Volleybox
Start
Transfers
Nieuws
Database
Spelers
Spelers database
Spelers ranglijst
Samengewerkt?
Roosters 2023/24
Voormalige spelers
Familiebanden
Ploegen
Clubs database
Clubs ranglijst
Clubs beoordelingen
COVID-19 gevallen
Nationale ploegen database
Nationale ploegen ranglijst
Overige
Toernooien database
Medewerkers database
Trainers ranglijst
Agentschappen database
Agentschappen beoordelingen
Arena's database
Gemeenschap
Forum
Forum
Ongelezen posts
Gebruikers activiteit
Gebruikers commentaren
Meest actieve gebruikers
Gebruikers activiteit
Gebruikers prestaties
Gebruikers bij wedstrijden
Gebruikers per land
Gebruikers database
Alle gebruikers
Fans
Spelers
Agenten
Trainers
Statistici
Fysieke voorbereidingscoaches
Fysiotherapeuten
Team managers
Vacatures
Job markt
Beschikbare volleybalspelers
Beschikbare stafleden
Job aanbiedingen
Voorspellingen
Scores
Aanmelden
Heren Volleybox
Dames Volleybox
Beach Volleybox
Donkere modus
Taal:
Volleybox
Volleybalspeelsters
Oekraïne
Marina Mazenko
Achtergrond toegevoegd door
Marina Mazenko
Bericht
Delen
Tijdslijn
2
Clubs
6
Ploeggenoten
117
Prijzen
1
Toernooien
33
Wedstrijden
197
Volgers
14
Speelster gegevens
Ranglijst
4826
Meisjesnaam
Melnynchenko
Nationaliteit
Oekraïne
Positie
Middenaanvalster
Geboortedatum
1998-05-07
Lengte
188cm
Weergaven
92093
Laatste activiteit
3 uur geleden
Instellingen
Spelerscarrière beëindigd
Trainers (8)
Andriy Romanovych
SC Prometey
2020/21
Bericht
Lior Louk
Maccabi Ashdod
2023/24
Bericht
Paweł Kowal
IŁ Capital Legionovia Legionowo
2022/23
Bericht
Grzegorz Kowalczyk
IŁ Capital Legionovia Legionowo
2022/23
Bericht
Ivan Petkov
SC Prometey
2020/21 - 2021/22
Marcin Wojtowicz
UKS Jedynka Tarnów
2022/23
Yuliia Iakusheva
VC Dobrodiy
2018/19
Viktor Turkula
Halychanka-TNEU-GADZ
2019/20
Assistent trainers (7)
Denis Zui
SC Prometey
2020/21 - 2021/22
Bericht
Danylo Meliushkyn
SC Prometey
2020/21 - 2021/22
Bericht
Michał Madejski
UKS Jedynka Tarnów
2022/23
Bericht
Łukasz Durbajłło
IŁ Capital Legionovia Legionowo
2022/23
Bericht
Denys Zui
SC Prometey
2020/21 - 2021/22
Nikolay Kasabov
SC Prometey
2020/21 - 2021/22
Olena Turkula
Halychanka-TNEU-GADZ
2019/20
Statistici (2)
Yossi Katz
Maccabi Ashdod
2023/24
Bericht
Darko Mitrovic
SC Prometey
2021/22
Volleybalspeelsters (100)
Neira Ortiz
IŁ Capital Legionovia Legionowo
2022/23
Bericht
Diana Meliushkyna
SC Prometey
2020/21 - 2021/22
Bericht
Alla Politanska
SC Prometey
2020/21
Bericht
Daria Drozd
SC Prometey
2020/21
Bericht
Anastasiya Kananovich
Maccabi Ashdod
2023/24
Bericht
Hanna Tupikina
Maccabi Ashdod
2023/24
Bericht
Dayami Sanchez
SC Prometey
2020/21
Bericht
Katrina Zilberman
Maccabi Ashdod
2023/24
Bericht
Oleksandra Milenko
Halychanka-TNEU-GADZ
2017/18, 2019/20
Bericht
Oleksandra Bytsenko
Maccabi Ashdod
2023/24
Bericht
Diana Frankevych
VC Dobrodiy, SC Prometey
2018/19, 2020/21
Bericht
Daria Dudenok
SC Prometey
2020/21
Bericht
Yana Shevchuk
Maccabi Ashdod
2023/24
Bericht
Maria Protskikh
Maccabi Ashdod
2023/24
Bericht
Marta Fedyk
Halychanka-TNEU-GADZ
2019/20
Bericht
Tetyana Mashkovska
VC Dobrodiy
2018/19
Bericht
Shara Venegas
SC Prometey
2020/21
Lora Kitipova
SC Prometey
2020/21 - 2021/22
Nasya Dimitrova
SC Prometey
2021/22
Anastasiia Kraiduba
SC Prometey
2020/21
Zhana Todorova
SC Prometey
2021/22
Heidy Casanova
SC Prometey
2021/22
Bogdana Anisova
SC Prometey
2021/22
Yuliya Gerasymova
SC Prometey, UKS Jedynka Tarnów
2021/22, 2022/23
Viktoriya Delros
Halychanka-TNEU-GADZ
2017/18
Kateryna Silchenkova
SC Prometey
2020/21 - 2021/22
Tatsiana Trafimava
Maccabi Ashdod
2023/24
Nikolina Lukić
UKS Jedynka Tarnów
2022/23
Kateryna Dudnyk
SC Prometey
2020/21 - 2021/22
Satsuki Minami
Maccabi Ashdod
2023/24
Adora Anae
SC Prometey
2021/22
Elena Becheva
UKS Jedynka Tarnów
2022/23
Klaudia Kulig
IŁ Capital Legionovia Legionowo
2022/23
Olga Geyko
SC Prometey
2021/22
Maryna Dehtiarova
SC Prometey
2021/22
Moran Zur
Maccabi Ashdod
2023/24
Aleksandra Szczepańska
UKS Jedynka Tarnów
2022/23
Tetyana Khyliuk
Halychanka-TNEU-GADZ
2019/20
Aleksandra Żurawska
UKS Jedynka Tarnów
2022/23
Marta Lyczakowska
UKS Jedynka Tarnów
2022/23
Anastasiya Nikitenko
VC Dobrodiy
2018/19
Anna Pawłowska
UKS Jedynka Tarnów
2022/23
Sonia Stefanik
IŁ Capital Legionovia Legionowo
2022/23
Olena Rastochylo
VC Dobrodiy
2018/19
Anna Yefremenko
Halychanka-TNEU-GADZ
2017/18
Tetiana Rotar
Halychanka-TNEU-GADZ, VC Dobrodiy
2017/18, 2018/19
Lior Karny
Maccabi Ashdod
2023/24
Oksana Yakovchuk
Halychanka-TNEU-GADZ
2017/18
Aleksandra Dudek
IŁ Capital Legionovia Legionowo
2022/23
Anna Kharchynska
SC Prometey
2020/21 - 2021/22
Katarzyna Marcyniuk
UKS Jedynka Tarnów
2022/23
Gabriela Ponikowska
UKS Jedynka Tarnów
2022/23
Dominika Mras-Paliwoda
IŁ Capital Legionovia Legionowo
2022/23
Maja Szymańska
IŁ Capital Legionovia Legionowo
2022/23
Wiktoria Kowalska
UKS Jedynka Tarnów
2022/23
Oleksandra Kutniakova
SC Prometey
2021/22
Klaudia Nowakowska
UKS Jedynka Tarnów
2022/23
Magda Kubas
IŁ Capital Legionovia Legionowo
2022/23
Valeriia Dromova
Halychanka-TNEU-GADZ
2017/18, 2019/20
Diana Dąbrowska
IŁ Capital Legionovia Legionowo
2022/23
Wiktoria Szumera
UKS Jedynka Tarnów
2022/23
Valeriia Yakusheva
VC Dobrodiy
2018/19
Adrianna Rybak - Czyrniańska
UKS Jedynka Tarnów
2022/23
Mariia Lozinska
VC Dobrodiy, Halychanka-TNEU-GADZ
2018/19, 2019/20
Anastasiia Liakh
Halychanka-TNEU-GADZ
2017/18, 2019/20
Kima Zharkova
SC Prometey
2020/21
Anna Lyzanets
VC Dobrodiy
2018/19
Marta Duda
IŁ Capital Legionovia Legionowo
2022/23
Oksana Pylypenko
Halychanka-TNEU-GADZ
2017/18, 2019/20
Olena Stasivska
Halychanka-TNEU-GADZ
2017/18
Julia Lenik
IŁ Capital Legionovia Legionowo
2022/23
Gabriela Dębowska
IŁ Capital Legionovia Legionowo
2022/23
Yuliia Iakusheva
VC Dobrodiy
2018/19
Magdalena Ociepa
UKS Jedynka Tarnów
2022/23
Anastasiia Lysenko
VC Dobrodiy
2018/19
Inna Koval
Halychanka-TNEU-GADZ
2017/18
Oleksandra Protianova
Halychanka-TNEU-GADZ
2017/18
Angela Mroczek
UKS Jedynka Tarnów
2022/23
Lyudmyla Boroznova
Halychanka-TNEU-GADZ
2019/20
Vitalina Kimak
Halychanka-TNEU-GADZ
2019/20
Aleksandra Jedut
IŁ Capital Legionovia Legionowo
2022/23
Kateryna Fedyn
Halychanka-TNEU-GADZ
2019/20
Julia Bartczak
IŁ Capital Legionovia Legionowo
2022/23
Oleksandra Hul
VC Dobrodiy
2018/19
Diana Luzhetska
VC Dobrodiy
2018/19
Noa Haim
Maccabi Ashdod
2023/24
Ievheniia Vladova
VC Dobrodiy
2018/19
Anastasiia Thachenko
VC Dobrodiy
2018/19
Maya Gedge
Maccabi Ashdod
2023/24
Tahel Zarbib
Maccabi Ashdod
2023/24
Laden
0