Volleybox
Główna
Transfery
Newsy
Baza
Siatkarki
Baza siatkarek
Ranking siatkarek
Czy pracowali razem?
Składy 2023/24
Byli siatkarze
Związki rodzinne
Drużyny
Baza klubów
Ranking klubów
Opinie o klubach
Przypadki COVID-19
Baza drużyn narodowych
Ranking drużyn narodowych
Pozostałe
Baza turniejów
Baza członków sztabu
Ranking trenerów
Baza agencji
Opinie o agencjach
Baza aren
Społeczność
Forum
Forum
Nieprzeczytane posty
Aktywność
Komentarze użytkowników
Najaktywniejsi użytkownicy
Aktywność użytkowników
Osiągnięcia użytkowników
Fani na meczach
Fani z krajów
Baza użytkowników
Wszyscy użytkownicy
Kibice
Siatkarze
Agenci
Trenerzy
Statystycy
Trenerzy p.fizycznego
Fizjoterapeuci
Menagerowie drużyn
Praca
Rynek pracy
Wolne siatkarki
Wolni członkowie sztabu
Oferty pracy
Typer
Wyniki
Zaloguj się
Siatkówka mężczyzn
Siatkówka kobiet
Siatkówka plażowa
Tryb ciemny
Język:
Edytuj
Dodane przez:
Gamova13
Volleybox
Asystenci trenerów
Rosja
Alexey Korolev
TOP 500
Edytuj tapetę
Tapeta dodana przez
Gamova13
To ja
Usuń
Udostępnij
Oś czasu
0
Kluby
12
Współpracownicy
203
Turnieje
100
Mecze
506
Nagrody
0
Dane trenera
Edytuj
Ranking trenera
331
Narodowość
Rosja
Pozycja
Uniwersalny
Data urodzenia
1986-06-29
Wzrost
200cm
Wyświetlenia
4645
Dodano przez
Gamova13
Profile społecznościowe
Edytuj
Rodzina
Dodaj
Usuń
Pokaż szczegóły
dodano 1 rok temu przez
Gamova133
Irina Koroleva
Żona
Ustawienia
Zakończył karierę
Kto jest najlepszą siatkarką w historii?
Zobacz ranking siatkarek
Trenerzy (24)
Sergio Busato
Fakel Novy Urengoy
2011/12
Wiadomość
Roberto Serniotti
Yaroslavich Yaroslavl
2008/09
Ferdinando De Giorgi
Fakel Novy Urengoy
2012/13
Vladimir Kondra
Russia U21, Russia U19
2008 - 2009, 2009
Vadim Pankov
Russia
2018
Boris Kolchin
Fakel Novy Urengoy
2010/11
Rishat Gilyazutdinov
Dinamo-Ak Bars
2018/19 - 2021/22
Yuri Marichev
Russia, Dynamo Moscow
2013 - 2016, 2016/17
Vladimir Kuzyutkin
Russia
2011, 2017
Igor Kurnosov
Russia U19, Russia U20
2020, 2021
Sergey Shlyapnikov
Russia U19, Yaroslavich Yaroslavl
2009, 2009/10
Konstantin Ushakov
Russia
2017
Rafael Khabibullin
Gazprom-Yugra Surgut
2006/07
Sergey Ovchinnikov
Russia
2011 - 2012
Aleksandr Chervyakov
Azeryol Baku
2014/15
Jason Haldane
Azeryol Baku
2014/15
Asystenci trenerów (9)
Denis Matveev
Russia
2011
Wiadomość
Inessa Korkmaz
Dinamo-Ak Bars
2021/22
Wiadomość
Nicola Giolito
Fakel Novy Urengoy
2012/13
Igor Kurnosov
Russia
2011 - 2018
Konstantin Ushakov
Russia
2013 - 2014
Pavel Borshch
Russia
2015
Sergey Sikachev
Dinamo-Ak Bars
2018/19 - 2021/22
Roman Yakovlev
Dynamo Moscow
2016/17
Ruslan Zhbankov
Fakel Novy Urengoy
2012/13
Statystycy (3)
Fedor Kuzin
Russia
2011 - 2017
Koni Pettilä
Russia
2015
Sergey Yurkin
Russia
2018
Fizjoterapeuci (1)
Mikhail Vikhnevich
Russia
2017 - 2018
Trenerzy przygotowania fizycznego (4)
Sebastiano Chittolini
Russia
2013 - 2014
Wiadomość
Damir Kolec
Russia
2014 - 2016
Wiadomość
Gian Paolo Chittolini
Russia
2013 - 2014
Nikolay Korenchuk
Dinamo-Ak Bars
2021/22
Menagerowie drużyn (1)
Vladimir Patkin
Russia
2011 - 2012
Prezesi (2)
Stanislav Shevchenko
Russia
2011 - 2018
Leonid Baryshev
Dinamo-Ak Bars
2018/19 - 2021/22
Dyrektorzy sportowi (1)
Vladimir Patkin
Russia
2013 - 2018
Siatkarki (158)
Yuriy Berezhko
Dynamo Moscow
2016/17
Wiadomość
Samanta Fabris
Dinamo-Ak Bars
2019/20 - 2021/22
Wiadomość
Konstantin Bakun
Fakel Novy Urengoy, Dynamo Moscow
2010/11 - 2012/13, 2016/17
Wiadomość
Steve Brinkman
Yaroslavich Yaroslavl
2007/08 - 2008/09
Wiadomość
Anastasiia Bavykina
Dinamo-Ak Bars
2018/19
Wiadomość
Dmitry Krasikov
Fakel Novy Urengoy
2010/11 - 2012/13
Wiadomość
Vita Akimova
Dinamo-Ak Bars
2020/21
Wiadomość
Sergey Antipkin
Dynamo Moscow
2016/17
Wiadomość
Katerina Zhidkova
Azeryol Baku
2014/15
Wiadomość
Artem Kiselev
Fakel Novy Urengoy
2011/12
Wiadomość
Denis Shipotko
Gazprom-Yugra Surgut
2006/07
Wiadomość
Dmitriy Vovnenko
Gazprom-Yugra Surgut
2006/07
Wiadomość
Aleksey Sychev
Fakel Novy Urengoy
2012/13
Wiadomość
Egor Logunov
Yaroslavich Yaroslavl
2009/10
Wiadomość
Maksim Mikhaylov
Yaroslavich Yaroslavl
2007/08 - 2009/10
Bethania De La Cruz
Dinamo-Ak Bars
2019/20
Sergey Grankin
Dynamo Moscow
2016/17
Aleksandr Volkov
Dynamo Moscow
2016/17
Jovana Brakočević-Canzian
Azeryol Baku
2014/15
Evgeniya Startseva
Dinamo-Ak Bars
2018/19 - 2020/21
Vadim Khamuttskikh
Yaroslavich Yaroslavl
2009/10
Irina Koroleva
Dinamo-Ak Bars
2018/19 - 2021/22
Łukasz Żygadło
Fakel Novy Urengoy
2012/13
Semion Poltavskiy
Fakel Novy Urengoy
2011/12
Pavel Kruglov
Dynamo Moscow
2016/17
Jelena Nikolić
Azeryol Baku
2014/15
Evgeniy Sivozhelez
Fakel Novy Urengoy
2010/11
Ekaterina Ulanova
Dinamo-Ak Bars
2018/19
Dmitriy Shcherbinin
Dynamo Moscow
2016/17
Dmitriy Ilinykh
Dynamo Moscow
2016/17
Plamen Konstantinov
Gazprom-Yugra Surgut
2006/07
Aleksey Obmochaev
Neftekhimik Salavat
2005/06
Anna Podkopaeva
Dinamo-Ak Bars
2019/20 - 2021/22
Lenka Bitter
Azeryol Baku
2014/15
Samantha Bricio
Dinamo-Ak Bars
2020/21 - 2021/22
Sergey Makarov
Fakel Novy Urengoy
2011/12
Aleksey Ostapenko
Dynamo Moscow
2016/17
Fred Winters
Yaroslavich Yaroslavl
2007/08 - 2008/09
Artiom Ermakov
Dynamo Moscow
2016/17
Aleksandr Abrosimov
Fakel Novy Urengoy
2011/12
Arina Fedorovtseva
Dinamo-Ak Bars
2019/20 - 2020/21
Michael Sánchez
Fakel Novy Urengoy
2012/13
Denis Biryukov
Dynamo Moscow
2016/17
Alexandra Pasynkova
Dinamo-Ak Bars
2018/19
Vera Vetrova
Dinamo-Ak Bars
2021/22
Roman Bragin
Dynamo Moscow
2016/17
Roman Martynyuk
Fakel Novy Urengoy
2012/13
Oksana Kurt-Parkhomenko
Azeryol Baku
2014/15
Marina Maryukhnich
Dinamo-Ak Bars
2018/19 - 2020/21
Vladimir Melnik
Fakel Novy Urengoy
2012/13
Mikhail Beketov
Fakel Novy Urengoy
2010/11, 2012/13
Bojan Janić
Yaroslavich Yaroslavl
2009/10
Robert Prygiel
Gazprom-Yugra Surgut
2006/07
Angelina Lazarenko
Dinamo-Ak Bars
2021/22
Alain Roca
Fakel Novy Urengoy
2012/13
Valentin Bezrukov
Yaroslavich Yaroslavl
2007/08
Maksim Panteleymonenko
Fakel Novy Urengoy
2011/12
Aleksandr Markin
Dynamo Moscow
2016/17
Strashimira Simeonova
Azeryol Baku
2014/15
Oleg Samsonychev
Fakel Novy Urengoy
2012/13
Lora Kitipova
Azeryol Baku
2014/15
Anastasia Samoilenko
Dinamo-Ak Bars
2018/19
Daria Malygina
Dinamo-Ak Bars
2018/19
Igor Filippov
Yaroslavich Yaroslavl, Dynamo Moscow
2008/09 - 2009/10, 2016/17
Aleksandr Sokolov
Yaroslavich Yaroslavl, Fakel Novy Urengoy
2007/08 - 2008/09, 2010/11 - 2012/13
Aleksandr Yanutov
Gazprom-Yugra Surgut
2006/07
Oleg Antonov
Neftekhimik Salavat
2004/05
Kseniya Koçyiğit
Azeryol Baku
2014/15
Anton Astashenkov
Fakel Novy Urengoy
2010/11 - 2012/13
Oleg Sogrin
Yaroslavich Yaroslavl
2007/08 - 2008/09
Kevin Hansen
Fakel Novy Urengoy
2010/11
Denis Ignatyev
Fakel Novy Urengoy
2011/12
Ilya Zhilin
Fakel Novy Urengoy
2010/11
Anna Kotikova
Dinamo-Ak Bars
2018/19 - 2020/21
Oleksiy Gatin
Yaroslavich Yaroslavl
2009/10
Grigoriy Afinogenov
Yaroslavich Yaroslavl
2008/09 - 2009/10
Aleksandr Sokolov
Gazprom-Yugra Surgut
2006/07
Odina Aliyeva
Azeryol Baku
2014/15
Olga Biryukova
Dinamo-Ak Bars
2019/20 - 2020/21
Aleksandar Mitrović
Yaroslavich Yaroslavl
2009/10
Dmitry Zheltukha
Neftekhimik Salavat
2005/06
Evgeny Baranov
Dynamo Moscow
2016/17
Metodi Ananiev
Yaroslavich Yaroslavl
2009/10
Vladimir Shishkin
Fakel Novy Urengoy
2012/13
Soňa Mikysková
Dinamo-Ak Bars
2018/19
Tatiana Tolok
Dinamo-Ak Bars
2018/19 - 2021/22
Denis Garkushenko
Yaroslavich Yaroslavl
2007/08 - 2008/09
Dallas Soonias
Yaroslavich Yaroslavl
2008/09
Andressa Gelenski
Azeryol Baku
2014/15
Ruslan Chigrin
Neftekhimik Salavat
2004/05 - 2005/06
Tabitha Love
Azeryol Baku
2014/15
Aleksandr Kritskiy
Fakel Novy Urengoy
2010/11 - 2012/13
Anastasiya Gurbanova
Azeryol Baku
2014/15
Igor Rossamakhin
Fakel Novy Urengoy
2010/11 - 2011/12
Valeriya Romanova
Dinamo-Ak Bars
2018/19
Angelina Sperskaite
Dinamo-Ak Bars
2021/22
Sergey Samsonov
Yaroslavich Yaroslavl
2007/08
Yaroslav Vasilenko
Gazprom-Yugra Surgut
2006/07
Igor Tisevich
Yaroslavich Yaroslavl
2007/08 - 2009/10
Lucas Chávez
Yaroslavich Yaroslavl
2007/08
Vladislav Zhloba
Yaroslavich Yaroslavl, Fakel Novy Urengoy
2008/09 - 2009/10, 2010/11
Andrey Ankudovich
Neftekhimik Salavat
2005/06
Anton Kulikovskiy
Fakel Novy Urengoy
2010/11
Andrey Titich
Yaroslavich Yaroslavl, Fakel Novy Urengoy
2008/09 - 2009/10, 2011/12 - 2012/13
Sergey Egorov
Gazprom-Yugra Surgut
2006/07
Artiom Khabibullin
Gazprom-Yugra Surgut
2006/07
Andrey Pavlov
Neftekhimik Salavat
2005/06
Aleksandr Melnikov
Dynamo Moscow
2016/17
Aleksey Bardok
Yaroslavich Yaroslavl
2007/08
Aleksey Lipezin
Fakel Novy Urengoy
2010/11 - 2011/12
Jeyran Imanova
Azeryol Baku
2014/15
Vitaliy Zhurov
Yaroslavich Yaroslavl
2009/10
Maksim Maksimenko
Fakel Novy Urengoy
2010/11 - 2012/13
Elizaveta Popova-Sinitsyna
Dinamo-Ak Bars
2019/20 - 2021/22
Aleksey Chanchikov
Dynamo Moscow
2016/17
Andrey Kolesnik
Yaroslavich Yaroslavl
2009/10
Aleksey Pashutin
Neftekhimik Salavat, Yaroslavich Yaroslavl
2004/05 - 2005/06, 2007/08 - 2009/10
Elena Novik
Dinamo-Ak Bars
2018/19
Tatiana Simanikhina
Dinamo-Ak Bars
2018/19 - 2019/20
Ekaterina Lazareva
Dinamo-Ak Bars
2021/22
Aleksandr Novikov
Yaroslavich Yaroslavl
2007/08
Evgeny Mosolkin
Yaroslavich Yaroslavl
2007/08
Dmitriy Skori
Gazprom-Yugra Surgut
2006/07
Taisia Konovalova
Dinamo-Ak Bars
2020/21 - 2021/22
Aleksey Pluzhnikov
Yaroslavich Yaroslavl
2009/10
Sergey Kirpichnikov
Yaroslavich Yaroslavl
2007/08
Vitaliy Mosov
Fakel Novy Urengoy
2012/13
Konstantin Bryanskiy
Gazprom-Yugra Surgut
2006/07
Natalia Slautina
Dinamo-Ak Bars
2019/20
Sergey Kindinov
Yaroslavich Yaroslavl
2007/08 - 2009/10
Daria Zamanskaya
Dinamo-Ak Bars
2021/22
Andrey Bagutskiy
Gazprom-Yugra Surgut
2006/07
Milina Rakhmatullina
Dinamo-Ak Bars
2020/21 - 2021/22
Varvara Sergeeva
Dinamo-Ak Bars
2021/22
Alexander Buts
Fakel Novy Urengoy
2010/11
Yuriy Shakirov
Yaroslavich Yaroslavl
2008/09
Tatiana Kostina
Dinamo-Ak Bars
2021/22
Aleksandr Matsyuk
Fakel Novy Urengoy
2010/11
Elizaveta Lukianova
Dinamo-Ak Bars
2021/22
Sergey Gorbachov
Neftekhimik Salavat
2004/05
Vitaliy Izbitskiy
Yaroslavich Yaroslavl
2007/08
Aleksandr Ivanov
Yaroslavich Yaroslavl
2007/08 - 2009/10
Elizaveta Pavlova
Dinamo-Ak Bars
2021/22
Leonid Baranov
Dynamo Moscow
2016/17
Aleksandr Shadinov
Yaroslavich Yaroslavl
2007/08 - 2008/09
Anton Malyshev
Neftekhimik Salavat
2005/06
Yaroslav Nortenko
Yaroslavich Yaroslavl
2007/08
Anastasiya Muzyka
Azeryol Baku
2014/15
Dmitriy Chernyadev
Yaroslavich Yaroslavl
2007/08
Dmitriy Lukin
Yaroslavich Yaroslavl
2008/09
Stanislas Zinovev
Yaroslavich Yaroslavl
2009/10
Czy Alexey Korolev to Ty?
Przejmij profil
Trwa ładowanie
0