Volleybox
Start
Transfers
Nieuws
Database
Spelers
Spelers database
Spelers ranglijst
Samengewerkt?
Roosters 2023/24
Voormalige spelers
Familiebanden
Ploegen
Clubs database
Clubs ranglijst
Clubs beoordelingen
COVID-19 gevallen
Nationale ploegen database
Nationale ploegen ranglijst
Overige
Toernooien database
Medewerkers database
Trainers ranglijst
Agentschappen database
Agentschappen beoordelingen
Arena's database
Gemeenschap
Forum
Forum
Ongelezen posts
Gebruikers activiteit
Gebruikers commentaren
Meest actieve gebruikers
Gebruikers activiteit
Gebruikers prestaties
Gebruikers bij wedstrijden
Gebruikers per land
Gebruikers database
Alle gebruikers
Fans
Spelers
Agenten
Trainers
Statistici
Fysieke voorbereidingscoaches
Fysiotherapeuten
Team managers
Vacatures
Job markt
Beschikbare volleybalspelers
Beschikbare stafleden
Job aanbiedingen
Voorspellingen
Scores
Aanmelden
Heren Volleybox
Dames Volleybox
Beach Volleybox
Donkere modus
Taal:
Bewerken
Foto door
BabarSubhash
Volleybox
Volleybalspeelsters
Servië
Tanja Stanojević
Achtergrond toevoegen
Bericht
Dat ben ik
Verwijderen
Delen
Tijdslijn
0
Clubs
9
Ploeggenoten
236
Prijzen
9
Toernooien
46
Wedstrijden
206
Volgers
1
Speelster gegevens
Bewerken
Ranglijst
2268
Ranglijst in 2024
1691
Meisjesnaam
Tanja Sredić
Nationaliteit
Servië
Positie
Middenaanvalster
Geboortedatum
1991-10-11
Lengte
185cm
Weergaven
7598
Toegevoegd door
F…M
Agentschappen
Verwijderen
TAMPER SPORT AGENCY
OBRENOVAC, Servië
Verwijderen
Volley Trend Agency
belgrade, Servië
Sociale profielen
Bewerken
Familie
Toevoegen
Instellingen
Spelerscarrière beëindigd
Ben je op zoek naar een nieuwe volleybalclub?
Ontvang vacatures
Trainers (15)
Nikola Milosavljević
Radnički Beograd
2023/24
Bericht
Ryszard Litwin
MKS Muszynianka Muszyna
2016/17
Bericht
Uglješa Šegrt
CSM Lugoj
2021/22
Bericht
Vladimir Kapriš
ŽOK Spartak
2017/18
Bericht
Branko Kovačević
OK Železničar
2022/23 - 2023/24
Dragan Nešić
CSM Târgoviște
2019/20
Aleksandar Vladisavljev
Dinamo Pančevo
2009/10 - 2012/13
Bogdan Serwiński
MKS Muszynianka Muszyna
2016/17
Slobodan Galešev
ŽOK Spartak
2014/15 - 2015/16
Dirk Gross
VC Wiesbaden
2017/18
Damir Petkovic
ŽOK Spartak
2013/14
Luka Valerijan
CSM Târgoviște
2018/19
Goran Ilić
ŽOK Spartak
2016/17
Ljubomir Galogaža
Partizan Beograd
2020/21
Radovan Dabić
ŽOK Spartak
2015/16
Assistent trainers (18)
Ryszard Litwin
MKS Muszynianka Muszyna
2016/17
Bericht
Vladimir Kapriš
ŽOK Spartak
2015/16 - 2016/17
Bericht
Denislav Dimitrov
CSM Târgoviște
2018/19
Bericht
Dragan Grbić
CSM Lugoj
2021/22
Bericht
Danilo Stokuća
Partizan Beograd
2020/21
Bericht
Christian Sossenheimer
VC Wiesbaden
2017/18
Marcin Wojtowicz
MKS Muszynianka Muszyna
2016/17
Slobodan Galešev
ŽOK Spartak
2013/14
Alexandru-Gabriel Enache
CSM Târgoviște
2018/19 - 2019/20
Damir Petkovic
ŽOK Spartak
2016/17 - 2017/18
Alexandru Cosma
CSM Târgoviște
2018/19 - 2019/20
Vladimir Živković
OK Železničar
2022/23 - 2023/24
Nemanja Jeremić
OK Železničar
2023/24
Srećko Mijatović
OK Železničar
2022/23
Srecko Malovic
Partizan Beograd
2020/21
Nemanja Simonović
ŽOK Spartak
2013/14
Nemanja Rozgić
ŽOK Spartak
2014/15
Vladimir Jovancic
Dinamo Pančevo
2011/12
Statistici (8)
Vlad Păușescu
CSM Târgoviște
2019/20
Bericht
Lazar Tabaković
ŽOK Spartak, OK Železničar
2013/14 - 2016/17, 2022/23 - 2023/24
Bericht
Olaf Minter
VC Wiesbaden
2017/18
Bericht
Alexandru Bacsis
CSM Târgoviște
2018/19
Bericht
Rosu Mircea
CSM Lugoj
2021/22
Bericht
Vladimir Stojiljković
Partizan Beograd
2020/21
Bericht
Nikola Santrač
ŽOK Spartak
2013/14 - 2014/15
Fysiotherapeuten (1)
Alin Cosmin Calinescu
CSM Târgoviște
2018/19 - 2019/20
Bericht
Fysieke voorbereidingscoaches (2)
Stoica Rares
CSM Târgoviște
2018/19 - 2019/20
Bericht
Vasile Canea
CSM Lugoj
2021/22
Volleybalspeelsters (192)
Petya Barakova
CSM Lugoj
2021/22
Bericht
Aleksandra Crnčević
Partizan Beograd
2020/21
Bericht
Kimberly Drewniok
VC Wiesbaden, Radnički Beograd
2017/18, 2023/24
Bericht
Malina Terrell
OK Železničar
2023/24
Bericht
Rodica Buterez
CSM Târgoviște
2018/19 - 2019/20
Bericht
Olivera Medić
ŽOK Spartak
2013/14 - 2014/15
Bericht
Elena Litovchenko
CSM Târgoviște
2019/20
Bericht
Mihaela Pamfil
CSM Târgoviște
2018/19 - 2019/20
Bericht
Milica Bezarević
Dinamo Pančevo
2009/10 - 2012/13
Bericht
Jelena Cvijović
Dinamo Pančevo
2011/12 - 2012/13
Bericht
Kelsey Veltman
OK Železničar
2022/23, 2023/24
Bericht
Nikolina Ašćerić
Dinamo Pančevo
2012/13
Bericht
Andra Badiu-Savu
CSM Lugoj
2021/22
Bericht
Aleksandra Jocić
Dinamo Pančevo, ŽOK Spartak
2010/11 - 2011/12, 2015/16
Bericht
Dubravka Vukoja
ŽOK Spartak, CSM Lugoj
2013/14 - 2014/15, 2021/22
Bericht
Nevena Skorić
ŽOK Spartak
2016/17 - 2017/18
Bericht
Anastasija Božić
OK Železničar
2022/23 - 2023/24
Bericht
Ana Stojanović
Partizan Beograd, OK Železničar
2020/21, 2022/23 - 2023/24
Bericht
Vasja Filipović
OK Železničar
2023/24
Bericht
Anđela Kukobat
Partizan Beograd
2020/21
Bericht
Jefimija Kitanović
Radnički Beograd
2023/24
Bericht
Milena Rašić
Dinamo Pančevo
2009/10
Silvija Popović
CSM Lugoj
2021/22
Ana Antonijević
OK Železničar
2022/23
Teodora Pušić
CSM Târgoviște
2018/19 - 2019/20
Ilka Van de Vyver
CSM Târgoviște
2019/20
Maja Savić
MKS Muszynianka Muszyna
2016/17
Agnieszka Rabka
MKS Muszynianka Muszyna
2016/17
Ivana Miloš Prokopić
CSM Târgoviște
2019/20
Diana-Ioana Calota
CSM Târgoviște
2018/19 - 2019/20
Yusleyni Herrera
CSM Târgoviște
2019/20
Sara Klisura
CSM Târgoviște
2018/19
Emiliya Dimitrova
CSM Târgoviște
2018/19
Alexandra-Romela Trică
CSM Târgoviște
2018/19 - 2019/20
Marta Drpa
ŽOK Spartak
2014/15
Jelena Alajbeg
CSM Târgoviște
2018/19
Sofija Medić
ŽOK Spartak
2013/14 - 2014/15
Marina Cvetanović
MKS Muszynianka Muszyna
2016/17
Ana Starčević
CSM Târgoviște
2019/20
Małgorzata Lis
MKS Muszynianka Muszyna
2016/17
Bojana Čelić-Marković
Dinamo Pančevo, CSM Lugoj
2009/10, 2021/22
Dora Grozer
VC Wiesbaden
2017/18
Aleksandra Jegdić
ŽOK Spartak
2015/16 - 2017/18
Jovana Gogić
ŽOK Spartak
2017/18
Tatjana Matić
ŽOK Spartak
2013/14 - 2014/15
Milena Koprivica
OK Železničar
2023/24
Jelena Josović
Dinamo Pančevo
2009/10
Aleksandra Cvetićanin
ŽOK Spartak
2013/14 - 2016/17
Simona Vedrödy
VC Wiesbaden
2017/18
Sara Sakradžija
CSM Lugoj
2021/22
Nataša Čikiriz
MKS Muszynianka Muszyna
2016/17
Aleksandra Wójcik
MKS Muszynianka Muszyna
2016/17
Jelena Medarević
ŽOK Spartak
2013/14
Katarina Čanak
CSM Lugoj
2021/22
Esther van Berkel
VC Wiesbaden
2017/18
Tanja Großer
VC Wiesbaden
2017/18
Andreea Gemănariu
CSM Lugoj
2021/22
Sina Fuchs
VC Wiesbaden
2017/18
Koleta Łyszkiewicz
MKS Muszynianka Muszyna
2016/17
Katarina Vukomanović
CSM Târgoviște
2019/20
Dorota Wilk
MKS Muszynianka Muszyna
2016/17
Aleksandra Uzelac
OK Železničar
2022/23
Lisa Stock
VC Wiesbaden
2017/18
Dragana Brković
ŽOK Spartak
2014/15
Jelena Oluić
ŽOK Spartak, OK Železničar
2013/14 - 2015/16, 2022/23
Ramona-Isabela Breban-Marciu
CSM Târgoviște
2018/19
Loredana Filipaș
CSM Lugoj
2021/22
Dorota Medyńska
MKS Muszynianka Muszyna
2016/17
Karolína Bednářová
VC Wiesbaden
2017/18
Dajana Bošković
Dinamo Pančevo
2011/12
Anna Kurek
MKS Muszynianka Muszyna
2016/17
Mihaela Jeremić
CSM Târgoviște
2018/19
Lorena-Raisa Ciocian
CSM Târgoviște, CSM Lugoj
2018/19, 2021/22
Sanja Trivunović
Dinamo Pančevo
2011/12
Dubravka Djurić
CSM Târgoviște
2018/19
Ivana Radonjić
Partizan Beograd
2020/21
Adriana-Mădălina Popa
CSM Lugoj
2021/22
Ljubica Milojević
OK Železničar
2022/23 - 2023/24
Magdalena Kowalczyk
MKS Muszynianka Muszyna
2016/17
Stefana Pakić
OK Železničar
2022/23 - 2023/24
Katarina Jović
ŽOK Spartak
2015/16 - 2017/18
Gabriela-Florina Bălae
CSM Târgoviște
2018/19 - 2019/20
Jelena Stanimirović
Partizan Beograd
2020/21
Georgiana Popa
CSM Lugoj
2021/22
Aleksandra Gajić
Dinamo Pančevo
2010/11
Ana Bogdanović
ŽOK Spartak
2015/16 - 2017/18
Emilija Žakić
ŽOK Spartak, OK Železničar
2013/14 - 2015/16, 2023/24
Aleksandra Szczepańska
MKS Muszynianka Muszyna
2016/17
Sabrina Müller
CSM Târgoviște
2019/20
Andrea Tišma
Partizan Beograd
2020/21
Selma Hetmann
VC Wiesbaden
2017/18
Dezirett Madan
OK Železničar
2022/23
Andrea Laković
CSM Târgoviște
2018/19
Irina Kemmsies
VC Wiesbaden
2017/18
Milana Rajlić
ŽOK Spartak
2014/15 - 2017/18
Justyna Wojtowicz
MKS Muszynianka Muszyna
2016/17
Sanja Memisević
ŽOK Spartak
2013/14
Božica Marković
OK Železničar
2023/24
Jovana Ćirković
Partizan Beograd
2020/21
Jelena Radakovic
Dinamo Pančevo, Radnički Beograd
2009/10 - 2012/13, 2023/24 - 2024/25
Marija Čičić
ŽOK Spartak
2016/17 - 2017/18
Dejana Lekić
Radnički Beograd
2023/24 - 2024/25
Sonja Milanović
ŽOK Spartak
2015/16
Mia Vulović
Dinamo Pančevo
2009/10 - 2010/11
T'ara Ceasar
Radnički Beograd
2023/24 - 2024/25
Jovana Zelenović
OK Železničar
2023/24
Lana Dabić
Dinamo Pančevo, ŽOK Spartak
2011/12, 2015/16 - 2016/17
Milica Zivanović
ŽOK Spartak
2014/15 - 2017/18
Annalena Mach
VC Wiesbaden
2017/18
Simina Străchinescu
CSM Lugoj
2021/22
Raluca-Vasilica Cocos
Dinamo Pančevo
2010/11
Ana-Marija Jonjev
Partizan Beograd
2020/21
Leah Meyer
CSM Târgoviște
2019/20
Dragana Matić
ŽOK Spartak
2013/14 - 2015/16
Vesna Sekulić
Dinamo Pančevo
2009/10 - 2012/13
Ivana Bulajić
Dinamo Pančevo
2009/10 - 2010/11
Vanja Ivanović
OK Železničar
2022/23 - 2023/24
Lia-Tabea Mertens
VC Wiesbaden
2017/18
Ksenija Tomić
Partizan Beograd, OK Železničar
2020/21, 2023/24
Katarina Rodić
Partizan Beograd
2020/21
Barbara Batinić
ŽOK Spartak
2016/17 - 2017/18
Valerija Savicević
OK Železničar
2022/23
Emilija Milovanović
Dinamo Pančevo
2012/13
Anja Zubić
Partizan Beograd
2020/21
Magdalena Szabó
MKS Muszynianka Muszyna
2016/17
Patricia Carina Bărbulescu
CSM Lugoj
2021/22
Jennifer Keddy
VC Wiesbaden
2017/18
Aleksandra Lečić
Dinamo Pančevo
2009/10 - 2010/11
Dragana Divac
Dinamo Pančevo
2009/10 - 2010/11
Aleksandra Vladisavljev
Dinamo Pančevo
2010/11 - 2012/13
Dragana Marković
Dinamo Pančevo
2011/12 - 2012/13
Ana Možgon
Dinamo Pančevo
2010/11 - 2011/12
Ana Drobnjak
Partizan Beograd
2020/21
Jovana Simić
Radnički Beograd
2023/24
Doris Radakov
ŽOK Spartak
2013/14 - 2015/16
Nina Škarić
Dinamo Pančevo
2009/10
Katarina Simić
Dinamo Pančevo
2012/13
Mina Stojanović
OK Železničar
2022/23 - 2023/24
Mina Stanojević
OK Železničar
2022/23 - 2023/24
Stanija Vučković
ŽOK Spartak
2014/15 - 2017/18
Jelena Prolić
ŽOK Spartak
2015/16 - 2017/18
Ana Kokanović
Dinamo Pančevo
2009/10 - 2011/12
Tamara Ilić
ŽOK Spartak
2016/17 - 2017/18
Jelena Vujčin
ŽOK Spartak
2013/14
Andrijana Šejat
Partizan Beograd
2020/21
Bojana Mitrović
ŽOK Spartak
2013/14
Daša Mihailović
Dinamo Pančevo
2012/13
Anđelija Božović
Partizan Beograd
2020/21
Olja Furtula
Dinamo Pančevo
2009/10 - 2010/11
Nataša Božić
Dinamo Pančevo
2011/12 - 2012/13
Ana Krulj
Partizan Beograd
2020/21
Maja Ostojić
Radnički Beograd
2023/24
Milana Marić
ŽOK Spartak
2016/17 - 2017/18
Andrea Tomović
Radnički Beograd
2023/24
Adriana Kostadinovic
OK Železničar
2022/23 - 2023/24
Tanja Momković
ŽOK Spartak
2016/17 - 2017/18
Elena Vukmanov
Radnički Beograd
2023/24
Mila Manasijević
Radnički Beograd
2023/24
Aleksandra Aleksandrić
Radnički Beograd
2023/24
Anja Radmilović
Radnički Beograd
2023/24
Anita Mirković
Radnički Beograd
2023/24
Lara Vuković
Partizan Beograd
2020/21
Marija Kovačić
Dinamo Pančevo
2012/13
Katarina Miščević
Radnički Beograd
2023/24
Staša Žujković
Partizan Beograd
2020/21
Mirna Kovačević
ŽOK Spartak
2013/14
Katarina Kojić
Dinamo Pančevo
2012/13
Biljana Zeng
Dinamo Pančevo
2010/11
Katarina Stepanović
Dinamo Pančevo
2011/12
Tea Milošević
Partizan Beograd
2020/21
Tamara Tulimirović
Radnički Beograd
2023/24
Valentina Jelačić
ŽOK Spartak
2016/17
Milana Cavlin
ŽOK Spartak
2017/18
Milana Nićiforović
Dinamo Pančevo
2012/13
Andrea Simovski
Radnički Beograd
2023/24
Vladana Ristić
Radnički Beograd
2023/24
Daria Safian
Radnički Beograd
2023/24
Anđela Đačić
Radnički Beograd
2023/24
Milica Zigić
Radnički Beograd
2023/24
Staša Baković
Radnički Beograd
2023/24
Ben jij Tanja Stanojević?
Neem het profiel over
Laden
0