Volleybox
Start
Transfers
Nieuws
Database
Spelers
Spelers database
Spelers ranglijst
Samengewerkt?
Roosters 2023/24
Voormalige spelers
Familiebanden
Ploegen
Clubs database
Clubs ranglijst
Clubs beoordelingen
COVID-19 gevallen
Nationale ploegen database
Nationale ploegen ranglijst
Overige
Toernooien database
Medewerkers database
Trainers ranglijst
Agentschappen database
Agentschappen beoordelingen
Arena's database
Gemeenschap
Forum
Forum
Ongelezen posts
Gebruikers activiteit
Gebruikers commentaren
Meest actieve gebruikers
Gebruikers activiteit
Gebruikers prestaties
Gebruikers bij wedstrijden
Gebruikers per land
Gebruikers database
Alle gebruikers
Fans
Spelers
Agenten
Trainers
Statistici
Fysieke voorbereidingscoaches
Fysiotherapeuten
Team managers
Vacatures
Job markt
Beschikbare volleybalspelers
Beschikbare stafleden
Job aanbiedingen
Voorspellingen
Scores
Aanmelden
Heren Volleybox
Dames Volleybox
Beach Volleybox
Donkere modus
Taal:
Logo bewerken
Foto door
J…e
Volleybox
Clubs
Kroatië
Ok Dinamo II
Achtergrond toevoegen
Delen
Tijdslijn
0
Roosters
6
Toernooien
0
Hal
0
Wedstrijden
0
Ploeg gegevens
Bewerken
Land
Kroatië
Stad
Zagreb
Weergaven
1521
Toegevoegd door
Mattia Mario Guido Caputo
Sociale profielen
Bewerken
Historische namen
Bewerken
Wie is de beste volleybalspeler ooit?
Toon spelers ranglijst
2024/25
Teamfoto toevoegen
Spelers
Niets gevonden
Stafleden
Niets gevonden
2023/24
Teamfoto toevoegen
Spelers
Gita Zupan
Spelverdeelster
2008
Nina Kovačević
Spelverdeelster
2006
Emilie Stojić
Hoekspeelster
Jill Znidaršić
Hoekspeelster
2005
Lara Simić
Hoekspeelster
2008
Lorena Smojver
Middenaanvalster
188
2007
Petra Batina
Middenaanvalster
2005
Marija Magdalena Kezerić
Middenaanvalster
2006
Katja Cvitanović
Middenaanvalster
2005
Kaja Šiber
Middenaanvalster
2005
Sara Blažević
Libero
2007
Mia Janjetović
Libero
2006
Tara Horvat
Libero
2006
Eva Nakini
Universele
2007
Helena Mihec
Universele
2006
Sofija Hržić
Universele
2006
Tara Radoš
Universele
2009
Iva Perić
Universele
2007
Bruna Piteša
Universele
2008
Lena Ćuraković
Universele
2006
Lorena Blažević
Universele
2005
Marija Kapusta
Universele
2008
Mia Mihaljević
Universele
2008
Stafleden
Željko Hunjak
Hoofdtrainer
Tea Samardžić Tisaj
Assistent trainer
2022/23
Teamfoto toevoegen
Spelers
Sara Sruk
Spelverdeelster
2004
Nina Kovačević
Spelverdeelster
2006
Anamarija Kralj
Hoekspeelster
2006
Jill Znidaršić
Hoekspeelster
2005
Maruša Zujić
Hoekspeelster
2004
Marija Magdalena Kezerić
Middenaanvalster
2006
Kaja Šiber
Middenaanvalster
2005
Tina Uzun
Libero
2005
Mia Janjetović
Libero
2006
Tara Horvat
Libero
2006
Sara Blažević
Libero
2007
Lena Ćuraković
Universele
2006
Sofija Hržić
Universele
2006
Helena Mihec
Universele
2006
Lorena Blažević
Universele
2005
Nicole Nikolić
Universele
2004
Nika Bagarić
Universele
2006
Tara Radoš
Universele
2009
Bruna Piteša
Universele
2008
Mia Mihaljević
Universele
2008
Marija Kapusta
Universele
2008
Stafleden
Niets gevonden
2021/22
Teamfoto toevoegen
Spelers
Ana Prkačin
Spelverdeelster
183
2007
Lucija Grginić
Spelverdeelster
2004
Sara Sruk
Spelverdeelster
2004
Karla Miloloža
Hoofdaanvalster
2003
Lea Meštrović
Hoofdaanvalster
2003
Franka Golemac
Hoekspeelster
182
2008
Lara Lalić
Hoekspeelster
2005
Maruša Zujić
Hoekspeelster
2004
Petra Predrijevac
Hoekspeelster
2003
Ivona Kollert
Middenaanvalster
195
2003
Eleonora Sapunar
Middenaanvalster
2004
Kaja Šiber
Middenaanvalster
2005
Marija Magdalena Kezerić
Middenaanvalster
2006
Nadja Bobić
Middenaanvalster
2003
Lara Kraljević
Libero
2002
Narda Miše
Libero
2003
Tara Horvat
Libero
2006
Stafleden
Niets gevonden
2020/21
Teamfoto toevoegen
Spelers
Nika Papak
Spelverdeelster
2003
Sara Sruk
Spelverdeelster
2004
Matea Zokić
Spelverdeelster
2003
Nina Jekić
Spelverdeelster
2003
Ana Prkačin
Spelverdeelster
183
2007
Lea Meštrović
Hoofdaanvalster
2003
Maruša Zujić
Hoekspeelster
2004
Ivana Slunjski
Hoekspeelster
2001
Noemi Maria Banović
Hoekspeelster
Petra Predrijevac
Hoekspeelster
2003
Tea Topolovec
Hoekspeelster
2003
Leonarda Grabić
Hoekspeelster
186
2003
Paola Bunjevac
Hoekspeelster
2005
Dorotea Kovačević
Hoekspeelster
2004
Nadja Bobić
Middenaanvalster
2003
Antea Krajina
Middenaanvalster
2004
Eleonora Sapunar
Middenaanvalster
2004
Lara Kraljević
Libero
2002
Karla Topić
Libero
2001
Lucija Golubić
Libero
2002
Narda Miše
Libero
2003
Stafleden
Niets gevonden
Laden
0