Kişi bilgileri
- Sıralama
- 98721 ( 147)
- Cinsiyet
- Kadınlar
- Ülke
- Belarus
- Sıralama puanı
- 1
- Katılış
- 2021-10-20
- Görüntülenme
- 716
- Son aktivite
- 3 hafta önce
Takip ettiğim takımlar
Takip ettiğim oyuncular
Rebecka Lazić
Smaçör - İsveç
Alexandra Lazić
Smaçör - İsveç
Magdalena Damaske-Dawid
Smaçör - Polonya
Alina Popova
Smaçör - Rusya (Volero Le Cannet)
Bojana Milenković
Smaçör - Sırbistan (Nilüfer Belediyespor)
Justyna Kędziora
Smaçör - Polonya
Sude Hacımustafaoğlu
Smaçör - Türkiye (Galatasaray Daikin)
Merve Atlıer
Orta Oyuncu - Türkiye (Aras Kargo Spor Kulübü)
Karoline Tormena
Smaçör - Brezilya
Julia Szczurowska
Pasör Çaprazı - Polonya (Nilüfer Belediyespor)
Alessia Mazzaro
Orta Oyuncu - İtalya (Igor Gorgonzola Novara)
Gabriela Guimarães
Smaçör - Brezilya
Zehra Güneş
Orta Oyuncu - Türkiye (VakıfBank)
Nadezda Makroguzova
Rusya
Svetlana Kholomina
Universal - Rusya
Kinga Wojtasik
Polonya
Kelly Cheng
Amerika Birleşik Devletleri
Tīna Graudiņa
Smaçör - Letonya
Anna Smrek
Orta Oyuncu - Kanada
Yvon Beliën
Orta Oyuncu - Hollanda
Miroslava Paskova
Smaçör - Bulgaristan
Barbara Đapić
Pasör Çaprazı - Hırvatistan (Gwangju Pepper Savings Bank AI PEPPERS)
Tanja Hüberli
Smaçör - İsviçre
Rodica Buterez
Smaçör - Romanya
Oksana Yakushina
Smaçör - Rusya
Elina Rodríguez
Smaçör - Arjantin (Sigorta Shop)
Agnieszka Korneluk
Orta Oyuncu - Polonya (PGE Rysice Rzeszów)
Sarah Pavan
Pasör Çaprazı - Kanada
Angelina Lazarenko
Orta Oyuncu - Rusya (Dinamo Moscow)
Celine Van Gestel
Smaçör - Belçika
Polina Matveeva
Pasör - Rusya
Ekaterina Efimova
Orta Oyuncu - Rusya
Paige Sander
Orta Oyuncu - Amerika Birleşik Devletleri
Tatiana Dmitrieva
Pasör - Rusya
Ilkin Aydın
Smaçör - Türkiye (Galatasaray Daikin)
Rachael Kramer
Orta Oyuncu - Amerika Birleşik Devletleri
Helena Havelková
Smaçör - Çek Cumhuriyeti
Marta Bechis
Pasör - İtalya (LOVB Awaiting Final Club)
Yulia Brovkina
Orta Oyuncu - Rusya
Hannah Tapp
Orta Oyuncu - Amerika Birleşik Devletleri
Elena Pietrini
Smaçör - İtalya
Tatiana Tolok
Smaçör - Rusya (Igor Gorgonzola Novara)
Anthí Vasilantonáki
Smaçör - Yunanistan
Katarina Lazović
Smaçör - Sırbistan (Galatasaray Daikin)
Alexia Căruțașu
Pasör Çaprazı - Türkiye (Galatasaray Daikin)
Anna Danesi
Orta Oyuncu - İtalya
Cristina Chirichella
Orta Oyuncu - İtalya
Tuğba Şenoğlu Ivegin
Smaçör - Türkiye
Jovana Brakočević-Canzian
Pasör Çaprazı - Sırbistan (Beşiktaş JK)
Stefana Veljković
Orta Oyuncu - Sırbistan
Britt Herbots
Smaçör - Belçika (Savino Del Bene Volley)
Louisa Lippmann
Pasör Çaprazı - Almanya
Tatiana Kosheleva
Smaçör - Rusya (Megabox Volley Vallefoglia U18)
Ekaterina Gamova
Pasör Çaprazı - Rusya
Kseniia Parubets
Smaçör - Rusya (Lokomotiv Kaliningrad)
Kelsey Robinson-Cook
Smaçör - Amerika Birleşik Devletleri (LOVB Atlanta)
Maja Ognjenović
Pasör - Sırbistan (Savino Del Bene Volley)
Isabelle Haak
Pasör Çaprazı - İsveç (Imoco Volley Conegliano)
Tijana Bošković
Pasör Çaprazı - Sırbistan (Eczacıbaşı Dynavit)