Volleybox
Start
Transfers
Nieuws
Database
Spelers
Spelers database
Spelers ranglijst
Samengewerkt?
Roosters 2023/24
Voormalige spelers
Familiebanden
Ploegen
Clubs database
Clubs ranglijst
Clubs beoordelingen
COVID-19 gevallen
Nationale ploegen database
Nationale ploegen ranglijst
Overige
Toernooien database
Medewerkers database
Trainers ranglijst
Agentschappen database
Agentschappen beoordelingen
Arena's database
Gemeenschap
Forum
Forum
Ongelezen posts
Gebruikers activiteit
Gebruikers commentaren
Meest actieve gebruikers
Gebruikers activiteit
Gebruikers prestaties
Gebruikers bij wedstrijden
Gebruikers per land
Gebruikers database
Alle gebruikers
Fans
Spelers
Agenten
Trainers
Statistici
Fysieke voorbereidingscoaches
Fysiotherapeuten
Team managers
Vacatures
Job markt
Beschikbare volleybalspelers
Beschikbare stafleden
Job aanbiedingen
Voorspellingen
Scores
Aanmelden
Heren Volleybox
Dames Volleybox
Beach Volleybox
Donkere modus
Taal:
Bewerken
Foto door
F…M
Volleybox
Volleybalspeelsters
Polen
Kamila Colik
Achtergrond bewerken
Achtergrond toegevoegd door
mzaratem
Dat ben ik
Verwijderen
Delen
Tijdslijn
1
Clubs
7
Ploeggenoten
112
Toernooien
15
Wedstrijden
117
Prijzen
0
Speelster gegevens
Bewerken
Nationaliteit
Polen
Positie
Libero
Geboortedatum
1991-07-16
Lengte
165cm
Gewicht
60kg
Weergaven
3316
Toegevoegd door
Airton Neto
Sociale profielen
Bewerken
Familie
Toevoegen
Instellingen
Spelerscarrière beëindigd
Wie is de beste volleybalspeler ooit?
Toon spelers ranglijst
Trainers (5)
Ryszard Litwin
WTS Solna Wieliczka
2019/20
Bericht
Bartosz Kujawski
LOS Nowy Dwór Mazowiecki
2022/23
Bericht
Adam Grabowski
MKS Dąbrowa Górnicza
2018/19
Dariusz Parkitny
KSZO SMS Ostrowiec Świętokrzyski
2016/17
Andrzej Stelmach
MKS Dąbrowa Górnicza
2017/18
Assistent trainers (4)
Maciej Barczyński
WTS Solna Wieliczka
2019/20
Bericht
Magdalena Śliwa
MKS Dąbrowa Górnicza
2017/18
Piotr Brodawka
KSZO SMS Ostrowiec Świętokrzyski
2016/17
Marcin Figoń
LOS Nowy Dwór Mazowiecki
2022/23
Statistici (2)
Stanisław Szewczyk
LOS Nowy Dwór Mazowiecki
2022/23
Bericht
Jakub Zabielny
Trans-Ann Płomień Sosnowiec
2021/22
Bericht
Fysieke voorbereidingscoaches (1)
Piotr Karlik
MKS Dąbrowa Górnicza
2017/18
Bericht
Volleybalspeelsters (100)
Katarina Osadchuk
WTS Solna Wieliczka
2019/20
Bericht
Paulina Szpak
KSZO SMS Ostrowiec Świętokrzyski
2016/17
Bericht
Sava Thaka
KSZO SMS Ostrowiec Świętokrzyski
2016/17
Bericht
Aleksandra Lipska
MKS Dąbrowa Górnicza
2017/18 - 2018/19
Bericht
Agata Michalewicz
MKS Dąbrowa Górnicza
2017/18 - 2018/19
Bericht
Barbara Wolańska
WTS Solna Wieliczka, Trans-Ann Płomień Sosnowiec
2019/20, 2021/22
Bericht
Aleksandra Jocić
KSZO SMS Ostrowiec Świętokrzyski
2016/17
Bericht
Anastasiya Baydyuk
MKS Dąbrowa Górnicza
2017/18
Bericht
Sandra Świętoń
LOS Nowy Dwór Mazowiecki
2022/23
Bericht
Anna Bodasińska
MKS Dąbrowa Górnicza
2018/19
Bericht
Wiktoria Paluszkiewicz
Trans-Ann Płomień Sosnowiec, LOS Nowy Dwór Mazowiecki
2021/22, 2022/23
Bericht
Izabela Filipek
LOS Nowy Dwór Mazowiecki
2022/23
Bericht
Natalia Sidor
Trans-Ann Płomień Sosnowiec, LOS Nowy Dwór Mazowiecki
2021/22, 2022/23
Bericht
Patrycja Łabucka
LOS Nowy Dwór Mazowiecki
2022/23
Bericht
Maja Kott
LOS Nowy Dwór Mazowiecki
2022/23
Bericht
Magdalena Doner
LOS Nowy Dwór Mazowiecki
2022/23
Bericht
Natalia Płodowska
AZS Katowice
2013/14
Ana Grbać
MKS Dąbrowa Górnicza
2017/18
Małgorzata Lis
MKS Dąbrowa Górnicza
2018/19
Joanna Frąckowiak-Kapturska
KSZO SMS Ostrowiec Świętokrzyski
2016/17
Barbora Purchartová
MKS Dąbrowa Górnicza
2017/18
Volha Pauliukouskaya
KSZO SMS Ostrowiec Świętokrzyski
2016/17
Aliona Martiniuc
MKS Dąbrowa Górnicza
2017/18
Patrycja Balmas
MKS Dąbrowa Górnicza
2017/18
Ewelina Wilińska
KSZO SMS Ostrowiec Świętokrzyski
2016/17
Dorota Ściurka
KSZO SMS Ostrowiec Świętokrzyski, MKS Dąbrowa Górnicza
2016/17, 2018/19
Ewelina Janiszewska
MKS Dąbrowa Górnicza
2017/18
Sanja Trivunović
MKS Dąbrowa Górnicza
2017/18
Katarzyna Bryda
MKS Dąbrowa Górnicza
2018/19
Kinga Drabek
MKS Dąbrowa Górnicza
2017/18
Aleksandra Sikorska
MKS Dąbrowa Górnicza
2017/18
Aleksandra Szczepańska
WTS Solna Wieliczka
2019/20
Zuzanna Czyżnielewska
KSZO SMS Ostrowiec Świętokrzyski
2016/17
Katarzyna Szałankiewicz
KSZO SMS Ostrowiec Świętokrzyski
2016/17
Nikola Abramajtys
Trans-Ann Płomień Sosnowiec
2020/21 - 2021/22
Sandra Szczygioł
MKS Dąbrowa Górnicza
2018/19
Karolina Piśla
WTS Solna Wieliczka, Trans-Ann Płomień Sosnowiec
2019/20, 2021/22
Paulina Stroiwąs
MKS Dąbrowa Górnicza
2018/19
Katarzyna Bagrowska
Trans-Ann Płomień Sosnowiec
2020/21
Angelika Gajer
WTS Solna Wieliczka
2019/20
Marta Pamuła
MKS Dąbrowa Górnicza
2017/18
Patrycja Patoń
Trans-Ann Płomień Sosnowiec
2020/21
Roksana Wers
KSZO SMS Ostrowiec Świętokrzyski
2016/17
Angelika Wystel
Trans-Ann Płomień Sosnowiec
2020/21
Simona Dreczka
MKS Dąbrowa Górnicza
2017/18
Julia Piotrowska
KSZO SMS Ostrowiec Świętokrzyski
2016/17
Natalia Perlińska
MKS Dąbrowa Górnicza
2017/18
Katarzyna Kowalczyk
WTS Solna Wieliczka, LOS Nowy Dwór Mazowiecki
2019/20, 2022/23
Agnieszka Cur-Słomka
WTS Solna Wieliczka
2019/20
Wiktoria Nowak
Trans-Ann Płomień Sosnowiec
2021/22
Aleksandra Buczek
Trans-Ann Płomień Sosnowiec
2020/21
Magdalena Soter
KSZO SMS Ostrowiec Świętokrzyski
2016/17
Dominika Balcerowicz
LOS Nowy Dwór Mazowiecki
2022/23
Zuzanna Pieczka
KSZO SMS Ostrowiec Świętokrzyski
2016/17
Ewa Bimkiewicz
WTS Solna Wieliczka
2019/20
Julia Skowron
WTS Solna Wieliczka
2019/20
Aneta Burzawa
MKS Dąbrowa Górnicza
2018/19
Julia Gliwa
LOS Nowy Dwór Mazowiecki
2022/23
Anna Etgens
Trans-Ann Płomień Sosnowiec
2020/21
Aleksandra Filip
AZS Katowice
2011/12
Paulina Reiter
LOS Nowy Dwór Mazowiecki
2022/23
Delicia Pierre
KSZO SMS Ostrowiec Świętokrzyski
2016/17
Julia Grzelak
LOS Nowy Dwór Mazowiecki
2022/23
Magdalena Trojnar
Trans-Ann Płomień Sosnowiec
2020/21 - 2021/22
Agnieszka Czerwińska
MKS Dąbrowa Górnicza, Trans-Ann Płomień Sosnowiec
2018/19, 2020/21
Monika Kawa
Trans-Ann Płomień Sosnowiec
2020/21
Maria Woźniczka
Trans-Ann Płomień Sosnowiec
2020/21 - 2021/22
Maja Bodzęta
Trans-Ann Płomień Sosnowiec
2020/21 - 2021/22
Klaudia Grzywaczewska
LOS Nowy Dwór Mazowiecki
2022/23
Monika Głodzińska
Trans-Ann Płomień Sosnowiec
2021/22
Izabela Klekot
Trans-Ann Płomień Sosnowiec
2021/22
Maja Grodzka
Trans-Ann Płomień Sosnowiec
2020/21
Aleksandra Stan
LOS Nowy Dwór Mazowiecki
2022/23
Inez Pfeifer-Jucha
Trans-Ann Płomień Sosnowiec
2020/21
Izabella Trocińska
WTS Solna Wieliczka
2019/20
Magdalena Lewińska
WTS Solna Wieliczka
2019/20
Łucja Gawin
LOS Nowy Dwór Mazowiecki
2022/23
Urszula Bolińska
LOS Nowy Dwór Mazowiecki
2022/23
Natalia Zieminska
LOS Nowy Dwór Mazowiecki
2022/23
Martyna Kołodziej
Trans-Ann Płomień Sosnowiec
2020/21
Zuzanna Szynkiel
MKS Dąbrowa Górnicza
2018/19
Aleksandra Filip
LOS Nowy Dwór Mazowiecki
2022/23
Katarzyna Maj
LOS Nowy Dwór Mazowiecki
2022/23
Zuzanna Trzpioła
LOS Nowy Dwór Mazowiecki
2022/23
Natalia Staśkowiak
LOS Nowy Dwór Mazowiecki
2022/23
Klaudia Seweryn
WTS Solna Wieliczka
2019/20
Marta Szajer-Widawska
AZS Katowice
2013/14
Katarzyna Kosidło
WTS Solna Wieliczka
2019/20
Paulina Huk
WTS Solna Wieliczka
2019/20
Julia Mika
WTS Solna Wieliczka
2019/20
Fatima Piasta
AZS Katowice
2012/13
Karolina Olczyk
AZS Katowice
2014/15
Ben jij Kamila Colik?
Neem het profiel over
Laden
0