Volleybox
Start
Transfers
Nieuws
Database
Spelers
Spelers database
Spelers ranglijst
Samengewerkt?
Roosters 2023/24
Voormalige spelers
Familiebanden
Ploegen
Clubs database
Clubs ranglijst
Clubs beoordelingen
COVID-19 gevallen
Nationale ploegen database
Nationale ploegen ranglijst
Overige
Toernooien database
Medewerkers database
Trainers ranglijst
Agentschappen database
Agentschappen beoordelingen
Arena's database
Gemeenschap
Forum
Forum
Ongelezen posts
Gebruikers activiteit
Gebruikers commentaren
Meest actieve gebruikers
Gebruikers activiteit
Gebruikers prestaties
Gebruikers bij wedstrijden
Gebruikers per land
Gebruikers database
Alle gebruikers
Fans
Spelers
Agenten
Trainers
Statistici
Fysieke voorbereidingscoaches
Fysiotherapeuten
Team managers
Vacatures
Job markt
Beschikbare volleybalspelers
Beschikbare stafleden
Job aanbiedingen
Voorspellingen
Scores
Aanmelden
Heren Volleybox
Dames Volleybox
Beach Volleybox
Donkere modus
Taal:
Bewerken
Foto door
ULTINITYSPORTS
Volleybox
Volleybalspeelsters
Cuba
Rosir Calderón
TOP 200
Achtergrond bewerken
Achtergrond toegevoegd door
F…M
Bericht
Dat ben ik
Verwijderen
Delen
Tijdslijn
4
Clubs
13
Ploeggenoten
312
Prijzen
16
Toernooien
87
Wedstrijden
291
Volgers
6
Speelster gegevens
Bewerken
Ranglijst
119
Ranglijst in 2024
605
Nationaliteit
Cuba
Positie
Hoekspeelster
Geboortedatum
1984-12-28
Lengte
191cm
Gewicht
76kg
Smash
330cm
Blok
325cm
Dominante hand
Rechter
Weergaven
32912
Toegevoegd door
Volleybox
Op zoek naar een club
Agentschap
Verwijderen
ULTINITYSPORTS
Athens, Griekenland
Sociale profielen
Bewerken
Familie
Toevoegen
Verwijderen
Details weergeven
toegevoegd 3 jaar geleden door
slintyen
Luis Felipe Calderón
Vader
Instellingen
Spelerscarrière beëindigd
Wie is de beste volleybalspeler ooit?
Toon spelers ranglijst
Trainers (15)
Yunus Öçal
AEK Athens
2022/23 - 2023/24
Bericht
Svetlana Ilić
Volero Zürich
2010/11
Bericht
Massimo Barbolini
Galatasaray Daikin
2012/13
Mikhail Omelchenko
Dynamo-Yantar Kaliningrad
2005/06
Giovanni Caprara
Eczacıbaşı Dynavit
2015/16
Laurent Tillie
RC Cannes
2016/17
Avital Selinger
Dinamo Krasnodar, Volero Le Cannet
2013/14, 2018/19
Toshiaki Yoshida
Saitama Ageo Medics
2016/17
Konstantin Ushakov
Dinamo Krasnodar
2014/15
Dragan Nešić
Galatasaray Daikin
2011/12
Kostas Arseniadis
AEK Athens
2022/23
Anderson Rodrigues
Volero Zürich
2017/18
Salih Yergin
Bolu Bld.
2021/22
Giorgos Denaxas
AONS Milon Nea Smyrni
2023/24
Assistent trainers (19)
Yunus Öçal
Eczacıbaşı Dynavit
2015/16
Bericht
Ataman Güneyligil
Galatasaray Daikin
2011/12 - 2012/13
Bericht
Gil Ferrer Cutiño
Volero Zürich
2017/18
Bericht
Ahmet Reşat Arığ
Galatasaray Daikin
2011/12
Bericht
Stanislav Salikov
Dinamo Krasnodar
2014/15
Bericht
Timothy Lippuner
Volero Zürich
2010/11
Bericht
Takayuki Minowa
Saitama Ageo Medics
2016/17
Bericht
Pierre-Emmanuel Pireddu
RC Cannes
2016/17
Bericht
Pavel Zabuslayev
Dinamo Krasnodar
2013/14
Bericht
Harrys Skoutelakos
AEK Athens
2022/23 - 2023/24
Bericht
Çağatay Bolat
Bolu Bld.
2021/22
Bericht
Nikos Georgakis
AEK Athens
2022/23
Bericht
Berkant Çakır
Bolu Bld.
2021/22
Bericht
Alper Hamurcu
Eczacıbaşı Dynavit
2015/16
Fedor Kuzin
Dinamo Krasnodar
2014/15
Konstantin Ushakov
Dinamo Krasnodar
2013/14
Kristian Knudsen
Volero Le Cannet
2018/19
Keiko Hara
Saitama Ageo Medics
2016/17
Jürgen Schreier
Volero Zürich
2010/11
Statistici (6)
Artun Aksan
Eczacıbaşı Dynavit
2015/16
Bericht
Hakan Keçeli
Galatasaray Daikin
2011/12 - 2012/13
Bericht
Alkistis Dempegioti
AEK Athens
2022/23
Bericht
Vasilis Makris
AONS Milon Nea Smyrni
2023/24
Bericht
Koni Pettilä
Dinamo Krasnodar
2013/14 - 2014/15
Vassileios Manthatis
AEK Athens
2022/23
Dokters (1)
Tolga Aydoğ
Eczacıbaşı Dynavit
2015/16
Team managers (8)
Pierre-Emmanuel Franchet
Volero Le Cannet
2018/19
Bericht
Umut Alptekin
Bolu Bld.
2021/22
Bericht
Gil Ferrer Cutiño
Volero Le Cannet
2018/19
Bericht
Nalan Ural
Eczacıbaşı Dynavit
2015/16
Miray Akgüney
Bolu Bld.
2021/22
Akina Henza
Saitama Ageo Medics
2016/17
Ayi Subarna
Bandung BJB Tandamata
2019/20
Adik Rega Pahla
Bandung BJB Tandamata
2019/20
Voorzitters (4)
Stav Jacobi
Volero Zürich
2010/11, 2017/18
Bericht
Jelena Lozančić
Volero Le Cannet
2018/19
Sergey Kucheruk
Dinamo Krasnodar
2014/15
Sport Directeuren (1)
Kontantina Passia
AEK Athens
2023/24
Bericht
Stagiair trainer (1)
Ungga Leriansa
Bandung BJB Tandamata
2019/20
Volleybalspeelsters (257)
Rachel Sánchez Perez
Ciudad Habana
2008/09
Bericht
Yoana Palacios
Ciudad Habana
2008/09
Bericht
Gergana Dimitrova
RC Cannes, Volero Zürich
2016/17, 2017/18
Bericht
Dilara Bağcı
Eczacıbaşı Dynavit, Bolu Bld.
2015/16, 2021/22
Bericht
Nina Rosić
Volero Zürich
2010/11
Bericht
Sara Hutinski
RC Cannes
2016/17
Bericht
Tatiana Kulikova
AEK Athens
2022/23
Bericht
Olga Strantzali
AEK Athens
2023/24
Bericht
Miroslava Paskova
AEK Athens
2023/24
Bericht
Julie Lengweiler
Volero Zürich
2017/18
Bericht
Maria-Eleni Artakianou
AEK Athens
2022/23
Bericht
Ekaterina Sinitsyna
Dinamo Krasnodar
2014/15
Bericht
Buse Melis Cılkız
Eczacıbaşı Dynavit
2015/16
Bericht
Buse Ince
Galatasaray Daikin
2011/12 - 2012/13
Bericht
Jade Cholet
AEK Athens
2023/24
Bericht
Burcu Şentürk
Bolu Bld.
2021/22
Bericht
Sofia Greka
AONS Milon Nea Smyrni
2023/24
Bericht
Ottavia Hieulle
Volero Le Cannet
2018/19
Bericht
Dilara Yetkin
Bolu Bld.
2021/22
Bericht
Eleni Vythoulka
AONS Milon Nea Smyrni
2023/24
Bericht
Evridiki Eleftheriadou
AONS Milon Nea Smyrni
2023/24
Bericht
Lioubov Sokolova
Dinamo Krasnodar
2013/14 - 2014/15
Tijana Bošković
Eczacıbaşı Dynavit
2015/16
Jordan Larson
Eczacıbaşı Dynavit
2015/16
Yuko Sano
Galatasaray Daikin
2012/13
Simona Gioli
Galatasaray Daikin
2012/13
Fernanda Garay
Dinamo Krasnodar
2014/15
Nancy Carrillo
Ciudad Habana
2003/04 - 2004/05, 2006/07 - 2008/09
Tatiana Kosheleva
Dinamo Krasnodar
2014/15
Eleonora Lo Bianco
Galatasaray Daikin
2011/12 - 2012/13
Christiane Fürst
Eczacıbaşı Dynavit
2015/16
Regla Torres
Ciudad Habana
2003/04 - 2004/05
Neslihan Demir
Eczacıbaşı Dynavit
2015/16
Silvija Popović
Volero Zürich
2017/18
Brankica Mihajlović
Volero Zürich
2010/11
Josefa Fabíola Souza
Dinamo Krasnodar
2014/15
Maja Poljak
Eczacıbaşı Dynavit
2015/16
Melissa Vargas
Volero Zürich
2017/18
Zoila Barros
Ciudad Habana, Dynamo-Yantar Kaliningrad
2003/04, 2005/06
Bojana Drča
Volero Zürich, Volero Le Cannet
2017/18, 2018/19
Neriman Özsoy
Galatasaray Daikin, Eczacıbaşı Dynavit
2012/13, 2015/16
Kenia Carcaces
Ciudad Habana
2006/07 - 2008/09
Bahar Toksoy Guidetti
Eczacıbaşı Dynavit
2015/16
Gülden Kuzubaşıoğlu
Eczacıbaşı Dynavit
2015/16
Ana Bjelica
Volero Zürich, Volero Le Cannet
2017/18, 2018/19
Yanelis Santos
AONS Milon Nea Smyrni
2023/24
Svetlana Kryuchkova
Dinamo Krasnodar
2013/14 - 2014/15
Natalia Hanikoğlu
Galatasaray Daikin
2011/12
Olga Khrzhanovskaya
Dynamo-Yantar Kaliningrad
2005/06
Yamila Nizetich
AEK Athens
2022/23
Ana Antonijević
Volero Zürich
2017/18
Hande Baladın
Eczacıbaşı Dynavit
2015/16
Büşra Kılıçlı
Eczacıbaşı Dynavit
2015/16
Nneka Onyejekwe
Volero Zürich
2010/11
Yana Shcherban
Dinamo Krasnodar
2013/14 - 2014/15
Tijana Malešević
Volero Zürich
2010/11
Kotoki Zayasu
RC Cannes
2016/17
Aneta Havlíčková
Bolu Bld.
2021/22
Alexandra Pasynkova
Dinamo Krasnodar
2014/15
Yaima Ortiz
Ciudad Habana
2003/04, 2006/07 - 2008/09
Nadia Kodola
RC Cannes
2016/17
Ayşe Gökçen Denkel
Galatasaray Daikin
2011/12
Anna Matienko
Dinamo Krasnodar
2013/14
Deniz Hakyemez
Galatasaray Daikin
2011/12
Samara Rodrigues
Volero Zürich
2017/18
Ana Grbać
Volero Zürich
2010/11
Marina Maryukhnich
Dinamo Krasnodar
2013/14 - 2014/15
Anja Spasojević
Dinamo Krasnodar
2013/14
Brizitka Molnar
Galatasaray Daikin
2012/13
Gyselle Silva
AEK Athens
2022/23
Necla Esepaşa Güçlü
Galatasaray Daikin
2012/13
Nilay Karaağaç
Eczacıbaşı Dynavit
2015/16
Yusidey Silié
Ciudad Habana
2004/05, 2006/07 - 2008/09
Angelina Lazarenko
Volero Zürich, Volero Le Cannet
2017/18, 2018/19
Myriam Kloster
RC Cannes
2016/17
Irina Filishtinskaia
Dinamo Krasnodar
2013/14 - 2014/15
Gamze Kılıç
Galatasaray Daikin
2011/12 - 2012/13
Déborah Ortschitt
RC Cannes, Volero Le Cannet
2016/17, 2018/19
Marina Akulova
RC Cannes
2016/17
Mira Todorova
Volero Zürich, Volero Le Cannet
2017/18, 2018/19
Asuman Karakoyun Baş
Eczacıbaşı Dynavit
2015/16
Sladjana Erić
Galatasaray Daikin
2011/12
Eva Pavlović
Volero Le Cannet
2018/19
Hélène Rousseaux-Feray
Volero Zürich
2010/11
Maria Zhadan
Dynamo-Yantar Kaliningrad
2005/06
Koyomi Iwasaki
Saitama Ageo Medics
2016/17
Yuliya Podskalnaya
Dinamo Krasnodar
2013/14 - 2014/15
Yusleyni Herrera
Ciudad Habana
2003/04 - 2004/05, 2006/07 - 2008/09
Aikaterina Giota
AEK Athens
2023/24
Ekaterina Krivets
Dinamo Krasnodar
2014/15
Sanja Gommans
RC Cannes
2016/17
Laura Koutsogiannakis
Volero Zürich, Volero Le Cannet
2017/18, 2018/19
Dayse Figueiredo
Bandung BJB Tandamata
2019/20
Ceylan Arısan
Eczacıbaşı Dynavit
2015/16
Alexandra Lazić
Volero Zürich
2017/18
Seray Altay
Galatasaray Daikin
2011/12
Heidy Casanova
Volero Le Cannet
2018/19
Özge Nur Çetiner
Galatasaray Daikin
2012/13
Selime Ilyasoğlu
Galatasaray Daikin
2011/12 - 2012/13
Aleksandra Petrović
Volero Zürich
2010/11
Jelena Alajbeg
Volero Zürich
2010/11
Lucille Gicquel
RC Cannes
2016/17
Olena Kharchenko
Volero Le Cannet, Bolu Bld.
2018/19, 2021/22
Olga Savenchuk
RC Cannes
2016/17
Inès Granvorka
Volero Zürich
2010/11
Marina Miletić
Galatasaray Daikin
2011/12
Yelyzaveta Samadova-Ruban
Bolu Bld.
2021/22
Tiiamari Sievänen
Volero Zürich
2017/18
Molly Taylor
Eczacıbaşı Dynavit
2015/16
Anna Miriam Gansonre
Dinamo Krasnodar
2013/14
Olga Sazhina
Dynamo-Yantar Kaliningrad, Volero Zürich
2005/06, 2010/11
Natalia Nazarova
Dynamo-Yantar Kaliningrad
2005/06
Maria Bibina
Dinamo Krasnodar
2013/14 - 2014/15
Damla Mahmutoğlu
Eczacıbaşı Dynavit
2015/16
Nilay Konar
Galatasaray Daikin
2011/12 - 2012/13
Amandine Giardino
Volero Le Cannet
2018/19
Natalia Dianskaya
Dinamo Krasnodar
2013/14 - 2014/15
Mandy Wigger
Volero Zürich
2010/11
Tatiana Ezhak
Dinamo Krasnodar
2013/14 - 2014/15
Olga Zhitova
Dynamo-Yantar Kaliningrad
2005/06
Cansu Aydınoğulları
Galatasaray Daikin
2012/13
Sofia Kosma
AEK Athens
2023/24
Nelli Alisheva
Dynamo-Yantar Kaliningrad
2005/06
Derya Cayirgan
Galatasaray Daikin
2011/12 - 2012/13
Lyudmila Malofeeva
Dinamo Krasnodar
2013/14
Akane Yamagishi
Saitama Ageo Medics
2016/17
Dilara Sağbaş
Galatasaray Daikin
2011/12 - 2012/13
Dulce María Téllez
Ciudad Habana
2004/05
Konstantina Vlachaki
AEK Athens
2022/23
Sinem Yıldız
Galatasaray Daikin
2012/13
Bihter Dumanoğlu
Galatasaray Daikin
2011/12
Ezgi Arslan
Galatasaray Daikin
2012/13
Nikoleta Perović
Bandung BJB Tandamata
2019/20
Gabriela Koeva
Volero Zürich
2010/11
Tanja Grbić
RC Cannes
2016/17
Aprilia Manganang
Bandung BJB Tandamata
2019/20
Funda Bilgi
Galatasaray Daikin
2011/12
Anastasia Kornienko
Volero Zürich, Volero Le Cannet
2017/18, 2018/19
Berlian Marsheilla
Bandung BJB Tandamata
2019/20
Marie-France Garreau Djé
Volero Le Cannet
2018/19
Vedrana Jakšetić
RC Cannes
2016/17
Liset Herrera Blanco
Volero Zürich, Volero Le Cannet
2017/18, 2018/19
Sara Sakradžija
Volero Zürich
2010/11
Gizem Mısra Aşçı
Eczacıbaşı Dynavit
2015/16
Gabi Schottroff
Volero Zürich
2017/18
Kyōko Aoyagi
Saitama Ageo Medics
2016/17
Satsuki Minami
Saitama Ageo Medics
2016/17
Rimma Goncharova
Dinamo Krasnodar
2013/14 - 2014/15
Sara Carić
AEK Athens
2023/24
Taylor Sandbothe
RC Cannes
2016/17
Evgeniya Kozhukhova
Dinamo Krasnodar
2013/14
Ecem Aknam
Galatasaray Daikin
2011/12 - 2012/13
Saori Arita
Saitama Ageo Medics
2016/17
Elif Uzun
Bolu Bld.
2021/22
Lamprini Konstantinidou
AEK Athens
2022/23 - 2023/24
Inky Ajanaku
Volero Zürich
2017/18
Olga Filina
Dynamo-Yantar Kaliningrad
2005/06
Marina Egorova
Dynamo-Yantar Kaliningrad
2005/06
Shuri Yamaguchi
Saitama Ageo Medics
2016/17
Ljubica Milojević
Volero Zürich, Volero Le Cannet
2017/18, 2018/19
Nonoka Yamazaki
Saitama Ageo Medics
2016/17
Mariana Aquino
RC Cannes
2016/17
Sonja Rundcrantz
Volero Zürich
2017/18
Laura Sirucek
Volero Zürich
2010/11
Anna Kalantatze
AEK Athens
2022/23 - 2023/24
Alessia Fiumedinisi
Volero Zürich
2010/11
Panagiota Xanthopoulou
AEK Athens
2022/23 - 2023/24
Katarina Jović
Volero Le Cannet
2018/19
Elena Vashina
Dynamo-Yantar Kaliningrad
2005/06
Yuko Maruyama
Saitama Ageo Medics
2016/17
Joyce Agbolossou
RC Cannes, Volero Le Cannet
2016/17, 2018/19
Risa Omuro
Saitama Ageo Medics
2016/17
Kübra Kegan Susam
Eczacıbaşı Dynavit
2015/16
Misaki Inoue
Saitama Ageo Medics
2016/17
Tri Retno Mutiara
Bandung BJB Tandamata
2019/20
Ceren Çağlar Baysal
Bolu Bld.
2021/22
Miyuki Horie
Saitama Ageo Medics
2016/17
Jovana Ćirković
AEK Athens
2023/24
Ayaka Matsumoto
Saitama Ageo Medics
2016/17
Ekaterina Khromoikina
Dinamo Krasnodar
2013/14
Sevastini Xintara
AEK Athens
2022/23 - 2023/24
Natsuko Kozasa
Saitama Ageo Medics
2016/17
Yolla Yuliana
Bandung BJB Tandamata
2019/20
Mami Miura
Saitama Ageo Medics
2016/17
Yuki Araki
Saitama Ageo Medics
2016/17
Merelin Nikolova
AEK Athens
2023/24
Çağla Salih
Bolu Bld.
2021/22
Eri Takeda
Saitama Ageo Medics
2016/17
Mariia Tabunscic
Volero Zürich
2010/11
Burcu Bircan Evin
Galatasaray Daikin
2012/13
Idil Naz Başcan
Bolu Bld.
2021/22
Miku Benoki
Saitama Ageo Medics
2016/17
Shiho Kondo
Saitama Ageo Medics
2016/17
Adeline Aubry
RC Cannes
2016/17
Vasiliki-Maria Dialla
AEK Athens
2022/23
Bumi Rekta Komang
Bandung BJB Tandamata
2019/20
Pinelopi Noti
AEK Athens
2022/23
Legisya Nur Aisyah
Bandung BJB Tandamata
2019/20
Putri Andya Agustina
Bandung BJB Tandamata
2019/20
Zacharoula Giannelou
AONS Milon Nea Smyrni
2023/24
Seray Aksoy Gurle
Galatasaray Daikin
2012/13
Eirini Anagnostou
AEK Athens
2022/23
Yukiko Saikusa
Saitama Ageo Medics
2016/17
Özlem Güven
Bolu Bld.
2021/22
Panagiota Karagianni
AEK Athens
2023/24
Ece Kozdere
Bolu Bld.
2021/22
Marina Staikou
AEK Athens
2023/24
Carla Boudal
RC Cannes
2016/17
Şeyma Öztürk
Bolu Bld.
2021/22
Eleni Tsitsiplami
AEK Athens
2023/24
Georgiana Gryllaki
AEK Athens
2023/24
Dheka Asyifa
Bandung BJB Tandamata
2019/20
Maria Theodorakea
AONS Milon Nea Smyrni
2023/24
Tasya Nur Rochmani
Bandung BJB Tandamata
2019/20
Wahida Muntaza Arifin
Bandung BJB Tandamata
2019/20
Isidora Goula
AONS Milon Nea Smyrni
2023/24
Sofia Karakykla
AONS Milon Nea Smyrni
2023/24
Sofia Meleti
AEK Athens
2022/23
Christina Sakarelou
AEK Athens
2022/23
Margarita Hana
AONS Milon Nea Smyrni
2023/24
Irmak Gökçen
Bolu Bld.
2021/22
Nurlaili Kusuma
Bandung BJB Tandamata
2019/20
Aggelina Dorbaraki
AONS Milon Nea Smyrni
2023/24
Georgia-Loula Angelopoulou
AONS Milon Nea Smyrni
2023/24
Georgia Manolaina
AONS Milon Nea Smyrni
2023/24
Helda Gustiara
Bandung BJB Tandamata
2019/20
Nabila Aura Noor
Bandung BJB Tandamata
2019/20
Katerina Pentzouri
AONS Milon Nea Smyrni
2023/24
Athanasia Gkiaouri
AONS Milon Nea Smyrni
2023/24
Despina Louka
AONS Milon Nea Smyrni
2023/24
Dafni Dagiakdi
AONS Milon Nea Smyrni
2023/24
Rani Setiawati
Bandung BJB Tandamata
2019/20
Ben jij Rosir Calderón?
Neem het profiel over
Laden
0