Volleybox
Start
Transfers
Nieuws
Database
Spelers
Spelers database
Spelers ranglijst
Samengewerkt?
Roosters 2023/24
Voormalige spelers
Familiebanden
Ploegen
Clubs database
Clubs ranglijst
Clubs beoordelingen
COVID-19 gevallen
Nationale ploegen database
Nationale ploegen ranglijst
Overige
Toernooien database
Medewerkers database
Trainers ranglijst
Agentschappen database
Agentschappen beoordelingen
Arena's database
Gemeenschap
Forum
Forum
Ongelezen posts
Gebruikers activiteit
Gebruikers commentaren
Meest actieve gebruikers
Gebruikers activiteit
Gebruikers prestaties
Gebruikers bij wedstrijden
Gebruikers per land
Gebruikers database
Alle gebruikers
Fans
Spelers
Agenten
Trainers
Statistici
Fysieke voorbereidingscoaches
Fysiotherapeuten
Team managers
Vacatures
Job markt
Beschikbare volleybalspelers
Beschikbare stafleden
Job aanbiedingen
Voorspellingen
Scores
Aanmelden
Heren Volleybox
Dames Volleybox
Beach Volleybox
Donkere modus
Taal:
Volleybox
Toernooien
Russian Cup
Edities
31
Ranglijst
57
Medaille tabel
18
Winnaars
9
Edities (31)
Toevoegen
Seizoen
1ste plaats
2de plaats
3de plaats
2023/24
Dinamo Moscow
Leningradka Saint Petersburg
Dinamo-Ak Bars
2022/23
Dinamo Moscow
Lokomotiv Kaliningrad
Dinamo-Metar
2021/22
Dinamo-Ak Bars
Lokomotiv Kaliningrad
Dinamo Moscow
2020/21
Dinamo-Ak Bars
Dinamo Moscow
Dinamo Krasnodar
2019/20
Dinamo Kazan
Dinamo Moscow
Lokomotiv Kaliningrad
2018/19
Dinamo Moscow
Yenisey Krasnoyarsk
Dinamo Kazan
2017/18
Dinamo Kazan
Yenisey Krasnoyarsk
Proton-Saratov
2016/17
Dinamo Kazan
Dinamo Moscow
Proton-Saratov
2015/16
Dinamo Krasnodar
Dinamo Kazan
Dinamo Moscow
2014/15
Dinamo Krasnodar
Omichka Omsk
Dinamo Moscow
2013/14
Dinamo Moscow
Dinamo Kazan
Dinamo Krasnodar
2012/13
Dinamo Kazan
Dinamo Moscow
Dinamo Krasnodar
2011/12
Dinamo Moscow
Dinamo Kazan
Dinamo Krasnodar
2010/11
Dinamo Kazan
Dinamo Krasnodar
Zarechie Odintsovo
2009/10
Dinamo Moscow
Zarechie Odintsovo
Omichka Omsk
2008/09
VC Universitet Belgorod
Dinamo Moscow
Zarechie Odintsovo
2007/08
Zarechie Odintsovo
Dinamo Moscow
AES Balakovo
2006/07
Zarechie Odintsovo
CSKA Moscow
Dinamo Moscow
2005/06
CSKA Moscow
Samorodok Khabarovsk
Dinamo Moscow
2004/05
Zarechie Odintsovo
Dinamo Moscow
Leningradka Saint Petersburg
2003/04
Zarechie Odintsovo
CSKA Moscow
Samorodok Khabarovsk
2002/03
Zarechie Odintsovo
Samorodok Khabarovsk
Tulitsa Tula
2001/02
CSKA Moscow
Stinol Lipetsk
AES Balakovo
2000/01
Iskra Samara
Universitet-Tekhnolog Belgorod
CSKA Moscow
1999/00
AES Balakovo
CSKA Moscow
Iskra Samara
1998/99
CSKA Moscow
Iskra Samara
Magiya Lipetsk
1997/98
VK Metar
CSKA Moscow
Fakel Novy Urengoy
1996/97
VK Metar
Zarechie Odintsovo
Dinamo Krasnodar
1995/96
Zarechie Odintsovo
Dinamo Krasnodar
VK Metar
1994/95
Dinamo Krasnodar
Omichka Omsk
SDYUSSHOR-Ekran
1993/94
VK Metar
TTU Saint Petersburg
Siniaia Ptitsa
0