Volleybox
Główna
Transfery
Newsy
Baza
Siatkarki
Baza siatkarek
Ranking siatkarek
Czy pracowali razem?
Składy 2023/24
Byli siatkarze
Związki rodzinne
Drużyny
Baza klubów
Ranking klubów
Opinie o klubach
Przypadki COVID-19
Baza drużyn narodowych
Ranking drużyn narodowych
Pozostałe
Baza turniejów
Baza członków sztabu
Ranking trenerów
Baza agencji
Opinie o agencjach
Baza aren
Społeczność
Forum
Forum
Nieprzeczytane posty
Aktywność
Komentarze użytkowników
Najaktywniejsi użytkownicy
Aktywność użytkowników
Osiągnięcia użytkowników
Fani na meczach
Fani z krajów
Baza użytkowników
Wszyscy użytkownicy
Kibice
Siatkarze
Agenci
Trenerzy
Statystycy
Trenerzy p.fizycznego
Fizjoterapeuci
Menagerowie drużyn
Praca
Rynek pracy
Wolne siatkarki
Wolni członkowie sztabu
Oferty pracy
Typer
Wyniki
Zaloguj się
Siatkówka mężczyzn
Siatkówka kobiet
Siatkówka plażowa
Tryb ciemny
Język:
Edytuj
Dodane przez:
Gamova13
Volleybox
Asystenci trenerów
Rosja
Alexander Perepelkin
TOP 1000
Edytuj tapetę
Tapeta dodana przez
Cehudo
To ja
Usuń
Udostępnij
Oś czasu
0
Kluby
9
Współpracownicy
293
Turnieje
63
Mecze
328
Nagrody
0
Dane trenera
Edytuj
Ranking trenera
609
Narodowość
Rosja
Pozycja
Uniwersalny
Data urodzenia
1982-05-31
Wyświetlenia
3418
Dodano przez
Gamova13
Profile społecznościowe
Edytuj
Rodzina
Dodaj
Usuń
Pokaż szczegóły
dodano 3 lat temu przez
Gamova13
Maria Perepelkina
Żona
Ustawienia
Zakończył karierę
Kto jest najlepszą siatkarką w historii?
Zobacz ranking siatkarek
Trenerzy (14)
Mikhail Karpol
Uralochka-NTMK
2023/24
Wiadomość
Nikolay Karpol
Uralochka-NTMK, Uralochka-URGEU
2006/07 - 2008/09, 2008/09
Viacheslav Platonov
Avtomobilist Saint Petersburg
1999/00 - 2003/04
Rishat Gilyazutdinov
Dinamo-Ak Bars
2011/12, 2016/17 - 2017/18
Vladimir Kuzyutkin
Dinamo Moscow
2010/11
Valery Losev
Dinamo Moscow
2009/10, 2010/11
Sergey Golotov
Yenisey Krasnoyarsk
2021/22
Raisa Popova
Universitet-Tekhnolog Belgorod
2005/06
Andrey Podkopaev
Tulitsa Tula
2021/22
Nikolay Vashrushev
Yenisey Krasnoyarsk
2022/23
Asystenci trenerów (16)
Kristian Michailov
Uralochka-NTMK
2022/23
Wiadomość
Roman Samburskiy
Severyanka Cherepovets
2012/13 - 2015/16
Wiadomość
Pavel Zabuslayev
Severyanka Cherepovets
2012/13, 2014/15 - 2015/16
Wiadomość
Anastasia Terehova
Tulitsa Tula
2020/21 - 2021/22
Valentina Ogienko
Uralochka-NTMK, Uralochka-URGEU
2006/07 - 2008/09, 2008/09
Rishat Gilyazutdinov
Uralochka-NTMK
2006/07 - 2007/08
Jeremiah Estes
Uralochka-NTMK
2006/07 - 2008/09
Sergey Sikachev
Dinamo-Ak Bars
2016/17 - 2017/18
Andrey Tolochko
Avtomobilist Saint Petersburg
2003/04
Oleg Antonov
Dinamo Moscow
2009/10, 2010/11
Vladimir Vertelko
Uralochka-NTMK
2022/23 - 2023/24
Regla Torres
Uralochka-NTMK
2022/23 - 2023/24
Dmitry Filishtinsky
Dinamo-Ak Bars
2016/17 - 2017/18
Statystycy (4)
Denis Matveev
Dinamo-Ak Bars
2011/12
Wiadomość
Dmitrii Mariukhnich
Uralochka-NTMK
2008/09
Wiadomość
Nikolay Vashrushev
Yenisey Krasnoyarsk
2021/22
Mikhail Beschastnykh
Uralochka-NTMK
2023/24
Fizjoterapeuci (2)
Sergey Krishtofik
Yenisey Krasnoyarsk
2021/22 - 2022/23
Evgeniy Borzenkov
Severyanka Cherepovets
2014/15
Trenerzy przygotowania fizycznego (4)
Georgii Kosheliuk
Uralochka-NTMK
2022/23
Wiadomość
Nikolay Korenchuk
Tulitsa Tula
2020/21
Andrey Bulatkin
Tulitsa Tula, Yenisey Krasnoyarsk
2019/20 - 2020/21, 2021/22 - 2022/23
Menagerowie drużyn (2)
Onat Kurt
Dinamo Moscow
2009/10, 2010/11
Wiadomość
Prezesi (3)
Leonid Baryshev
Dinamo-Ak Bars
2011/12, 2016/17 - 2017/18
Georgiy Shevtsov
Severyanka Cherepovets
2014/15
Dyrektorzy sportowi (4)
Yuriy Valkov
Severyanka Cherepovets
2014/15
Leonid Zayko
Dinamo Moscow
2009/10, 2010/11
Valentina Ogienko
Uralochka-NTMK
2022/23 - 2023/24
Siatkarki (244)
Anastasiia Bavykina
Tulitsa Tula
2021/22
Wiadomość
Anastasia Salina
Uralochka-NTMK
2006/07 - 2008/09
Wiadomość
Tatiana Kulikova
Dinamo-Ak Bars
2011/12
Wiadomość
Tatiana Shchukina
Dinamo-Ak Bars, Severyanka Cherepovets
2011/12, 2012/13 - 2013/14
Wiadomość
Irina Klimanova
Yenisey Krasnoyarsk
2021/22
Wiadomość
Vyacheslav Tarasov
Avtomobilist Saint Petersburg
2002/03 - 2003/04
Wiadomość
Evgeniia Nizeva
Dinamo Moscow
2009/10
Wiadomość
Yuliia Pervukhina
Tulitsa Tula
2020/21
Wiadomość
Bella Gatsalova
Tulitsa Tula
2018/19 - 2019/20
Wiadomość
Alvetina Nemtceva
Severyanka Cherepovets
2014/15
Wiadomość
Bogumila Biarda
Tulitsa Tula
2019/20
Wiadomość
Tatiana Seliutina
Uralochka-NTMK
2022/23 - 2023/24
Wiadomość
Viktoriia Burkova
Uralochka-NTMK
2022/23
Wiadomość
Zhanna Kaskova
Tulitsa Tula
2019/20
Wiadomość
Victoria Chernysheva
Uralochka-NTMK
2023/24
Wiadomość
Anna Miroshnichenko
Yenisey Krasnoyarsk
2022/23
Wiadomość
Olga Vaganova
Uralochka-NTMK
2022/23 - 2023/24
Wiadomość
Olga Khlebnikova
Yenisey Krasnoyarsk, Uralochka-NTMK
2022/23, 2023/24
Wiadomość
Ekaterina Gamova
Dinamo-Ak Bars
2011/12
Evgeniya Artamonova-Estes
Uralochka-NTMK
2007/08 - 2008/09
Jordan Larson
Dinamo-Ak Bars
2011/12
Elena Godina
Dinamo Moscow
2009/10, 2010/11
Nataliya Goncharova
Dinamo Moscow
2009/10, 2010/11
Simona Gioli
Dinamo Moscow
2009/10, 2010/11
Natalya Mammadova
Dinamo-Ak Bars
2017/18
Evgeniya Startseva
Dinamo-Ak Bars
2016/17 - 2017/18
Irina Koroleva
Dinamo-Ak Bars
2016/17 - 2017/18
Natalya Safronova
Dinamo Moscow
2009/10
Anastasiya Kodirova-Belikova
Uralochka-NTMK
2008/09
Carolina Costagrande
Dinamo Moscow
2010/11
Semion Poltavskiy
Avtomobilist Saint Petersburg
1999/00 - 2001/02
Maria Borodakova
Dinamo-Ak Bars
2011/12
Svetlana Kryuchkova
Dinamo Moscow
2010/11
Kseniia Parubets
Uralochka-URGEU
2008/09
Ekaterina Ulanova
Dinamo-Ak Bars
2011/12, 2016/17 - 2017/18
Irina Voronkova
Dinamo Moscow, Dinamo-Ak Bars
2010/11, 2011/12
Marina Babeshina
Uralochka-NTMK, Dinamo-Ak Bars
2006/07 - 2008/09, 2011/12
Olga Khrzhanovskaya
Dinamo-Ak Bars
2011/12
Yelena Vasilevskaya
Uralochka-NTMK
2008/09
Aleksandr Bogomolov
Avtomobilist Saint Petersburg
1999/00
Megumi Kurihara
Dinamo-Ak Bars
2011/12
Yulia Merkulova
Dinamo Moscow
2010/11
Elena Plotnikova-Zarubina
Uralochka-NTMK
2007/08
Alexandra Pasynkova
Uralochka-NTMK
2006/07 - 2008/09
Irina Tebenikhina
Uralochka-NTMK
2008/09
Elitsa Vasileva-Atanasijević
Dinamo-Ak Bars
2016/17 - 2017/18
Daria Stolyarova
Dinamo-Ak Bars
2016/17
Maria Perepelkina
Universitet-Tekhnolog Belgorod, Uralochka-NTMK
2005/06, 2006/07 - 2008/09
Anna Matienko
Dinamo Moscow
2009/10, 2010/11
Elena Ezhova
Dinamo Moscow, Dinamo-Ak Bars
2009/10, 2011/12
Lyubov Yagodina
Dinamo Moscow
2009/10, 2010/11
Jovana Janković
Severyanka Cherepovets
2012/13
Jana Kulan
Uralochka-NTMK
2008/09
Elena Sennikova
Uralochka-NTMK
2006/07 - 2008/09
Oksana Kurt-Parkhomenko
Dinamo Moscow
2009/10, 2010/11
Tatiana Dmitrieva
Dinamo-Ak Bars
2011/12
Marina Maryukhnich
Uralochka-NTMK, Dinamo-Ak Bars
2008/09, 2016/17 - 2017/18
Elena Ponomareva
Dinamo-Ak Bars
2011/12
Lesya Evdokimova
Dinamo Moscow
2009/10, 2010/11
Irina Filishtinskaia
Dinamo-Ak Bars
2016/17 - 2017/18
Aleksandra Korukovets
Universitet-Tekhnolog Belgorod
2005/06
Victoria Kuzyakina
Dinamo Moscow
2009/10, 2010/11
Regina Moroz
Dinamo-Ak Bars
2011/12
Viktoria Rusakova
Uralochka-NTMK
2006/07 - 2008/09
Anastasia Samoilenko
Dinamo-Ak Bars
2017/18
Daria Malygina
Dinamo-Ak Bars
2011/12, 2017/18
Natalia Krotkova
Severyanka Cherepovets
2014/15
Natalia Vdovina
Severyanka Cherepovets
2012/13 - 2013/14
Maria Zhadan
Severyanka Cherepovets
2012/13
Yuliya Podskalnaya
Dinamo-Ak Bars
2016/17
Anton Astashenkov
Avtomobilist Saint Petersburg
2000/01 - 2003/04
Ekaterina Krivets
Dinamo Moscow
2010/11
Svetlana Surtseva
Tulitsa Tula
2018/19
Daria Pilipenko
Severyanka Cherepovets, Yenisey Krasnoyarsk
2014/15 - 2015/16, 2021/22
Denis Ignatyev
Avtomobilist Saint Petersburg
1999/00 - 2003/04
Mariya Frolova
Yenisey Krasnoyarsk
2021/22 - 2022/23
Yulia Kutyukova
Severyanka Cherepovets
2012/13
Anna Kotikova
Dinamo-Ak Bars
2016/17 - 2017/18
Oleksandra Peretiatko
Yenisey Krasnoyarsk
2021/22
Valeriya Goncharova
Dinamo Moscow
2009/10, 2010/11
Jelena Alajbeg
Severyanka Cherepovets
2012/13
Mariia Khaletskaya
Dinamo Moscow
2010/11
Yulia Andrushka
Tulitsa Tula
2018/19
Alena Rojas
Tulitsa Tula
2018/19 - 2019/20
Olga Biryukova
Dinamo-Ak Bars
2016/17
Elena Boyarkina
Tulitsa Tula
2020/21 - 2021/22
Natalia Dianskaya
Severyanka Cherepovets
2012/13
Jaanus Nõmmsalu
Avtomobilist Saint Petersburg
2003/04
Ekaterina Karpol
Uralochka-NTMK
2022/23 - 2023/24
Olga Efimova
Severyanka Cherepovets
2012/13
Mirela Delić
Uralochka-NTMK
2006/07
Nadzeya Vladyka
Yenisey Krasnoyarsk
2022/23
Maria Beloborodova
Uralochka-NTMK, Dinamo-Ak Bars
2006/07 - 2008/09, 2011/12
Dmitriy Kuvichka
Avtomobilist Saint Petersburg
2002/03
Svetlana Chesnokova
Uralochka-NTMK
2006/07 - 2008/09
Andrey Tolochko
Avtomobilist Saint Petersburg
2002/03
Irina Kuznetsova
Dinamo-Ak Bars
2011/12
Svetlana Levina
Universitet-Tekhnolog Belgorod
2005/06
Natalia Sharshakova
Severyanka Cherepovets
2015/16
Marianna Nosova
Universitet-Tekhnolog Belgorod, Tulitsa Tula
2005/06, 2018/19 - 2020/21
Ruslan Chigrin
Avtomobilist Saint Petersburg
2003/04
Iana Krieger
Tulitsa Tula
2020/21 - 2021/22
Elizaveta Kotova
Uralochka-NTMK
2022/23 - 2023/24
Anastasia Kornienko
Uralochka-NTMK
2022/23 - 2023/24
Kristina Besman
Tulitsa Tula
2021/22
Valeriya Romanova
Dinamo-Ak Bars
2017/18
Alena Laziuk
Tulitsa Tula
2019/20
Elena Tkacheva
Universitet-Tekhnolog Belgorod
2005/06
Valeriya Shatunova
Severyanka Cherepovets
2015/16
Kristina Alekseeva
Uralochka-NTMK
2022/23 - 2023/24
Olesya Sharavskaya
Universitet-Tekhnolog Belgorod
2005/06
Kseniia Kupryashkina
Uralochka-NTMK
2022/23 - 2023/24
Andrey Ankudovich
Avtomobilist Saint Petersburg
1999/00 - 2003/04
Veronica Gomez
Uralochka-NTMK
2008/09
Anastasiya Grechanaia
Tulitsa Tula
2019/20
Viktoryia Glazewska
Severyanka Cherepovets
2013/14 - 2014/15
Aliona Martiniuc
Tulitsa Tula
2021/22
Ksenia Savelieva
Uralochka-NTMK
2006/07 - 2008/09
Alena Kondrashova
Uralochka-NTMK
2022/23
Maria Vorobyeva
Uralochka-NTMK
2022/23
Evgeniya Kozhukhova
Dinamo Moscow, Severyanka Cherepovets
2009/10, 2014/15
Andrey Pavlov
Avtomobilist Saint Petersburg
1999/00 - 2003/04
Anastasiya Lapato
Yenisey Krasnoyarsk
2022/23
Elizaveta Fitisova
Uralochka-NTMK
2022/23 - 2023/24
Olga Kostiukevitsh
Tulitsa Tula
2020/21
Maria Vonogova
Severyanka Cherepovets, Yenisey Krasnoyarsk
2012/13 - 2015/16, 2021/22
Ksenia Kravchenko
Dinamo Moscow
2010/11
Olga Shukaylo
Severyanka Cherepovets, Tulitsa Tula
2012/13, 2018/19 - 2020/21
Anna Nikolenko
Tulitsa Tula
2021/22
Viktoriya Velisevich
Yenisey Krasnoyarsk
2022/23
Evgeniya Shcheglova
Yenisey Krasnoyarsk
2021/22
Anna Guryanova
Severyanka Cherepovets
2014/15
Anastasiya Azanova
Tulitsa Tula, Yenisey Krasnoyarsk
2020/21 - 2021/22, 2022/23
Yuliya Gilmanova
Uralochka-NTMK
2006/07
Alina Bershakova
Universitet-Tekhnolog Belgorod
2005/06
Yulia Sukhanova
Universitet-Tekhnolog Belgorod
2005/06
Tatiana Simanikhina
Tulitsa Tula
2020/21
Aleksandra Ivanova
Severyanka Cherepovets
2012/13 - 2015/16
Yuliya Grigoryeva
Severyanka Cherepovets
2013/14 - 2014/15
Inna Razdobarina
Severyanka Cherepovets
2012/13
Sabina Gilfanova
Dinamo-Ak Bars
2016/17
Alina Kuznetsova
Uralochka-NTMK
2008/09
Alina Podskalnaya
Severyanka Cherepovets, Tulitsa Tula
2013/14 - 2015/16, 2019/20
Svetlana Sukhoverkhova
Tulitsa Tula
2019/20
Marija Vasić
Universitet-Tekhnolog Belgorod
2005/06
Yuliya Korenchuk
Severyanka Cherepovets
2013/14
Olga Yurieva
Tulitsa Tula
2020/21 - 2021/22
Mikhaïl Chupris
Avtomobilist Saint Petersburg
1999/00, 2002/03 - 2003/04
Anastasiya Shupianiova
Uralochka-NTMK
2023/24
Olga Zvereva
Uralochka-NTMK
2023/24
Tatiana Shamanaeva
Tulitsa Tula
2018/19 - 2021/22
Natalia Frolova
Tulitsa Tula
2018/19, 2020/21
Yuliya Sinitskaya
Severyanka Cherepovets
2014/15 - 2015/16
Anastasia Shchurina
Dinamo-Ak Bars
2016/17
Dayana Martinez
Uralochka-NTMK
2022/23
Anastasia Shchurinova
Tulitsa Tula
2018/19
Alexandra Mamedova
Yenisey Krasnoyarsk
2022/23
Evgeniya Bayandina
Tulitsa Tula
2020/21 - 2021/22
Olesya Ivanova
Tulitsa Tula
2018/19
Irina Martynova
Severyanka Cherepovets
2013/14 - 2015/16
Oksana Shvydkaya
Uralochka-NTMK
2022/23 - 2023/24
Ekaterina Starikova
Severyanka Cherepovets
2014/15
Aleksandr Mzhelskiy
Avtomobilist Saint Petersburg
2000/01 - 2003/04
Tatiana Kostina
Yenisey Krasnoyarsk
2021/22
Dariya Fedoseeva
Tulitsa Tula
2019/20
Svetlana Masaleva
Dinamo-Ak Bars
2017/18
Polina Trukhina
Tulitsa Tula, Uralochka-NTMK
2019/20, 2022/23 - 2023/24
Valentina Bachinina
Tulitsa Tula, Yenisey Krasnoyarsk
2019/20, 2022/23
Yuliya Shishkina
Yenisey Krasnoyarsk
2021/22
Olga Shashkina
Tulitsa Tula
2021/22
Ksenia Sizova
Uralochka-NTMK, Uralochka-URGEU
2006/07, 2008/09
Ekaterina Timoshkova
Tulitsa Tula
2020/21 - 2021/22
Natalya Nyakina
Tulitsa Tula
2021/22
Maksim Proskurnya
Avtomobilist Saint Petersburg
2001/02
Ekaterina Novikova
Severyanka Cherepovets
2014/15
Elizaveta Pavlova
Uralochka-NTMK
2023/24
Yana Cherednikova
Severyanka Cherepovets
2012/13 - 2013/14
Polina Shemanova
Severyanka Cherepovets
2015/16
Amaga Dzhioeva
Tulitsa Tula, Uralochka-NTMK
2021/22, 2023/24
Yalain De La Peña
Uralochka-NTMK
2022/23 - 2023/24
Irina Aliluyeva
Tulitsa Tula
2018/19 - 2019/20
Anna Prasolova
Yenisey Krasnoyarsk
2021/22 - 2022/23
Sofya Pisarevskaya
Yenisey Krasnoyarsk
2021/22 - 2022/23
Angelina Nikashova
Severyanka Cherepovets
2015/16
Sofia Sycheva
Tulitsa Tula
2020/21 - 2021/22
Anastasija Medvedeva
Dinamo-Ak Bars
2016/17 - 2017/18
Mariia Levanova
Severyanka Cherepovets
2013/14 - 2014/15
Polina Fedyushkina
Severyanka Cherepovets
2014/15
Daria Nemova
Tulitsa Tula
2018/19 - 2019/20
Aleksandr Aleksandrov
Avtomobilist Saint Petersburg
2002/03 - 2003/04
Yana Datsiy
Yenisey Krasnoyarsk
2021/22 - 2022/23
Olga Blagodatskih
Uralochka-NTMK
2006/07
Lianma Flores
Tulitsa Tula
2018/19
Svetlana Erlykova
Yenisey Krasnoyarsk
2021/22
Asiiat Shakhmirova
Severyanka Cherepovets
2014/15 - 2015/16
Elizaveta Mazina
Yenisey Krasnoyarsk
2021/22 - 2022/23
Sofya Okhrimenko
Yenisey Krasnoyarsk
2021/22 - 2022/23
Anna Tikhomirova
Tulitsa Tula
2021/22
Viktoria Kozlova
Tulitsa Tula
2018/19
Daria Korbasova
Tulitsa Tula
2020/21
Darya Demeshok
Uralochka-NTMK
2022/23 - 2023/24
Valeriya Svirskaya
Yenisey Krasnoyarsk
2021/22
Daria Musienko
Uralochka-NTMK
2022/23 - 2023/24
Olga Antereikina
Yenisey Krasnoyarsk
2021/22
Czy Alexander Perepelkin to Ty?
Przejmij profil
Trwa ładowanie
0