Volleybox
Ana Sayfa
Transfer
Haberler
Veri tabanı
Oyuncular
Oyuncu veri tabanı
Oyuncu sıralaması
Beraber çalıştılar mı?
2023/24 kadroları
Emekli oyuncular
Aile ilişkileri
Takımlar
Kulüp veri tabanı
Klüp sıralaması
Kulüp değerlendirmeleri
COVID-19 vakaları
Millî takım veri tabanı
Millî takım sıralaması
Diğer
Turnuva veri tabanı
Teknik personel veri tabanı
Antrenör sıralaması
Menajer veri tabanı
Menajer değerlendirmeleri
Spor sahası veri tabanı
Topluluk
Forum
Forum
Okunmamış gönderiler
Kullanıcı etkinliği
Kullanıcı yorumları
En aktif kullanıcılar
Kullanıcı etkinliği
Kullanıcı başarıları
Maça giden kullanıcılar
Ülkelere göre kullanıcılar
Kullanıcı veri tabanı
Tüm kullanıcılar
Voleybolseverler
Oyuncular
Menajerler
Antrenörler
İstatistikçiler
Kondisyonerler
Fizyoterapistler
Takım yöneticileri
İş İmkanları
İş ilanları
Sözleşmesiz voleybolcular
Sözleşmesiz teknik personel
İş teklifleri
Tahmin
Skorlar
Giriş
Volleybox Erkek
Volleybox Kadın
Volleybox Plaj
Gece modu
Dil:
Düzenle
Fotoğraf:
soidensir3
Volleybox
Yardımcı antrenörler
Rusya
Stanislav Dineykin (Станислав Анатольевич Динейкин)
Duvar kağıdı ekle
Bu benim
Sil
Paylaş
Zaman tüneli
0
Kulüpler
11
Takım arkadaşları
249
Ödüller
4
Turnuvalar
73
Maçlar
200
Antrenör bilgileri
Düzenle
Oyuncu sıralaması
249
Antrenör sıralaması
2097
Milliyet
Rusya
Pozisyon
Pasör Çaprazı
Doğum tarihi
1973-10-10
Boy
215cm
Kilo
101kg
Smaç yüksekliği
353cm
Blok yüksekliği
342cm
Kullandığı el
Sağlak
Görüntülenme
9775
Ekleyen
Volleybox
Sosyal medya
Düzenle
Aile
Ekle
Sil
Detayları göster
3 yıl önce önce
Gamova13
tarafından eklendi
Stanislav Dineykin Jr.
Oğul
Ayarlar
Oyunculuk kariyerini noktaladı
En iyi voleybolcu kim?
Oyuncular sıralamasını göster
Antrenörler (16)
Vladimir Alekno
Dynamo Moscow
2004/05 - 2005/06
Gennady Shipulin
Belogorie Belgorod
2009/10 - 2010/11
Daniele Bagnoli
Volley Treviso
2002/03 - 2003/04
Renan Dal Zotto
Olimpikus
1998/99
Ljubomir Travica
Pallavolo Parma
2001/02
Boris Kolchin
Dynamo Moscow
2004/05
Željko Bulatović
Dinamo Moscow
2020/21 - 2021/22
Andrei Voronkov
Dynamo Kaliningrad
2006/07 - 2007/08
Roberto Santilli
Iskra Odintsovo
2011/12
Victor Radin
Dynamo Moscow
1993/94
Yaroslav Antonov
Dynamo Moscow
2004/05 - 2005/06
Piero Molducci
Pallavolo Parma
1999/00 - 2000/01
Yury Panchenko
Dynamo Kaliningrad
2006/07 - 2007/08
Oleg Moliboga
CSKA Moscow
1994/95
Konstantin Ushakov
Dinamo Moscow
2021/22 - 2022/23
Aleksandr Savin
Yugra-Samotlor Nizhnevartovsk
1997/98
Yardımcı antrenörler (12)
Sergio Busato
Dynamo Moscow
2004/05 - 2005/06
Mesaj gönder
Mihail Razinkov
Belogorie Belgorod
2009/10 - 2010/11
Mesaj gönder
Manlio Puxeddu
Iskra Odintsovo
2011/12
Mesaj gönder
Anton Lutoshkin
Iskra Odintsovo
2011/12
Mesaj gönder
Roberto Piazza
Volley Treviso
2002/03 - 2003/04
Radostin Stoychev
Dynamo Moscow
2005/06
Yury Panchenko
Belogorie Belgorod
2009/10 - 2010/11
Vyacheslav Zaytsev
Belogorie Belgorod
2009/10 - 2010/11
Aleksandr Sukomel
Dinamo Moscow
2020/21
Pavel Ivanov
Dynamo Krasnodar
2008/09
Andrea Codeluppi
Pallavolo Parma
2001/02
Dmitriy Dyakov
Dinamo Moscow
2021/22 - 2022/23
İstatistikçiler (2)
Alberto Cazziol
Volley Treviso
2002/03 - 2003/04
Mesaj gönder
Alberto Raho
Pallavolo Parma
2000/01 - 2001/02
Mesaj gönder
Fizyoterapistler (1)
Kristina Sheremetyeva
Dinamo Moscow
2020/21 - 2022/23
Kondisyonerler (2)
Damir Kolec
Dinamo Moscow
2020/21
Mesaj gönder
Davide Grigoletto
Volley Treviso
2002/03 - 2003/04
Takım menajerleri (1)
Elena Godina
Dinamo Moscow
2020/21 - 2022/23
Kulüp başkanları (2)
Alexey Berezin
Yugra-Samotlor Nizhnevartovsk
1996/97 - 1997/98
Gennady Shipulin
Belogorie Belgorod
2009/10 - 2010/11
Sportif direktörler (3)
Stanislav Shevchenko
Dynamo Moscow
2004/05
Bruno Da Re
Volley Treviso
2002/03 - 2003/04
Leonid Zayko
Dinamo Moscow
2020/21 - 2022/23
Voleybolcular (210)
Marcos Milinkovic
Olimpikus
1998/99
Mesaj gönder
Yuriy Berezhko
Dynamo Moscow
2004/05 - 2005/06
Mesaj gönder
Frank Depestele
Iskra Odintsovo
2011/12
Mesaj gönder
Roman Danilov
Iskra Odintsovo
2011/12
Mesaj gönder
Aleksandr Safonov
Belogorie Belgorod
2010/11
Mesaj gönder
Sergey Bagrey
Belogorie Belgorod
2009/10 - 2010/11
Mesaj gönder
Renato Felizardo
Olimpikus
1998/99
Mesaj gönder
Idner Martins
Olimpikus
1998/99
Mesaj gönder
Andrey Zubkov
Dynamo Kaliningrad
2007/08
Mesaj gönder
Dmitry Krasikov
Belogorie Belgorod
2009/10
Mesaj gönder
Konstantin Lesik
Dynamo Krasnodar, Iskra Odintsovo
2008/09, 2011/12
Mesaj gönder
Dmytro Storozhylov
Belogorie Belgorod
2009/10
Mesaj gönder
Tatiana Shchukina
Dinamo Moscow
2022/23
Mesaj gönder
Adriano Lamb
Olimpikus
1998/99
Mesaj gönder
Aleksey Sychev
Belogorie Belgorod
2010/11
Mesaj gönder
Dmitriy Muserskiy
Belogorie Belgorod
2009/10 - 2010/11
Matey Kaziyski
Dynamo Moscow
2005/06
Sergey Tetyukhin
Pallavolo Parma
1999/00 - 2000/01
Natália Pereira
Dinamo Moscow
2020/21, 2022/23
Samuele Papi
Volley Treviso
2002/03 - 2003/04
Aleksey Verbov
Iskra Odintsovo
2011/12
Alessandro Fei
Volley Treviso
2002/03 - 2003/04
Nataliya Goncharova
Dinamo Moscow
2020/21 - 2022/23
Hubert Henno
Dynamo Moscow
2005/06
Nalbert Bitencourt
Olimpikus
1998/99
Valerio Vermiglio
Pallavolo Parma, Volley Treviso
2000/01 - 2001/02, 2002/03 - 2003/04
Aleksandr Volkov
Dynamo Moscow
2005/06
Aleksey Kuleshov
Dynamo Moscow, Iskra Odintsovo
2004/05 - 2005/06, 2011/12
Jochen Schöps
Iskra Odintsovo
2011/12
Alberto Cisolla
Volley Treviso
2002/03 - 2003/04
Evgeniya Startseva
Dinamo Moscow
2021/22 - 2022/23
Marcelo Elgarten
Olimpikus
1998/99
Alessandro Farina
Volley Treviso
2002/03 - 2003/04
Łukasz Żygadło
Dynamo Kaliningrad
2006/07
Konstantin Ushakov
CSKA Moscow, Dynamo Moscow
1994/95, 2004/05
Luca Tencati
Pallavolo Parma, Volley Treviso
2001/02, 2002/03 - 2003/04
Pavel Abramov
Iskra Odintsovo
2011/12
Semion Poltavskiy
Dynamo Moscow
2004/05 - 2005/06
Aleksandr Kosarev
Belogorie Belgorod
2010/11
Claudio Galli
Pallavolo Parma
1999/00
Taras Khtey
Dynamo Moscow, Belogorie Belgorod
2004/05, 2009/10 - 2010/11
Cristian Casoli
Volley Treviso
2003/04
Andrey Egorchev
Dynamo Moscow
2004/05 - 2005/06
Gilmar Teixeira
Olimpikus
1998/99
Hugo Conte
Pallavolo Parma
2000/01
Igor Shulepov
Pallavolo Parma
2000/01 - 2001/02
Douglas Chiarotti
Olimpikus
1998/99
Ilya Savelyev
Pallavolo Parma
1999/00
Marina Babeshina
Dinamo Moscow
2020/21
Evgeniy Mitkov
Dynamo Moscow
2004/05
Dmitriy Ilinykh
Belogorie Belgorod
2009/10 - 2010/11
Irina Fetisova
Dinamo Moscow
2020/21 - 2022/23
Anna Podkopaeva
Dinamo Moscow
2022/23
Vasílis Kournétas
Belogorie Belgorod
2009/10
Alan Domingos
Olimpikus, Belogorie Belgorod
1998/99, 2009/10
Frantz Granvorka
Pallavolo Parma
1999/00 - 2000/01
Aleksandr Bogomolov
Iskra Odintsovo
2011/12
Sergey Makarov
Dynamo Moscow
2005/06
Aleksandr Gutsalyuk
Dynamo Krasnodar
2008/09
Artiom Ermakov
Dynamo Moscow
2004/05
Yana Shcherban
Dinamo Moscow
2020/21
Marlon Muraguti
Olimpikus
1998/99
Denis Biryukov
Belogorie Belgorod
2009/10 - 2010/11
Sergey Orlenko
CSKA Moscow
1994/95
Aleksandr Korneev
Yugra-Samotlor Nizhnevartovsk, Dynamo Moscow
1996/97 - 1997/98, 2005/06
Elitsa Vasileva-Atanasijević
Dinamo Moscow
2021/22
Aleksey Spiridonov
Iskra Odintsovo
2011/12
Valeriy Goryushev
Dynamo Moscow
1993/94
Aleksandr Gordienko
CSKA Moscow
1994/95
Dominique Daquin
Dynamo Moscow
2004/05
Wallace Martins
Olimpikus
1998/99
Ekaterina Lyubushkina
Dinamo Moscow
2021/22
Richard Němec
Volley Treviso
2002/03 - 2003/04
Igor Kolodinskiy
Dynamo Krasnodar, Belogorie Belgorod
2008/09, 2010/11
Tuomas Sammelvuo
Dynamo Kaliningrad
2006/07 - 2007/08
Tatiana Dmitrieva
Dinamo Moscow
2020/21 - 2022/23
Sean Rooney
Dynamo Kaliningrad
2007/08
Juan José Salvador Jiménez
Pallavolo Parma
2001/02
Valeriy Komarov
Dynamo Kaliningrad
2006/07
Ekaterina Orlova
Dinamo Moscow
2020/21
Maxim Zhigalov
Belogorie Belgorod
2009/10 - 2010/11
Aleksey Cheremisin
Dynamo Kaliningrad
2007/08
Pavel Zaytsev
Dynamo Moscow
2004/05 - 2005/06
Sergey Ermishin
CSKA Moscow
1994/95
Manius Abbadi
Olimpikus
1998/99
Natalia Krotkova
Dinamo Moscow
2020/21 - 2021/22
Łukasz Kadziewicz
Belogorie Belgorod
2009/10
Ekaterina Efimova
Dinamo Moscow
2020/21
Henry Bell
Dynamo Moscow
2004/05
Konstantin Sidenko
Dynamo Kaliningrad
2007/08
Oleg Antonov
CSKA Moscow
1994/95
Andrea Aiello
Pallavolo Parma
2000/01 - 2001/02
Aleksandr Ivanov
Dynamo Moscow
1993/94
Daniele Desiderio
Volley Treviso
2002/03
Aleksandr Berezin
Dynamo Kaliningrad
2007/08
Róbert Hupka
Pallavolo Parma
2001/02
Piotr Kobrin
Dynamo Kaliningrad
2007/08
Pietro Spada
Pallavolo Parma
2000/01
Khachatur Stepanyan
Belogorie Belgorod
2009/10
Lorenzo Rambelli
Pallavolo Parma
2000/01 - 2001/02
Pavel Borshch
Dynamo Moscow
1993/94
Darya Talysheva
Dinamo Moscow
2020/21
Grigoriy Afinogenov
Dynamo Kaliningrad
2007/08
Theóklitos Karipídis
Volley Treviso
2003/04
Artyom Smolyar
Belogorie Belgorod
2009/10 - 2010/11
Yoichi Kato
Volley Treviso
2002/03
Mariia Khaletskaya
Dinamo Moscow
2021/22 - 2022/23
Anton Fomenko
Belogorie Belgorod
2009/10
Ruslan Khanipov
Belogorie Belgorod
2009/10 - 2010/11
Massimiliano Decio
Volley Treviso
2002/03 - 2003/04
Andrei Tcacenco
Dynamo Kaliningrad
2006/07
Aleksandr Klimkin
CSKA Moscow
1994/95
Ekaterina Enina
Dinamo Moscow
2020/21 - 2022/23
Igor Kurnosov
CSKA Moscow
1994/95
Maksim Botin
Dynamo Moscow, Dynamo Kaliningrad
2005/06, 2007/08
Margarita Kurilo
Dinamo Moscow
2022/23
Oleg Sychev
Belogorie Belgorod
2010/11
Ualas Martins
Olimpikus
1998/99
Ronald Méndez
Volley Treviso
2003/04
Maksim Terioshin
Dynamo Moscow
2004/05
Stanislav Shevchenko
CSKA Moscow
1994/95
Maria Bibina
Dinamo Moscow
2020/21 - 2022/23
Andrea Brogioni
Pallavolo Parma
1999/00
Aleksandr Yaromenko
Dynamo Moscow
1993/94
David McKienzie
Dynamo Krasnodar
2008/09
Nikita Eriomin
Belogorie Belgorod
2009/10 - 2010/11
Andrey Bedulin
Yugra-Samotlor Nizhnevartovsk
1995/96
Massimiliano Di Franco
Pallavolo Parma
2001/02
Sergey Gorbunov
Dynamo Moscow
1993/94
Kristian Lirutti
Pallavolo Parma
2001/02
Andrey Gorbenko
CSKA Moscow
1994/95
Sergey Tretyakov
Dynamo Kaliningrad
2006/07 - 2007/08
Levan Kalandadze
Belogorie Belgorod
2009/10 - 2010/11
Ekaterina Polyakova
Dinamo Moscow
2021/22 - 2022/23
Alejandro Diz
Pallavolo Parma
1999/00 - 2000/01
Pavel Yurakov
Dynamo Krasnodar
2008/09
Giuseppe Sorcinelli
Pallavolo Parma
2001/02
Alberto Bachi
Pallavolo Parma
1999/00
Marco Visentin
Volley Treviso
2002/03 - 2003/04
Andrey Andreev
Belogorie Belgorod
2010/11
Hanna Klimets
Dinamo Moscow
2020/21
Edina Begić
Dinamo Moscow
2021/22
Christian Strehlau
Volley Treviso
2002/03
Sofya Kuznetsova
Dinamo Moscow
2020/21
Irina Kapustina
Dinamo Moscow
2022/23
Maurizio Vianello
Pallavolo Parma
1999/00
Bakhytzhan Baitureyev
Yugra-Samotlor Nizhnevartovsk
1995/96
Andrey Titich
Dynamo Moscow
2005/06
Piotr Maksimov
CSKA Moscow
1994/95
Enzo Barbaro
Volley Treviso
2003/04
Anastasia Anufrienko
Dinamo Moscow
2021/22
Ekaterina Pipunyrova
Dinamo Moscow
2021/22 - 2022/23
Vyacheslav Rud
Dynamo Moscow
2004/05 - 2005/06
Dmitriy Lekomtsev
Dynamo Kaliningrad
2006/07
Igor Karpov
Dynamo Moscow, Dynamo Kaliningrad
1993/94, 2006/07
Yaroslava Simonenko
Dinamo Moscow
2021/22
Luca Lo Re
Pallavolo Parma
2000/01
Yuriy Tyutin
Belogorie Belgorod
2009/10 - 2010/11
Aleksey Ivanov
CSKA Moscow
1994/95
Anna Pospelova
Dinamo Moscow
2020/21 - 2021/22
Sergei Burtsev
Iskra Odintsovo
2011/12
Evgeny Mosolkin
Dynamo Kaliningrad
2006/07
Evgeniy Petropavlov
Dynamo Krasnodar
2008/09
Nikolay Evtyukhin
Dynamo Krasnodar
2008/09
Dmitriy Shuravin
Dynamo Kaliningrad
2006/07
Aleksandr Gorbatkov
Dynamo Kaliningrad
2006/07
Massimo Tomalino
Pallavolo Parma
1999/00
Riccardo Fenili
Pallavolo Parma
1999/00
Sergey Okunev
Belogorie Belgorod
2010/11
Oleg Shmarin
Dynamo Moscow
2004/05
Igor Lotkov
Belogorie Belgorod
2009/10
Sergey Morozov
Belogorie Belgorod
2009/10 - 2010/11
Denis Abakumov
Yugra-Samotlor Nizhnevartovsk, Dynamo Krasnodar
1997/98, 2008/09
Ilya Cheremisin
Iskra Odintsovo
2011/12
Massimiliano Rinieri
Pallavolo Parma
2000/01
Aleksandr Kuleshov
Dynamo Moscow, Dynamo Kaliningrad
2004/05, 2007/08
Eduard Senin
Dynamo Kaliningrad
2007/08
Pavel Strazhnikov
CSKA Moscow
1994/95
Sergey Slabinskiy
CSKA Moscow
1994/95
Konstantin Shumilin
Dynamo Krasnodar
2008/09
Aleksey Shamsi
Belogorie Belgorod
2010/11
Roberto Meriggioli
Pallavolo Parma
1999/00
Igor Nazarkin
Iskra Odintsovo
2011/12
Thiago Benassi
Olimpikus
1998/99
Artiom Reshetnikov
Dynamo Krasnodar
2008/09
Antonello Galdi
Pallavolo Parma
1999/00
Aleksandr Aleksandrov
Dynamo Kaliningrad
2007/08
Dmitriy Turkin
Dynamo Moscow
2005/06
Makar Saparov
Dynamo Moscow
2005/06
Shamil Magomedov
Iskra Odintsovo
2011/12
Aleksey Yashchishin
Belogorie Belgorod
2009/10
Aleksandr Berendeev
Belogorie Belgorod
2010/11
Michele Abbati
Pallavolo Parma
2001/02
Pavel Denisov
Iskra Odintsovo
2011/12
Viacheslav Krasilnikov
Dynamo Krasnodar
2008/09
Stanislav Dineykin sen misin?
Profili devral
Yükleniyor
0