Volleybox
Ana Sayfa
Transfer
Haberler
Veri tabanı
Oyuncular
Oyuncu veri tabanı
Oyuncu sıralaması
Beraber çalıştılar mı?
2023/24 kadroları
Emekli oyuncular
Aile ilişkileri
Takımlar
Kulüp veri tabanı
Klüp sıralaması
Kulüp değerlendirmeleri
COVID-19 vakaları
Millî takım veri tabanı
Millî takım sıralaması
Diğer
Turnuva veri tabanı
Teknik personel veri tabanı
Antrenör sıralaması
Menajer veri tabanı
Menajer değerlendirmeleri
Spor sahası veri tabanı
Topluluk
Forum
Forum
Okunmamış gönderiler
Kullanıcı etkinliği
Kullanıcı yorumları
En aktif kullanıcılar
Kullanıcı etkinliği
Kullanıcı başarıları
Maça giden kullanıcılar
Ülkelere göre kullanıcılar
Kullanıcı veri tabanı
Tüm kullanıcılar
Voleybolseverler
Oyuncular
Menajerler
Antrenörler
İstatistikçiler
Kondisyonerler
Fizyoterapistler
Takım yöneticileri
İş İmkanları
İş ilanları
Sözleşmesiz voleybolcular
Sözleşmesiz teknik personel
İş teklifleri
Tahmin
Skorlar
Giriş
Volleybox Erkek
Volleybox Kadın
Volleybox Plaj
Gece modu
Dil:
Düzenle
Fotoğraf:
voueiss
Volleybox
Yardımcı antrenörler
Belarus
Sviatoslav Miklashevich (Святаслаў Міхлашевіч)
Duvar kağıdını düzenle
Duvar kağıdı
Vasili Kurdziuk
tarafından eklendi
Bu benim
Sil
Paylaş
Zaman tüneli
0
Kulüpler
13
Takım arkadaşları
205
Turnuvalar
59
Maçlar
309
Ödüller
0
Antrenör bilgileri
Düzenle
Oyuncu sıralaması
2807
Antrenör sıralaması
1528
Milliyet
Belarus
,
Kazakistan
Pozisyon
Smaçör
Doğum tarihi
1978-08-06
Boy
210cm
Kilo
108kg
Smaç yüksekliği
360cm
Blok yüksekliği
340cm
Görüntülenme
3062
Ekleyen
Boones
Sosyal medya
Düzenle
Aile
Ekle
Ayarlar
Oyunculuk kariyerini noktaladı
Yeni bir voleybol kulübü mü arıyorsunuz?
Listeye katılın
Antrenörler (11)
Radoslav Arsov
Lokomotiv Kaliningrad-2
2022/23 - 2023/24
Mesaj gönder
Gennady Shipulin
Belogorie Belgorod
1999/00 - 2000/01
Andrei Voronkov
Lokomotiv Kaliningrad
2018/19 - 2020/21
Plamen Konstantinov
Lokomotiv Novosibirsk
2016/17 - 2017/18
Igor Kurnosov
Lokomotiv Kaliningrad-2
2021/22
Victor Sidelnikov
Tomis Constanța, Shakhtior Soligorsk
2010/11, 2012/13
Błażej Krzyształowicz
Lokomotiv Kaliningrad-2
2021/22
Andrey Patrakov
Rahat Almaty
2003/04, 2006/07
Denis Ignatyev
Lokomotiv Kaliningrad-2
2023/24
Yardımcı antrenörler (7)
Alessandro Piroli
Lokomotiv Novosibirsk
2016/17 - 2017/18
Mesaj gönder
Slobodan Prakljačić
nian electronic
2009/10
Mesaj gönder
Vladimir Kuzyutkin
Belogorie Belgorod
2000/01
Igor Kurnosov
Lokomotiv Kaliningrad
2018/19 - 2020/21
Ivan Andrienko
Belogorie Belgorod
1999/00 - 2000/01
Evgeniy Mitkov
Lokomotiv Novosibirsk
2016/17 - 2017/18
Andrey Alekseev
Lokomotiv Kaliningrad-2
2022/23 - 2023/24
İstatistikçiler (1)
Denis Bardzheyev
Lokomotiv Kaliningrad
2018/19 - 2020/21
Kondisyonerler (2)
Mirko Fasini
Lokomotiv Kaliningrad, Lokomotiv Kaliningrad-2
2020/21, 2023/24
Doktorlar (1)
Sergei Maslov
Lokomotiv Kaliningrad
2018/19 - 2020/21
Takım menajerleri (1)
Elena Litovchenko
Lokomotiv Kaliningrad
2020/21
Mesaj gönder
Kulüp başkanları (1)
Gennady Shipulin
Belogorie Belgorod
1999/00 - 2000/01
Sportif direktörler (1)
Ekaterina Orlova
Lokomotiv Kaliningrad-2
2021/22 - 2023/24
Voleybolcular (180)
Nikolay Pavlov
Lokomotiv Novosibirsk
2016/17 - 2017/18
Mesaj gönder
Andrey Zubkov
Ural Ufa
1998/99
Mesaj gönder
Zoltán Dávid
Tomis Constanța
2010/11
Mesaj gönder
Pavel Audochanka
Shakhtior Soligorsk
2012/13
Mesaj gönder
Tatiana Shchukina
Lokomotiv Kaliningrad
2018/19
Mesaj gönder
Evgeniy Bannov
Lokomotiv Novosibirsk
2016/17
Mesaj gönder
Vyacheslav Tarasov
Lokomotiv Novosibirsk
2016/17
Mesaj gönder
Valeriya Shevchuk
Lokomotiv Kaliningrad
2018/19 - 2019/20
Mesaj gönder
Viktar Beksha
Kommunalnik Grodno
2001/02 - 2002/03
Mesaj gönder
Elena Litovchenko
Lokomotiv Kaliningrad
2018/19
Mesaj gönder
Vasili Kurdziuk
Urmia Municipality VC, nian electronic
2008/09, 2009/10
Mesaj gönder
Sercan Abanoz
Malatya Büyükşehir Belediyesi
2007/08
Mesaj gönder
Denis Podkolzin
Lokomotiv Novosibirsk
2016/17 - 2017/18
Mesaj gönder
Aliaksei Rabeka
Shakhtior Soligorsk
2012/13
Mesaj gönder
Iurii Lisitskii
Ural Ufa
1998/99
Mesaj gönder
Alina Afinogenova
Lokomotiv Kaliningrad-2
2023/24
Mesaj gönder
Georg Grozer
Lokomotiv Novosibirsk
2017/18
Tatiana Kosheleva
Lokomotiv Kaliningrad
2019/20
Aleksey Kuleshov
Belogorie Belgorod
1999/00 - 2000/01
Aleksandr Butko
Kommunalnik Grodno
2001/02 - 2002/03
Arslan Ekşi
Lokomotiv Novosibirsk
2017/18
Erik Shoji
Lokomotiv Novosibirsk
2016/17
Konstantin Ushakov
Belogorie Belgorod
1999/00
Bojana Drča
Lokomotiv Kaliningrad
2018/19 - 2019/20
Aleksandr Kosarev
Belogorie Belgorod
1999/00 - 2000/01
Andrey Egorchev
Belogorie Belgorod
2000/01
Irina Voronkova
Lokomotiv Kaliningrad
2018/19 - 2020/21
Valentin Golubev
Lokomotiv Novosibirsk
2016/17 - 2017/18
Lukas Diviš
Lokomotiv Novosibirsk
2016/17 - 2017/18
Marcus Nilsson
Lokomotiv Novosibirsk
2017/18
Sergey Baranov
Belogorie Belgorod
2000/01
Kawika Shoji
Lokomotiv Novosibirsk
2016/17
Laura Dijkema
Lokomotiv Kaliningrad
2020/21
Hamzeh Zarini
Urmia Municipality VC
2008/09
Aleksandr Korneev
Belogorie Belgorod
1999/00 - 2000/01
Aleksey Samoylenko
Lokomotiv Novosibirsk
2016/17
Victor Sidelnikov
Belogorie Belgorod
2000/01
Ilyas Kurkaev
Lokomotiv Novosibirsk
2016/17 - 2017/18
Louisa Lippmann
Lokomotiv Kaliningrad
2020/21
Roman Martynyuk
Lokomotiv Novosibirsk
2017/18
Vladimir Melnik
Belogorie Belgorod
1999/00 - 2000/01
Aleh Akhrem
Kommunalnik Grodno
2001/02 - 2002/03
Arkadiy Kozlov
Belogorie Belgorod
1999/00 - 2000/01
Ekaterina Orlova
Lokomotiv Kaliningrad
2018/19 - 2019/20
Stanislav Eriomin
Lokomotiv Novosibirsk
2016/17
Maxim Zhigalov
Lokomotiv Novosibirsk
2017/18
Oleg Samsonychev
Belogorie Belgorod
1999/00 - 2000/01
Łukasz Kadziewicz
Shakhtior Soligorsk
2012/13
Oleg Antonov
Ural Ufa
1997/98
Ana Yilian Cleger
Lokomotiv Kaliningrad
2018/19 - 2019/20
Yuliya Podskalnaya
Lokomotiv Kaliningrad
2018/19 - 2020/21
Mikhail Shcherbakov
Lokomotiv Novosibirsk
2017/18
Murphy Troy
Lokomotiv Novosibirsk
2016/17
Yulia Kutyukova
Lokomotiv Kaliningrad
2018/19
Sergey Savin
Lokomotiv Novosibirsk
2016/17 - 2017/18
Ashley Nemer
Shakhtior Soligorsk
2012/13
Aleksey Rodichev
Lokomotiv Novosibirsk
2017/18
Alla Galkina
Lokomotiv Kaliningrad, Lokomotiv Kaliningrad-2
2018/19 - 2020/21, 2022/23
Ekaterina Evdokimova
Lokomotiv Kaliningrad
2020/21
Artyom Smolyar
Lokomotiv Novosibirsk
2017/18
Vitaliy Evdoshenko
Belogorie Belgorod
2000/01
Anatoliy Birzhevoy
Belogorie Belgorod
1999/00
Andrei Tcacenco
Belogorie Belgorod
1999/00 - 2000/01
Yuri Marichev
Ural Ufa
1997/98
Margarita Kurilo
Lokomotiv Kaliningrad
2019/20 - 2020/21
Anna Melnikova
Lokomotiv Kaliningrad
2020/21
Stanislav Shevchenko
Belogorie Belgorod
1999/00
Aleksandr Tkachov
Lokomotiv Novosibirsk
2017/18
Dmitry Bagrey
Belogorie Belgorod
1999/00 - 2000/01
Ondřej Boula
Shakhtior Soligorsk
2012/13
Evgeniy Sokov
Belogorie Belgorod
1999/00
Valeriya Safonova
Lokomotiv Kaliningrad
2018/19
Tatiana Ezhak
Lokomotiv Kaliningrad
2019/20 - 2020/21
Maksim Belogortsev
Lokomotiv Novosibirsk
2016/17
Konstantin Abaev
Lokomotiv Novosibirsk
2016/17
Yulia Brovkina
Lokomotiv Kaliningrad
2018/19 - 2019/20
Victoriya Gorbacheva
Lokomotiv Kaliningrad
2018/19 - 2020/21
Valeriya Zaytseva
Lokomotiv Kaliningrad
2018/19 - 2020/21
Aleh Mikanovich
Kommunalnik Grodno
2001/02 - 2002/03
Eduard Venski
Kommunalnik Grodno
2001/02
Daria Ryseva
Lokomotiv Kaliningrad
2018/19 - 2020/21
Dmitrii Bahov
Tomis Constanța
2010/11
Răzvan Tănăsescu
Tomis Constanța
2010/11
Igor Naumov
Belogorie Belgorod
2000/01
Aleksandar Simeonov
Shakhtior Soligorsk
2012/13
Andriy Levchenko
Shakhtior Soligorsk
2012/13
Mads Ditlevsen
Tomis Constanța
2010/11
Artsiom Haramykin
Shakhtior Soligorsk
2012/13
Sergey Chervyakov
Lokomotiv Novosibirsk
2016/17
Maksim Maksimov
Ural Ufa
1997/98 - 1998/99
Anastasiya Grechanaia
Lokomotiv Kaliningrad
2020/21
Mark Plotyczer
Tomis Constanța
2010/11
Anastasia Stalnaya
Lokomotiv Kaliningrad
2019/20 - 2020/21
Kirill Klets
Lokomotiv Novosibirsk
2016/17
Andrei Spînu
Tomis Constanța
2010/11
Sergey Belyanskiy
Belogorie Belgorod
1999/00
Maria Vorobyeva
Lokomotiv Kaliningrad
2020/21
Marin Lescov
Tomis Constanța
2010/11
Arvydas Mišeikis
Tomis Constanța
2010/11
Cüneyt Dağcı
Malatya Büyükşehir Belediyesi
2007/08
Ilya Petrushov
Lokomotiv Novosibirsk
2016/17
Erdem Sonat
Malatya Büyükşehir Belediyesi
2007/08
Sergey Brusentsev
Belogorie Belgorod
1999/00
Ivan Lukyanenko
Lokomotiv Novosibirsk
2016/17 - 2017/18
Jozef Jánošík
Tomis Constanța
2010/11
George Zahar
Tomis Constanța
2010/11
Evgeniy Marichev
Ural Ufa
1997/98 - 1998/99
Sergey Gashtold
Belogorie Belgorod
1999/00 - 2000/01
Marko Narančić
Urmia Municipality VC
2008/09
Saveliy Pozdnyakov
Lokomotiv Novosibirsk
2016/17 - 2017/18
Dmitry Bakulin
Ural Ufa
1997/98 - 1998/99
Nikita Aksyutin
Lokomotiv Novosibirsk
2016/17
Maksim Marozau
Shakhtior Soligorsk
2012/13
Tihomir Polgar
Urmia Municipality VC
2008/09
Denis Golubev
Lokomotiv Novosibirsk
2017/18
Vladimir Sukharev
Belogorie Belgorod
1999/00
Artur Drapchynski
Shakhtior Soligorsk
2012/13
Aleksandr Gorbatkov
Ural Ufa
1998/99
Alexander Kuzmichev
Belogorie Belgorod
2000/01
Artiom Chekmizov
Belogorie Belgorod
2000/01
Marcos de Oliveira
Tomis Constanța
2010/11
Mihai Mihăilă
Tomis Constanța
2010/11
Dzmitry Kot
Kommunalnik Grodno
2001/02 - 2002/03
Aliaksandr Kavalenka
Kommunalnik Grodno
2002/03
Mikhail Nebotov
Malatya Büyükşehir Belediyesi
2007/08
Anton Bushniy
Belogorie Belgorod
2000/01
Sergey Andrievskiy
Lokomotiv Novosibirsk
2017/18
Cristian Chițigoi
Tomis Constanța
2010/11
Mikhail Nikkel
Lokomotiv Novosibirsk
2017/18
Serhat Tokel
Malatya Büyükşehir Belediyesi
2007/08
Andrey Shchatkou
Kommunalnik Grodno
2001/02 - 2002/03
Andrey Abukhouskiy
Kommunalnik Grodno
2002/03
Sergey Amandin
Belogorie Belgorod
1999/00
Sergey Evreynov
Belogorie Belgorod
1999/00
Petrişor Macovei
Tomis Constanța
2010/11
Anastasiia Kapralova
Lokomotiv Kaliningrad-2
2021/22 - 2022/23
Pavel Dasevich
Shakhtior Soligorsk
2012/13
Vadzim Azimka
Kommunalnik Grodno
2001/02
Igor Merkushev
Tomis Constanța
2010/11
Rustem Asadullin
Ural Ufa
1997/98
Anastasia Smerdova
Lokomotiv Kaliningrad-2
2021/22
Artsiom Butsko
Kommunalnik Grodno
2002/03
Marina Asliamova
Lokomotiv Kaliningrad-2
2022/23 - 2023/24
Vladzimir Dubrushchyk
Kommunalnik Grodno
2001/02
Aliaksandr Miakish
Kommunalnik Grodno
2001/02
Mikhail Paseyeu
Kommunalnik Grodno
2001/02
Aliaksandr Pazniak
Kommunalnik Grodno
2001/02
Andrey Piletsky
Ural Ufa
1997/98
Evgeniy Volkov
Lokomotiv Novosibirsk
2016/17
Mikhail Kolesnikov
Lokomotiv Novosibirsk
2016/17
Ekaterina Gatina
Lokomotiv Kaliningrad-2
2021/22 - 2023/24
Varvara Kuznetsova
Lokomotiv Kaliningrad-2
2022/23 - 2023/24
Anton Kastsou
Kommunalnik Grodno
2001/02
Matvey Elizarov
Lokomotiv Novosibirsk
2017/18
Anna Pogorelchenko
Lokomotiv Kaliningrad-2
2022/23 - 2023/24
Amaliya Gorbatyuk
Lokomotiv Kaliningrad-2
2021/22 - 2022/23
Veronika Eremeeva
Lokomotiv Kaliningrad-2
2021/22 - 2022/23
Bilal Tanrıverdi
Malatya Büyükşehir Belediyesi
2007/08
Aleksandra Zakharova
Lokomotiv Kaliningrad-2
2022/23 - 2023/24
Mark Khmelniskiy
Lokomotiv Novosibirsk
2016/17
Anastasia Bykova
Lokomotiv Kaliningrad-2
2021/22 - 2023/24
Mariya Pevenkova
Lokomotiv Kaliningrad-2
2021/22 - 2023/24
Olga Afonina
Lokomotiv Kaliningrad-2
2021/22 - 2023/24
Alina Klimenko
Lokomotiv Kaliningrad-2
2021/22 - 2022/23
Daria Kiseleva
Lokomotiv Kaliningrad-2
2023/24
Elena Gatina
Lokomotiv Kaliningrad-2
2021/22
Kseniia Larina
Lokomotiv Kaliningrad-2
2022/23 - 2023/24
Elizaveta Cherkasova
Lokomotiv Kaliningrad-2
2021/22
Daria Shelyakova
Lokomotiv Kaliningrad-2
2021/22
Alena Kuzechkina
Lokomotiv Kaliningrad-2
2023/24
Elizaveta Bronikova
Lokomotiv Kaliningrad-2
2023/24
Ekaterina Kupreeva
Lokomotiv Kaliningrad-2
2023/24
Alisa Adamenya
Lokomotiv Kaliningrad-2
2023/24
Varvara Burtseva
Lokomotiv Kaliningrad-2
2023/24
Maria Derevleva
Lokomotiv Kaliningrad-2
2021/22
Ekaterina Belyankina
Lokomotiv Kaliningrad-2
2023/24
Dmitriy Vorobyev
Rahat Almaty
2003/04
Arina Annenko
Lokomotiv Kaliningrad-2
2023/24
Sviatoslav Miklashevich sen misin?
Profili devral
Yükleniyor
0