Volleybox
Start
Transfers
Nieuws
Database
Spelers
Spelers database
Spelers ranglijst
Samengewerkt?
Roosters 2023/24
Voormalige spelers
Familiebanden
Ploegen
Clubs database
Clubs ranglijst
Clubs beoordelingen
COVID-19 gevallen
Nationale ploegen database
Nationale ploegen ranglijst
Overige
Toernooien database
Medewerkers database
Trainers ranglijst
Agentschappen database
Agentschappen beoordelingen
Arena's database
Gemeenschap
Forum
Forum
Ongelezen posts
Gebruikers activiteit
Gebruikers commentaren
Meest actieve gebruikers
Gebruikers activiteit
Gebruikers prestaties
Gebruikers bij wedstrijden
Gebruikers per land
Gebruikers database
Alle gebruikers
Fans
Spelers
Agenten
Trainers
Statistici
Fysieke voorbereidingscoaches
Fysiotherapeuten
Team managers
Vacatures
Job markt
Beschikbare volleybalspelers
Beschikbare stafleden
Job aanbiedingen
Voorspellingen
Scores
Aanmelden
Heren Volleybox
Dames Volleybox
Beach Volleybox
Donkere modus
Taal:
Bewerken
Foto door
BabarSubhash
Volleybox
Volleybalspeelsters
Polen
Aleksandra Stachowicz
Achtergrond bewerken
Achtergrond toegevoegd door
sonomatteo
Dat ben ik
Verwijderen
Delen
Tijdslijn
0
Clubs
9
Ploeggenoten
175
Toernooien
24
Wedstrijden
158
Prijzen
0
Volgers
2
Speelster gegevens
Bewerken
Ranglijst in 2024
709
Nationaliteit
Polen
Positie
Spelverdeelster
Geboortedatum
1992-02-13
Lengte
177cm
Weergaven
4366
Toegevoegd door
Xeron
Sociale profielen
Bewerken
Familie
Toevoegen
Instellingen
Spelerscarrière beëindigd
Wie is de beste volleybalspeler ooit?
Toon spelers ranglijst
Trainers (12)
Marcin Patyk
Enea Energetyk Poznań
2022/23
Bericht
Adam Grabowski
ITA TOOLS Stal Mielec
2020/21
Bartłomiej Piekarczyk
BKS Stal Bielsko-Biała
2023/24
Mirosław Zawieracz
Budowlani Toruń, ITA TOOLS Stal Mielec
2018/19, 2021/22
Marcin Wojtowicz
Wisła Kraków
2012/13
Przemysław Michalczyk
ITA TOOLS Stal Mielec
2021/22
Andrzej Stelmach
KS Częstochowianka
2019/20, 2021/22
Michał Betleja
UKS Jedynka Tarnów, ITA TOOLS Stal Mielec
2017/18, 2021/22
Agnieszka Rabka
ITA TOOLS Stal Mielec
2020/21
Assistent trainers (6)
Michał Madejski
UKS Jedynka Tarnów
2017/18
Bericht
Damian Zemło
Budowlani Toruń
2018/19
Bericht
Arkadiusz Siuta
ITA TOOLS Stal Mielec
2021/22
Bericht
Michał Betleja
ITA TOOLS Stal Mielec
2020/21
Anita Krzyczmonik
KS Częstochowianka
2019/20, 2021/22
Statistici (3)
Michał Wrzeszcz
KS Częstochowianka
2019/20
Bericht
Dawid Obłąk
Budowlani Toruń
2018/19
Bericht
Dawid Stępniak
Enea Energetyk Poznań
2022/23
Bericht
Fysieke voorbereidingscoaches (1)
Łukasz Murdzia
Enea Energetyk Poznań
2022/23
Voorzitters (1)
Aleksandra Jagieło
BKS Stal Bielsko-Biała
2023/24
Volleybalspeelsters (152)
Kertu Laak
BKS Stal Bielsko-Biała
2023/24
Bericht
Katsiaryna Bakowska
AZS Politechnika Śląska Gliwice
2016/17
Bericht
Sylwia Kucharska
Budowlani Toruń
2018/19
Bericht
Karolina Bednarek
Budowlani Toruń
2018/19
Bericht
Lucja Laskowska
ITA TOOLS Stal Mielec
2020/21
Bericht
Emilia Oktaba
KS Częstochowianka
2019/20
Bericht
Julita Molenda
ITA TOOLS Stal Mielec, Enea Energetyk Poznań
2020/21 - 2021/22, 2022/23
Bericht
Karolina Pancewicz
ITA TOOLS Stal Mielec
2021/22
Bericht
Sabina Podlasek
UKS Jedynka Tarnów
2017/18
Bericht
Mariam Gaprindashvili
AZS Politechnika Śląska Gliwice
2016/17
Bericht
Katarzyna Urbanowicz
ITA TOOLS Stal Mielec, Enea Energetyk Poznań
2021/22, 2022/23
Bericht
Julia Papszun
KS Częstochowianka
2021/22
Bericht
Wioletta Paroń
KS Częstochowianka, ITA TOOLS Stal Mielec
2019/20, 2021/22
Bericht
Magdalena Piekarz
KS Częstochowianka
2021/22
Bericht
Emilia Kuźniar
ITA TOOLS Stal Mielec
2021/22
Bericht
Paulina Berlińska
Budowlani Toruń
2018/19
Bericht
Aleksandra Szymczak
Budowlani Toruń
2018/19
Bericht
Regiane Bidias
BKS Stal Bielsko-Biała
2023/24
Julia Nowicka
BKS Stal Bielsko-Biała
2023/24
Dominika Minicz
UKS Jedynka Tarnów, Budowlani Toruń
2017/18, 2018/19
Marzena Kropidłowska-Wilczyńska
Budowlani Toruń
2015/16
Joanna Pacak
BKS Stal Bielsko-Biała
2023/24
Daria Przybyła
Budowlani Toruń, AZS Politechnika Śląska Gliwice
2015/16, 2016/17
Katarzyna Bryda
ITA TOOLS Stal Mielec
2020/21 - 2021/22
Marta Łukaszewska
Budowlani Toruń
2015/16
Magdalena Janiuk
Wisła Kraków, Ekstrim Gorlice
2012/13, 2014/15
Aleksandra Szczepańska
Ekstrim Gorlice
2014/15
Kinga Hatala
ITA TOOLS Stal Mielec
2020/21
Miroslava Kijaková
Wisła Kraków
2012/13
Ewelina Toborek
AZS Politechnika Śląska Gliwice
2016/17
Paulina Damaske
BKS Stal Bielsko-Biała
2023/24
Adrianna Szady
Wisła Kraków
2011/12 - 2012/13
Anna Lewandowska
Budowlani Toruń
2015/16
Marta Siwka
Budowlani Toruń
2015/16
Ilona Gierak
Budowlani Toruń
2015/16
Nikola Abramajtys
BKS Stal Bielsko-Biała
2023/24
Sandra Szczygioł
ITA TOOLS Stal Mielec
2021/22
Katarzyna Żabińska
ITA TOOLS Stal Mielec
2020/21
Adrianna Kukulska
AZS Politechnika Śląska Gliwice
2016/17
Ewa Zak
Wisła Kraków
2012/13
Judyta Gawlak
ITA TOOLS Stal Mielec
2021/22
Paulina Stroiwąs
ITA TOOLS Stal Mielec
2020/21 - 2021/22
Magdalena Grabka
Ekstrim Gorlice
2014/15
Martyna Borowczak
BKS Stal Bielsko-Biała
2023/24
Katarzyna Wąsowska
Ekstrim Gorlice
2014/15
Agata Nowak
BKS Stal Bielsko-Biała
2023/24
Paulina Majkowska
Ekstrim Gorlice, BKS Stal Bielsko-Biała
2014/15, 2023/24
Marta Pamuła
Enea Energetyk Poznań
2022/23
Magda Jagodzińska
Wisła Kraków
2011/12 - 2012/13
Oliwia Sieradzka
KS Częstochowianka
2019/20
Julia Mazur
BKS Stal Bielsko-Biała
2023/24
Dominika Mras-Paliwoda
ITA TOOLS Stal Mielec
2020/21 - 2021/22
Daria Dąbrowska
Budowlani Toruń, KS Częstochowianka
2018/19, 2021/22
Paulina Głaz
UKS Jedynka Tarnów
2017/18
Majka Szczepańska-Pogoda
AZS Politechnika Śląska Gliwice, BKS Stal Bielsko-Biała
2016/17, 2023/24
Adrianna Muszyńska
ITA TOOLS Stal Mielec
2021/22
Paula Czerwińska
ITA TOOLS Stal Mielec
2021/22
Klaudia Laskowska - Azab
Enea Energetyk Poznań
2022/23
Kinga Wysokińska
KS Częstochowianka
2019/20
Jowita Jaroszewicz
Budowlani Toruń
2015/16
Olga Samul
ITA TOOLS Stal Mielec
2020/21 - 2021/22
Magdalena Szabó
UKS Jedynka Tarnów
2017/18
Maja Pelczarska
ITA TOOLS Stal Mielec
2020/21
Barbara Sokolińska
Budowlani Toruń
2018/19
Wiktoria Szumera
KS Częstochowianka
2019/20, 2021/22
Adrianna Rybak - Czyrniańska
KS Częstochowianka
2021/22
Rozalia Hnatyszyn
ITA TOOLS Stal Mielec
2021/22
Patrycja Tomczyk
Enea Energetyk Poznań
2022/23
Julita Rafałko
Budowlani Toruń, Enea Energetyk Poznań
2018/19, 2022/23
Joanna Ciesielczyk
BKS Stal Bielsko-Biała
2023/24
Marta Duda
ITA TOOLS Stal Mielec
2020/21
Julia Sobalska
Enea Energetyk Poznań
2022/23
Ewelina Ryznar
Budowlani Toruń
2015/16
Oriana Miechowicz
Enea Energetyk Poznań
2022/23
Aleksandra Gutkowska
Budowlani Toruń, AZS Politechnika Śląska Gliwice
2015/16, 2016/17
Patrycja Wyrwa
Budowlani Toruń
2015/16
Zuzanna Pieczka
UKS Jedynka Tarnów
2017/18
Sandra Szychowska
Wisła Kraków
2011/12 - 2012/13
Paulina Filipowicz
UKS Jedynka Tarnów
2017/18
Magdalena Ociepa
KS Częstochowianka
2019/20
Izabela Wasiak
AZS Politechnika Śląska Gliwice
2016/17
Justyna Jankowska
Enea Energetyk Poznań
2022/23
Marta Budnik
KS Częstochowianka
2021/22
Hanna Łukasiewicz
Budowlani Toruń, KS Częstochowianka
2018/19, 2019/20
Aleksandra Dutkiewicz
KS Częstochowianka
2021/22
Adrianna Lewandowska
UKS Jedynka Tarnów
2017/18
Karolina Filipowicz
Budowlani Toruń
2015/16
Patrycja Papszun
KS Częstochowianka
2021/22
Agata Plaga
Enea Energetyk Poznań
2022/23
Malwina Stroińska
KS Częstochowianka
2019/20
Anna Grzechnik
AZS Politechnika Śląska Gliwice
2016/17
Martyna Tracz
AZS Politechnika Śląska Gliwice
2016/17
Angela Mroczek
KS Częstochowianka
2019/20, 2021/22
Karolina Sawaniewicz
AZS Politechnika Śląska Gliwice
2016/17
Elżbieta Klein
AZS Politechnika Śląska Gliwice
2016/17
Agnieszka Czerwińska
KS Częstochowianka
2021/22
Katarzyna Śmieszek
Budowlani Toruń
2018/19
Klaudia Felak
ITA TOOLS Stal Mielec
2020/21
Barbara Latos
Enea Energetyk Poznań
2022/23
Maja Bodzęta
UKS Jedynka Tarnów
2017/18
Aleksandra Guzikiewicz-Kielar
Wisła Kraków, Ekstrim Gorlice
2011/12 - 2012/13, 2014/15
Izabela Jaworska
UKS Jedynka Tarnów, KS Częstochowianka
2017/18, 2019/20
Maja Grodzka
UKS Jedynka Tarnów
2017/18
Aleksandra Hochołowska
ITA TOOLS Stal Mielec
2020/21 - 2021/22
Karolina Tokarczyk
Wisła Kraków
2011/12 - 2012/13
Anna Regulska
Enea Energetyk Poznań
2022/23
Wiktoria Niwald
Enea Energetyk Poznań
2022/23
Patrycja Wardęga
ITA TOOLS Stal Mielec, KS Częstochowianka
2020/21, 2021/22
Adrianna Sobczak
UKS Jedynka Tarnów
2017/18
Kinga Ziółkowska
Enea Energetyk Poznań
2022/23
Aleksandra Kaczyńska
UKS Jedynka Tarnów
2017/18
Agata Pietrzkiewicz
KS Częstochowianka
2019/20
Roksana Irzemska
Budowlani Toruń
2018/19
Wiktoria Stryjak
Enea Energetyk Poznań
2022/23
Matylda Grabowska
KS Częstochowianka
2021/22
Martyna Szczepuła
Enea Energetyk Poznań
2022/23
Patrycja Drożdzińska
AZS Politechnika Śląska Gliwice
2016/17
Zofia Bielarz
Enea Energetyk Poznań
2022/23
Amelia Mokrzan
Enea Energetyk Poznań
2022/23
Nicole Rybakiewicz
AZS Politechnika Śląska Gliwice
2016/17
Oliwia Murdza
ITA TOOLS Stal Mielec
2020/21
Karolina Hołowska
ITA TOOLS Stal Mielec
2020/21
Karolina Krzeszewska
AZS Politechnika Śląska Gliwice
2016/17
Dominika Rataj
Enea Energetyk Poznań
2022/23
Julia Gierczyńska
KS Częstochowianka
2019/20
Martyna Chmielewska
KS Częstochowianka
2021/22
Alina Krawczyk
Budowlani Toruń
2018/19
Weronika Suchan
Enea Energetyk Poznań
2022/23
Zuzanna Dopierala
Enea Energetyk Poznań
2022/23
Gabriela Wykręt
Enea Energetyk Poznań
2022/23
Agata Makowska
Enea Energetyk Poznań
2022/23
Klaudia Oleksiak
KS Częstochowianka
2021/22
Ben jij Aleksandra Stachowicz?
Neem het profiel over
Laden
0