Volleybox
Főoldal
Átigazolások
Hírek
Adatbázis
Játékosok
Játékos adatbázis
Játékosok rangsora
Dolgoztak együtt?
Játékoskeretek 2023/24
Visszavonult játékosok
Családi kapcsolatok
Csapatok
Csapatok adatbázisa
Csapatok rangsora
Klub értékelések
COVID-19 esetek
Nemzeti csapatok adatbázisa
Nemzeti csapatok rangsora
Egyéb
Bajnokságok adatbázisa
Stábtagok adatbázisa
Edzők rangsora
Ügynökségek adatbázisa
Ügynökségek értékelése
Arénák adatbázisa
Közösség
Fórum
Fórum
Olvasatlan hosszászólások
Felhasználók tevékenysége
Felhasználók hozzászólásai
Legaktívabb felhasználók
Felhasználók tevékenysége
Felhasználók díjai
Felhasználók a mérkőzéseken
Felhasználók ország szerint
Felhasználók adatbázisa
Minden felhasználó
Szurkolók
Játékosok
Ügynökök
Edzők
Statisztikusok
Erőnléti edzők
Gyógytornászok
Csapat menedzserek
Állások
Álláspiac
Szabad röplabda játékosok
Szabad stábtagok
Állásajánlatok
Tippjátékok
Mérkőzések
Bejelentkezés
Férfi Röplabda
Női Röplabda
Strandröplabda
Sötét mód
Nyelv:
Volleybox
Röplabda játékosok
Oroszország
Yulia Timofeeva (Tima)
Háttérkép hozzáadva:
Evgeniy Daiv
Üzenet
Megosztás
Idővonal
1
Klubok
5
Csapattársak
83
Versenysorozatok
9
Mérkőzések
92
Díjak
0
Játékos adatai
Állampolgárság
Oroszország
Poszt
Univerzál
Születési dátum
2002-11-27
Magasság
190cm
Domináns kéz
Jobb
Megtekintések száma
2656
Legutóbbi tevékenység
4 hónappal ezelőtt
Ügynökség
Törlés
SPHERA agency
Moscow, Oroszország
Beállítások
Visszavonult
Edzők (7)
Anton Lutoshkin
VC Murom
2021/22
Üzenet
Yelena Pavlova
VC Zhetyssu
2022/23
Üzenet
Igor Voronin
Impuls Volgodonsk
2020/21
Üzenet
Bakhytzhan Baitureyev
Lokomotiv Kaliningrad U20
2018/19
Anton Alexandrovich
VC Murom
2021/22
Rishat Gilyazutdinov
Berel VKO
2023/24
Oleksiy Gatin
Lokomotiv Kaliningrad U20
2019/20
Segédedzők (1)
Svetlana Voronkova
Lokomotiv Kaliningrad U20
2018/19 - 2019/20
Statisztikusok (1)
Vladislav Nikolayev
Berel VKO
2023/24
Üzenet
Csapat menedzserek (1)
Natalya Kurnosova
Lokomotiv Kaliningrad U20
2018/19 - 2019/20
Röplabda játékosok (73)
Lyudmila Issayeva
VC Zhetyssu
2022/23
Üzenet
Svetlana Nikolayeva
Berel VKO
2023/24
Üzenet
Maryana Tsimafeyeva
VC Zhetyssu, Berel VKO
2022/23, 2023/24
Üzenet
Kristina Strukova
Berel VKO
2023/24
Üzenet
Marina Ivanova
VC Murom
2021/22
Üzenet
Irina Shlyakhtova
Impuls Volgodonsk, VC Murom
2020/21, 2021/22
Üzenet
Alina Parakhnevich
Lokomotiv Kaliningrad U20
2018/19 - 2019/20
Üzenet
Daria Moskovskaya
VC Murom
2021/22
Üzenet
Kamilla Sultanbek
Berel VKO
2023/24
Üzenet
Karakat Yergenova
Berel VKO
2023/24
Üzenet
Ekaterina Shtengeleva
Lokomotiv Kaliningrad U20
2018/19 - 2019/20
Üzenet
Veronika Sulimova
Lokomotiv Kaliningrad U20
2019/20
Üzenet
Kristina Anikonova
Berel VKO
2023/24
Irina Malkova
Berel VKO
2023/24
Aleksandra Ćirović
Berel VKO
2023/24
Danijela Nikić
VC Zhetyssu
2022/23
Madina Beket
Berel VKO
2023/24
Zarina Sitkazinova
Berel VKO
2023/24
Anastasiya Gurbanova
VC Zhetyssu
2022/23
Sara Sakradžija
Berel VKO
2023/24
Inna German
VC Zhetyssu
2022/23
Yelizaveta Meister
Berel VKO
2023/24
Tomiris Sagimbayeva
Berel VKO
2023/24
Anna Tarasova
VC Zhetyssu
2022/23
Tatyana Mashkova
VC Zhetyssu
2022/23
Maria Evteeva
Impuls Volgodonsk
2020/21
Mariya Syrygina
VC Zhetyssu
2022/23
Sanya Balagazinova
Berel VKO
2023/24
Alina Bogdanova
VC Murom
2021/22
Ekaterina Gatina
Lokomotiv Kaliningrad U20
2019/20
Irina Kaplieva
Impuls Volgodonsk
2020/21
Julia Prokofieva
VC Murom
2021/22
Amaliya Gorbatyuk
Lokomotiv Kaliningrad U20
2019/20
Dana Sailibekova
Berel VKO
2023/24
Bota Uatayeva
Berel VKO
2023/24
Rayanna Dyussenbayeva
Berel VKO
2023/24
Ayaulym Turdykhanova
VC Zhetyssu
2022/23
Merey Akzholtay
VC Zhetyssu
2022/23
Anastasia Bykova
Lokomotiv Kaliningrad U20, Impuls Volgodonsk
2018/19 - 2019/20, 2020/21
Anel Akhmetova
Berel VKO
2023/24
Sofia Bratchikova
VC Murom
2021/22
Milana Skryleva
VC Zhetyssu
2022/23
Ademi Tazhigul
VC Zhetyssu
2022/23
Anna Krutikhina
Impuls Volgodonsk, VC Murom
2020/21, 2021/22
Elizaveta Palshina
Lokomotiv Kaliningrad U20
2018/19 - 2019/20
Nuray Onerbekkyzy
Berel VKO
2023/24
Yelizaveta Gorodbina
Impuls Volgodonsk
2020/21
Zhuldyz Kenembay
VC Zhetyssu
2022/23
Alina Klimenko
Lokomotiv Kaliningrad U20
2018/19 - 2019/20
Yana Rakhmatulina
VC Zhetyssu
2022/23
Valeria Filkova
Impuls Volgodonsk, VC Murom
2020/21, 2021/22
Nargiz Abdygani
Berel VKO
2023/24
Arina Khomutova
Lokomotiv Kaliningrad U20
2018/19 - 2019/20
Elizaveta Zubanova
VC Murom
2021/22
Syngyla Asyltai
VC Zhetyssu
2022/23
Maria Derevleva
Lokomotiv Kaliningrad U20
2019/20
Darya Bondarchuk
VC Murom
2021/22
Alina Tabaeva
Impuls Volgodonsk
2020/21
Anastasia Abapolova
Impuls Volgodonsk
2020/21
Angelina Shulikova
Impuls Volgodonsk
2020/21
Anna Belyanskaya
Lokomotiv Kaliningrad U20
2019/20
Kseniya Sivokhina
VC Murom
2021/22
Alexandra Slobodyanyuk
Lokomotiv Kaliningrad U20
2018/19 - 2019/20
Marina Brovkina
Lokomotiv Kaliningrad U20
2019/20
Elizaveta Burak
Lokomotiv Kaliningrad U20
2018/19 - 2019/20
Darya Belonos
VC Murom
2021/22
Anna Andrukhova
Lokomotiv Kaliningrad U20
2018/19 - 2019/20
Valeria Kuzaeva
Lokomotiv Kaliningrad U20
2018/19 - 2019/20
Betöltés
0