Volleybox
Ana Sayfa
Transfer
Haberler
Veri tabanı
Oyuncular
Oyuncu veri tabanı
Oyuncu sıralaması
Beraber çalıştılar mı?
2023/24 kadroları
Emekli oyuncular
Aile ilişkileri
Takımlar
Kulüp veri tabanı
Klüp sıralaması
Kulüp değerlendirmeleri
COVID-19 vakaları
Millî takım veri tabanı
Millî takım sıralaması
Diğer
Turnuva veri tabanı
Teknik personel veri tabanı
Antrenör sıralaması
Menajer veri tabanı
Menajer değerlendirmeleri
Spor sahası veri tabanı
Topluluk
Forum
Forum
Okunmamış gönderiler
Kullanıcı etkinliği
Kullanıcı yorumları
En aktif kullanıcılar
Kullanıcı etkinliği
Kullanıcı başarıları
Maça giden kullanıcılar
Ülkelere göre kullanıcılar
Kullanıcı veri tabanı
Tüm kullanıcılar
Voleybolseverler
Oyuncular
Menajerler
Antrenörler
İstatistikçiler
Kondisyonerler
Fizyoterapistler
Takım yöneticileri
İş İmkanları
İş ilanları
Sözleşmesiz voleybolcular
Sözleşmesiz teknik personel
İş teklifleri
Tahmin
Skorlar
Giriş
Volleybox Erkek
Volleybox Kadın
Volleybox Plaj
Gece modu
Dil:
Volleybox
Yardımcı antrenörler
Belarus
Kiryl Zahortsau
Mesaj gönder
Paylaş
Zaman tüneli
2
Kulüpler
6
Takım arkadaşları
146
Turnuvalar
24
Maçlar
56
Antrenör bilgileri
Sıralama
2527
Milliyet
Belarus
Doğum tarihi
1986-02-04
Görüntülenme
1244
Son aktivite
11 ay önce
Kulüp arıyor
Beklentiler
Beklentileri göster
Diller
Anglo-Saxon / Old English
Sınırlı/Kısıtlı çalışma yeterliliği
Sosyal medya
Aile
Ekle
Sil
Detayları göster
1 yıl önce önce
Kiryl Zahortsau
tarafından eklendi
Ihar Zahortsau
Baba
Antrenörler (12)
Vladimir Moisiyevich
Mapid Minsk
2019/20
Mesaj gönder
Ruslan Selyavko
Borisov-BGUFK
2018/19
Mesaj gönder
Ihar Zahortsau
Metallurg Zhlobin, GVC Gomel
2011/12, 2012/13
Siarhei Chasnavitski
Borisov-BGUFK
2016/17
Aliaksandr Pazniakou
Shakhtior Soligorsk
2013/14
Aleh Mikhniuk
Mapid Minsk
2020/21
Volha Palcheuskaya
Minchanka-2
2021/22 - 2022/23
Aleh Abramenka
Metallurg Zhlobin, GVC Gomel
2012/13, 2012/13
Yardımcı antrenörler (9)
Ruslan Selyavko
Borisov-BGUFK
2016/17
Mesaj gönder
Vasili Kurdziuk
Minchanka-2
2022/23
Mesaj gönder
Ihar Zahortsau
Metallurg Zhlobin
2012/13
Barys Kaliada
Minchanka-2
2021/22
Viktar Fando
Mapid Minsk
2020/21
Aleh Mikhniuk
Mapid Minsk
2019/20
Aliaksandr Maksimau
Minchanka-2
2022/23
Leonid Makushkin
Metallurg Zhlobin
2011/12
Henadzi Vial
Borisov-BGUFK
2018/19
Kondisyonerler (1)
Viktoryia Kulikovskaya
Minchanka-2
2022/23
Doktorlar (1)
Halina Rusan
Minchanka-2
2021/22 - 2022/23
Takım menajerleri (1)
Alena Gulevich
Minchanka-2
2021/22 - 2022/23
Kulüp başkanları (2)
Sergey Ruskevich
Minchanka-2
2021/22 - 2022/23
Aleksandr Mishin
Mapid Minsk
2019/20 - 2020/21
Başkan yardımcıları (1)
Daria Lakizo
Minchanka-2
2021/22 - 2022/23
Basın sözcüleri (1)
Elizaveta Anikevich
Minchanka-2
2022/23
Voleybolcular (118)
Artur Udrys
Shakhtior Soligorsk
2013/14
Mesaj gönder
Pavel Audochanka
Shakhtior Soligorsk
2013/14
Mesaj gönder
Dzmitry Vash
Metallurg Zhlobin, Shakhtior Soligorsk
2010/11 - 2012/13, 2013/14
Mesaj gönder
Vasili Kurdziuk
Borisov-BGUFK
2018/19
Mesaj gönder
Agata Beksha
Minchanka-2
2021/22
Mesaj gönder
Aleh Khmialeuski
Shakhtior Soligorsk
2013/14
Mesaj gönder
Vladimir Vertelko
Borisov-BGUFK
2016/17, 2018/19
Mesaj gönder
Mikalai Shkliar
Shakhtior Soligorsk, Borisov-BGUFK
2013/14, 2016/17
Mesaj gönder
Veoletta Lavrushko
Minchanka-2
2021/22
Mesaj gönder
Aliaksei Rabeka
Borisov-BGUFK
2016/17
Mesaj gönder
Ilya Hancharuk
Mapid Minsk
2019/20
Mesaj gönder
Aliaksandr Shklyanko
Borisov-BGUFK
2018/19
Mesaj gönder
Uladzislau Rak
Borisov-BGUFK
2016/17
Mesaj gönder
Mikita Kanavalau
Mapid Minsk
2019/20, 2020/21
Mesaj gönder
Dzianis Ivanitskiy
Borisov-BGUFK
2016/17, 2018/19
Mesaj gönder
Ilya Lapato
Mapid Minsk
2019/20
Mesaj gönder
Stanislau Pahotski
Mapid Minsk
2020/21
Mesaj gönder
Liubou Svetnik
Minchanka-2
2021/22 - 2022/23
Mesaj gönder
Veranika Babich
Minchanka-2
2022/23
Mesaj gönder
Palina Kulikova
Minchanka-2
2021/22 - 2022/23
Mesaj gönder
Aliaksei Labuts
Borisov-BGUFK
2018/19
Mesaj gönder
Dmitry Lavrushko
Mapid Minsk
2019/20
Mesaj gönder
Valeryia Turchyna
Minchanka-2
2021/22 - 2022/23
Mesaj gönder
Jenia Nazarov
Borisov-BGUFK
2018/19
Mesaj gönder
Filipp Gudov
Mapid Minsk
2019/20 - 2020/21
Mesaj gönder
Aliaksei Papeka
Mapid Minsk
2019/20 - 2020/21
Mesaj gönder
Ekaterina Gladkaya
Minchanka-2
2021/22
Mesaj gönder
Georgy Bagaev
Mapid Minsk
2020/21
Mesaj gönder
Yelizaveta Kalinichenka
Minchanka-2
2021/22 - 2022/23
Mesaj gönder
Kіra Kushnіrova
Minchanka-2
2022/23
Mesaj gönder
Veranika Zaruba
Minchanka-2
2022/23
Mesaj gönder
Serhii Gumenyuk
Metallurg Zhlobin
2012/13
Maksim Budziukhin
Metallurg Zhlobin, GVC Gomel
2010/11 - 2012/13, 2012/13
Mikhail Kosach
Metallurg Zhlobin, GVC Gomel
2010/11 - 2012/13, 2012/13
Dzmitry Likharad
Borisov-BGUFK
2016/17
Raman Aplevich
Borisov-BGUFK
2016/17
Sergii Shchavynskyi
Shakhtior Soligorsk
2013/14
Andriy Levchenko
Shakhtior Soligorsk
2013/14
Artsiom Haramykin
Borisov-BGUFK
2016/17
Serhii Sereda
Metallurg Zhlobin
2010/11
Viachaslau Charapovich
Metallurg Zhlobin, Shakhtior Soligorsk
2010/11 - 2012/13, 2013/14
Serhyi Shchavinskyi
Shakhtior Soligorsk
2013/14
Aliaksandr Elistratov
Metallurg Zhlobin
2010/11 - 2012/13
Dzmitry Zhehzdryn
Shakhtior Soligorsk, Borisov-BGUFK
2013/14, 2016/17
Vadzim Mitsko
Metallurg Zhlobin
2010/11 - 2012/13
Raman Ejame
Metallurg Zhlobin
2010/11 - 2012/13
Maksim Marozau
Shakhtior Soligorsk
2013/14
Yury Martynau
GVC Gomel
2012/13
Artur Drapchynski
Shakhtior Soligorsk
2013/14
Anatoli Klysheuski
Borisov-BGUFK
2018/19
Viktor Shchekalyuk
Borisov-BGUFK
2016/17
Dmytro Derevyanchenko
Metallurg Zhlobin
2010/11 - 2011/12
Petr Lazuka
Borisov-BGUFK
2016/17
Evgeny Rusak
Metallurg Zhlobin
2010/11 - 2012/13
Ihar Petrashenka
Metallurg Zhlobin
2010/11
Darya Burak
Minchanka-2
2021/22
Yauheni Voinau
Metallurg Zhlobin, GVC Gomel
2012/13, 2012/13
Ilya Marozau
Mapid Minsk
2019/20
Dzianis Osipau
Metallurg Zhlobin
2010/11 - 2011/12
Siarhei Taras
Metallurg Zhlobin
2010/11 - 2011/12
Mikalai Kachmarov
Metallurg Zhlobin, Shakhtior Soligorsk
2011/12 - 2012/13, 2013/14
Mikhail Nebotov
Metallurg Zhlobin
2010/11
Raman Sidziuk
Metallurg Zhlobin, Shakhtior Soligorsk
2011/12 - 2012/13, 2013/14
Iryna Filistovich
Minchanka-2
2021/22
Uladzimir Zhyhmont
Borisov-BGUFK
2016/17
Andrey Malinuskiy
Metallurg Zhlobin
2010/11 - 2012/13
Aliaksei Kharkevich
Borisov-BGUFK
2018/19
Tsimur Akhrary
Metallurg Zhlobin
2011/12 - 2012/13
Pavel Dasevich
Shakhtior Soligorsk
2013/14
Vadzim Azimka
Metallurg Zhlobin
2010/11
Emilia Mikanovich
Minchanka-2
2021/22 - 2022/23
Aliaksei Ratutski
Mapid Minsk
2019/20 - 2020/21
Yuri Vorobey
Metallurg Zhlobin
2010/11
Hleb Azaranka
Mapid Minsk
2020/21
Aliaksei Ilkevitch
Mapid Minsk
2020/21
Yauheni Kotau
Mapid Minsk
2019/20
Lizaveta Hornaya
Minchanka-2
2021/22 - 2022/23
Viktar Abukhouski
Mapid Minsk
2019/20 - 2020/21
Anastasiya Yermalkovich
Minchanka-2
2022/23
Pavel Pashkevich
Borisov-BGUFK
2018/19
Yaugeni Yazerski
Borisov-BGUFK
2018/19
Hanna Filistovich
Minchanka-2
2021/22 - 2022/23
Anna Sinhayevskaya
Minchanka-2
2021/22 - 2022/23
Ruslan Yushkevych
Metallurg Zhlobin
2012/13
Nikolay Kochmarov
Shakhtior Soligorsk
2013/14
Fiodar Papliovkin
GVC Gomel
2012/13
Viktar Shnitovski
GVC Gomel
2012/13
Siamion Khatuliou
Mapid Minsk
2019/20 - 2020/21
Hleb Baran
Mapid Minsk
2019/20 - 2020/21
Artsemi Matyl
Mapid Minsk
2019/20 - 2020/21
Anzhalina Babok
Minchanka-2
2021/22 - 2022/23
Aliaksandr Korats
GVC Gomel
2012/13
Dzmitry Abramenka
Mapid Minsk
2019/20
Vadzim Naumenka
GVC Gomel
2012/13
Mikhail Shvets
GVC Gomel
2012/13
Nikita Badrou
GVC Gomel
2012/13
Dzmitriy Tsikhmanovich
Metallurg Zhlobin
2011/12
Maksim Yarmalovich
Mapid Minsk
2019/20 - 2020/21
Yahor Kavaleu
Borisov-BGUFK
2018/19
Mikhail Maliaionak
Mapid Minsk
2020/21
Yahor Marozau
Mapid Minsk
2020/21
Ihar Kazlov
GVC Gomel
2012/13
Valeryia Amelchanka
Minchanka-2
2022/23
Yükleniyor
0