Leningradka Saint Petersburg
2011/12
Irina Volchkova
Dynamo-Yantar Kaliningrad
2003/04
Natalya Belousova
Leningradka Saint Petersburg
2011/12
Natalia Chumakova
Fakel Novy Urengoy
2002/03
Anna Kupriyanova
Leningradka Saint Petersburg
2011/12
Olesya Karalyus
Rossy Moscow
1994/95
Viktoriia Kozhina
CSKA Moscow, Fakel Novy Urengoy
1997/98 - 1998/99, 2002/03
Anastasiia Kardonis
Dinamo Krasnodar
2009/10
Didem Özdemir
Beşiktaş JK
2000/01
Maria Murnina
Uralochka-NTMK
2001/02
Maria Vonogova
Severyanka Cherepovets
2010/11, 2012/13 - 2013/14
Ksenia Kravchenko
Severyanka Cherepovets
2011/12
Olga Shukaylo
Severyanka Cherepovets
2012/13
Yulia Karpukhina
Dinamo Moscow
2004/05
Olena Bondarenko
CSKA Moscow
1997/98 - 1999/00
Serpil Dönmez
Beşiktaş JK
2000/01
Yulia Sukhanova
Dinamo Krasnodar
2008/09
Nadezhda Bogdanova
Fakel Novy Urengoy, VK Lipetsk
2002/03, 2005/06
Ekaterina Skrabatun
Dinamo Krasnodar
2009/10
Oksana Cheremisina
CSKA Moscow
1999/00
Aleksandra Ivanova
Severyanka Cherepovets
2010/11 - 2013/14
Alina Butko
VK Lipetsk
2005/06
Yuliya Grigoryeva
Severyanka Cherepovets
2013/14
Inna Razdobarina
Severyanka Cherepovets
2012/13
Svetlana Krylova
Fakel Novy Urengoy
2002/03
Anastasia Yartseva
Uralochka-NTMK
2001/02
Heval Alp
Beşiktaş JK
2000/01
Iuliia Tokarenko
Leningradka Saint Petersburg
2011/12
Alina Podskalnaya
Severyanka Cherepovets
2013/14
Mariya Tisevich
Leningradka Saint Petersburg
2011/12
Aleksandra Efremova
Severyanka Cherepovets
2011/12
Oksana Chernyshova
Omichka Omsk
2007/08
Yuliya Korenchuk
Severyanka Cherepovets
2013/14
Aylin Özbeçetek
Beşiktaş JK
2000/01
Anna Lubnina
Dinamo Krasnodar
2009/10
Daria Vekshina
Omichka Omsk
2007/08
Elena Babkina
Dinamo Krasnodar
2009/10
Ayşen Mete
Beşiktaş JK
2001/02
Irina Martynova
Severyanka Cherepovets
2013/14
Ekaterina Udovychenko
Leningradka Saint Petersburg
2011/12
Ekaterina Pevtsova
VK Lipetsk
2005/06
Yanitza Rangelova
Beşiktaş JK
2001/02
Derya Karabulut
Beşiktaş JK
2001/02
Ekaterina Lobanova
Dinamo Moscow
2004/05
Maria Russman
Leningradka Saint Petersburg
2011/12
Melek Kocaimamoğlu
Beşiktaş JK
2000/01 - 2001/02
Zhanna Demina
VK Lipetsk
2005/06
Anna Lebedeva
Dinamo Krasnodar
2009/10
Zeynep Çelikcan
Beşiktaş JK
2000/01
Yana Cherednikova
Severyanka Cherepovets
2012/13 - 2013/14
Elana Merlina
Leningradka Saint Petersburg
2011/12
Serra Yücel
Beşiktaş JK
2001/02
Selma Kaplan
Beşiktaş JK
2001/02
Irina Lipanina
Uralochka-NTMK
2001/02
Mariia Levanova
Severyanka Cherepovets
2013/14
Demet Ağgedik
Beşiktaş JK
2000/01 - 2001/02
Olga Troshina
Leningradka Saint Petersburg
2011/12
Ekaterina Syrtseva
Leningradka Saint Petersburg
2011/12
Yulia Savenkova
Dinamo Krasnodar
2009/10
Viktoriya Kruglova
Dinamo Krasnodar
2009/10
Irina Iskulova
Dinamo Krasnodar
2009/10
Alevtina Bolotova
Dinamo Krasnodar
2009/10
Anastasiya Murzak
Dinamo Krasnodar
2009/10
Eda Şahin
Beşiktaş JK
2001/02
Arzu Tapan
Beşiktaş JK
2000/01
Te vagy Natalia Vdovina?
Profil átvétele
Betöltés
0