Volleybox
Start
Transfers
Nieuws
Database
Spelers
Spelers database
Spelers ranglijst
Samengewerkt?
Roosters 2023/24
Voormalige spelers
Familiebanden
Ploegen
Clubs database
Clubs ranglijst
Clubs beoordelingen
COVID-19 gevallen
Nationale ploegen database
Nationale ploegen ranglijst
Overige
Toernooien database
Medewerkers database
Trainers ranglijst
Agentschappen database
Agentschappen beoordelingen
Arena's database
Gemeenschap
Forum
Forum
Ongelezen posts
Gebruikers activiteit
Gebruikers commentaren
Meest actieve gebruikers
Gebruikers activiteit
Gebruikers prestaties
Gebruikers bij wedstrijden
Gebruikers per land
Gebruikers database
Alle gebruikers
Fans
Spelers
Agenten
Trainers
Statistici
Fysieke voorbereidingscoaches
Fysiotherapeuten
Team managers
Vacatures
Job markt
Beschikbare volleybalspelers
Beschikbare stafleden
Job aanbiedingen
Voorspellingen
Scores
Aanmelden
Heren Volleybox
Dames Volleybox
Beach Volleybox
Donkere modus
Taal:
Bewerken
Foto door
pedeshtrian
Volleybox
Trainers
Polen
Hubert Wagner (Kat)
TOP 200
Achtergrond bewerken
Achtergrond toegevoegd door
tomof78
Dat ben ik
Verwijderen
Delen
Tijdslijn
2
Clubs
12
Ploeggenoten
151
Toernooien
73
Wedstrijden
11
Prijzen
0
Hoofdtrainer gegevens
Bewerken
Spelers ranglijst
2040
Trainer ranglijst
119
Nationaliteit
Polen
Positie
Spelverdeler
Geboortedatum
1941-03-04
Lengte
183cm
Weergaven
4257
Toegevoegd door
Volleybox
Sociale profielen
Bewerken
Familie
Toevoegen
Verwijderen
Details weergeven
toegevoegd 5 jaar geleden door
bsoczewka
Grzegorz Wagner
Zoon
Verwijderen
Details weergeven
toegevoegd 4 jaar geleden door
tomof78
Danuta Kordaczuk-Wagner
Echtgenote
Instellingen
Spelerscarrière beëindigd
Wie is de beste volleybalspeler ooit?
Toon spelers ranglijst
Trainers (9)
Andrzej Niemczyk
Poland
1978
Jerzy Matlak
Dick Black Andrychów
1997/98
Zygmunt Kraus
AZS AWF Warszawa
1962/63 - 1963/64
Aleksander Skiba
Poland
1983
Ireneusz Mazur
Poland
1998
Mustafa Çayır
Halkbank Ankara
1992/93
Jerzy Salwin
Legia Warszawa
1999/00
Wiktor Krebok
Poland
1996
Tadeusz Szlagor
Poland
1973
Assistent trainers (3)
Jerzy Welcz
Poland
1975 - 1976
Wiktor Krebok
Poland
1983 - 1985
Zbigniew Rusek
Poland
1973
Volleybalspeelsters (139)
Tomasz Rosa
Legia Warszawa
1999/00
Bericht
Kazimierz Grabek
Skra Warszawa
1970/71
Małgorzata Glinka-Mogentale
Dick Black Andrychów
1997/98
Paweł Zagumny
Stocznia Szczecin
1997/98 - 1998/99
Katarzyna Skowrońska-Dolata
Skra Warszawa
1996/97
Evgeny Krasilnikov
Halkbank Ankara
1992/93
Michał Ruciak
Stocznia Szczecin
1998/99
Ali Peçen
Halkbank Ankara
1991/92 - 1992/93
Akif Gökhan Öner
Halkbank Ankara
1992/93
Tomasz Wójtowicz
Legia Warszawa
1978/79 - 1982/83
Joanna Mirek
Dick Black Andrychów
1997/98
Robert Prygiel
Legia Warszawa
1999/00
Radosław Wnuk
Stocznia Szczecin
1997/98 - 1998/99
Wiesław Gawłowski
AZS AWF Warszawa
1968/69
Krzysztof Gierczyński
Stocznia Szczecin
1997/98 - 1998/99
Dariusz Stanicki
Halkbank Ankara
1991/92 - 1992/93
Wojciech Drzyzga
Legia Warszawa, Sönmez Filamentspor
1977/78 - 1984/85, 1986/87
Edward Skorek
AZS AWF Warszawa
1964/65 - 1966/67
Münip Ozdurak
Halkbank Ankara
1991/92 - 1992/93
Grzegorz Wagner
Legia Warszawa
1981/82
Wacław Golec
Legia Warszawa
1982/83 - 1983/84
Zeki Uslu
Sönmez Filamentspor
1986/87
Włodzimierz Stefański
Skra Warszawa, Legia Warszawa
1970/71 - 1971/72, 1977/78 - 1979/80
Zdzisław Ambroziak
AZS AWF Warszawa, Skra Warszawa
1963/64 - 1968/69, 1970/71 - 1971/72
Jerzy Szymczyk
AZS AWF Warszawa
1962/63
Zdzisław Olejnik
Legia Warszawa
1983/84 - 1984/85
Zbigniew Jasiukiewicz
AZS AWF Warszawa
1967/68 - 1968/69
Beata Pawlicka-Strządała
Dick Black Andrychów
1997/98
Witold Roman
Stocznia Szczecin
1997/98 - 1998/99
Jolanta Studzienna
Skra Warszawa
1996/97
Andrzej Solski
Legia Warszawa
1999/00
Włodzimierz Sadalski
Skra Warszawa
1969/70 - 1972/73
Aleksander Skiba
AZS AWF Warszawa
1965/66 - 1966/67
Zbigniew Zarzycki
AZS AWF Warszawa
1966/67 - 1968/69
Aykut Lale
Sönmez Filamentspor
1986/87
Krzysztof Janczak
Stocznia Szczecin
1997/98
Andrzej Warych
AZS AWF Warszawa
1962/63 - 1968/69
Zbigniew Rusek
AZS AWF Warszawa
1962/63
Krzysztof Stefanowicz
Legia Warszawa
1978/79, 1980/81 - 1984/85
Agata Karczmarzewska-Pura
Dick Black Andrychów
1997/98
Alojzy Świderek
Legia Warszawa
1977/78 - 1981/82
Robert Malinowski
Legia Warszawa
1980/81 - 1984/85
Rafał Legień
Legia Warszawa
1999/00
Jarosław Wojczuk
KGHM Cuprum Stilon Gorzów Wielkopolski
1994/95
Piotr Wasilewski
Legia Warszawa
1983/84 - 1984/85, 1999/00
Yalçın Akyeli
Halkbank Ankara
1991/92 - 1992/93
Jerzy Zwierko
KGHM Cuprum Stilon Gorzów Wielkopolski
1994/95
Daniel Andrzejewski
Legia Warszawa
1977/78 - 1984/85
Janusz Seroczyński
AZS AWF Warszawa
1962/63, 1967/68 - 1968/69
Atilla Öztire
Sönmez Filamentspor
1986/87
Ewa Cabajewska
Dick Black Andrychów
1997/98
Wojciech Fabiańczyk
Legia Warszawa
1979/80 - 1984/85
Jacek Skrok
Legia Warszawa
1982/83 - 1983/84
Marek Rychter
AZS AWF Warszawa, Skra Warszawa
1962/63 - 1968/69, 1970/71 - 1972/73
Witold Poinc
Legia Warszawa
1981/82 - 1984/85
Janusz Tukiendorf
AZS AWF Warszawa
1962/63 - 1968/69
Roman Cuprjak
Legia Warszawa
1977/78 - 1984/85
Karol Hachuła
KGHM Cuprum Stilon Gorzów Wielkopolski
1994/95
Jerzy Kostewicz
AZS AWF Warszawa
1962/63 - 1968/69
Wojciech Piątek
Skra Warszawa
1971/72 - 1972/73
Wiktor Kobędza
AZS AWF Warszawa
1962/63
Roman Bartuzi
KGHM Cuprum Stilon Gorzów Wielkopolski
1994/95
Bogumił Kasprzak
Legia Warszawa
1984/85
Grzegorz Pietrzyński
Legia Warszawa
1982/83 - 1984/85
Stanisław Pieczonka
Stocznia Szczecin
1998/99
Jerzy Pietrucik
Legia Warszawa
1981/82 - 1984/85
Tomasz Skalski
Legia Warszawa
1999/00
Oleksandr Soloid
Stocznia Szczecin
1997/98
Krzysztof Kowejsza
Stocznia Szczecin
1997/98 - 1998/99
Ali Emirsoy
Halkbank Ankara
1991/92
Adam Cziszewski
Stocznia Szczecin
1997/98 - 1998/99
Konrad Małecki
Stocznia Szczecin
1997/98 - 1998/99
Henryk Abrycki
AZS AWF Warszawa
1962/63 - 1964/65
Stanisław Grabek
AZS AWF Warszawa
1962/63, 1965/66 - 1968/69
Mieczysław Młotkowski
AZS AWF Warszawa
1962/63 - 1966/67
Piotr Szymanowski
Legia Warszawa
1999/00
Bogusław Żaloudik
Legia Warszawa
1977/78
Mehmet Küçüker
Halkbank Ankara
1991/92 - 1992/93
Mieczysław Kosiński
AZS AWF Warszawa
1962/63
Stanisław Różalski
AZS AWF Warszawa
1962/63 - 1965/66
Eustachy Młotkowski
AZS AWF Warszawa
1962/63 - 1965/66
Jan Strzelczyk
AZS AWF Warszawa
1962/63 - 1965/66
Jerzy Walasek
Legia Warszawa
1977/78 - 1981/82
Tomasz Kozłowski
Stocznia Szczecin
1998/99
Jerzy Niemczyk
AZS AWF Warszawa
1967/68
Nikolay Mariaskin
KGHM Cuprum Stilon Gorzów Wielkopolski
1994/95
Wojciech Wójtowicz
Legia Warszawa
1977/78 - 1979/80
Krzysztof Rzepecki
Legia Warszawa
1977/78
Serhat Kavasoğlu
Halkbank Ankara
1991/92 - 1992/93
Jarosław Walendzik
Legia Warszawa
1980/81 - 1982/83
Małgorzata Szegda
Skra Warszawa
1996/97
Krzysztof Szymański
Legia Warszawa
1977/78
Andrzej Zawadzki
Skra Warszawa
1971/72
Tadeusz Fox
Legia Warszawa
1977/78 - 1979/80
Wojciech Pietralski
Legia Warszawa
1999/00
Krzysztof Kościelny
Legia Warszawa
1979/80 - 1981/82
Marcin Drabkowski
Legia Warszawa
1999/00
Eryk Matuszak
KGHM Cuprum Stilon Gorzów Wielkopolski
1994/95
Marek Bagiński
Skra Warszawa
1970/71 - 1972/73
Sławomir Baranowski
AZS AWF Warszawa
1967/68
Piotr Kempisty
Legia Warszawa
1999/00
Mariusz Podgórski
Skra Warszawa
1972/73
Andrzej Dworczanin
KGHM Cuprum Stilon Gorzów Wielkopolski
1994/95
Lech Szczęsny
Skra Warszawa
1970/71 - 1972/73
Maciej Nowak
KGHM Cuprum Stilon Gorzów Wielkopolski
1994/95
Andrzej Kołaczek
Legia Warszawa
1977/78 - 1979/80
Arkadiusz Ruciński
Legia Warszawa
1999/00
Robert Kowalski
KGHM Cuprum Stilon Gorzów Wielkopolski
1994/95
Witold Mieńkowski
Legia Warszawa
1977/78 - 1978/79
Mariusz Wójcik
KGHM Cuprum Stilon Gorzów Wielkopolski
1994/95
Adam Wojtowicz
Legia Warszawa
1999/00
Jan Trzaska
AZS AWF Warszawa, Skra Warszawa
1964/65, 1970/71 - 1971/72
Krzysztof Wodzyński
Skra Warszawa
1972/73
Marek Kunysz
Legia Warszawa
1977/78 - 1978/79
Lech Olszakowski
Skra Warszawa
1970/71 - 1972/73
Witold Niesłuchowski
AZS AWF Warszawa
1967/68
Adolf Kepel
AZS AWF Warszawa
1962/63
Paweł Otwinowski
Legia Warszawa
1999/00
Bogusław Górnicki
Legia Warszawa
1979/80
Włodzimierz Janiec
Skra Warszawa
1972/73
Marcin Zarzycki
KGHM Cuprum Stilon Gorzów Wielkopolski
1994/95
Tadeusz Łączyński
Skra Warszawa
1972/73
Marek Bednarczyk
Skra Warszawa
1971/72 - 1972/73
Mirosław Biolik
Legia Warszawa
1980/81
Arkadiusz Marek
KGHM Cuprum Stilon Gorzów Wielkopolski
1994/95
Sławomir Bogusławski
Skra Warszawa
1972/73
Zbigniew Wasilewski
Skra Warszawa
1970/71 - 1971/72
Adam Zawadzki
Skra Warszawa
1972/73
Jan Toporowski
Skra Warszawa
1972/73
Janusz Dyżakowski
Skra Warszawa
1972/73
Ben jij Hubert Wagner?
Neem het profiel over
Laden
0