Volleybox
Ana Sayfa
Transfer
Haberler
Veri tabanı
Oyuncular
Oyuncu veri tabanı
Oyuncu sıralaması
Beraber çalıştılar mı?
2023/24 kadroları
Emekli oyuncular
Aile ilişkileri
Takımlar
Kulüp veri tabanı
Klüp sıralaması
Kulüp değerlendirmeleri
COVID-19 vakaları
Millî takım veri tabanı
Millî takım sıralaması
Diğer
Turnuva veri tabanı
Teknik personel veri tabanı
Antrenör sıralaması
Menajer veri tabanı
Menajer değerlendirmeleri
Spor sahası veri tabanı
Topluluk
Forum
Forum
Okunmamış gönderiler
Kullanıcı etkinliği
Kullanıcı yorumları
En aktif kullanıcılar
Kullanıcı etkinliği
Kullanıcı başarıları
Maça giden kullanıcılar
Ülkelere göre kullanıcılar
Kullanıcı veri tabanı
Tüm kullanıcılar
Voleybolseverler
Oyuncular
Menajerler
Antrenörler
İstatistikçiler
Kondisyonerler
Fizyoterapistler
Takım yöneticileri
İş İmkanları
İş ilanları
Sözleşmesiz voleybolcular
Sözleşmesiz teknik personel
İş teklifleri
Tahmin
Skorlar
Giriş
Volleybox Erkek
Volleybox Kadın
Volleybox Plaj
Gece modu
Dil:
Düzenle
Fotoğraf:
F…M
Volleybox
Yardımcı antrenörler
İsrail
Tatiana Artmenko
Duvar kağıdı ekle
Bu benim
Sil
Paylaş
Zaman tüneli
0
Kulüpler
19
Takım arkadaşları
203
Turnuvalar
66
Maçlar
33
Ödüller
0
Takipçiler
1
Antrenör bilgileri
Düzenle
Oyuncu sıralaması
1385
Antrenör sıralaması
7821
Evlilik öncesi soyadı
Shaposhnikova
Milliyet
İsrail
,
Ukrayna
Pozisyon
Smaçör
Doğum tarihi
1976-09-02
Boy
190cm
Kilo
71kg
Smaç yüksekliği
307cm
Blok yüksekliği
259cm
Görüntülenme
5050
Ekleyen
marciovolley
Sosyal medya
Düzenle
Aile
Ekle
Ayarlar
Oyunculuk kariyerini noktaladı
En iyi voleybolcu kim?
Oyuncular sıralamasını göster
Antrenörler (11)
Giuseppe Cuccarini
Pieralisi Jesi, Lokomotiv Baku
2003/04, 2012/13
Mesaj gönder
Giovanni Caprara
Virtus Reggio Calabria
2000/01
Miroslav Čada
VK Prostějov
2010/11 - 2011/12
Emanuele Sbano
Pallavolo Sirio Perugia
2007/08
Andrea Pistola
Società Sacrata Pallavolo, Robur Tiboni Urbino Volley
2004/05, 2008/09
Piotr Khilko
Lokomotiv Baku
2012/13
Hélio Griner
Sesc-RJ/Flamengo
2001/02 - 2002/03
Marcello Levatino
Pallavolo Palermo
2000/01
Yardımcı antrenörler (8)
Tommaso Barbato
Robur Tiboni Urbino Volley
2008/09
Mesaj gönder
Luca Rossini
Israel U19
2018
Mesaj gönder
Ricardo Tabach
Sesc-RJ/Flamengo
2001/02 - 2002/03
Ľubomír Petráš
VK Prostějov
2010/11 - 2011/12
Marco Gaspari
Pallavolo Sirio Perugia
2007/08
Petar Shopov
Lokomotiv Baku
2012/13
Mauro Masacci
Virtus Reggio Calabria
2000/01
Mauro Chiappafreddo
Pallavolo Sirio Perugia
2007/08
İstatistikçiler (2)
Simone Franceschi
Virtus Reggio Calabria
2000/01
Mesaj gönder
Roberta Giglio
Sesc-RJ/Flamengo
2001/02 - 2002/03
Kondisyonerler (3)
Omer Yoel
Israel
2019
Mesaj gönder
Luca Rossini
Israel
2018 - 2019
Mesaj gönder
Gian Paolo Chittolini
Lokomotiv Baku
2012/13
Kulüp başkanları (1)
Peter Goga
VK Prostějov
2010/11 - 2011/12
Sportif direktörler (1)
Bernardo Rezende
Sesc-RJ/Flamengo
2001/02 - 2002/03
Stajyer antrenör (2)
Giuliano Ribas
Sesc-RJ/Flamengo
2001/02 - 2002/03
Mesaj gönder
Gerson Amorim
Sesc-RJ/Flamengo
2001/02 - 2002/03
Mesaj gönder
Voleybolcular (175)
Anna Velikiy
VK Prostějov, Hapoel Ironi Kiryat Ata
2010/11 - 2011/12, 2013/14
Mesaj gönder
Nikolle Correa
Sesc-RJ/Flamengo
2001/02 - 2002/03
Mesaj gönder
Evgeniya Artamonova-Estes
Virtus Reggio Calabria
2000/01
Irina Kirillova-Parkhomchuk
Virtus Reggio Calabria
2000/01
Simona Gioli
Virtus Reggio Calabria, Pallavolo Sirio Perugia
2000/01, 2007/08
Logan Tom
Pieralisi Jesi
2003/04
Welissa Gonzaga
Sesc-RJ/Flamengo
2001/02 - 2002/03
Eleonora Lo Bianco
Pieralisi Jesi
2003/04
Walewska Oliveira
Sesc-RJ/Flamengo
2001/02 - 2002/03
Mirka Francia
Pallavolo Sirio Perugia
2007/08
Carolina Costagrande
Pallavolo Palermo
1998/99
Antonella Del Core
Pallavolo Sirio Perugia
2007/08
Nataša Osmokrović
SAGA Hisamitsu Springs
1996/97
Manuela Leggeri
Pieralisi Jesi
2003/04
Maret Grothues
Lokomotiv Baku
2012/13
Elisa Togut
Pieralisi Jesi
2003/04
Sylvia Roll
Pieralisi Jesi
2003/04
Lilian Izquierdo
Pallavolo Palermo
1998/99
Karin Rodrigues
Sesc-RJ/Flamengo
2001/02
Milagros Cabral
Pallavolo Palermo
1998/99
Raquel Peluci da Silva
Sesc-RJ/Flamengo
2001/02 - 2002/03
Magdalena Śliwa
Pieralisi Jesi
2003/04
Chiara Arcangeli
Pallavolo Sirio Perugia
2007/08
Patricia Soto
Pallavolo Palermo
1999/00
Olga Potachova
Virtus Reggio Calabria
2000/01
Leyla Chihuán
Pallavolo Palermo
1999/00
Martha Sanchez
Pallavolo Palermo, Robur Tiboni Urbino Volley
1998/99, 2008/09
Aneta Havlíčková
Lokomotiv Baku
2012/13
Hanka Pachale
Pallavolo Sirio Perugia
2007/08
Sanja Gamma-Popović
VK Prostějov
2011/12
Dan Wu
Pieralisi Jesi
2003/04
Cristina Pirv
Virtus Reggio Calabria
2000/01
Corina Ssuschke-Voigt
VK Prostějov, Lokomotiv Baku
2010/11, 2012/13
Denise Souza
Sesc-RJ/Flamengo
2001/02
Erna Brinkman
Società Sacrata Pallavolo, Sassuolo Volley
2004/05, 2005/06
Lucia Crisanti
Pallavolo Sirio Perugia
2007/08
Ana Grbać
Pallavolo Sirio Perugia
2007/08
Suelle Oliveira
Sesc-RJ/Flamengo
2002/03
Elena Ponomareva
Pallavolo Palermo
2000/01
Marcela Ritschelová
Virtus Reggio Calabria, Pieralisi Jesi
2000/01, 2003/04
Antonella Bragaglia
Società Sacrata Pallavolo
2004/05
Helena Horká
VK Prostějov
2011/12
Markéta Chlumská
VK Prostějov
2010/11 - 2011/12
Tamari Miyashiro
Lokomotiv Baku
2012/13
Žanete Strazdina
CJD Berlin
1997/98
Galina Lebedeva
Pallavolo Palermo
1998/99
Yudelkys Bautista
Pallavolo Palermo
1999/00
Mariya Filipova
Lokomotiv Baku
2012/13
Monika Smák
VK Prostějov
2011/12
Neli Marinova-Neshich
Pallavolo Sirio Perugia
2007/08
Biljana Gligorović
Virtus Reggio Calabria
2000/01
Vania Beccaria
Pallavolo Palermo, Sassuolo Volley
2000/01, 2005/06
Mariann Nagy
Pieralisi Jesi
2003/04
Evelyn Carrera
Pallavolo Palermo
2000/01
Iliyana Petkova
Pieralisi Jesi
2003/04
Fernanda Ferreira
Sesc-RJ/Flamengo
2002/03
Solange Soares
VK Prostějov
2010/11 - 2011/12
Gabriela Tomášeková
VK Prostějov
2010/11 - 2011/12
Milada Bergrová
VK Prostějov
2010/11
Ivana Mifka
VK Prostějov
2010/11
Liqun Su
Virtus Reggio Calabria
2000/01
Vera Klimovich
Lokomotiv Baku
2012/13
Diana Nenova
Lokomotiv Baku
2012/13
Cinzia Perona
Pallavolo Palermo
2000/01
Luminiţa-Gabriela Trombiţaş
Pallavolo Palermo
1999/00 - 2000/01
Soňa Nováková
VK Prostějov
2010/11
Juliana Costa
Sesc-RJ/Flamengo, Lokomotiv Baku
2001/02, 2012/13
Yulia Andrushka
Lokomotiv Baku
2012/13
Veronika Hrončeková
VK Prostějov
2010/11 - 2011/12
Camilla Adão
Sesc-RJ/Flamengo
2002/03
Tina Lipicer Samec
VK Prostějov
2010/11
Grit Lehmann
CJD Berlin
1997/98
Alessandra Pinese
Sassuolo Volley
2005/06
Fabiana Berto
Sesc-RJ/Flamengo
2001/02
Šárka Poddaná
VK Prostějov
2010/11 - 2011/12
Monique Adams
Pallavolo Palermo
1999/00
Janine Ast
CJD Berlin
1997/98
Magdalena Saad
Lokomotiv Baku
2012/13
Iveta Mikušová
Sassuolo Volley
2005/06
Nuris Arias
Pallavolo Palermo
1998/99, 2000/01
Elena Butnaru
Pallavolo Palermo
1999/00 - 2000/01
Ericleia Bodziak
Sesc-RJ/Flamengo
2001/02 - 2002/03
Janis Kelly
Pallavolo Palermo
1999/00
Tetyana Ivanyushkyna
Pallavolo Palermo
1999/00 - 2000/01
Aneta Germanova
Robur Tiboni Urbino Volley
2008/09
Flavia Assis
Sesc-RJ/Flamengo
2002/03
Darina Košická
VK Prostějov
2010/11 - 2011/12
Vesna Jovanović
VK Prostějov
2011/12
Maria Czakó
Pallavolo Palermo
1999/00 - 2000/01
Edna Schlindwein
Sesc-RJ/Flamengo
2002/03
Volha Palcheuskaya
Lokomotiv Baku
2012/13
Beatrice Sacco
Società Sacrata Pallavolo, Pallavolo Sirio Perugia
2004/05, 2007/08
Alessia Torri
Virtus Reggio Calabria
2000/01
Michaela Monzoni
VK Prostějov, Lokomotiv Baku
2011/12, 2012/13
Flavia Dias De Carvalho
Sesc-RJ/Flamengo
2001/02
Lígia Centeno
Sesc-RJ/Flamengo
2001/02
Mary Spicer
Lokomotiv Baku
2012/13
Giulia Decordi
Pallavolo Sirio Perugia
2007/08
Lara Lugli
Sassuolo Volley
2005/06
Marija Pucarević
Hapoel Ironi Kiryat Ata
2013/14
Olesya Karalyus
Pallavolo Palermo
1998/99 - 1999/00
Adva Zinober
Hapoel Ironi Kiryat Ata
2013/14
Claudia Souza
Sesc-RJ/Flamengo
2001/02 - 2002/03
Alyson Randick
Pallavolo Palermo
1999/00
Elisa Mezzasoma
Pallavolo Sirio Perugia
2007/08
Mirela Sesti Nunes
Pallavolo Palermo
1998/99
Daniela Leal
Sesc-RJ/Flamengo
2001/02 - 2002/03
Denise Fontana
Virtus Reggio Calabria
2000/01
Anja-Nadin Pietrek
CJD Berlin
1997/98
Ana Paula Mancino
Pallavolo Palermo
2000/01
Katja Luraschi
Robur Tiboni Urbino Volley
2008/09
Celina Crusoe
Pallavolo Palermo
1999/00
Ana María Cardenas
Pallavolo Palermo
1998/99
Kseniya Ihnatsiuk
Pallavolo Sirio Perugia
2007/08
Daniela Berto
Sesc-RJ/Flamengo
2001/02
Sara Menghi
Società Sacrata Pallavolo, Robur Tiboni Urbino Volley
2004/05, 2008/09
Libi Haim
Hapoel Ironi Kiryat Ata
2013/14
Annalisa Cadè
Pallavolo Palermo
2000/01
Marija Pavlović
Pallavolo Sirio Perugia
2007/08
Francesca Valentini
Pallavolo Sirio Perugia
2007/08
Chiara Menichetti
Pallavolo Palermo
1999/00 - 2000/01
Kateřina Božková
Pallavolo Palermo
2000/01
Aleksandra Samoylova
Lokomotiv Baku
2012/13
Francesca Scollo
Pallavolo Palermo
1998/99
Giulia Genangeli
Pieralisi Jesi, Società Sacrata Pallavolo
2003/04, 2004/05
Stefania DAgostino
Robur Tiboni Urbino Volley
2008/09
Elisa Cardani
Robur Tiboni Urbino Volley
2008/09
Eva Šušková
Virtus Reggio Calabria
2000/01
Sara Giuliodori
Robur Tiboni Urbino Volley
2008/09
Anna Paola Mattiolo
Società Sacrata Pallavolo
2004/05
Rosalba Ceravolo
Virtus Reggio Calabria
2000/01
Kathrin Möllmer
CJD Berlin
1997/98
Marta Galeotti
Robur Tiboni Urbino Volley
2008/09
Marianna Masoni
Robur Tiboni Urbino Volley
2008/09
Samantha Grando
Sassuolo Volley
2005/06
Lecia Brown
Lokomotiv Baku
2012/13
Anna Farhi
Hapoel Ironi Kiryat Ata
2013/14
Natasha Krok
Hapoel Ironi Kiryat Ata
2013/14
Rosy Vadalà
Virtus Reggio Calabria
2000/01
Patricia Missottenová
VK Prostějov
2011/12
Alessia Pellecchia
Società Sacrata Pallavolo
2004/05
Maria Karova
Pallavolo Palermo
1998/99
Marzia Golinelli
Sassuolo Volley
2005/06
Marina De Dominicis
Pieralisi Jesi, Società Sacrata Pallavolo
2003/04, 2004/05
Veronica Breda
Sassuolo Volley
2005/06
Giulia Benini
Società Sacrata Pallavolo, Robur Tiboni Urbino Volley
2004/05, 2008/09
Antonietta Vallese
Robur Tiboni Urbino Volley
2008/09
Daniel Shapira
Hapoel Ironi Kiryat Ata
2013/14
Paola Santisi
Sassuolo Volley
2005/06
Antonella Moltrasio
Pallavolo Palermo
2000/01
Stav Eros
Hapoel Ironi Kiryat Ata
2013/14
Serena Chiaro
Sassuolo Volley
2005/06
Alma Giladi
Hapoel Ironi Kiryat Ata
2013/14
Mabel Campos
Pallavolo Palermo
1998/99
Larissa Kitipova
Pallavolo Palermo
1998/99
Roberta Bottiglione
Robur Tiboni Urbino Volley
2008/09
Cristina Cento
Società Sacrata Pallavolo
2004/05
Carmela Di Leone
Società Sacrata Pallavolo
2004/05
Naike Ruoso
Sassuolo Volley
2005/06
Irene Angrisani
Società Sacrata Pallavolo
2004/05
Tatiana Artmenko sen misin?
Profili devral
Yükleniyor
0