Volleybox
Główna
Transfery
Newsy
Baza
Siatkarki
Baza siatkarek
Ranking siatkarek
Czy pracowali razem?
Składy 2023/24
Byli siatkarze
Związki rodzinne
Drużyny
Baza klubów
Ranking klubów
Opinie o klubach
Przypadki COVID-19
Baza drużyn narodowych
Ranking drużyn narodowych
Pozostałe
Baza turniejów
Baza członków sztabu
Ranking trenerów
Baza agencji
Opinie o agencjach
Baza aren
Społeczność
Forum
Forum
Nieprzeczytane posty
Aktywność
Komentarze użytkowników
Najaktywniejsi użytkownicy
Aktywność użytkowników
Osiągnięcia użytkowników
Fani na meczach
Fani z krajów
Baza użytkowników
Wszyscy użytkownicy
Kibice
Siatkarze
Agenci
Trenerzy
Statystycy
Trenerzy p.fizycznego
Fizjoterapeuci
Menagerowie drużyn
Praca
Rynek pracy
Wolne siatkarki
Wolni członkowie sztabu
Oferty pracy
Typer
Wyniki
Zaloguj się
Siatkówka mężczyzn
Siatkówka kobiet
Siatkówka plażowa
Tryb ciemny
Język:
Edytuj
Dodane przez:
uwit
Volleybox
Asystenci trenerów
Polska
Agnieszka Rabka
Edytuj tapetę
Tapeta dodana przez
sonomatteo
To ja
Usuń
Udostępnij
Oś czasu
0
Kluby
14
Współpracownicy
303
Nagrody
1
Turnieje
75
Mecze
196
Dane trenera
Edytuj
Ranking siatkarki
775
Ranking trenerki
5039
Nazwisko panieńskie
Agnieszka Śrutowska
Narodowość
Polska
Pozycja
Rozgrywająca
Data urodzenia
1978-08-30
Wzrost
178cm
Waga
67kg
Zasięg w ataku
275cm
Wyświetlenia
4895
Dodano przez
lkrissl
Profile społecznościowe
Edytuj
Rodzina
Dodaj
Ustawienia
Zakończyła karierę
Kto jest najlepszą siatkarką w historii?
Zobacz ranking siatkarek
Trenerzy (18)
Lorenzo Micelli
PGE Rysice Rzeszów
2017/18 - 2018/19
Wiadomość
Giuseppe Cuccarini
Grupa Azoty Chemik Police
2014/15
Wiadomość
Ryszard Litwin
MKS Muszynianka Muszyna, WTS Solna Wieliczka
2016/17, 2021/22 - 2022/23
Wiadomość
Gökhan Rahman Çokşen
İdmanocağı SK
2015/16
Wiadomość
Mateusz Czerwiński
SMS Solna Wieliczka U18
2023/24
Wiadomość
Pete Makowski
KS Pałac Bydgoszcz
2005/06 - 2006/07
Wiadomość
Jerzy Matlak
Wisła Kraków, ITA TOOLS Stal Mielec
1997/98, 2003/04
Pierre Mathieu
SCU Emlichheim
2001/02
Adam Grabowski
KSZO SMS Ostrowiec Świętokrzyski, ITA TOOLS Stal Mielec
2017/18, 2020/21
Bogdan Serwiński
MKS Muszynianka Muszyna
2007/08 - 2011/12, 2016/17
Roman Murdza
ITA TOOLS Stal Mielec
1998/99 - 1999/00
Jerzy Skrobecki
ITA TOOLS Stal Mielec
2002/03
Mariusz Wiktorowicz
Grupa Azoty Chemik Police
2012/13
Dejan Desnica
Wisła Warszawa
2019/20
Asystenci trenerów (11)
Ryszard Litwin
MKS Muszynianka Muszyna
2007/08 - 2011/12, 2016/17
Wiadomość
Filip Brzeziński
PGE Rysice Rzeszów
2018/19
Wiadomość
Katarzyna Grochot
WTS Solna Wieliczka
2021/22 - 2022/23
Wiadomość
Jakub Głuszak
Grupa Azoty Chemik Police
2014/15
Marcin Wojtowicz
MKS Muszynianka Muszyna
2016/17
Bartłomiej Dąbrowski
PGE Rysice Rzeszów
2018/19
Maciej Kosmol
KS Pałac Bydgoszcz
2006/07
Michał Betleja
ITA TOOLS Stal Mielec
2020/21
Joanna Mirek
Wisła Warszawa
2019/20
Dominika Minicz
WTS Solna Wieliczka U20
2022/23
Statystycy (10)
Radosław Wodziński
PGE Rysice Rzeszów
2017/18 - 2018/19
Wiadomość
Jakub Krebok
Grupa Azoty Chemik Police
2012/13, 2014/15
Wiadomość
Yavuz Kaya
İdmanocağı SK
2015/16
Wiadomość
Marcin Cebo
KSZO SMS Ostrowiec Świętokrzyski
2017/18
Wiadomość
Piotr Wątorek
WTS Solna Wieliczka
2021/22 - 2022/23
Wiadomość
Przemysław Kawka
Grupa Azoty Chemik Police
2014/15
Błażej Krzyształowicz
MKS Muszynianka Muszyna
2010/11
Jakub Głuszak
MKS Muszynianka Muszyna
2011/12
Marcin Wojtowicz
MKS Muszynianka Muszyna
2008/09 - 2009/10
Menagerowie drużyn (2)
Paulina Peret
PGE Rysice Rzeszów
2017/18 - 2018/19
Radosław Anioł
MKS Muszynianka Muszyna
2010/11 - 2011/12
Dyrektorzy sportowi (1)
Radosław Anioł
Grupa Azoty Chemik Police
2014/15
Pracownicy biura klubu (1)
Kamil Wiśniewski
WTS Solna Wieliczka
2021/22
Wiadomość
Siatkarki (260)
Petya Barakova
PGE Rysice Rzeszów
2018/19
Wiadomość
Nikolle Correa
Wisła Warszawa
2019/20
Wiadomość
Dominika Sobolska-Tarasova
Grupa Azoty Chemik Police
2012/13
Wiadomość
Gizem Giraygil
İdmanocağı SK
2015/16
Wiadomość
Barbara Zakościelna
PGE Rysice Rzeszów
2018/19
Wiadomość
Aleksandra Lipska
Wisła Warszawa
2019/20
Wiadomość
Lucja Laskowska
ITA TOOLS Stal Mielec
2020/21
Wiadomość
Emilia Oktaba
Grupa Azoty Chemik Police
2012/13
Wiadomość
Julita Molenda
ITA TOOLS Stal Mielec
2020/21
Wiadomość
Alicja Markiewicz
KSZO SMS Ostrowiec Świętokrzyski
2017/18
Wiadomość
Irmak Gürsoy
İdmanocağı SK
2015/16
Wiadomość
Olha Vlasova
WTS Solna Wieliczka
2022/23
Wiadomość
Katarzyna Urbanowicz
Wisła Warszawa
2019/20
Wiadomość
Wiktoria Stankiewicz
WTS Solna Wieliczka U20, WTS Solna Wieliczka
2021/22, 2021/22
Wiadomość
Maja Ognjenović
Grupa Azoty Chemik Police
2014/15
Małgorzata Glinka-Mogentale
Grupa Azoty Chemik Police
2014/15
Stefana Veljković
Grupa Azoty Chemik Police
2014/15
Ana Bjelica
Grupa Azoty Chemik Police
2014/15
Joyce Silva
Wisła Warszawa
2019/20
Mariola Zenik
ITA TOOLS Stal Mielec, MKS Muszynianka Muszyna
2003/04, 2007/08 - 2011/12
Anna Werblińska
MKS Muszynianka Muszyna, Grupa Azoty Chemik Police
2011/12, 2014/15
Eva Yaneva
PGE Rysice Rzeszów
2018/19
Agnieszka Bednarek-Kasza
MKS Muszynianka Muszyna, Grupa Azoty Chemik Police
2009/10 - 2011/12, 2014/15
Debby Stam-Pilon
MKS Muszynianka Muszyna
2010/11 - 2011/12
Izabela Bełcik
MKS Muszynianka Muszyna
2007/08 - 2009/10
Jelena Blagojević
İdmanocağı SK, PGE Rysice Rzeszów
2015/16, 2017/18 - 2018/19
Aleksandra Jagieło
MKS Muszynianka Muszyna, Grupa Azoty Chemik Police
2007/08 - 2011/12, 2014/15
Vesna Čitaković-Đurišić
MKS Muszynianka Muszyna
2011/12
Katarzyna Zaroślinska-Król
PGE Rysice Rzeszów
2018/19
Anna Miros-Podolec
BKS Stal Bielsko-Biała, KSZO SMS Ostrowiec Świętokrzyski
2004/05, 2017/18
Caroline Wensink
MKS Muszynianka Muszyna
2010/11 - 2011/12
Katarzyna Gajgał-Anioł
BKS Stal Bielsko-Biała, MKS Muszynianka Muszyna
2004/05, 2010/11 - 2011/12
Lyubov Yagodina
BKS Stal Bielsko-Biała
2004/05
Deniz Hakyemez
İdmanocağı SK
2015/16
Agata Sawicka
PGE Rysice Rzeszów
2017/18 - 2018/19
Izabela Kowalińska
MKS Muszynianka Muszyna, Grupa Azoty Chemik Police
2009/10, 2012/13
Necla Esepaşa Güçlü
İdmanocağı SK
2015/16
Sanja Malagurski
Grupa Azoty Chemik Police, İdmanocağı SK
2014/15, 2015/16
Joanna Mirek
ITA TOOLS Stal Mielec, MKS Muszynianka Muszyna
1998/99 - 1999/00, 2007/08 - 2009/10
Joanna Kaczor
MKS Muszynianka Muszyna
2007/08 - 2008/09, 2010/11 - 2011/12
Eleonora Dziękiewicz
ITA TOOLS Stal Mielec
2000/01 - 2001/02, 2002/03
Milena Radecka
BKS Stal Bielsko-Biała, MKS Muszynianka Muszyna
2004/05, 2010/11 - 2011/12
Klaudia Kaczorowska
MKS Muszynianka Muszyna, PGE Rysice Rzeszów
2010/11, 2017/18
Milena Rosner
MKS Muszynianka Muszyna
2008/09
Michaela Mlejnková
PGE Rysice Rzeszów
2018/19
Maja Savić
MKS Muszynianka Muszyna
2016/17
Beyza Arıcı
İdmanocağı SK
2015/16
Kamila Witkowska
PGE Rysice Rzeszów
2017/18 - 2018/19
Fatma Duygu Sipahioğlu
İdmanocağı SK
2015/16
Hélène Rousseaux-Feray
PGE Rysice Rzeszów
2017/18 - 2018/19
Joanna Staniucha-Szczurek
BKS Stal Bielsko-Biała
2004/05
Adela Helić
PGE Rysice Rzeszów
2017/18
Maja Tokarska
PGE Rysice Rzeszów
2018/19
Karolina Ciaszkiewicz-Lach
KS Pałac Bydgoszcz
2005/06 - 2006/07
Sylwia Pycia-Jarosz
MKS Muszynianka Muszyna
2007/08 - 2009/10
Elżbieta Skowrońska
ITA TOOLS Stal Mielec
2000/01 - 2001/02, 2002/03 - 2003/04
Gabriela Polańska
MKS Muszynianka Muszyna
2007/08
Ewa Kowalkowska
KS Pałac Bydgoszcz
2005/06 - 2006/07
Ivana Plchotová
MKS Muszynianka Muszyna
2008/09
Anna Kaczmar
PGE Rysice Rzeszów
2017/18
Aleksandra Krzos
Grupa Azoty Chemik Police
2012/13, 2014/15
Dominika Leśniewicz
KS Pałac Bydgoszcz
2005/06 - 2006/07
Rachel Rourke
MKS Muszynianka Muszyna
2011/12
Yulia Andrushka
PGE Rysice Rzeszów
2017/18
Joanna Kuligowska
KS Pałac Bydgoszcz
2005/06 - 2006/07
Aleksandra Liniarska
KS Pałac Bydgoszcz
2005/06 - 2006/07
Magdalena Mazurek
KS Pałac Bydgoszcz
2005/06
Anna Witczak
MKS Muszynianka Muszyna
2009/10
Mariola Wojtowicz
BKS Stal Bielsko-Biała
2004/05
Kamila Frątczak
MKS Muszynianka Muszyna
2007/08 - 2008/09
Kinga Kasprzak
MKS Muszynianka Muszyna
2010/11 - 2011/12
Jolanta Studzienna
KS Pałac Bydgoszcz
2005/06
Olena Novgorodchenko
Wisła Warszawa
2019/20
Iliyana Gocheva
KS Pałac Bydgoszcz
2006/07
Marina Cvetanović
MKS Muszynianka Muszyna
2016/17
Véronika Hudima
Grupa Azoty Chemik Police
2012/13
Andrea Büring
SCU Emlichheim
2001/02
Katarzyna Mróz
KS Pałac Bydgoszcz, Grupa Azoty Chemik Police
2005/06, 2012/13
Agata Karczmarzewska-Pura
ITA TOOLS Stal Mielec, MKS Muszynianka Muszyna
1999/00 - 2001/02, 2007/08
Dorota Pykosz
ITA TOOLS Stal Mielec, MKS Muszynianka Muszyna
2002/03 - 2003/04, 2007/08 - 2009/10
Dilara Sağbaş
İdmanocağı SK
2015/16
Magdalena Gryka
KSZO SMS Ostrowiec Świętokrzyski
2017/18
Iwona Waligora
BKS Stal Bielsko-Biała
2004/05
Małgorzata Lis
MKS Muszynianka Muszyna
2016/17
Lucie Mühlsteinová
Grupa Azoty Chemik Police
2012/13
Agata Mróz-Olszewska
BKS Stal Bielsko-Biała
2004/05
Sinem Yıldız
İdmanocağı SK
2015/16
Tanja Stanojević
MKS Muszynianka Muszyna
2016/17
Vesna Jovanović
Grupa Azoty Chemik Police
2012/13
Marzena Kropidłowska-Wilczyńska
KS Pałac Bydgoszcz
2005/06 - 2006/07
Kremena Kamenova
İdmanocağı SK
2015/16
Natalia Skrzypkowska
KSZO SMS Ostrowiec Świętokrzyski
2017/18
Iwona Kandora-Niedżwiecka
BKS Stal Bielsko-Biała
2004/05
Anna Jędrejek-Kicior
ITA TOOLS Stal Mielec
1998/99 - 2001/02, 2002/03 - 2003/04
Katarzyna Połeć
Wisła Warszawa
2019/20
Nataša Čikiriz
MKS Muszynianka Muszyna
2016/17
Monika Martałek-Ptak
PGE Rysice Rzeszów
2017/18
Aleksandra Wójcik
MKS Muszynianka Muszyna
2016/17
Elżbieta Kościelna
ITA TOOLS Stal Mielec
1998/99 - 1999/00, 2001/02
Izabela Śliwa
Grupa Azoty Chemik Police
2012/13
Emel Kaplan
İdmanocağı SK
2015/16
Edyta Rzenno
BKS Stal Bielsko-Biała
2004/05
Volha Pauliukouskaya
KSZO SMS Ostrowiec Świętokrzyski
2017/18
Marlena Mieszała
MKS Muszynianka Muszyna
2007/08
Koleta Łyszkiewicz
MKS Muszynianka Muszyna, KSZO SMS Ostrowiec Świętokrzyski
2016/17, 2017/18
Joanna Szeszko
BKS Stal Bielsko-Biała
2004/05
Dorota Wilk
MKS Muszynianka Muszyna
2016/17
Agata Babicz
ITA TOOLS Stal Mielec
2003/04
Michalina Jagodzińska
KS Pałac Bydgoszcz
2005/06
Dorota Ściurka
KS Pałac Bydgoszcz
2006/07
Dorota Medyńska
MKS Muszynianka Muszyna, PGE Rysice Rzeszów
2016/17, 2018/19
Anna Kurek
MKS Muszynianka Muszyna
2016/17
Alena Petrasová
ITA TOOLS Stal Mielec
2001/02
Katarzyna Bryda
ITA TOOLS Stal Mielec
2020/21
Magdalena Hawryła
PGE Rysice Rzeszów
2017/18 - 2018/19
Marta Solipiwko
MKS Muszynianka Muszyna
2009/10
Monika Naczk-Gorzewska
KS Pałac Bydgoszcz
2006/07
Natalia Gajewska
PGE Rysice Rzeszów
2017/18
Dorota Burdzel
ITA TOOLS Stal Mielec
1998/99 - 2001/02, 2002/03 - 2003/04
Magdalena Głuszak
MKS Muszynianka Muszyna
2010/11 - 2011/12
Magdalena Kowalczyk
MKS Muszynianka Muszyna
2016/17
Pola Nowakowska
PGE Rysice Rzeszów
2017/18
Aleksandra Szczepańska
Grupa Azoty Chemik Police, MKS Muszynianka Muszyna
2012/13, 2016/17
Justyna Łunkiewicz
KS Pałac Bydgoszcz
2005/06 - 2006/07
Marta Natanek
ITA TOOLS Stal Mielec
2002/03 - 2003/04
Kinga Hatala
PGE Rysice Rzeszów, ITA TOOLS Stal Mielec
2018/19, 2020/21
Justyna Wojtowicz
MKS Muszynianka Muszyna, KSZO SMS Ostrowiec Świętokrzyski
2016/17, 2017/18
Renata Bodzińska-Pociask
ITA TOOLS Stal Mielec
1998/99 - 2001/02, 2002/03 - 2003/04
Adriana Adamek
Wisła Warszawa
2019/20
Alicja Malinowska
KS Pałac Bydgoszcz, Grupa Azoty Chemik Police
2005/06 - 2006/07, 2012/13
Kinga Bąk
Grupa Azoty Chemik Police
2014/15
Katarzyna Szałankiewicz
KSZO SMS Ostrowiec Świętokrzyski
2017/18
Sonja Milanović
İdmanocağı SK
2015/16
Paulina Biranowska
MKS Muszynianka Muszyna, Wisła Warszawa
2011/12, 2019/20
Katarzyna Żabińska
PGE Rysice Rzeszów, ITA TOOLS Stal Mielec
2017/18 - 2018/19, 2020/21
Aleksandra Szymańska
Wisła Warszawa
2019/20
Monika Sroga
MKS Muszynianka Muszyna
2008/09
Lucyna Borek
PGE Rysice Rzeszów
2017/18
Jolanta Kelner
BKS Stal Bielsko-Biała
2004/05
Ewa Zak
PGE Rysice Rzeszów
2017/18
Ceren Cınar Aksoy
İdmanocağı SK
2015/16
Marta Cebo
KSZO SMS Ostrowiec Świętokrzyski
2017/18
Justyna Raczyńska
Grupa Azoty Chemik Police
2012/13
Katarzyna Galica
ITA TOOLS Stal Mielec
2000/01 - 2001/02, 2002/03 - 2003/04
Paulina Stroiwąs
KSZO SMS Ostrowiec Świętokrzyski, ITA TOOLS Stal Mielec
2017/18, 2020/21
Kinga Zielińska
Grupa Azoty Chemik Police
2012/13
Magdalena Grabka
WTS Solna Wieliczka
2022/23
Ewelina Mikołajewska
Wisła Warszawa
2019/20
Katarzyna Marcyniuk
Wisła Warszawa
2019/20
Aleksandra Wańczyk
KSZO SMS Ostrowiec Świętokrzyski
2017/18
Dominika Mras-Paliwoda
ITA TOOLS Stal Mielec
2020/21
Dominika Żółtańska
ITA TOOLS Stal Mielec
2003/04
Adrianna Muszyńska
WTS Solna Wieliczka
2022/23
Katarzyna Olczyk
Wisła Warszawa
2019/20
Olga Samul
ITA TOOLS Stal Mielec
2020/21
Magdalena Szabó
MKS Muszynianka Muszyna
2016/17
Aleksandra Stachowicz
ITA TOOLS Stal Mielec
2020/21
Maja Pelczarska
ITA TOOLS Stal Mielec
2020/21
Simona Dreczka
WTS Solna Wieliczka
2021/22
Natalia Matusz
Grupa Azoty Chemik Police
2014/15
Aleksandra Muszyńska
WTS Solna Wieliczka
2022/23
Joanna Ciesielczyk
KSZO SMS Ostrowiec Świętokrzyski, WTS Solna Wieliczka
2017/18, 2021/22 - 2022/23
Oliwia Poreda
WTS Solna Wieliczka
2022/23
Marta Duda
ITA TOOLS Stal Mielec
2020/21
Magdalena Soter
KSZO SMS Ostrowiec Świętokrzyski
2017/18
Gizem Nur Saka
İdmanocağı SK
2015/16
Anna Widera
Wisła Warszawa
2019/20
Ewa Bimkiewicz
WTS Solna Wieliczka
2021/22
Magdaleną Blomberg
ITA TOOLS Stal Mielec
2002/03
Meral Uğur
İdmanocağı SK
2015/16
Monika Gorszyniecka
ITA TOOLS Stal Mielec
1999/00 - 2000/01
Hanna Łukasiewicz
ITA TOOLS Stal Mielec
2020/21
Aleksandra Dutkiewicz
WTS Solna Wieliczka
2022/23
Małgorzata Zaciek
Wisła Warszawa
2019/20
Julia Reszelewska
WTS Solna Wieliczka
2021/22 - 2022/23
Magdalena Trojnar
WTS Solna Wieliczka
2022/23
Łucja Kuriata
WTS Solna Wieliczka
2021/22
Agnieszka Banasiak
Wisła Warszawa
2019/20
Klaudia Felak
ITA TOOLS Stal Mielec
2020/21
Adriana Wełna
WTS Solna Wieliczka
2022/23
Aleksandra Hochołowska
ITA TOOLS Stal Mielec
2020/21
Natalia Ciesielska
WTS Solna Wieliczka
2021/22 - 2022/23
Natalia Budnik
WTS Solna Wieliczka
2021/22
Patrycja Wardęga
ITA TOOLS Stal Mielec
2020/21
Anna Wojciechowska
WTS Solna Wieliczka
2021/22 - 2022/23
Karolina Feliks
WTS Solna Wieliczka U20
2021/22 - 2022/23
Katarzyna Tkaczyk
WTS Solna Wieliczka
2021/22
Pola Marcyjanik
WTS Solna Wieliczka
2021/22 - 2022/23
Julia Jaśkowiec
WTS Solna Wieliczka U20, WTS Solna Wieliczka
2021/22 - 2022/23, 2022/23
Magdalena Pieczko
WTS Solna Wieliczka
2022/23
Karolina Bierczak
WTS Solna Wieliczka, WTS Solna Wieliczka U20
2022/23, 2022/23
Zofia Ejsmont
WTS Solna Wieliczka
2022/23
Julia Wieczorek
WTS Solna Wieliczka
2021/22 - 2022/23
Oliwia Murdza
ITA TOOLS Stal Mielec
2020/21
Karolina Hołowska
ITA TOOLS Stal Mielec
2020/21
Martyna Lewińska
WTS Solna Wieliczka, WTS Solna Wieliczka U20
2021/22 - 2022/23, 2021/22
Wiktoria Maksajda
WTS Solna Wieliczka
2021/22
Maria Wątroba
WTS Solna Wieliczka, WTS Solna Wieliczka U20
2021/22, 2021/22 - 2022/23
Zuzanna Oracz
WTS Solna Wieliczka U20
2022/23
Weronika Kraszewska
Wisła Warszawa
2019/20
Monika Lipińska-Jeziorowska
Wisła Warszawa
2019/20
Emilia Ptak
WTS Solna Wieliczka U20, WTS Solna Wieliczka
2021/22 - 2022/23, 2022/23
Paulina Olchawa
WTS Solna Wieliczka
2022/23
Iga Kępa
WTS Solna Wieliczka
2022/23
Oliwia Stabach
WTS Solna Wieliczka U20
2022/23
Michalina Oleś
WTS Solna Wieliczka U20
2021/22 - 2022/23
Izabela Kulig
WTS Solna Wieliczka U20
2021/22 - 2022/23
Laura Jania
WTS Solna Wieliczka U20
2021/22 - 2022/23
Natalia Krawczyk
WTS Solna Wieliczka U20
2022/23
Julia Bochenek
WTS Solna Wieliczka U20
2021/22 - 2022/23
Julia Brańka
WTS Solna Wieliczka U20
2021/22 - 2022/23
Maja Salawa
WTS Solna Wieliczka U20
2022/23
Czy Agnieszka Rabka to Ty?
Przejmij profil
Trwa ładowanie
0