Volleybox
Główna
Transfery
Newsy
Baza
Siatkarki
Baza siatkarek
Ranking siatkarek
Czy pracowali razem?
Składy 2023/24
Byli siatkarze
Związki rodzinne
Drużyny
Baza klubów
Ranking klubów
Opinie o klubach
Przypadki COVID-19
Baza drużyn narodowych
Ranking drużyn narodowych
Pozostałe
Baza turniejów
Baza członków sztabu
Ranking trenerów
Baza agencji
Opinie o agencjach
Baza aren
Społeczność
Forum
Forum
Nieprzeczytane posty
Aktywność
Komentarze użytkowników
Najaktywniejsi użytkownicy
Aktywność użytkowników
Osiągnięcia użytkowników
Fani na meczach
Fani z krajów
Baza użytkowników
Wszyscy użytkownicy
Kibice
Siatkarze
Agenci
Trenerzy
Statystycy
Trenerzy p.fizycznego
Fizjoterapeuci
Menagerowie drużyn
Praca
Rynek pracy
Wolne siatkarki
Wolni członkowie sztabu
Oferty pracy
Typer
Wyniki
Zaloguj się
Siatkówka mężczyzn
Siatkówka kobiet
Siatkówka plażowa
Tryb ciemny
Język:
Volleybox
Trenerzy
Brazylia
Danilo Gomes (Danilo Silva)
Wiadomość
Udostępnij
Oś czasu
1
Kluby
17
Współpracownicy
171
Turnieje
31
Mecze
27
Nagrody
0
Użytkownik
3
O mnie
Treinador nível 1 FIVB Treinador nível 3 RFEVB Estátistico Data Voley
Dane trenera
Ranking siatkarza
6404
Ranking trenera
10574
Narodowość
Brazylia
,
Włochy
Pozycja
Uniwersalny
Data urodzenia
1984-02-27
Wzrost
204cm
Waga
100kg
Ręka
Prawa
Wyświetlenia
6864
Ostatnia aktywność
10 minut temu
Oczekiwania
Pokaż oczekiwania
Umiejętności
Atak:
Blok:
Obrona:
Przyjęcie:
Zagrywka:
Rozegranie:
Języki
English
Język ojczysty lub biegłość dwujęzyczna
Spanish
Język ojczysty lub biegłość dwujęzyczna
Ustawienia
Zakończył karierę
Trenerzy (8)
Zoran Nikolic
hotVolleys Volleyballteam
2010/11
Wiadomość
Johan Verstappen
Jakarta Pertamina Pertamax
2012/13
Wiadomość
Diego Carreras Estella
CV Zaragoza
2011/12
Wiadomość
Mauro Grasso
EC Banespa
1999/00 - 2000/01
Jaime Fernández Barros
Arona Tenerife Sur
2007/08 - 2008/09
José Marcos Salazar
CDV Textil Santanderina
2018/19
Luis Fernández Redonda
Voleibol Dumbría
2019/20, 2019/20
Asystenci trenerów (5)
Renzo Sánchez
Aguere La Laguna
2023/24
Wiadomość
José Pablo Salleras Grand
CDV Textil Santanderina
2018/19
Carmelo Suárez
CDV Textil Santanderina
2018/19
Gurutz Larrañaga Leturia
Voleibol Dumbría
2019/20, 2019/20
Trenerzy przygotowania fizycznego (1)
Miriam Dorta
Aguere La Laguna
2023/24
Dyrektorzy sportowi (1)
Darko Antunović
hotVolleys Volleyballteam
2010/11
Siatkarki (156)
Amira Tarabay
CD Élite Voley
2022/23
Wiadomość
Evandro Guerra
EC Banespa
1999/00 - 2000/01
Wiadomość
Erkan Toğan
hotVolleys Volleyballteam
2010/11
Wiadomość
Thiago Zambelli Rey
EC Banespa
1999/00
Wiadomość
Vitor Yudi Yamamoto
São Caetano
2012/13
Wiadomość
Daniel Ruiz Posadas
CDV Textil Santanderina
2018/19
Wiadomość
Edin Ibrahimovic
hotVolleys Volleyballteam
2010/11
Wiadomość
Vinicius Raguzzoni
Jakarta Pertamina Pertamax
2012/13
Wiadomość
Gustavo Campelo Nogueira
São Caetano
2012/13
Wiadomość
Kaoane Loch
Aguere La Laguna
2023/24
Wiadomość
Luis Salgado
CD Universidad de Granada
2006/07
Wiadomość
Luan Fonseca
Flamengo
2017/18
Wiadomość
Jelizaveta Morozova
Aguere La Laguna
2023/24
Wiadomość
José Osado Carrasco
CDV Textil Santanderina
2018/19
Wiadomość
Jossimar Soares
CDV Textil Santanderina
2018/19
Wiadomość
Frank De Amorim
CDV Textil Santanderina
2018/19
Wiadomość
Pia Fuchs
Aguere La Laguna
2023/24
Wiadomość
Laryssa Alves
Aguere La Laguna
2023/24
Wiadomość
Mónica Vázquez
Aguere La Laguna
2023/24
Wiadomość
Luis Fernandes Soares
Flamengo
2017/18
Wiadomość
Nestor González Jerez
Voleibol Dumbría
2019/20, 2019/20
Wiadomość
Javier Castro Montero
Voleibol Dumbría
2019/20, 2019/20
Wiadomość
Elene Tchumburidze
CD Élite Voley
2022/23
Wiadomość
Yoel Moreno Martínez
Voleibol Dumbría
2019/20, 2019/20
Wiadomość
Carolina Viera
Aguere La Laguna
2023/24
Sergio Dutra Santos
EC Banespa
2000/01
Murilo Endres
EC Banespa
1999/00 - 2000/01
Gustavo Endres
EC Banespa
1999/00 - 2000/01
Raphael Vieira de Oliveira
EC Banespa
1999/00 - 2000/01
Marcelo Negrão
EC Banespa
1999/00 - 2000/01
Rodrigo Santana
EC Banespa
2000/01
Sidnei Santos
EC Banespa
1999/00 - 2000/01
Joel Monteiro
EC Banespa
1999/00 - 2000/01
Allan Lobo Cocato
EC Banespa
1999/00
Cássio Leandro Pereira
EC Banespa
1999/00 - 2000/01
Renato Russomano
EC Banespa
1999/00 - 2000/01
Fabricio Dias Lorena
EC Banespa
1999/00
Justin Duff
hotVolleys Volleyballteam
2010/11
Carlos César Da Silva
EC Banespa
1999/00
Dirceu Paulino
EC Banespa
2000/01
Peter Wohlfahrtstätter
hotVolleys Volleyballteam
2010/11
Florian Ringseis
hotVolleys Volleyballteam
2010/11
Juleandro Rocha
EC Banespa
2000/01
Francisco Rodríguez Herrera
Arona Tenerife Sur
2007/08
Ricardo Serafim
EC Banespa
1999/00
Alejandro Fernández Rojas
Arona Tenerife Sur
2007/08 - 2008/09
Paulo Anchieta Veloso Pinto
EC Banespa
1999/00
Braz Rozas Neto
EC Banespa
1999/00 - 2000/01
Fabiano de Mendonça Bittar
EC Banespa
1999/00
Philipp Kroiss
hotVolleys Volleyballteam
2010/11
Jacke Richard Costa Da Silva
EC Banespa
1999/00 - 2000/01
Douglas Silva
Jakarta Pertamina Pertamax
2012/13
Carlos Mosquera
CDV Textil Santanderina
2018/19
Marcos Domínguez
Arona Tenerife Sur
2007/08
William Bersani
Arona Tenerife Sur
2007/08 - 2008/09
Michael Laimer
hotVolleys Volleyballteam
2010/11
Thomas Tröthann
hotVolleys Volleyballteam
2010/11
Carlos Mora Sabaté
CV Zaragoza
2011/12
Marcus Guttman
hotVolleys Volleyballteam
2010/11
Wennder Lopes
São Caetano
2012/13
Adolfo Chaso González
CV Zaragoza
2011/12
Oliver Binder
hotVolleys Volleyballteam
2010/11
Haroldo Lino da Silva
Arona Tenerife Sur
2007/08 - 2008/09
Leandro Martins da Silva
São Caetano
2012/13
Ángel Rodríguez Dosal
CDV Textil Santanderina
2018/19
Marcelo Hargreaves
EC Banespa
2000/01
Markus Tröthann
hotVolleys Volleyballteam
2010/11
Nestor Fernández Rojas
Arona Tenerife Sur
2007/08 - 2008/09
José Luis Gaona
Arona Tenerife Sur
2007/08 - 2008/09
Caio Fernando Da Silva
São Caetano
2012/13
David Sánchez Mordos
Arona Tenerife Sur
2008/09
Guilherme Voss
Flamengo
2017/18
Francisco Luna Piñeda
Arona Tenerife Sur
2007/08
Simon Frühbauer
hotVolleys Volleyballteam
2010/11
Anatolín Pérez Tomillo
Arona Tenerife Sur
2007/08
Javier Hernández Mora
Arona Tenerife Sur
2007/08 - 2008/09
Sigit Ardian
Jakarta Pertamina Pertamax
2012/13
Pablo Nogal Longhurst
CD Universidad de Granada
2006/07
Sergio Ramírez
CDV Textil Santanderina
2018/19
Jorge Zebenzui Arzola
CV Zaragoza
2011/12
Iván Todorov
Arona Tenerife Sur
2008/09
Didi Irwadi
Jakarta Pertamina Pertamax
2012/13
Daniel Muñoz Barciela
Voleibol Dumbría
2019/20, 2019/20
Francisco Calzón Algaba
CDV Textil Santanderina
2018/19
Stefan Lechner
hotVolleys Volleyballteam
2010/11
Aleksandar Kamenica
hotVolleys Volleyballteam
2010/11
Matej Selem
hotVolleys Volleyballteam
2010/11
Carlos Alves
CV Zaragoza
2011/12
Daniel Herrera Allepuz
CDV Textil Santanderina
2018/19
Xavier Mora Sabaté
CV Zaragoza
2011/12
Juan García Thompson
Arona Tenerife Sur
2007/08 - 2008/09
Stefan Rudolf
hotVolleys Volleyballteam
2010/11
Benjamin Waldmann
hotVolleys Volleyballteam
2010/11
Adi Omeragic
hotVolleys Volleyballteam
2010/11
Muhammad Zainudin
Jakarta Pertamina Pertamax
2012/13
Fadlan Abdul Karim
Jakarta Pertamina Pertamax
2012/13
Micaela Rosell
Aguere La Laguna
2023/24
Adrián Fernández Coviello
Arona Tenerife Sur
2008/09
Andrés Hernández Siverio
CV Zaragoza
2011/12
Máximo Bárcena Mattera
CDV Textil Santanderina
2018/19
Vitor Alves Ramos
Flamengo
2017/18
Florian Reisinger
hotVolleys Volleyballteam
2010/11
Juan Burke
Arona Tenerife Sur
2008/09
Mahendra Rikha Buana
Jakarta Pertamina Pertamax
2012/13
Eko Permana Putra
Jakarta Pertamina Pertamax
2012/13
Frank Amorín
CDV Textil Santanderina
2018/19
Victor Tey Bosch
CV Zaragoza
2011/12
Miguel Ángel Egusquiza Pérez-Rasilla
CDV Textil Santanderina
2018/19
José María Palencia
CDV Textil Santanderina
2018/19
Aurelio Rodríguez Rubio
CDV Textil Santanderina
2018/19
Naira Acosta
Aguere La Laguna
2023/24
Bruno Mesquita
Arona Tenerife Sur
2007/08
Alba Ortiz
Aguere La Laguna
2023/24
Ramón Pujol Feixas
CDV Textil Santanderina
2018/19
Yudi Prasetyo
Jakarta Pertamina Pertamax
2012/13
Iván Alonso Chinea
Arona Tenerife Sur
2008/09
Héctor Gutiérrez Hernández
Arona Tenerife Sur
2008/09
Nicolas Lemaître
CV Zaragoza
2011/12
Manuel Crespo
CDV Textil Santanderina
2018/19
Yongky Firmansyah
Jakarta Pertamina Pertamax
2012/13
David Redonda Camaño
Voleibol Dumbría
2019/20, 2019/20
Sunarwan Sunarwan
Jakarta Pertamina Pertamax
2012/13
Manuel Costa Romero
Voleibol Dumbría
2019/20, 2019/20
Javier Dominguez Castiñeira
Voleibol Dumbría
2019/20, 2019/20
David Blanco Rama
Voleibol Dumbría
2019/20, 2019/20
Manuel Marcote
Voleibol Dumbría
2019/20, 2019/20
Joaquín Lago Vázquez
Voleibol Dumbría
2019/20, 2019/20
Pablo Touriñan Baña
Voleibol Dumbría
2019/20, 2019/20
Juan Bautista Marcote Pérez
Voleibol Dumbría
2019/20, 2019/20
Sara González
Aguere La Laguna
2023/24
Marco Lado Fuentes
Voleibol Dumbría
2019/20, 2019/20
Sergio Quintela Roca
Voleibol Dumbría
2019/20, 2019/20
Sergio Castro Sambade
Voleibol Dumbría
2019/20, 2019/20
David Outes Diaz
Voleibol Dumbría
2019/20, 2019/20
Carolina Fernández
Aguere La Laguna
2023/24
Natalia Binimelis
Aguere La Laguna
2023/24
Selena Gómez
Aguere La Laguna
2023/24
Sheila Gómez
Aguere La Laguna
2023/24
Federica Zampatori
Aguere La Laguna
2023/24
Naiara Ramos
Aguere La Laguna
2023/24
Trwa ładowanie
Obserwuje (3)
0