Volleybox
Ana Sayfa
Transfer
Haberler
Veri tabanı
Oyuncular
Oyuncu veri tabanı
Oyuncu sıralaması
Beraber çalıştılar mı?
2023/24 kadroları
Emekli oyuncular
Aile ilişkileri
Takımlar
Kulüp veri tabanı
Klüp sıralaması
Kulüp değerlendirmeleri
COVID-19 vakaları
Millî takım veri tabanı
Millî takım sıralaması
Diğer
Turnuva veri tabanı
Teknik personel veri tabanı
Antrenör sıralaması
Menajer veri tabanı
Menajer değerlendirmeleri
Spor sahası veri tabanı
Topluluk
Forum
Forum
Okunmamış gönderiler
Kullanıcı etkinliği
Kullanıcı yorumları
En aktif kullanıcılar
Kullanıcı etkinliği
Kullanıcı başarıları
Maça giden kullanıcılar
Ülkelere göre kullanıcılar
Kullanıcı veri tabanı
Tüm kullanıcılar
Voleybolseverler
Oyuncular
Menajerler
Antrenörler
İstatistikçiler
Kondisyonerler
Fizyoterapistler
Takım yöneticileri
İş İmkanları
İş ilanları
Sözleşmesiz voleybolcular
Sözleşmesiz teknik personel
İş teklifleri
Tahmin
Skorlar
Giriş
Volleybox Erkek
Volleybox Kadın
Volleybox Plaj
Gece modu
Dil:
Düzenle
Fotoğraf:
BabarSubhash
Volleybox
Antrenörler
Sırbistan
Dragan Nešić
TOP 500
Duvar kağıdını düzenle
Duvar kağıdı
slintyen
tarafından eklendi
Mesaj gönder
Bu benim
Sil
Paylaş
Zaman tüneli
1
Kulüpler
19
Takım arkadaşları
326
Turnuvalar
80
Maçlar
331
Antrenör bilgileri
Düzenle
Sıralama
368
Milliyet
Sırbistan
Doğum tarihi
1970-07-31
Görüntülenme
9142
Ekleyen
slintyen
Menajerlik şirketi
Sil
Volleyball-Forever
Belgrade, Sırbistan
Sosyal medya
Düzenle
Aile
Ekle
Sil
Detayları göster
2 yıl önce önce
RaccioBocchi
tarafından eklendi
Goran Nešić
Erkek kardeş
Yeni bir voleybol kulübü mü arıyorsunuz?
Listeye katılın
Antrenörler (11)
Marcello Abbondanza
Bulgaria
2014
Mesaj gönder
Giuseppe Cuccarini
VolAlto 2.0 Caserta
2018/19
Mesaj gönder
Ahmet Reşat Arığ
Galatasaray Istanbul
2012/13
Mesaj gönder
Giovanni Caprara
CSM Târgoviște
2020/21
Darko Zakoč
Rapid București
2023/24
Vladimir Kuzyutkin
Bulgaria
2014
Ioánnis Kalmazídis
Panathinaikos
2023/24
Stefano Micoli
Maccabi XT Haifa
2021/22
Marco Bracci
VolAlto 2.0 Caserta
2018/19
Luca Cristofani
VolAlto 2.0 Caserta
2018/19
Emin Imen
Bursa BBSK
2012/13
Yardımcı antrenörler (23)
Ataman Güneyligil
Galatasaray Daikin
2011/12
Mesaj gönder
Tommaso Barbato
VolAlto 2.0 Caserta
2018/19
Mesaj gönder
Ahmet Reşat Arığ
Galatasaray Daikin
2011/12
Mesaj gönder
Radoslav Arsov
Bulgaria
2014 - 2015
Mesaj gönder
Dimitrios Markakis
Panathinaikos
2023/24
Mesaj gönder
Haim Kessel
Maccabi XT Haifa
2021/22
Mesaj gönder
Ibrahim Çadir
Çanakkale Belediyespor
2018/19
Mesaj gönder
Vladimir Todorov
Maccabi XT Haifa
2021/22 - 2022/23
Mesaj gönder
Antonina Zetova
Bulgaria
2016
Mesaj gönder
Dan Florea
Rapid București
2023/24
Mesaj gönder
Эдуард Денисов
VolAlto 2.0 Caserta
2017/18
Mesaj gönder
Marco Gaspari
Pieralisi Jesi, Spes Volley Conegliano
2008/09 - 2009/10, 2010/11
Marco Musso
US Junior Pallavolo
2004/05 - 2006/07
Petar Shopov
Bulgaria
2014
Mustafa Umut Uysal
Galatasaray Istanbul
2012/13
Alexandru-Gabriel Enache
CSM Târgoviște
2014/15, 2019/20 - 2020/21
Agki Mpampouli
Panathinaikos
2023/24
Kyriakos Kaberidis
Panathinaikos
2023/24
Alexandru Cosma
CSM Târgoviște
2019/20 - 2020/21
Fabrizio Grezio
Santeramo Sport
2007/08
Dragan Ivanov
Bulgaria U21
2013
İstatistikçiler (18)
Cihan Cintay
Galatasaray Istanbul
2012/13
Mesaj gönder
Tommaso Barbato
Bulgaria
2014
Mesaj gönder
Lazar Lazarov
Bulgaria
2015
Mesaj gönder
Simone Franceschi
Figurella Firenze, Bulgaria
2002/03, 2007 - 2008
Mesaj gönder
Haluk Korkmaz
Bursa BBSK
2015/16
Mesaj gönder
Vlad Păușescu
CSM Târgoviște
2019/20 - 2020/21
Mesaj gönder
Hakan Keçeli
Galatasaray Daikin
2011/12
Mesaj gönder
Emirhan Özkan
Bursa BBSK
2015/16
Mesaj gönder
Alexandru Bacsis
CSM Târgoviște, Rapid București
2016/17, 2023/24
Mesaj gönder
Pavle Drecun
Montenegro, CSM Târgoviște
2016 - 2017, 2016/17
Mesaj gönder
Yavuz Kaya
Çanakkale Belediyespor
2018/19
Mesaj gönder
Ori Leoni
Maccabi XT Haifa
2022/23
Mesaj gönder
Dimos Avtzioglou
Panathinaikos
2023/24
Fizyoterapistler (6)
Alexandru Olteanu
Rapid București
2023/24
Mesaj gönder
Alin Cosmin Calinescu
CSM Târgoviște
2014/15, 2016/17
Mesaj gönder
Stefano Galifi
Spes Volley Conegliano
2010/11
Mesaj gönder
Vasilis Aggelou
Panathinaikos
2023/24
Kondisyonerler (7)
Ivan Bragagni
Bulgaria
2014
Mesaj gönder
Alessio Carraro
Spes Volley Conegliano, Galatasaray Istanbul
2010/11, 2012/13
Mesaj gönder
Stoica Rares
CSM Târgoviște
2019/20 - 2020/21
Mesaj gönder
Paolo Della Volpe
VolAlto 2.0 Caserta
2017/18
Alessandro Bracceschi
Bulgaria
2007 - 2009
Giannis Sourbis
Panathinaikos
2023/24
Takım menajerleri (1)
Nikos Lazos
Panathinaikos
2023/24
Kulüp başkanları (2)
Haim Kessel
Maccabi XT Haifa
2021/22 - 2022/23
Mesaj gönder
Panagiotis Malakates
Panathinaikos
2023/24
Başkan yardımcıları (1)
Dimitris Vranopoulos
Panathinaikos
2023/24
Sportif direktörler (1)
Henriëtte Weersing
Pieralisi Jesi
2008/09 - 2009/10
Mesaj gönder
Voleybolcular (256)
Rachel Sánchez Perez
Çanakkale Belediyespor
2018/19
Mesaj gönder
Mia Jerkov
Bursa BBSK
2012/13
Mesaj gönder
Gergana Dimitrova
CSM Târgoviște
2020/21
Mesaj gönder
Dilara Bağcı
Bursa BBSK
2012/13
Mesaj gönder
Ioana-Maria Baciu
Rapid București
2023/24
Mesaj gönder
Karla Klarić
Maccabi XT Haifa
2022/23
Mesaj gönder
Maria Jose Perez
VolAlto 2.0 Caserta
2018/19
Mesaj gönder
Dominika Sobolska-Tarasova
Çanakkale Belediyespor, CSM Târgoviște
2018/19, 2020/21
Mesaj gönder
Maria Yordanova
CSM Târgoviște
2020/21
Mesaj gönder
Karina Denisova
VolAlto 2.0 Caserta
2017/18
Mesaj gönder
Rodica Buterez
CSM Târgoviște
2019/20 - 2020/21
Mesaj gönder
Kemal Kıvanç Elgaz
Galatasaray Istanbul
2012/13
Mesaj gönder
Oğuzhan Tarakçı
Galatasaray Istanbul
2012/13
Mesaj gönder
Payton Caffrey
Maccabi XT Haifa
2021/22
Mesaj gönder
Yasemin Yıldırım
Çanakkale Belediyespor
2018/19
Mesaj gönder
Briana Holman
Maccabi XT Haifa
2021/22 - 2022/23
Mesaj gönder
Elena Litovchenko
CSM Târgoviște
2019/20
Mesaj gönder
Mihaela Pamfil
CSM Târgoviște
2019/20 - 2020/21
Mesaj gönder
Antonia Spassova
Figurella Firenze
2002/03
Mesaj gönder
Mehmet Can Ağırbaş
Galatasaray Istanbul
2012/13
Mesaj gönder
Buse Ince
Galatasaray Daikin
2011/12
Mesaj gönder
Roxana-Mariana Tucmeanu
Rapid București
2023/24
Mesaj gönder
Büşra Eryeşil
Bursa BBSK
2012/13, 2015/16
Mesaj gönder
Andra Badiu-Savu
Rapid București
2023/24
Mesaj gönder
Ilioni Kelesidi
Panathinaikos
2023/24
Mesaj gönder
Simona Bruni
Figurella Firenze
2002/03
Mesaj gönder
Ivana Jeremić
Maccabi XT Haifa
2022/23
Mesaj gönder
Eve Kerschenbaum
Maccabi XT Haifa
2022/23
Mesaj gönder
Martina Marangon
VolAlto 2.0 Caserta
2017/18
Mesaj gönder
Ambra Trevisiol
VolAlto 2.0 Caserta
2018/19
Mesaj gönder
Maria Coman
Rapid București
2023/24
Mesaj gönder
Maria Cristina Pasol
Rapid București
2023/24
Lioubov Sokolova
Pieralisi Jesi
2009/10
Simona Gioli
Spes Volley Conegliano
2010/11
Maja Ognjenović
Pieralisi Jesi
2008/09
Eleonora Lo Bianco
Galatasaray Daikin
2011/12
Teodor Salparov
Galatasaray Istanbul
2012/13
Rosir Calderón
Galatasaray Daikin
2011/12
Vladimir Nikolov
Galatasaray Istanbul
2012/13
Heather Bown
Pieralisi Jesi
2008/09 - 2009/10
Kenia Carcaces
Panathinaikos
2023/24
Manon Nummerdor-Flier
Pieralisi Jesi
2008/09
Simona Rinieri
Pieralisi Jesi
2008/09 - 2009/10
Jelena Nikolić
Bursa BBSK
2015/16
Maret Grothues
Panathinaikos
2023/24
Natalia Hanikoğlu
Galatasaray Daikin
2011/12
Dobriana Rabadzhieva
Spes Volley Conegliano
2010/11
Joyce Silva
Bursa BBSK
2015/16
Teodora Pušić
CSM Târgoviște
2019/20 - 2020/21
Suzana Ćebić
CSM Târgoviște
2014/15, 2016/17
Ana Tiemi Takagui
Bursa BBSK
2012/13
Ulaş Kıyak
Galatasaray Istanbul
2012/13
Ilka Van de Vyver
CSM Târgoviște
2019/20 - 2020/21
Frauke Dirickx
Spes Volley Conegliano, Bursa BBSK
2010/11, 2015/16
Ayşe Gökçen Denkel
Galatasaray Daikin
2011/12
Ivana Djerisilo
CSM Târgoviște
2016/17
Tomislav Čošković
Galatasaray Istanbul
2012/13
Deniz Hakyemez
Galatasaray Daikin
2011/12
Carmen Țurlea
Spes Volley Conegliano
2010/11
Athina Papafotiou
Panathinaikos
2023/24
Valentina Fiorin
Spes Volley Conegliano
2010/11
Bojan Janić
Galatasaray Istanbul
2012/13
Şeyma Ercan
Bursa BBSK
2012/13
Ipek Soroğlu Ercan
Bursa BBSK
2015/16
Aylin Sarıoğlu Acar
Bursa BBSK
2012/13, 2015/16
Gamze Kılıç
Galatasaray Daikin
2011/12
Valentina Tirozzi
Pieralisi Jesi
2009/10
Sladjana Erić
Galatasaray Daikin
2011/12
Nasya Dimitrova
Rapid București
2023/24
Henry Bell
Galatasaray Istanbul
2012/13
Elisa Cella
VolAlto 2.0 Caserta
2018/19
Ivana Miloš Prokopić
CSM Târgoviște
2019/20
Diana-Ioana Calota
CSM Târgoviște
2014/15, 2016/17
Imma Sirressi
Santeramo Sport
2007/08
Iryna Trushkina
CSM Târgoviște
2020/21
Yusleyni Herrera
CSM Târgoviște
2019/20
Sara Klisura
CSM Târgoviște
2014/15, 2016/17
Alexandra-Romela Trică
CSM Târgoviște
2014/15, 2016/17
Martina Samadan
Panathinaikos
2023/24
Caner Dengin
Galatasaray Istanbul
2012/13
Bernarda Brčić
CSM Târgoviște
2016/17
Seray Altay
Galatasaray Daikin
2011/12
Raffaella Calloni
Pieralisi Jesi
2008/09 - 2009/10
Barbara De Luca
Santeramo Sport
2007/08
Fernanda Ferreira
Santeramo Sport
2007/08
Dragana Marinković
Spes Volley Conegliano
2010/11
Heidy Casanova
CSM Târgoviște
2020/21
Buse Kayacan Sonsırma
Bursa BBSK
2015/16
Selime Ilyasoğlu
Galatasaray Daikin, Bursa BBSK
2011/12, 2015/16
Melis Durul
Çanakkale Belediyespor
2018/19
Matea Ikić
CSM Târgoviște
2016/17
Tina Lipicer Samec
Pieralisi Jesi
2008/09
Marina Miletić
Galatasaray Daikin
2011/12
Marcela Correa
Maccabi XT Haifa
2022/23
Tereza Rossi-Matuszková
VolAlto 2.0 Caserta
2018/19
Caner Pekşen
Galatasaray Istanbul
2012/13
Yevgeniya Dushkyevich
Santeramo Sport
2007/08
Erhan Dünge
Galatasaray Istanbul
2012/13
Nilay Konar
Galatasaray Daikin
2011/12
Barbora Koseková
Rapid București
2023/24
Ulrike Jurk
Figurella Firenze
2002/03
Milagros Collar
CSM Târgoviște
2016/17
Nataliya Bozhenova
Figurella Firenze
2002/03
Cansu Aydınoğulları
Bursa BBSK, Çanakkale Belediyespor
2015/16, 2018/19
Isabella Zilio
Pieralisi Jesi
2008/09
Ciara Michel
Bursa BBSK
2015/16
Valdonė Petrauskaitė
CSM Târgoviște
2014/15
Stefania Dall'Igna
Pieralisi Jesi
2009/10
Ana Starčević
CSM Târgoviște
2019/20
Derya Cayirgan
Galatasaray Daikin
2011/12
Dilara Sağbaş
Galatasaray Daikin
2011/12
Alexandra Sobo
CSM Târgoviște
2016/17
Sônia Benedito
Santeramo Sport
2007/08
Tetyana Ivanyushkyna
ASCD Europa Bari Volley
2001/02
Rachele Sangiuliano
Spes Volley Conegliano
2010/11
Aneta Germanova
Figurella Firenze
2002/03
Bihter Dumanoğlu
Galatasaray Daikin, Çanakkale Belediyespor
2011/12, 2018/19
Tanja Stanojević
CSM Târgoviște
2019/20
Monica Marulli
Santeramo Sport
2007/08
Gözde Dal İrgi
Bursa BBSK
2015/16
Sorina Marian
CSM Târgoviște
2014/15
Funda Bilgi
Galatasaray Daikin
2011/12
Ana Bianca Mitrănescu
CSM Târgoviște
2014/15, 2016/17
Mihaela Albu
Rapid București
2023/24
Bernadett Dékány
Rapid București
2023/24
Panagiota Rogka
Panathinaikos
2023/24
Murathan Kısal
Galatasaray Istanbul
2012/13
Chiara Negrini
Pieralisi Jesi
2008/09 - 2009/10
Rebeca Serrano
Santeramo Sport
2007/08
Katarina Pilepić
Maccabi XT Haifa
2021/22 - 2022/23
Marika Serafin
Spes Volley Conegliano
2010/11
Francesca Devetag
Pieralisi Jesi
2009/10
Satsuki Minami
Maccabi XT Haifa
2021/22 - 2022/23
Laura Frigo
VolAlto 2.0 Caserta
2018/19
Birgül Güler Parlak
Bursa BBSK, Çanakkale Belediyespor
2015/16, 2018/19
Roxana-Valentina Ivanof
CSM Târgoviște
2016/17
Ferhat Akdeniz
Galatasaray Istanbul
2012/13
Veronika Bezhandolska
Maccabi XT Haifa
2021/22
Katarina Vukomanović
CSM Târgoviște
2019/20
Ecem Aknam
Galatasaray Daikin
2011/12
Anastasiia Kardonis
Maccabi XT Haifa
2021/22 - 2022/23
Ramona-Isabela Breban-Marciu
CSM Târgoviște
2016/17
Ludovica Dalia
VolAlto 2.0 Caserta
2018/19
Pinar Cankarpusat
Bursa BBSK
2012/13
Murat Aslan
Galatasaray Istanbul
2012/13
Lulama Musti De Gennaro
Figurella Firenze
2002/03
Roxana Daiana Roman
Rapid București
2023/24
Eirini Chatziefstratiadou
Panathinaikos
2023/24
Stanija Maletić
CSM Târgoviște
2014/15
Natalia Metaxa
Panathinaikos
2023/24
Denise Fontana
Figurella Firenze
2002/03
Ece Hocaoğlu
Çanakkale Belediyespor
2018/19
Maria Genitsaridi
Panathinaikos
2023/24
Alessia Travaglini
Pieralisi Jesi
2008/09
Gabriela-Florina Bălae
CSM Târgoviște
2019/20
Sherridan Atkinson
Panathinaikos
2023/24
Izel Kahraman
Bursa BBSK
2012/13, 2015/16
Yaren Hatipoglu
Bursa BBSK
2015/16
Noemi Porzio
Santeramo Sport
2007/08
Vitalia Marmen
Maccabi XT Haifa
2021/22
Ceren Çağlar Baysal
Bursa BBSK
2012/13
Sabrina Müller
CSM Târgoviște
2019/20
Alessandra Crozzolin
Spes Volley Conegliano
2010/11
Paola Capuano
ASCD Europa Bari Volley
2001/02
May Shir-On
Maccabi XT Haifa
2022/23
Jie Sun
Maccabi XT Haifa
2022/23
Alessia Ghilardi
VolAlto 2.0 Caserta
2018/19
Giulia Melli
VolAlto 2.0 Caserta
2018/19
Işıl Öz
Çanakkale Belediyespor
2018/19
Eli Silvi Uattara
Rapid București
2023/24
Ana-Marisa Radu
Rapid București
2023/24
Ivana Kamenjarin
Pieralisi Jesi
2008/09
Marta Siwka
CSM Târgoviște
2014/15
Moira Cerioni
Pieralisi Jesi
2008/09 - 2009/10
Marina-Elena Anghelache
CSM Târgoviște
2014/15
Carla Rossetto
Spes Volley Conegliano
2010/11
Ebru Bedir
Çanakkale Belediyespor
2018/19
Nika Markovič
Rapid București
2023/24
Duygu Cetav Uçdağ
Bursa BBSK
2012/13
Yanina Zhurovska
Santeramo Sport
2007/08
Lea Cvetnić
VolAlto 2.0 Caserta
2017/18
Zohar Shushan
Maccabi XT Haifa
2021/22
Martina Mataloni
Pieralisi Jesi
2008/09 - 2009/10
Elisa Cardani
US Junior Pallavolo
2004/05 - 2005/06
Nuran Ince
Bursa BBSK
2015/16
Gwendolyn Rucker
CSM Târgoviște
2014/15
Marianna Mpelia
Panathinaikos
2023/24
Carlotta Daminato
Spes Volley Conegliano
2010/11
Melek Cetinavcı
Bursa BBSK
2015/16
Stefania Donelli
Figurella Firenze
2002/03
Irina Alexandru-Horeică
CSM Târgoviște
2014/15
Mia Caušević
US Junior Pallavolo
2006/07
Leah Meyer
CSM Târgoviște
2019/20 - 2020/21
Claudia Mazzoni
Pieralisi Jesi
2009/10
Vittoria Repice
VolAlto 2.0 Caserta
2018/19
Ella Carolina Saada
Maccabi XT Haifa
2022/23
Sara Tajè
VolAlto 2.0 Caserta
2017/18
Semra Özer
Çanakkale Belediyespor
2018/19
Lola Arslanbekova
CSM Târgoviște
2014/15
Marianna Maggipinto
VolAlto 2.0 Caserta
2018/19
Valeria Cimoli
Santeramo Sport
2007/08
Barbara Beconi
Figurella Firenze
2002/03
Noura Mabilo
VolAlto 2.0 Caserta
2017/18
Milena Boteva
Santeramo Sport
2007/08
Amela Barakovič
ASCD Europa Bari Volley
2001/02
Linda Martinuzzo
Spes Volley Conegliano
2010/11
Serena Masino
ASCD Europa Bari Volley
2001/02
Nitzan Aines
Maccabi XT Haifa
2021/22 - 2022/23
Shirel Ganah
Maccabi XT Haifa
2021/22
Elitza Krasteva
Figurella Firenze
2002/03
Sofia Vasilantonaki
Panathinaikos
2023/24
Linda Giordana
US Junior Pallavolo
2004/05 - 2006/07
Francesca Moretti
VolAlto 2.0 Caserta
2017/18
Tai Bierria
Maccabi XT Haifa
2022/23
Yulia Pushkin
Maccabi XT Haifa
2021/22
Mila Rizzo
Santeramo Sport
2007/08
Naya Danenberg
Maccabi XT Haifa
2022/23
Gökçe Çiçek Çalışkan
Çanakkale Belediyespor
2018/19
Yasmin Astangelov
Maccabi XT Haifa
2022/23
Ecaterina-Elena Ghiţă
CSM Târgoviște
2016/17
Chiara Sacconi
Figurella Firenze
2002/03
Camilla Orazi
Pieralisi Jesi
2009/10
Francesca Gonnelli
Pieralisi Jesi
2008/09
Linda Giugovaz
VolAlto 2.0 Caserta
2018/19
Gizem Koçak
Bursa BBSK
2015/16
Giada Benazzi
Spes Volley Conegliano
2010/11
Rebeka Fučka
VolAlto 2.0 Caserta
2018/19
Tolgahan Camgöz
Galatasaray Istanbul
2012/13
Sonia Galazzo
VolAlto 2.0 Caserta
2017/18
Alice Martini
US Junior Pallavolo
2004/05 - 2006/07
Alessia Tonon
Spes Volley Conegliano
2010/11
Theodora Foumaki
Panathinaikos
2023/24
Miriana Manig
VolAlto 2.0 Caserta
2017/18
Martina Delfino
US Junior Pallavolo
2006/07
Alessia Sgherza
VolAlto 2.0 Caserta
2017/18
Giorgia Silotto
VolAlto 2.0 Caserta
2017/18
Federica Barone
VolAlto 2.0 Caserta
2017/18
Claudia Torchia
VolAlto 2.0 Caserta
2017/18
Laura Zambetti
US Junior Pallavolo
2006/07
Dragan Nešić sen misin?
Profili devral
Yükleniyor
0