Volleybox
Start
Transfers
Nieuws
Database
Spelers
Spelers database
Spelers ranglijst
Samengewerkt?
Roosters 2023/24
Voormalige spelers
Familiebanden
Ploegen
Clubs database
Clubs ranglijst
Clubs beoordelingen
COVID-19 gevallen
Nationale ploegen database
Nationale ploegen ranglijst
Overige
Toernooien database
Medewerkers database
Trainers ranglijst
Agentschappen database
Agentschappen beoordelingen
Arena's database
Gemeenschap
Forum
Forum
Ongelezen posts
Gebruikers activiteit
Gebruikers commentaren
Meest actieve gebruikers
Gebruikers activiteit
Gebruikers prestaties
Gebruikers bij wedstrijden
Gebruikers per land
Gebruikers database
Alle gebruikers
Fans
Spelers
Agenten
Trainers
Statistici
Fysieke voorbereidingscoaches
Fysiotherapeuten
Team managers
Vacatures
Job markt
Beschikbare volleybalspelers
Beschikbare stafleden
Job aanbiedingen
Voorspellingen
Scores
Aanmelden
Heren Volleybox
Dames Volleybox
Beach Volleybox
Donkere modus
Taal:
Bewerken
Foto door
marciovolley
Volleybox
Fysieke voorbereidingscoaches
Brazilië
Renato Bacchi
TOP 500
Achtergrond bewerken
Achtergrond toegevoegd door
marciovolley
Dat ben ik
Verwijderen
Delen
Tijdslijn
0
Clubs
8
Ploeggenoten
163
Toernooien
82
Wedstrijden
501
Fysieke voorbereidingscoach gegevens
Bewerken
Ranglijst
219
Nationaliteit
Brazilië
Weergaven
2553
Toegevoegd door
marciovolley
Sociale profielen
Bewerken
Familie
Toevoegen
Wie is de beste volleybalspeler ooit?
Toon spelers ranglijst
Trainers (13)
Bernardo Rezende
Brazil
2013 - 2016, 2024 - 2025
José Francisco dos Santos
Portugal, Panathinaikos Athens
2006, 2006/07
Carlos Weber
Indykpol AZS Olsztyn
2022/23
Renan Dal Zotto
Brazil, Funvic Natal
2017 - 2023, 2019/20
Orlando Samuels
Portugal
2006
Marcos Pacheco
Cimed Florianópolis
2007/08 - 2010/11
William Carvalho da Silva
Brasil Telecom/Força Olímpica
2004/05 - 2005/06
Jorge Schmidt
Portugal
2007
Rogério Portela
Brasil Telecom/Força Olímpica
2005/06
Assistent trainers (16)
Giuliano Ribas
Brazil, Brazil U23
2013 - 2021, 2021
Bericht
Sidnei Papke
Brazil
2013 - 2015
Bericht
Maurício Thomas
Funvic Natal
2019/20
Bericht
Renato Castro
Brazil
2013 - 2016
Bericht
Marcel Matz
Cimed Florianópolis
2008/09 - 2010/11
Bericht
Mateusz Nykiel
Indykpol AZS Olsztyn
2022/23
Bericht
Ricardo Tabach
Brazil
2013 - 2025
Roberley Luiz Leonaldo
Brazil
2013 - 2016, 2024
Marcelo Fronckowiak
Brazil
2017 - 2020
Carlos Schwanke
Cimed Florianópolis, Brazil
2007/08 - 2010/11, 2019 - 2023
Marcos Miranda
Brazil
2023
Nikos Boutsouris
Panathinaikos Athens
2006/07
Marcin Mierzejewski
Indykpol AZS Olsztyn
2022/23
Statistici (9)
Antónis Vourdéris
Panathinaikos Athens
2006/07
Bericht
Henrique Modenesi
Brazil
2017 - 2022
Bericht
Alexandre Leal
Brazil, Funvic Natal
2019, 2019/20
Bericht
Sergio Cunha
Funvic Natal
2019/20
Bericht
Mateusz Nykiel
Indykpol AZS Olsztyn
2022/23
Bericht
Felipe Lima
Brazil
2023
Bericht
Felipe Laurentino
Brazil
2023
Bericht
Roberta Giglio
Brazil
2013 - 2016
Fysiotherapeuten (6)
Aridone Borgonovo
Cimed Florianópolis
2008/09, 2010/11
Bericht
Guilherme Tenius
Brazil
2013 - 2016
Miguel Ambrosio
Funvic Natal
2019/20
Team managers (3)
André Heller
Brazil
2023 - 2025
Ricardo Navajas
Funvic Natal
2019/20
Roulis Agrapidakis
Panathinaikos Athens
2006/07
Voorzitters (2)
Ary Graça Filho
Brazil
2013 - 2014
Radamés Lattari
Brazil
2023 - 2025
Vice-voorzitters (1)
Radamés Lattari
Brazil
2021 - 2023
Sport Directeuren (5)
Adriana Behar
Brazil
2021 - 2022
Bernardo Rezende
Brazil
2023
Renan Dal Zotto
Cimed Florianópolis
2008/09 - 2009/10
Radamés Lattari
Brazil
2015 - 2020
Marcos Miranda
Brazil
2024
Stagiair trainer (1)
Sergio Dutra Santos
Brazil
2024
Volleybalspeelsters (107)
Evandro Guerra
Cimed Florianópolis
2007/08
Bericht
Ernardo Gómez
Panathinaikos Athens
2006/07
Bericht
Theo Lopes
Cimed Florianópolis
2008/09
Bericht
Andréas Andreádis
Panathinaikos Athens
2006/07
Bericht
Ivan Luiz Fagundes Walter
Cimed Florianópolis
2009/10
Bericht
Jan Król
Indykpol AZS Olsztyn
2022/23
Bericht
Matheus Secco Costa
Cimed Florianópolis
2009/10 - 2010/11
Bericht
Symon Lima
Funvic Natal
2019/20
Bericht
Alexios Messalas
Panathinaikos Athens
2006/07
Bericht
Yuri Sampaio
Cimed Florianópolis
2009/10 - 2010/11
Bericht
Alex Willian Schemberger
Cimed Florianópolis
2010/11
Bericht
Alexandre Leal
Cimed Florianópolis
2010/11
Bericht
Jakub Ciunajtis
Indykpol AZS Olsztyn
2022/23
Bericht
Karol Jankiewicz
Indykpol AZS Olsztyn
2022/23
Bericht
Szymon Ławrynowicz
Indykpol AZS Olsztyn
2022/23
Bericht
Bruno Rezende
Cimed Florianópolis
2007/08 - 2010/11
Dante Amaral
Panathinaikos Athens
2006/07
Lucas Saatkamp
Cimed Florianópolis, Funvic Natal
2007/08 - 2009/10, 2019/20
Ricardo Lucarelli
Funvic Natal
2019/20
Raphael Vieira de Oliveira
Funvic Natal
2019/20
Tandara Caixeta
Brasil Telecom/Força Olímpica
2005/06
Éder Carbonera
Cimed Florianópolis
2007/08 - 2010/11
Leandro Vissotto Neves
Funvic Natal
2019/20
Maurício Souza
Funvic Natal
2019/20
Marcelo Elgarten
Panathinaikos Athens
2006/07
Luiz Felipe Fonteles
Funvic Natal
2019/20
Juciely Barreto
Brasil Telecom/Força Olímpica
2004/05 - 2005/06
Thales Hoss
Cimed Florianópolis, Funvic Natal
2009/10 - 2010/11, 2019/20
Thiago Alves
Cimed Florianópolis
2007/08 - 2009/10
Gilmar Teixeira
Cimed Florianópolis
2007/08 - 2008/09
Douglas Souza
Funvic Natal
2019/20
Anderson Rodrigues
Cimed Florianópolis
2010/11
Liberman Agamez
Panathinaikos Athens
2006/07
Mário Júnior
Cimed Florianópolis
2007/08 - 2009/10
Riad Ribeiro
Funvic Natal
2019/20
Giórgos Stefánou
Panathinaikos Athens
2006/07
Sotírios Pantaléon
Panathinaikos Athens
2006/07
Rogério Batista Filho
Funvic Natal
2019/20
Ilías Láppas
Panathinaikos Athens
2006/07
Henrique Randow
Cimed Florianópolis
2007/08
Cássio Leandro Pereira
Cimed Florianópolis
2009/10
Renato Russomano
Cimed Florianópolis
2007/08 - 2010/11
Tontor Baev
Panathinaikos Athens
2006/07
Taylor Averill
Indykpol AZS Olsztyn
2022/23
Kóstas Proúsalis
Panathinaikos Athens
2006/07
Joao Paulo Tavares
Cimed Florianópolis
2010/11
Guilherme Hage
Cimed Florianópolis
2009/10
Mohammed Al Hachdadi
Funvic Natal
2019/20
Dirceu Paulino
Cimed Florianópolis
2007/08 - 2008/09
Fernanda Isis da Silva
Brasil Telecom/Força Olímpica
2005/06
Rodrigo Alves Dos Santos
Cimed Florianópolis
2010/11
Fernanda Ferreira
Brasil Telecom/Força Olímpica
2005/06
Joel Perosa
Cimed Florianópolis
2008/09, 2010/11
Isbel Mesa
Funvic Natal
2019/20
Rogério Fernandes
Cimed Florianópolis
2010/11
Rafael Araujo
Cimed Florianópolis
2009/10 - 2010/11
Robbert Andringa
Indykpol AZS Olsztyn
2022/23
Camilla Adão
Brasil Telecom/Força Olímpica
2004/05
Robson de Fazio
Cimed Florianópolis
2009/10 - 2010/11
Grzegorz Pająk
Indykpol AZS Olsztyn
2022/23
Renato Júnior
Cimed Florianópolis
2007/08 - 2009/10
Konstantinos Gkirtzikis
Panathinaikos Athens
2006/07
Leandro Santos
Cimed Florianópolis
2008/09 - 2009/10
Moritz Karlitzek
Indykpol AZS Olsztyn
2022/23
Flavia Assis
Brasil Telecom/Força Olímpica
2005/06
Fernanda Berti
Brasil Telecom/Força Olímpica
2005/06
Pétrus Montes
Funvic Natal
2019/20
Ialisson Amorim
Cimed Florianópolis
2009/10 - 2010/11
Maria Estela Junior
Brasil Telecom/Força Olímpica
2004/05
Eduardo Carísio
Funvic Natal
2019/20
Viktor Kouroupis
Panathinaikos Athens
2006/07
Evandro Dias de Souza
Cimed Florianópolis
2009/10
Joshua Tuaniga
Indykpol AZS Olsztyn
2022/23
Viviane Soares
Brasil Telecom/Força Olímpica
2004/05
Karol Butryn
Indykpol AZS Olsztyn
2022/23
Leonardo Dall'Agnol
Cimed Florianópolis
2010/11
Mari Helen Pedra Mendes
Brasil Telecom/Força Olímpica
2005/06
Alessandra Oliveira
Brasil Telecom/Força Olímpica
2005/06
Fabiano Piazzon
Cimed Florianópolis
2007/08
Aureliano Carlos da Silva
Cimed Florianópolis
2008/09
Fabiano Souza
Funvic Natal
2019/20
Mateusz Poręba
Indykpol AZS Olsztyn
2022/23
Renan Bonora
Funvic Natal
2019/20
Maria Laura Vincente
Brasil Telecom/Força Olímpica
2004/05
Daniela Berto
Brasil Telecom/Força Olímpica
2004/05 - 2005/06
Denise Theodoro
Brasil Telecom/Força Olímpica
2004/05 - 2005/06
Carlos Moreno
Cimed Florianópolis
2007/08
André Gonçalves
Cimed Florianópolis
2007/08
Szymon Jakubiszak
Indykpol AZS Olsztyn
2022/23
Bernardo Krebs Strelow
Cimed Florianópolis
2008/09 - 2010/11
Bartłomiej Lipiński
Indykpol AZS Olsztyn
2022/23
Jakub Hawryluk
Indykpol AZS Olsztyn
2022/23
Matheus Celestino
Funvic Natal
2019/20
Ana Paula Santos
Brasil Telecom/Força Olímpica
2004/05
Dawid Siwczyk
Indykpol AZS Olsztyn
2022/23
Felipe Grah
Cimed Florianópolis
2009/10 - 2010/11
Kamil Szymendera
Indykpol AZS Olsztyn
2022/23
Maria Cristina Lauande
Brasil Telecom/Força Olímpica
2005/06
Giórgios Katsaoúnis
Panathinaikos Athens
2006/07
Bernardo Reitz
Cimed Florianópolis
2010/11
Eduardo Perini
Cimed Florianópolis
2007/08
Thais Camargo
Brasil Telecom/Força Olímpica
2004/05
Victor Hugo Bezerra
Cimed Florianópolis
2007/08
Reinhold De Lima
Cimed Florianópolis
2010/11
Ben jij Renato Bacchi?
Neem het profiel over
Laden
0