Volleybox
Ana Sayfa
Transfer
Haberler
Veri tabanı
Oyuncular
Oyuncu veri tabanı
Oyuncu sıralaması
Beraber çalıştılar mı?
2023/24 kadroları
Emekli oyuncular
Aile ilişkileri
Takımlar
Kulüp veri tabanı
Klüp sıralaması
Kulüp değerlendirmeleri
COVID-19 vakaları
Millî takım veri tabanı
Millî takım sıralaması
Diğer
Turnuva veri tabanı
Teknik personel veri tabanı
Antrenör sıralaması
Menajer veri tabanı
Menajer değerlendirmeleri
Spor sahası veri tabanı
Topluluk
Forum
Forum
Okunmamış gönderiler
Kullanıcı etkinliği
Kullanıcı yorumları
En aktif kullanıcılar
Kullanıcı etkinliği
Kullanıcı başarıları
Maça giden kullanıcılar
Ülkelere göre kullanıcılar
Kullanıcı veri tabanı
Tüm kullanıcılar
Voleybolseverler
Oyuncular
Menajerler
Antrenörler
İstatistikçiler
Kondisyonerler
Fizyoterapistler
Takım yöneticileri
İş İmkanları
İş ilanları
Sözleşmesiz voleybolcular
Sözleşmesiz teknik personel
İş teklifleri
Tahmin
Skorlar
Giriş
Volleybox Erkek
Volleybox Kadın
Volleybox Plaj
Gece modu
Dil:
Düzenle
Fotoğraf:
J…e
Volleybox
Voleybolcular
Polonya
Joanna Sikorska
Duvar kağıdını düzenle
Duvar kağıdı
sonomatteo
tarafından eklendi
Mesaj gönder
Bu benim
Sil
Paylaş
Zaman tüneli
0
Kulüpler
9
Takım arkadaşları
156
Ödüller
1
Turnuvalar
29
Maçlar
136
Oyuncu bilgileri
Düzenle
Sıralama
6425
Milliyet
Polonya
Pozisyon
Pasör Çaprazı
Doğum tarihi
1990-12-25
Boy
180cm
Kullandığı el
Sağlak
Görüntülenme
5306
Ekleyen
lkrissl
Menajerlik şirketi
Sil
Stark Sports Agency
Swiecie , Polonya
Sosyal medya
Düzenle
Aile
Ekle
Ayarlar
Oyunculuk kariyerini noktaladı
En iyi voleybolcu kim?
Oyuncular sıralamasını göster
Antrenörler (12)
Nicola Vettori
Enea PTPS Piła
2015/16
Mesaj gönder
Radosław Wodziński
Grupa Azoty Chemik Police
2022/23
Mesaj gönder
Piotr Matela
Joker Świecie
2021/22
Mesaj gönder
Martino Volpini
KS Pałac Bydgoszcz
2023/24
Mesaj gönder
Lukasz Przybylak
Enea PTPS Piła
2014/15 - 2015/16
Mesaj gönder
Marek Mierzwiński
Grupa Azoty Chemik Police
2022/23
Bülent Karslıoğlu
Joker Świecie
2021/22
Marcin Wojtowicz
Joker Świecie
2020/21
Wojciech Kurczyński
Joker Świecie
2020/21
Jakub Tęcza
KS Pałac Bydgoszcz
2023/24
Michał Betleja
UKS Jedynka Tarnów
2018/19
Dominik Stanislawczyk
Wisła Warszawa
2017/18
Yardımcı antrenörler (6)
Radosław Wodziński
Grupa Azoty Chemik Police
2022/23
Mesaj gönder
Jakub Krebok
Wisła Warszawa
2017/18
Mesaj gönder
Filip Kamiński
Joker Świecie
2020/21 - 2021/22
Mesaj gönder
Michał Madejski
UKS Jedynka Tarnów
2018/19
Mesaj gönder
Dominik Żukowski
KS Pałac Bydgoszcz
2023/24
Mesaj gönder
Nikolay Mariaskin
Joker Świecie
2020/21 - 2021/22
İstatistikçiler (4)
Kacper Duda
Grupa Azoty Chemik Police
2022/23
Mesaj gönder
Marcin Nowak
Joker Świecie
2020/21
Mesaj gönder
Grzegorz Krystkiewicz
Enea PTPS Piła
2015/16
Mesaj gönder
Bartosz Ziołnowski
KS Pałac Bydgoszcz
2023/24
Kondisyonerler (1)
Tomasz Stasiak
KS Pałac Bydgoszcz
2023/24
Mesaj gönder
Takım menajerleri (1)
Magdalena Mazurek
KS Pałac Bydgoszcz
2023/24
Sportif direktörler (1)
Radosław Anioł
Grupa Azoty Chemik Police
2022/23
Voleybolcular (131)
Anna Łozowska
Budowlani Toruń
2013/14
Mesaj gönder
Sonia Kubacka
Joker Świecie
2021/22
Mesaj gönder
Aleksandra Lipska
KS Pałac Bydgoszcz
2023/24
Mesaj gönder
Agata Michalewicz
Joker Świecie
2021/22
Mesaj gönder
Aleksandra Omelaniuk
Enea Energetyk Poznań
2019/20
Mesaj gönder
Alicja Markiewicz
Enea PTPS Piła
2015/16
Mesaj gönder
Sabina Podlasek
UKS Jedynka Tarnów
2018/19
Mesaj gönder
Wiktoria Paluszkiewicz
KS Pałac Bydgoszcz
2023/24
Mesaj gönder
Katarzyna Urbanowicz
Joker Świecie
2020/21
Mesaj gönder
Martyna Gorzkiewicz
Joker Świecie, KS Pałac Bydgoszcz
2020/21, 2023/24
Mesaj gönder
Jovana Brakočević-Canzian
Grupa Azoty Chemik Police
2022/23
Josefa Fabíola Souza
Grupa Azoty Chemik Police
2022/23
Agnieszka Korneluk
Grupa Azoty Chemik Police
2022/23
Maria Stenzel
Grupa Azoty Chemik Police
2022/23
Natalia Mędrzyk
Grupa Azoty Chemik Police
2022/23
Agata Durajczyk
KS Pałac Bydgoszcz
2023/24
Karolina Ciaszkiewicz-Lach
Wisła Warszawa
2017/18
Martyna Łukasik
Grupa Azoty Chemik Police
2022/23
Marlena Kowalewska
Budowlani Toruń, Grupa Azoty Chemik Police
2012/13 - 2013/14, 2022/23
Irina Archangielska
Enea PTPS Piła
2014/15
Olena Novgorodchenko
Wisła Warszawa
2017/18
Magdalena Saad
Wisła Warszawa, KS Pałac Bydgoszcz
2017/18, 2023/24
Iga Wasilewska
Grupa Azoty Chemik Police
2022/23
Katarzyna Mróz
Wisła Warszawa
2017/18
Anita Kwiatkowska
Enea PTPS Piła
2015/16
Julia Kąkol
Joker Świecie
2021/22
Andressa Gelenski
Joker Świecie
2021/22
Marzena Kropidłowska-Wilczyńska
Enea PTPS Piła
2014/15
Maira Cipriano
Grupa Azoty Chemik Police
2022/23
Natalia Skrzypkowska
Joker Świecie
2020/21 - 2021/22
Katarzyna Połeć
Wisła Warszawa, Grupa Azoty Chemik Police
2017/18, 2022/23
Lenka Ovečková
Grupa Azoty Chemik Police
2022/23
Katarzyna Wenerska
Joker Świecie
2020/21
Marija Milović
Enea PTPS Piła
2014/15
Anna Stencel-Obiała
Enea PTPS Piła
2014/15 - 2015/16
Mirjana Djurić-Bergendorff
Wisła Warszawa
2017/18
Maria Luisa Oliveira
Joker Świecie
2021/22
Volha Pauliukouskaya
Enea PTPS Piła
2014/15 - 2015/16
Koleta Łyszkiewicz
KS Pałac Bydgoszcz
2023/24
Dorota Wilk
Enea PTPS Piła
2015/16
Agata Babicz
Enea PTPS Piła
2015/16
Marta Pol
Grupa Azoty Chemik Police
2022/23
Martyna Czyrniańska
Grupa Azoty Chemik Police
2022/23
Magdalena Jurczyk
Wisła Warszawa, UKS Jedynka Tarnów
2017/18, 2018/19
Ewelina Janiszewska
Enea Energetyk Poznań
2019/20
Małgorzata Skorupa
Enea PTPS Piła
2015/16
Monika Jagła
Joker Świecie, Grupa Azoty Chemik Police
2021/22, 2022/23
Magdalena Kowalczyk
Enea PTPS Piła
2014/15
Paulina Bałdyga
UKS Jedynka Tarnów, KS Pałac Bydgoszcz
2018/19, 2023/24
Vangeliya Rachkovska
Joker Świecie
2021/22
Pola Nowakowska
KS Pałac Bydgoszcz
2023/24
Magdalena Janiuk
UKS Jedynka Tarnów
2018/19
Natalia Sroka
Budowlani Toruń, Enea PTPS Piła
2008/09, 2014/15
Justyna Łunkiewicz
Budowlani Toruń
2012/13
Ewelina Toborek
Budowlani Toruń
2012/13
Ewelina Żurowska
Budowlani Toruń, KS Pałac Bydgoszcz
2013/14, 2023/24
Anna Lewandowska
Budowlani Toruń
2010/11 - 2013/14
Paulina Biranowska
Wisła Warszawa
2017/18
Sandra Szczygioł
Budowlani Toruń
2013/14
Caroline Jarmoc
Enea PTPS Piła
2014/15
Adrianna Kukulska
Enea PTPS Piła, Joker Świecie
2014/15 - 2015/16, 2020/21
Marta Wellna
Wisła Warszawa
2017/18
Judyta Gawlak
Joker Świecie
2021/22
Paulina Zaborowska
Joker Świecie
2021/22
Dominika Witowska
KS Pałac Bydgoszcz
2023/24
Justyna Raczyńska
Enea PTPS Piła
2014/15
Oliwia Urban
Enea PTPS Piła, Joker Świecie
2015/16, 2020/21
Agata Nowak
Enea Energetyk Poznań, Joker Świecie
2019/20, 2020/21 - 2021/22
Dominika Makowska
Budowlani Toruń
2013/14
Veronik Skorupka
Enea PTPS Piła
2014/15
Katarzyna Marcyniuk
Wisła Warszawa, Joker Świecie
2017/18, 2020/21
Paulina Głaz
UKS Jedynka Tarnów
2018/19
Adrianna Muszyńska
Enea Energetyk Poznań, Joker Świecie
2019/20, 2020/21
Paula Czerwińska
Budowlani Toruń
2012/13
Monika Kutyła
Budowlani Toruń, Wisła Warszawa
2012/13, 2017/18
Wiktoria Kowalska
Joker Świecie
2020/21
Katarzyna Olczyk
Enea PTPS Piła, Wisła Warszawa
2014/15, 2017/18
Roksana Wers
Budowlani Toruń
2012/13 - 2013/14
Klaudia Turkot
UKS Jedynka Tarnów
2018/19
Kiesha Leggs
Enea PTPS Piła
2015/16
Magdalena Szabó
UKS Jedynka Tarnów
2018/19
Klaudia Nowakowska
Enea Energetyk Poznań
2019/20
Angelika Wystel
Joker Świecie
2021/22
Simona Dreczka
Enea Energetyk Poznań
2019/20
Kinga Dybek
Enea Energetyk Poznań
2019/20
Paulina Brzoska
Joker Świecie
2020/21 - 2021/22
Pola Nowacka
Joker Świecie
2020/21
Aleksandra Muszyńska
Enea Energetyk Poznań, Joker Świecie
2019/20, 2020/21
Anna Tomczyk
Budowlani Toruń
2013/14
Klaudia Konieczna
Enea PTPS Piła
2014/15 - 2015/16
Ewelina Ryznar
Budowlani Toruń
2013/14
Aleksandra Justka
KS Pałac Bydgoszcz
2023/24
Julia Gliwa
KS Pałac Bydgoszcz
2023/24
Zuzanna Kucińska
Wisła Warszawa
2017/18
Karolina Filipowicz
Budowlani Toruń U20, Budowlani Toruń
2006/07, 2008/09
Amelia Senica
Joker Świecie
2021/22
Anna Głowiak
Budowlani Toruń
2013/14
Aleksandra Guzikiewicz-Kielar
UKS Jedynka Tarnów
2018/19
Maja Grodzka
UKS Jedynka Tarnów
2018/19
Pola Bujnarowska
KS Pałac Bydgoszcz
2023/24
Wiktoria Makarewicz
KS Pałac Bydgoszcz
2023/24
Natalia Budnik
Enea Energetyk Poznań
2019/20
Aleksandra Mikołajewska
UKS Jedynka Tarnów
2018/19
Amelia Bogdanowicz
Enea Energetyk Poznań
2019/20
Adrianna Sobczak
UKS Jedynka Tarnów
2018/19
Wiktoria Wnuk
Enea Energetyk Poznań
2019/20
Aleksandra Kaczyńska
UKS Jedynka Tarnów
2018/19
Natalia Bogdanowicz
Enea Energetyk Poznań
2019/20
Katarzyna Lewandowska
Enea PTPS Piła
2015/16
Marcelina Gliniecka
UKS Jedynka Tarnów
2018/19
Aleksandra Goździewicz
Budowlani Toruń
2011/12
Joanna Sikorska sen misin?
Profili devral
Yükleniyor
0