Volleybox
Ana Sayfa
Transfer
Haberler
Veri tabanı
Oyuncular
Oyuncu veri tabanı
Oyuncu sıralaması
Beraber çalıştılar mı?
2023/24 kadroları
Emekli oyuncular
Aile ilişkileri
Takımlar
Kulüp veri tabanı
Klüp sıralaması
Kulüp değerlendirmeleri
COVID-19 vakaları
Millî takım veri tabanı
Millî takım sıralaması
Diğer
Turnuva veri tabanı
Teknik personel veri tabanı
Antrenör sıralaması
Menajer veri tabanı
Menajer değerlendirmeleri
Spor sahası veri tabanı
Topluluk
Forum
Forum
Okunmamış gönderiler
Kullanıcı etkinliği
Kullanıcı yorumları
En aktif kullanıcılar
Kullanıcı etkinliği
Kullanıcı başarıları
Maça giden kullanıcılar
Ülkelere göre kullanıcılar
Kullanıcı veri tabanı
Tüm kullanıcılar
Voleybolseverler
Oyuncular
Menajerler
Antrenörler
İstatistikçiler
Kondisyonerler
Fizyoterapistler
Takım yöneticileri
İş İmkanları
İş ilanları
Sözleşmesiz voleybolcular
Sözleşmesiz teknik personel
İş teklifleri
Tahmin
Skorlar
Giriş
Volleybox Erkek
Volleybox Kadın
Volleybox Plaj
Gece modu
Dil:
Düzenle
Fotoğraf:
F…M
Volleybox
Voleybolcular
Brezilya
Viviane Soares (Vivi)
Duvar kağıdı ekle
Bu benim
Sil
Paylaş
Zaman tüneli
0
Kulüpler
13
Takım arkadaşları
218
Turnuvalar
36
Maçlar
8
Ödüller
0
Oyuncu bilgileri
Düzenle
Sıralama
3021
Evlilik öncesi soyadı
Viviane Soares da Silva Oliveira Cruz
Milliyet
Brezilya
Pozisyon
Orta Oyuncu
Doğum tarihi
1978-01-23
Boy
194cm
Görüntülenme
1481
Ekleyen
F…M
Sosyal medya
Düzenle
Aile
Ekle
Ayarlar
Oyunculuk kariyerini noktaladı
En iyi voleybolcu kim?
Oyuncular sıralamasını göster
Antrenörler (11)
Ricardo Picinin
Mackenzie/Cia do Terno
2010/11
Mesaj gönder
Paulo Do Rêgo Barros Júnior
Osasco Voleibol Clube
2005/06
Cláudio Lopes Pinheiro
Gerdau/Minas
1996/97
José Francisco dos Santos
Gerdau/Minas
1997/98
Antônio Rizola Neto
São Caetano Vôlei
2000/01
Daniel Gallardo
CV Playas de Benidorm
2007/08
Spencer Lee Christian Fjos Driessen van Dijk
Dentil/Praia Clube
2009/10
William Carvalho da Silva
São Caetano Vôlei, Brasil Telecom/Força Olímpica
2001/02 - 2002/03, 2004/05
Rogério Portela
Rio do Sul
2010/11
Hélio Griner
Sesc-RJ/Flamengo
2003/04
Yardımcı antrenörler (7)
Jorge Edson De Brito
Osasco Voleibol Clube
2005/06
Mesaj gönder
Ricardo Tabach
Sesc-RJ/Flamengo
2003/04
Marco Antonio Bonifacio
Osasco Voleibol Clube
2005/06
Henrique Furtado
Mackenzie/Cia do Terno
2008/09, 2010/11
Amorival Gonçalves
Dentil/Praia Clube
2009/10
Inácio Rodart da Silva Júnior
Mackenzie/Cia do Terno
2010/11
İstatistikçiler (2)
Wendel Ramos
Dentil/Praia Clube
2009/10
Mesaj gönder
Roberta Giglio
Sesc-RJ/Flamengo
2003/04
Kondisyonerler (3)
Renato Bacchi
Brasil Telecom/Força Olímpica
2004/05
Davidson Alves
Mackenzie/Cia do Terno
2010/11
Jailson Andrade Silva
São Caetano Vôlei
2002/03
Kulüp başkanları (1)
Peter Goga
VK Prostějov
2007/08
Sportif direktörler (1)
Bernardo Rezende
Sesc-RJ/Flamengo
2003/04
Stajyer antrenör (2)
Giuliano Ribas
Sesc-RJ/Flamengo
2003/04
Mesaj gönder
Gerson Amorim
Sesc-RJ/Flamengo
2003/04
Mesaj gönder
Voleybolcular (191)
Renata Colombo
São Caetano Vôlei
2002/03
Mesaj gönder
Angélica Malinverno
Osasco Voleibol Clube, Dentil/Praia Clube
2005/06, 2009/10
Mesaj gönder
Patrícia Cocco
São Caetano Vôlei
2002/03
Mesaj gönder
Jéssica Silva
Dentil/Praia Clube
2009/10
Mesaj gönder
Elis Bento
Dentil/Praia Clube
2009/10
Mesaj gönder
Viviane Goes
Mackenzie/Cia do Terno
2010/11
Mesaj gönder
Juliana Caetano
Mackenzie/Cia do Terno
2008/09
Mesaj gönder
Thaynã Moraes
Mackenzie/Cia do Terno
2008/09, 2010/11
Mesaj gönder
Lais Silveira Soares
Osasco Voleibol Clube
2005/06
Mesaj gönder
Hélia Souza
Sesc-RJ/Flamengo
2003/04
Gabriela Guimarães
Mackenzie/Cia do Terno
2010/11
Fabiana Claudino
Sesc-RJ/Flamengo
2003/04
Ana Carolina Da Silva
Mackenzie/Cia do Terno
2008/09
Adenízia Silva
Osasco Voleibol Clube
2005/06
Caroline Gattaz
São Caetano Vôlei, Osasco Voleibol Clube
2001/02 - 2002/03, 2005/06
Virna Dias
Gerdau/Minas
1996/97
Welissa Gonzaga
Sesc-RJ/Flamengo
2003/04
Walewska Oliveira
Gerdau/Minas
1995/96 - 1997/98
Paula Pequeno
Osasco Voleibol Clube
2005/06
Josefa Fabíola Souza
Brasil Telecom/Força Olímpica
1998/99
Marianne Steinbrecher
Osasco Voleibol Clube
2005/06
Valeska Menezes
Osasco Voleibol Clube
2005/06
Juciely Barreto
Brasil Telecom/Força Olímpica
2004/05
Carolina Albuquerque
Osasco Voleibol Clube
2005/06
Ana Flávia Sanglard
Gerdau/Minas
1996/97
Ana Beatriz Correa
Dentil/Praia Clube
2009/10
Priscila Daroit
Mackenzie/Cia do Terno
2010/11
Leila Barros
Gerdau/Minas
1996/97 - 1997/98
Arlene Xavier
Osasco Voleibol Clube, Dentil/Praia Clube
2005/06, 2009/10
Hilma Caldeira
Gerdau/Minas
1997/98
Joyce Silva
São Caetano Vôlei
2001/02 - 2002/03
Vanessa Palacios
CV Playas de Benidorm
2007/08
Ingrid Visser
Gerdau/Minas
1997/98
Raquel Peluci da Silva
Gerdau/Minas
1996/97 - 1997/98
Cláudia Bueno
Dentil/Praia Clube
2009/10
Elisângela Oliveira
Sesc-RJ/Flamengo
2003/04
Fernanda Gritzbach
São Caetano Vôlei
2001/02 - 2002/03
Cristina Pirv
Gerdau/Minas
1997/98
Ana Maria Volponi
São Caetano Vôlei, Sesc-RJ/Flamengo
2000/01, 2003/04
Marcelle Rodrigues
Gerdau/Minas, São Caetano Vôlei
1995/96, 2002/03
Mayhara Francini
Mackenzie/Cia do Terno
2008/09
Suelle Oliveira
Sesc-RJ/Flamengo
2003/04
Ana Paula Lima
Gerdau/Minas
1996/97 - 1997/98
Mariana Costa
Osasco Voleibol Clube, Mackenzie/Cia do Terno
2005/06, 2008/09
Cristina Lopes
Gerdau/Minas
1997/98
Ana Beatriz Chagas
Osasco Voleibol Clube, Mackenzie/Cia do Terno
2005/06, 2008/09
Andreia Marras
CV Playas de Benidorm
2007/08
Giselle Florentino
Gerdau/Minas
1997/98
Andréia Teixeira
Sparta Vôlei Clube
1994/95
Andreia Sforzin
São Caetano Vôlei
2001/02 - 2002/03
Priscila Heldes
Mackenzie/Cia do Terno
2008/09, 2010/11
Estefânia De Souza
São Caetano Vôlei, Sesc-RJ/Flamengo
2001/02, 2003/04
Dayse Figueiredo
Sesc-RJ/Flamengo
2003/04
Ednéia Anjos
São Caetano Vôlei
2001/02
Kátia Caldeira
Gerdau/Minas
1996/97
Fernanda Ferreira
São Caetano Vôlei
2000/01 - 2001/02
Dita Gálíková
OMS Senica, VK Prostějov
2006/07, 2007/08
Solange Soares
VK Prostějov
2007/08
Ivana Mifka
OMS Senica
2005/06 - 2006/07
Heloiza Pereira
Mackenzie/Cia do Terno
2008/09
Edna Veiga
Gerdau/Minas
1997/98
Juliana Costa
São Caetano Vôlei
2000/01
Sara Joya
CV Playas de Benidorm
2007/08
Camilla Adão
Sesc-RJ/Flamengo, Brasil Telecom/Força Olímpica
2003/04, 2004/05
Tássia Silva
Mackenzie/Cia do Terno
2008/09
Ana Cristina Porto
São Caetano Vôlei
2000/01 - 2002/03
Ana Cláudia Ramos
Gerdau/Minas
1997/98
Indira Mestre
Mackenzie/Cia do Terno
2008/09
Camila Monteiro
Dentil/Praia Clube
2009/10
Rosângela Correia
Gerdau/Minas
1997/98
Fabiana Berto
Osasco Voleibol Clube
2005/06
Monique Adams
Osasco Voleibol Clube
2005/06
Andrea Moraes
Gerdau/Minas
1996/97
Paula Barros
São Caetano Vôlei
2000/01 - 2002/03
Simone Fagundes
São Caetano Vôlei
2001/02
Marina Daloca
Sesc-RJ/Flamengo
2003/04
Kely Fraga
Gerdau/Minas
1995/96 - 1997/98
Ananda Marinho
Dentil/Praia Clube
2009/10
Małgorzata Lis
OMS Senica
2006/07
Sônia Benedito
Osasco Voleibol Clube
2005/06
Martina Viestová
OMS Senica
2006/07
Elisangela Paulino
Brasil Telecom/Força Olímpica
1998/99
Joyce Victalino
Mackenzie/Cia do Terno
2010/11
Flavia Assis
São Caetano Vôlei, Mackenzie/Cia do Terno
2001/02, 2008/09
Fernanda Tomé
Osasco Voleibol Clube
2005/06
Tatiana Alves Dos Santos
Sparta Vôlei Clube, Brasil Telecom/Força Olímpica
1994/95, 1998/99
Luciana Adorno
Osasco Voleibol Clube
2005/06
Edna Schlindwein
Sesc-RJ/Flamengo, OMS Senica
2003/04, 2006/07
Nikol Sajdová
VK Prostějov
2007/08
Maria Estela Junior
Brasil Telecom/Força Olímpica
2004/05
Luciana Ruiz
Sparta Vôlei Clube, Gerdau/Minas
1994/95, 1996/97
Erika Carvalho de Souza
Brasil Telecom/Força Olímpica
1998/99
Jelena Josović
OMS Senica
2006/07
Stephany Carvalho
São Caetano Vôlei
2001/02 - 2002/03
Lígia Centeno
Osasco Voleibol Clube, Mackenzie/Cia do Terno
2005/06, 2010/11
Petronela Biksadská
OMS Senica
2005/06 - 2006/07
Rafaela Miranda
São Caetano Vôlei
2002/03
Martina Schwobová
OMS Senica
2005/06
Juliana Odilon
Mackenzie/Cia do Terno
2010/11
Vendula Merková
VK Prostějov
2007/08
Daniela Rojková
VK Prostějov
2007/08
Martina Roese
Osasco Voleibol Clube
2005/06
Camila Torquette
Osasco Voleibol Clube
2005/06
Ana Maria Gosling
Mackenzie/Cia do Terno
2008/09
Jana Šuríková
OMS Senica
2005/06
Renata Schmutz
Gerdau/Minas, São Caetano Vôlei
1997/98, 2001/02
María José Garrido
CV Playas de Benidorm
2007/08
Erica Adachi
Osasco Voleibol Clube
2005/06
Jana Gogolová
VK Prostějov
2007/08
Andrea Pavelková
OMS Senica
2005/06
Claudia Souza
Sesc-RJ/Flamengo, Rio do Sul
2003/04, 2010/11
Michelle Daldegan
Mackenzie/Cia do Terno
2008/09
Giovanna Chagas
Dentil/Praia Clube
2009/10
Letícia Fonseca
Sparta Vôlei Clube
1994/95
Simona Kleskeňová-Kohútová
OMS Senica
2005/06 - 2006/07
Lira Ribas
Gerdau/Minas
1997/98
Yessica Paz
CV Playas de Benidorm
2007/08
Natália Manfrin
Osasco Voleibol Clube
2005/06
Glauciele Martins
Mackenzie/Cia do Terno
2008/09
Roseli Martins de Melo
Osasco Voleibol Clube
2005/06
Alessandra Sperb
São Caetano Vôlei
2002/03
Rachel Vanmeter
VK Prostějov
2007/08
Daniela Leal
Sesc-RJ/Flamengo
2003/04
Marcela Felinto
Sesc-RJ/Flamengo
2003/04
Jacqueline Sousa
Rio do Sul
2010/11
Sabrina Vasconcellos
Gerdau/Minas
1995/96
Daniela Patiño
CV Playas de Benidorm
2007/08
Nataliya Ihnatusha
OMS Senica
2005/06
Alessandra Fratoni
São Caetano Vôlei
2000/01 - 2002/03
Cindy Ramírez
CV Playas de Benidorm
2007/08
Maria Laura Vincente
Brasil Telecom/Força Olímpica
2004/05
Nayara Ferreira
Mackenzie/Cia do Terno
2010/11
Daniela Berto
São Caetano Vôlei, Brasil Telecom/Força Olímpica
2000/01, 2004/05
Denise Theodoro
Brasil Telecom/Força Olímpica
2004/05
Shonda Cole
CV Playas de Benidorm
2007/08
Aline Siqueira
Mackenzie/Cia do Terno, Rio do Sul
2010/11, 2010/11
Lea Murčinková
OMS Senica
2005/06 - 2006/07
Barbora Nevosadova
OMS Senica
2005/06
Maria del Mar Arranz
CV Playas de Benidorm
2007/08
Márcia Fusieger
Rio do Sul
2010/11
Eva Ryšavá
VK Prostějov
2007/08
Marianna Ceni
Gerdau/Minas
1995/96 - 1996/97
Viviane Pessoa de Faria
Mackenzie/Cia do Terno
2008/09
Fernanda de Oliveira
São Caetano Vôlei
2001/02
Ana Paula Santos
São Caetano Vôlei, Brasil Telecom/Força Olímpica
2000/01, 2004/05
Elaine Pereira dos Santos
Dentil/Praia Clube
2009/10
Angelica Caboclo
Mackenzie/Cia do Terno
2010/11
Fernanda Faria
Mackenzie/Cia do Terno
2010/11
Renata Ferrer
Gerdau/Minas
1996/97
Lira Xavier
Gerdau/Minas
1997/98
Maria Cristina Lauande
Brasil Telecom/Força Olímpica
1998/99
Fernanda Cordeiro
Mackenzie/Cia do Terno
2008/09
Priscila Belo
São Caetano Vôlei, CV Playas de Benidorm
2000/01, 2007/08
Emília Oliveira
Mackenzie/Cia do Terno
2010/11
Marcilene Dos Santos
Mackenzie/Cia do Terno
2008/09, 2010/11
Danielle Moreira
Dentil/Praia Clube
2009/10
Sara Caixeta
Dentil/Praia Clube
2009/10
Isabella Muniz
Dentil/Praia Clube
2009/10
Renata Alves
Gerdau/Minas
1997/98
Rosilene Da Silva
Gerdau/Minas
1995/96
Thais Camargo
Brasil Telecom/Força Olímpica
2004/05
Renata De Assis Gandra
Sparta Vôlei Clube
1994/95
Maria Tereza Camisao Mesquita Sampaio
Sparta Vôlei Clube
1994/95
Maria Fernanda Mascigrande
Sparta Vôlei Clube
1994/95
Adriane Fuchs
Sparta Vôlei Clube
1994/95
Isabela Lopez
Gerdau/Minas
1995/96
Viviane Soares sen misin?
Profili devral
Yükleniyor
0