Volleybox
Főoldal
Átigazolások
Hírek
Adatbázis
Játékosok
Játékos adatbázis
Játékosok rangsora
Dolgoztak együtt?
Játékoskeretek 2023/24
Visszavonult játékosok
Családi kapcsolatok
Csapatok
Csapatok adatbázisa
Csapatok rangsora
Klub értékelések
COVID-19 esetek
Nemzeti csapatok adatbázisa
Nemzeti csapatok rangsora
Egyéb
Bajnokságok adatbázisa
Stábtagok adatbázisa
Edzők rangsora
Ügynökségek adatbázisa
Ügynökségek értékelése
Arénák adatbázisa
Közösség
Fórum
Fórum
Olvasatlan hosszászólások
Felhasználók tevékenysége
Felhasználók hozzászólásai
Legaktívabb felhasználók
Felhasználók tevékenysége
Felhasználók díjai
Felhasználók a mérkőzéseken
Felhasználók ország szerint
Felhasználók adatbázisa
Minden felhasználó
Szurkolók
Játékosok
Ügynökök
Edzők
Statisztikusok
Erőnléti edzők
Gyógytornászok
Csapat menedzserek
Állások
Álláspiac
Szabad röplabda játékosok
Szabad stábtagok
Állásajánlatok
Tippjátékok
Mérkőzések
Bejelentkezés
Férfi Röplabda
Női Röplabda
Strandröplabda
Sötét mód
Nyelv:
Fotó
VincentKong6548
általa
Volleybox
Röplabda játékosok
Ukrajna
Oleksandra Bytsenko (Sasha)
Háttérkép hozzáadva:
Fatih16
Üzenet
Megosztás
Idővonal
7
Klubok
9
Csapattársak
239
Versenysorozatok
30
Mérkőzések
295
Díjak
0
Követők
3
Játékos adatai
Ranglista
4317
Rangsor 2024-ban/ben
1405
Állampolgárság
Ukrajna
Poszt
Szélső ütő
Születési dátum
1995-11-23
Magasság
192cm
Testsúly
65kg
Ütés magasság
320cm
Blokk magasság
300cm
Megtekintések száma
23416
Legutóbbi tevékenység
7 hónappal ezelőtt
Ügynökség
Törlés
Stark Sports Agency
Swiecie , Lengyelország
Beállítások
Visszavonult
Edzők (16)
Lorenzo Micelli
Volero Le Cannet
2019/20
Üzenet
Dehri Can Dehrioğlu
Nilüfer Belediyespor
2021/22
Üzenet
Atay Doğu
Nilüfer Belediyespor
2016/17
Üzenet
Cengiz Akarceşme
Kalecik Belediye Spor Mektebi
2020/21
Üzenet
Lior Louk
Maccabi Ashdod
2023/24
Üzenet
Inessa Korkmaz
Nilüfer Belediyespor
2016/17
Üzenet
Alper Hamurcu
Nilüfer Belediyespor
2018/19
Angelo Vercesi
Bursa BBSK
2017/18
Zhuang Bao
Shenzhen Zhongsai
2022/23
Mirjana Musulin
Shenzhen Zhongsai
2022/23, 2023/24
Igor Filishtinsky
Orbita-ZNU-ZODYuSSh
2014/15
Yanitza Rangelova
Nilüfer Belediyespor
2021/22
Gül Ilter
Kalecik Belediye Spor Mektebi
2020/21
Eko Waluyo
Jakarta Pertamina Enduro
2022/23
Mehmet Şükrü Çobanoğlu
Adam Voleybol
2020/21
Segédedzők (12)
Haluk Korkmaz
Bursa BBSK
2017/18
Üzenet
Tamer Altay
Nilüfer Belediyespor
2021/22
Üzenet
Burak Yavuz
Nilüfer Belediyespor
2016/17
Üzenet
Uğur Çayır
Kalecik Belediye Spor Mektebi
2020/21
Üzenet
Yunus Emre Ozben
Kalecik Belediye Spor Mektebi
2020/21
Üzenet
Batuhan Çevik
Adam Voleybol
2020/21
Üzenet
Dmitry Filishtinsky
Orbita-ZNU-ZODYuSSh
2014/15
Kristian Knudsen
Volero Le Cannet
2019/20
Mirjana Musulin
Shenzhen Zhongsai
2022/23
Dony Arya Adhitama
Jakarta Pertamina Enduro
2022/23
Uğur Koçaslan
Adam Voleybol
2020/21
Labib Labib
Jakarta Pertamina Enduro
2022/23
Statisztikusok (6)
Emre Yanik
Nilüfer Belediyespor
2021/22
Üzenet
Emirhan Özkan
Bursa BBSK
2017/18
Üzenet
Tamer Altay
Nilüfer Belediyespor
2016/17, 2018/19
Üzenet
Mustafa Söğüt
Kalecik Belediye Spor Mektebi
2020/21
Üzenet
Yossi Katz
Maccabi Ashdod
2023/24
Üzenet
Gyógytornászok (4)
Emre Cürgü
Nilüfer Belediyespor
2021/22
Üzenet
Esin Yılmaz
Nilüfer Belediyespor
2021/22
Üzenet
Batuhan ünal Şimşek
Kalecik Belediye Spor Mektebi
2020/21
Üzenet
Adulkerim Doğru
Nilüfer Belediyespor
2021/22
Erőnléti edzők (3)
Ismail Türkmen
Nilüfer Belediyespor
2018/19
Üzenet
Onur Çoban
Nilüfer Belediyespor
2018/19
Savaş Akkaya
Nilüfer Belediyespor
2021/22
Csapat menedzserek (8)
Halil ibrahim Akcan
Kalecik Belediye Spor Mektebi
2020/21
Üzenet
Pierre-Emmanuel Franchet
Volero Le Cannet
2019/20
Üzenet
Gil Ferrer Cutiño
Volero Le Cannet
2019/20
Üzenet
Sabri Can
Bursa BBSK
2017/18
Mehmet Başyolcu
Nilüfer Belediyespor
2016/17, 2018/19
Sedat Torun
Adam Voleybol
2020/21
Elnökök (2)
Aydin Kaya
Kalecik Belediye Spor Mektebi
2020/21
Üzenet
Jelena Lozančić
Volero Le Cannet
2019/20
Edző gyakornok (2)
Ozan Asar
Nilüfer Belediyespor
2021/22
Üzenet
Aslı Avgın
Adam Voleybol
2020/21
Röplabda játékosok (186)
Anna Lazareva
Volero Le Cannet
2019/20
Üzenet
Dilara Bağcı
Nilüfer Belediyespor
2016/17
Üzenet
Zeynep Seda Uslu
Nilüfer Belediyespor
2018/19
Üzenet
Petya Barakova
Volero Le Cannet
2019/20
Üzenet
Dominika Sobolska-Tarasova
Nilüfer Belediyespor
2021/22
Üzenet
Daria Drozd
Orbita-ZNU-ZODYuSSh
2014/15
Üzenet
Ceyda Aktaş
Nilüfer Belediyespor
2016/17
Üzenet
Anastasiya Kananovich
Maccabi Ashdod
2023/24
Üzenet
Olga Skrypak
Orbita-ZNU-ZODYuSSh
2014/15 - 2015/16
Üzenet
Hanna Tupikina
Maccabi Ashdod
2023/24
Üzenet
Katrina Zilberman
Maccabi Ashdod
2023/24
Üzenet
Natalia Dumcheva
Nilüfer Belediyespor
2021/22
Üzenet
Hümay Topaloğlu Fırıncıoğlu
Nilüfer Belediyespor
2021/22
Üzenet
Marina Mazenko
Maccabi Ashdod
2023/24
Üzenet
Defne Başyolcu
Nilüfer Belediyespor
2021/22
Üzenet
Nikalina Bashnakova
Bursa BBSK
2017/18
Üzenet
Buse Melis Cılkız
Nilüfer Belediyespor
2016/17
Üzenet
Anastasiia Petrychenko
Orbita-ZNU-ZODYuSSh
2014/15 - 2015/16
Üzenet
Elif Boran
Nilüfer Belediyespor
2018/19
Üzenet
Hilal Kocakara
Nilüfer Belediyespor
2021/22
Üzenet
Seda Menekşe
Nilüfer Belediyespor
2016/17, 2018/19
Üzenet
Viktoriia Lokhmanchuk
Orbita-ZNU-ZODYuSSh
2015/16
Üzenet
Olya Uglenko
Orbita-ZNU-ZODYuSSh
2014/15
Üzenet
Yana Shevchuk
Maccabi Ashdod
2023/24
Üzenet
Maria Protskikh
Maccabi Ashdod
2023/24
Üzenet
Marija Zelenović
Jakarta Pertamina Enduro
2022/23
Üzenet
Irmak Gürsoy
Kalecik Belediye Spor Mektebi, Adam Voleybol
2020/21, 2020/21
Üzenet
Deniz Emrelli
Nilüfer Belediyespor
2021/22
Üzenet
Yıldız Begüm Kanat
Adam Voleybol
2020/21
Üzenet
Gizem Güreşen
Bursa BBSK
2017/18
Gaila González
Kalecik Belediye Spor Mektebi
2020/21
Eva Yaneva
Volero Le Cannet
2019/20
Jelena Blagojević
Shenzhen Zhongsai
2023/24
Charlotte Leys
Bursa BBSK
2017/18
Ergül Avcı
Bursa BBSK
2017/18
Ayşe Gökçen Denkel
Nilüfer Belediyespor
2016/17
Jovana Janković
Adam Voleybol
2020/21
Çağla Akın
Nilüfer Belediyespor
2021/22
Nilay Karaağaç
Bursa BBSK
2017/18
Yvon Beliën
Bursa BBSK
2017/18
Aylin Sarıoğlu Acar
Bursa BBSK, Nilüfer Belediyespor
2017/18, 2018/19
Déborah Ortschitt
Volero Le Cannet
2019/20
Iryna Trushkina
Nilüfer Belediyespor
2016/17
Yusleyni Herrera
Kalecik Belediye Spor Mektebi
2020/21
Sara Klisura
Shenzhen Zhongsai
2022/23
Emiliya Dimitrova
Bursa BBSK
2017/18
Tetyana Kozlova
Nilüfer Belediyespor
2016/17
Alexandra Lazić
Nilüfer Belediyespor
2018/19
Fatma Şekerci
Bursa BBSK
2017/18
Özge Nur Çetiner
Nilüfer Belediyespor
2018/19
Buse Kayacan Sonsırma
Nilüfer Belediyespor
2021/22
Melis Durul
Nilüfer Belediyespor
2021/22
Michaela Abrhámová
Volero Le Cannet
2019/20
Buse Ünal
Nilüfer Belediyespor
2018/19
Olena Kharchenko
Volero Le Cannet
2019/20
Odina Aliyeva
Shenzhen Zhongsai
2022/23
Emily Maglio
Nilüfer Belediyespor
2021/22
Amandine Giardino
Volero Le Cannet
2019/20
Xintong Chen
Shenzhen Zhongsai
2023/24
Milagros Collar
Nilüfer Belediyespor
2018/19
Cansu Aydınoğulları
Bursa BBSK
2017/18
Hazal Selin Arifoğlu
Nilüfer Belediyespor
2018/19
Bojana Čelić-Marković
Volero Le Cannet
2019/20
Yuliya Gerasymova
Orbita-ZNU-ZODYuSSh
2015/16
Ana Jakšić
Shenzhen Zhongsai
2022/23
Anastasiya Gurbanova
Adam Voleybol
2020/21
Anastasia Kornienko
Volero Le Cannet
2019/20
Liset Herrera Blanco
Volero Le Cannet
2019/20
Lidiya Luchko
Orbita-ZNU-ZODYuSSh
2014/15 - 2015/16
Kateryna Silchenkova
Orbita-ZNU-ZODYuSSh
2014/15
Fulden Ural
Nilüfer Belediyespor
2021/22
Tatsiana Trafimava
Maccabi Ashdod
2023/24
Florencia Aguirre
Volero Le Cannet
2019/20
Satsuki Minami
Maccabi Ashdod
2023/24
Jiamin Wang
Shenzhen Zhongsai
2022/23
Polina Liutikova
Orbita-ZNU-ZODYuSSh
2014/15
Tuğçe Atıcı
Adam Voleybol
2020/21
Megawati Hangestri Pertiwi
Jakarta Pertamina Enduro
2022/23
Merve Ikbal Albayrak
Bursa BBSK
2017/18
Duygu Düzceler
Nilüfer Belediyespor
2016/17
Dajana Bošković
Shenzhen Zhongsai
2022/23
Xiang-Chen Lai
Shenzhen Zhongsai
2023/24
Kateryna Frolova
Orbita-ZNU-ZODYuSSh
2014/15
Khrystyna Pugachova
Orbita-ZNU-ZODYuSSh
2014/15
Katarina Jović
Volero Le Cannet
2019/20
Moran Zur
Maccabi Ashdod
2023/24
Joyce Agbolossou
Volero Le Cannet
2019/20
Iris Scholten
Shenzhen Zhongsai
2023/24
Kübra Kegan Susam
Adam Voleybol
2020/21
Yaren Hatipoglu
Bursa BBSK
2017/18
Dalila Palma
Volero Le Cannet
2019/20
Kateryna Dudnikova
Orbita-ZNU-ZODYuSSh
2014/15
Hande Korkut
Nilüfer Belediyespor
2018/19
Linlin Yang
Shenzhen Zhongsai
2022/23
Ayçin Akyol
Kalecik Belediye Spor Mektebi
2020/21
Janset Cemre Erkul
Nilüfer Belediyespor
2016/17
Sedef Sazlidere
Adam Voleybol
2020/21
Tijana Milojević
Shenzhen Zhongsai
2022/23
Jia-Man Chen
Shenzhen Zhongsai
2023/24
Yolla Yuliana
Jakarta Pertamina Enduro
2022/23
Aslı Tecimer
Bursa BBSK, Nilüfer Belediyespor
2017/18, 2018/19
Mariya Kirilyuk
Shenzhen Zhongsai
2022/23, 2023/24
Fanglin Chen
Shenzhen Zhongsai
2023/24
Neslişah Durgun Akar
Nilüfer Belediyespor
2016/17
Zeyu Liu
Shenzhen Zhongsai
2023/24
Autumn Bailey
Nilüfer Belediyespor
2018/19
Lior Karny
Maccabi Ashdod
2023/24
Lili Laborde
Volero Le Cannet
2019/20
Yizhi Xue
Shenzhen Zhongsai
2022/23
Bingtong Shi
Shenzhen Zhongsai
2023/24
Agustin Wulandhari
Jakarta Pertamina Enduro
2022/23
Nuran Ince
Bursa BBSK
2017/18
Melek Cetinavcı
Bursa BBSK
2017/18
Selen Kafadar Aşıcı
Nilüfer Belediyespor
2016/17
Ecenur Aksoy
Adam Voleybol, Nilüfer Belediyespor
2020/21, 2021/22
Ruilan Chen
Shenzhen Zhongsai
2023/24
Bumi Rekta Komang
Jakarta Pertamina Enduro
2022/23
Jiaqi You
Shenzhen Zhongsai
2023/24
Esra Ötücü Şen
Kalecik Belediye Spor Mektebi
2020/21
Kseniia Sukhorukova
Orbita-ZNU-ZODYuSSh
2014/15
Mingxiao Dong
Shenzhen Zhongsai
2023/24
Asli Türker
Adam Voleybol
2020/21
Sude Naz Uzun
Nilüfer Belediyespor
2021/22
Merve Aktaş
Kalecik Belediye Spor Mektebi
2020/21
Dita Azizah
Jakarta Pertamina Enduro
2022/23
Cansu Hoag
Kalecik Belediye Spor Mektebi
2020/21
Kübra Tanrıkulu
Adam Voleybol
2020/21
Cansu Bir
Nilüfer Belediyespor
2021/22
Merve Izbilir
Kalecik Belediye Spor Mektebi
2020/21
Selin Yurtsever Toy
Kalecik Belediye Spor Mektebi
2020/21
Xinyue Zhang
Shenzhen Zhongsai
2022/23
Alara Altundağ
Kalecik Belediye Spor Mektebi
2020/21
Arneta Putri Amelian
Jakarta Pertamina Enduro
2022/23
Ayse Kılıç
Adam Voleybol
2020/21
Natalia Deriuhina
Orbita-ZNU-ZODYuSSh
2014/15
Ayça Ismailçebioğlu
Kalecik Belediye Spor Mektebi
2020/21
Gülcan Tanrıverdi
Adam Voleybol
2020/21
Berrak Deniz Kakaşçı
Nilüfer Belediyespor
2016/17
Minxuan Bian
Shenzhen Zhongsai
2022/23, 2022/23
Aylin Kurtulus
Nilüfer Belediyespor
2016/17
Solène Falcon
Volero Le Cannet
2019/20
Lilouann Bechec
Volero Le Cannet
2019/20
Xin Liu
Shenzhen Zhongsai
2022/23, 2023/24
Sinem Kocaman
Bursa BBSK
2017/18
Suna Erel
Kalecik Belediye Spor Mektebi
2020/21
Merve Ali Kapıkıran
Nilüfer Belediyespor
2016/17
Nataliya Klimenova
Orbita-ZNU-ZODYuSSh
2014/15
Zeynep Ece Öztuna
Nilüfer Belediyespor
2016/17
Tasya Nur Rochmani
Jakarta Pertamina Enduro
2022/23
Ayşe Gürel
Kalecik Belediye Spor Mektebi
2020/21
Çağla Bengi
Nilüfer Belediyespor
2018/19
Resmiye Çakmak
Nilüfer Belediyespor
2018/19
Esra Nur Solgan
Kalecik Belediye Spor Mektebi
2020/21
Wanting Meng
Shenzhen Zhongsai
2022/23, 2023/24
Rahime Saraç
Adam Voleybol
2020/21
Ajeng Viona Adelea
Jakarta Pertamina Enduro
2022/23
Sijia Wang
Shenzhen Zhongsai
2023/24
Meidita Fika
Jakarta Pertamina Enduro
2022/23
Candan Sürengöz
Kalecik Belediye Spor Mektebi
2020/21
Noa Haim
Maccabi Ashdod
2023/24
Hale Nur Göktaş
Adam Voleybol
2020/21
Azzahra Dwi Febyane
Jakarta Pertamina Enduro
2022/23
Çisil Engin Oygüç
Adam Voleybol
2020/21
Indah Guretno
Jakarta Pertamina Enduro
2022/23
Widya Rayi Fadhilah Lail
Jakarta Pertamina Enduro
2022/23
Cindy Tiara Berliyan
Jakarta Pertamina Enduro
2022/23
Shakira Dwi Amanda
Jakarta Pertamina Enduro
2022/23
Dilla Fadilla
Jakarta Pertamina Enduro
2022/23
Selin Buse Yazıcı
Kalecik Belediye Spor Mektebi
2020/21
Maya Gedge
Maccabi Ashdod
2023/24
Tahel Zarbib
Maccabi Ashdod
2023/24
Keyi Wang
Shenzhen Zhongsai
2023/24
Jiamin Huang
Shenzhen Zhongsai
2023/24
Chunzhi Chen
Shenzhen Zhongsai
2023/24
Döndü Ulusoy
Adam Voleybol
2020/21
Betöltés
0