Volleybox
Start
Transfers
Nieuws
Database
Spelers
Spelers database
Spelers ranglijst
Samengewerkt?
Roosters 2023/24
Voormalige spelers
Familiebanden
Ploegen
Clubs database
Clubs ranglijst
Clubs beoordelingen
COVID-19 gevallen
Nationale ploegen database
Nationale ploegen ranglijst
Overige
Toernooien database
Medewerkers database
Trainers ranglijst
Agentschappen database
Agentschappen beoordelingen
Arena's database
Gemeenschap
Forum
Forum
Ongelezen posts
Gebruikers activiteit
Gebruikers commentaren
Meest actieve gebruikers
Gebruikers activiteit
Gebruikers prestaties
Gebruikers bij wedstrijden
Gebruikers per land
Gebruikers database
Alle gebruikers
Fans
Spelers
Agenten
Trainers
Statistici
Fysieke voorbereidingscoaches
Fysiotherapeuten
Team managers
Vacatures
Job markt
Beschikbare volleybalspelers
Beschikbare stafleden
Job aanbiedingen
Voorspellingen
Scores
Aanmelden
Heren Volleybox
Dames Volleybox
Beach Volleybox
Donkere modus
Taal:
Bewerken
Foto door
Manieto
Volleybox
Trainers
Polen
Krzysztof Andrzejewski
Achtergrond bewerken
Achtergrond toegevoegd door
Kondes
Dat ben ik
Verwijderen
Delen
Tijdslijn
1
Clubs
12
Ploeggenoten
243
Prijzen
1
Toernooien
37
Wedstrijden
209
Hoofdtrainer gegevens
Bewerken
Spelers ranglijst
4456
Trainer ranglijst
8552
Nationaliteit
Polen
Positie
Libero
Geboortedatum
1983-01-26
Lengte
180cm
Gewicht
75kg
Smash
315cm
Blok
303cm
Weergaven
5850
Toegevoegd door
Volleybox
Sociale profielen
Bewerken
Familie
Toevoegen
Instellingen
Spelerscarrière beëindigd
Wie is de beste volleybalspeler ooit?
Toon spelers ranglijst
Trainers (8)
Igor Kolaković
Aluron CMC Warta Zawiercie
2020/21
Bericht
Mark Lebedew
Aluron CMC Warta Zawiercie
2018/19 - 2019/20
Bericht
Waldemar Wspaniały
BKS Visła Bydgoszcz
2010/11
Emanuele Zanini
Aluron CMC Warta Zawiercie
2017/18
Mariusz Sordyl
Indykpol AZS Olsztyn
2008/09 - 2009/10
Jan Such
Asseco Resovia Rzeszów
2003/04
Dmitriy Skori
Ślepsk Malow Suwałki
2015/16 - 2016/17
Krzysztof Wójcik
PSG Stal Nysa S.A.
2012/13
Assistent trainers (4)
Marian Kardas
BKS Visła Bydgoszcz
2010/11
Dominik Kwapisiewicz
Aluron CMC Warta Zawiercie
2017/18 - 2020/21
Leszek Urbanowicz
Indykpol AZS Olsztyn
2008/09 - 2009/10
Janusz Ignaciuk
REA BAS Białystok
2022/23 - 2023/24
Statistici (2)
Robert Kaźmierczak
BKS Visła Bydgoszcz
2010/11
Bericht
Kamil Sołoducha
Indykpol AZS Olsztyn
2009/10
Bericht
Fysiotherapeuten (2)
Wiesław Kuźma
PSG Stal Nysa S.A.
2011/12 - 2012/13
Przemysław Kołaczek
REA BAS Białystok
2021/22 - 2023/24
Fysieke voorbereidingscoaches (3)
Tomasz Stasiak
BKS Visła Bydgoszcz
2010/11
Bericht
Bartosz Matraszek
CHKS Arka Chełm
2024/25
Bericht
Tomasz Klimiuk
REA BAS Białystok
2021/22 - 2023/24
Voorzitters (1)
Mariusz Szyszko
Indykpol AZS Olsztyn
2009/10
Volleybalspeelsters (223)
Przemysław Ciżyński
REA BAS Białystok
2021/22 - 2023/24
Bericht
Wojciech Serafin
BKS Visła Bydgoszcz
2010/11
Bericht
Maximiliano Cavanna
Aluron CMC Warta Zawiercie
2020/21
Bericht
Bartosz Gawryszewski
Aluron CMC Warta Zawiercie
2018/19 - 2019/20
Bericht
Sławomir Gerymski
Asseco Resovia Rzeszów
2003/04
Bericht
Mateusz Malinowski
Aluron CMC Warta Zawiercie
2018/19 - 2020/21
Bericht
Arash Dosanjh
Aluron CMC Warta Zawiercie
2018/19 - 2019/20
Bericht
Vitaliy Shchytkov
Ślepsk Malow Suwałki
2015/16
Bericht
Hugo de Leon Bozo
Aluron CMC Warta Zawiercie
2017/18
Bericht
Szymon Biniek
PSG Stal Nysa S.A.
2012/13
Bericht
Mateusz Biernat
PSG Stal Nysa S.A.
2012/13
Bericht
Krystian Pachliński
Ślepsk Malow Suwałki
2013/14
Bericht
Adam Michalski
MCKiS Jaworzno
2007/08
Bericht
Krzysztof Modzelewski
Ślepsk Malow Suwałki
2013/14 - 2014/15
Bericht
Jakub Turski
REA BAS Białystok
2021/22 - 2023/24
Bericht
Jan Tomczak
Ślepsk Malow Suwałki
2016/17
Bericht
Bartłomiej Wójcik
REA BAS Białystok
2021/22 - 2022/23
Bericht
Jan Lesiuk
Ślepsk Malow Suwałki
2016/17
Bericht
Damian Baran
CHKS Arka Chełm
2024/25
Bericht
Mateusz Linda
Ślepsk Malow Suwałki
2016/17
Bericht
Filip Roque de Oliveira
REA BAS Białystok
2022/23
Bericht
Kajetan Kulik
CHKS Arka Chełm
2024/25
Bericht
Artur Błażej
REA BAS Białystok
2022/23
Bericht
Adrian Kacperkiewicz
REA BAS Białystok
2021/22 - 2023/24
Bericht
Filip Kuchna
MCKiS Jaworzno
2007/08
Bericht
Michał Witkoś
REA BAS Białystok
2021/22 - 2023/24
Bericht
Jacek Podpora
Asseco Resovia Rzeszów
2003/04
Bericht
Sebastian Lisicki
REA BAS Białystok
2023/24
Bericht
Przemysław Polechoński
Gwardia Szczytno
2002/03
Marcin Kasprowicz
Gwardia Szczytno
2002/03
Szymon Sokołowski
Gwardia Szczytno
2002/03
Filip Kucharczyk
REA BAS Białystok
2023/24
Paweł Zagumny
Indykpol AZS Olsztyn
2008/09
David Smith
Aluron CMC Warta Zawiercie
2017/18
Dawid Konarski
BKS Visła Bydgoszcz
2010/11
Kamil Semeniuk
Aluron CMC Warta Zawiercie
2018/19
Flávio Gualberto
Aluron CMC Warta Zawiercie
2020/21
Patryk Czarnowski
Aluron CMC Warta Zawiercie
2019/20 - 2020/21
Andrzej Wrona
BKS Visła Bydgoszcz
2010/11
Wojciech Grzyb
Indykpol AZS Olsztyn
2008/09
Nikolay Penchev
Aluron CMC Warta Zawiercie
2019/20
Grzegorz Szymański
Indykpol AZS Olsztyn, BKS Visła Bydgoszcz
2008/09, 2010/11
Aleh Akhrem
Aluron CMC Warta Zawiercie
2018/19
Olli Kunnari
Indykpol AZS Olsztyn
2008/09
Piotr Lipiński
BKS Visła Bydgoszcz, Ślepsk Malow Suwałki
2010/11, 2016/17
Michal Masný
BKS Visła Bydgoszcz, Aluron CMC Warta Zawiercie
2010/11, 2018/19 - 2019/20
Antti Siltala
BKS Visła Bydgoszcz
2010/11
Pieter Verhees
Aluron CMC Warta Zawiercie
2019/20
Alexandre Ferreira
Aluron CMC Warta Zawiercie
2018/19 - 2019/20
Krzysztof Rejno
Aluron CMC Warta Zawiercie
2018/19
Garrett Muagututia
Aluron CMC Warta Zawiercie
2020/21
Jakub Oczko
Indykpol AZS Olsztyn
2008/09 - 2009/10
Grzegorz Bociek
Aluron CMC Warta Zawiercie
2017/18 - 2020/21
Jarosław Stancelewski
PSG Stal Nysa S.A.
2011/12 - 2012/13
Piotr Orczyk
Aluron CMC Warta Zawiercie
2020/21
Martin Sopko
BKS Visła Bydgoszcz
2010/11
Grzegorz Pająk
Aluron CMC Warta Zawiercie
2017/18
Wojciech Jurkiewicz
BKS Visła Bydgoszcz
2010/11
Gjorgi Gjorgiev
Aluron CMC Warta Zawiercie
2020/21
Taichiro Koga
Aluron CMC Warta Zawiercie
2017/18 - 2019/20
Wojciech Ferens
Aluron CMC Warta Zawiercie
2019/20
Paulo Anchieta Veloso Pinto
Indykpol AZS Olsztyn
2009/10
Dominik Depowski
Aluron CMC Warta Zawiercie
2020/21
Bartłomiej Kluth
Ślepsk Malow Suwałki
2014/15
Arkadiusz Wiśniewski
Gwardia Szczytno
2002/03
Paweł Siezieniewski
Indykpol AZS Olsztyn
2008/09 - 2009/10
Matej Paták
Aluron CMC Warta Zawiercie
2017/18
Dawid Gunia
Indykpol AZS Olsztyn
2009/10
Michal Červeň
BKS Visła Bydgoszcz
2010/11
Marcin Waliński
BKS Visła Bydgoszcz, Aluron CMC Warta Zawiercie
2010/11, 2018/19 - 2019/20
Piotr Łuka
PSG Stal Nysa S.A.
2011/12 - 2012/13
Michał Żurek
Aluron CMC Warta Zawiercie
2020/21
Krzysztof Zapłacki
Ślepsk Malow Suwałki
2015/16
Marcin Mierzejewski
Gwardia Szczytno
2002/03
Patryk Niemiec
Aluron CMC Warta Zawiercie
2020/21
Tomasz Józefacki
Indykpol AZS Olsztyn
2008/09 - 2009/10
Tomasz Bonisławski
BKS Visła Bydgoszcz
2010/11
Michał Żuk
Aluron CMC Warta Zawiercie
2017/18 - 2018/19
Mariusz Marcyniak
Aluron CMC Warta Zawiercie, CHKS Arka Chełm
2017/18, 2024/25
Stanisław Pieczonka
Asseco Resovia Rzeszów, BKS Visła Bydgoszcz
2003/04, 2010/11
Maciej Zajder
Aluron CMC Warta Zawiercie
2017/18
Łukasz Owczarz
BKS Visła Bydgoszcz
2010/11
Dmitriy Skori
Ślepsk Malow Suwałki
2013/14
Tomasz Stańczuk
Indykpol AZS Olsztyn
2008/09 - 2009/10
Tomasz Kowalczyk
Indykpol AZS Olsztyn
2008/09 - 2009/10
Benjamin Bell
Ślepsk Malow Suwałki
2013/14 - 2014/15
Kamil Kacprzak
PSG Stal Nysa S.A.
2011/12
Adrian Hunek
Ślepsk Malow Suwałki
2015/16 - 2016/17
Marcelo Hargreaves
Indykpol AZS Olsztyn
2009/10
Paweł Halaba
Aluron CMC Warta Zawiercie
2020/21
Viachaslau Shmat
REA BAS Białystok
2021/22 - 2022/23
Paweł Pietkiewicz
PSG Stal Nysa S.A.
2012/13
Wojciech Pawłowski
Asseco Resovia Rzeszów
2003/04
Maciej Alancewicz
Gwardia Szczytno
2002/03
Kamil Długosz
Aluron CMC Warta Zawiercie
2017/18
Wojciech Winnik
Indykpol AZS Olsztyn, Ślepsk Malow Suwałki
2009/10, 2013/14 - 2016/17
Maciej Kordysz
SPS Zduńska Wola, MCKiS Jaworzno
2006/07, 2007/08
Jakub Urbanowicz
Ślepsk Malow Suwałki
2014/15 - 2015/16
Bartłomiej Matejczyk
PSG Stal Nysa S.A.
2012/13
Przemysław Smoliński
Ślepsk Malow Suwałki
2014/15
Tomasz Kozłowski
Asseco Resovia Rzeszów
2003/04
Maciej Fijałek
MCKiS Jaworzno, PSG Stal Nysa S.A.
2007/08, 2011/12
Kacper Gonciarz
Ślepsk Malow Suwałki, CHKS Arka Chełm
2013/14 - 2015/16, 2024/25
Michał Głowacki
BKS Visła Bydgoszcz
2010/11
Mariusz Schamlewski
Ślepsk Malow Suwałki
2013/14 - 2014/15
Łukasz Szablewski
Indykpol AZS Olsztyn
2008/09
Artur Jacyszyn
Indykpol AZS Olsztyn
2008/09 - 2009/10
Marcin Kania
Aluron CMC Warta Zawiercie
2018/19 - 2020/21
Łukasz Makowski
Ślepsk Malow Suwałki
2013/14 - 2014/15
Maciej Kałasz
Ślepsk Malow Suwałki
2013/14
Łukasz Rudzewicz
Ślepsk Malow Suwałki
2013/14 - 2016/17
Łukasz Łapszyński
CHKS Arka Chełm
2024/25
Grzegorz Pietkiewicz
Indykpol AZS Olsztyn
2008/09
David Michel
Ślepsk Malow Suwałki
2016/17
Tomasz Tomczyk
Indykpol AZS Olsztyn
2009/10
Krzysztof Szopa
MCKiS Jaworzno
2007/08
Sebastian Tylicki
BKS Visła Bydgoszcz
2010/11
Łukasz Kaczorowski
Aluron CMC Warta Zawiercie
2017/18
Kamil Lewiński
Ślepsk Malow Suwałki
2015/16 - 2016/17
Krzysztof Antosik
MCKiS Jaworzno
2007/08
Maciej Naliwajko
REA BAS Białystok
2021/22 - 2023/24
Michał Chaberek
Indykpol AZS Olsztyn
2008/09
Łukasz Swodczyk
Aluron CMC Warta Zawiercie
2017/18 - 2019/20
Dawid Bułkowski
PSG Stal Nysa S.A.
2011/12 - 2012/13
Maciej Kusaj
Indykpol AZS Olsztyn
2009/10
Rafał Jarząbski
PSG Stal Nysa S.A.
2011/12 - 2012/13
Paweł Kupisz
Asseco Resovia Rzeszów
2003/04
Wojciech Kozłowski
BKS Visła Bydgoszcz
2010/11
Kamil Skrzypkowski
Ślepsk Malow Suwałki
2013/14 - 2014/15, 2016/17
Paweł Rusin
CHKS Arka Chełm
2024/25
Szymon Piórkowski
PSG Stal Nysa S.A.
2012/13
Karol Rawiak
Ślepsk Malow Suwałki
2014/15, 2016/17
Mariusz Kuczko
Asseco Resovia Rzeszów
2003/04
Damian Dobosz
CHKS Arka Chełm
2024/25
Kacper Popik
Aluron CMC Warta Zawiercie
2017/18
Paweł Szabelski
Gwardia Szczytno
2002/03
Mariusz Magnuszewski
CHKS Arka Chełm
2024/25
Piotr Kempisty
Gwardia Szczytno, SPS Zduńska Wola
2002/03, 2006/07
Daniel Szaniawski
Ślepsk Malow Suwałki
2016/17
Rafał Cabaj
CHKS Arka Chełm
2024/25
Maciej Janikowski
REA BAS Białystok
2021/22 - 2022/23
Tomasz Kamuda
Asseco Resovia Rzeszów
2003/04
Adrian Sarul
AZS II Olsztyn
2005/06
Dawid Migdalski
PSG Stal Nysa S.A.
2011/12
Maciej Sas
CHKS Arka Chełm
2024/25
Tomasz Dynkowski
Gwardia Szczytno
2002/03
Jakub Kaźmierski
MCKiS Jaworzno
2007/08
Jakub Nowak
CHKS Arka Chełm
2024/25
Damian Czetowicz
REA BAS Białystok
2021/22
Jędrzej Goss
REA BAS Białystok
2021/22 - 2023/24
Jarosław Tepling
MCKiS Jaworzno
2007/08
Krystian Walczak
REA BAS Białystok
2022/23
Piotr Janusz
REA BAS Białystok
2023/24
Damian Pilichowski
PSG Stal Nysa S.A.
2012/13
Kamil Obrębski
Ślepsk Malow Suwałki
2014/15
Łukasz Karpiewski
PSG Stal Nysa S.A.
2012/13
Kamil Szewczyk
Ślepsk Malow Suwałki
2013/14
Michał Jaskulski
SPS Zduńska Wola
2006/07
Piotr Podpora
Asseco Resovia Rzeszów
2003/04
Maciej Główczyński
Gwardia Szczytno, AZS II Olsztyn
2002/03, 2005/06
Marek Nowak
MCKiS Jaworzno
2007/08
Jakub Krupiński
Ślepsk Malow Suwałki
2016/17
Tomasz Wasilewski
Ślepsk Malow Suwałki
2013/14, 2015/16
Maciej Mendak
Ślepsk Malow Suwałki
2013/14 - 2015/16
Szymon Kostecki
MCKiS Jaworzno
2007/08
Maciej Rzędzicki
MCKiS Jaworzno
2007/08
Damian Kaniowski
AZS II Olsztyn
2005/06
Maciej Kęsicki
PSG Stal Nysa S.A.
2011/12 - 2012/13
Michał Skrzypiński
MCKiS Jaworzno
2007/08
Jarosław Pizuński
PSG Stal Nysa S.A.
2011/12
Dawid Gruszczyński
REA BAS Białystok
2023/24
Bartosz Pańczyszczak
PSG Stal Nysa S.A.
2011/12
Adrian Bocianowski
PSG Stal Nysa S.A.
2012/13
Piotr Deszcz
MCKiS Jaworzno
2007/08
Rafał Zawalniak
Gwardia Szczytno
2002/03
Klements Aleksans
Ślepsk Malow Suwałki
2015/16
Kamil Kulbacki
REA BAS Białystok
2021/22, 2023/24
Krzysztof Mazur
PSG Stal Nysa S.A.
2011/12
Grzegorz Nalepka
PSG Stal Nysa S.A.
2011/12
Michał Łukaszczyk
SPS Zduńska Wola
2006/07
Piotr Micewicz
REA BAS Białystok
2021/22 - 2023/24
Adrian Gwardiak
REA BAS Białystok
2023/24
Daniel Ostaszewski
REA BAS Białystok
2021/22 - 2023/24
Rafał Koziarz
Asseco Resovia Rzeszów
2003/04
Rafał Hendel
SPS Zduńska Wola
2006/07
Michał Jutkiewicz
Ślepsk Malow Suwałki
2013/14
Krzysztof Kusztelak
SPS Zduńska Wola
2006/07
Jakub Cholewiński
REA BAS Białystok
2022/23
Piotr Pierzchalski
SPS Zduńska Wola
2006/07
Jakub Chojecki
Gwardia Szczytno, SPS Zduńska Wola
2002/03, 2006/07
Tomasz Rybak
AZS II Olsztyn
2005/06
Grzegorz Godlejewski
AZS II Olsztyn
2005/06
Paweł Kopaczel
AZS II Olsztyn
2005/06
Tomasz Biryło
AZS II Olsztyn
2005/06
Zbigniew Ziajka
AZS II Olsztyn
2005/06
Marek Kiebało
AZS II Olsztyn
2005/06
Piotr II Ostrowski
AZS II Olsztyn
2005/06
Jakub Habel
AZS II Olsztyn
2005/06
Paweł Janicki
AZS II Olsztyn
2005/06
Kamil Starzewski
AZS II Olsztyn
2005/06
Maciej Cichecki
AZS II Olsztyn
2005/06
Jakub Dzikuć
AZS II Olsztyn
2005/06
Piotr Szyćko
Gwardia Szczytno
2002/03
Mateusz Kardasz
REA BAS Białystok
2023/24
Ben jij Krzysztof Andrzejewski?
Neem het profiel over
Laden
0