Volleybox
Główna
Transfery
Newsy
Baza
Siatkarki
Baza siatkarek
Ranking siatkarek
Czy pracowali razem?
Składy 2023/24
Byli siatkarze
Związki rodzinne
Drużyny
Baza klubów
Ranking klubów
Opinie o klubach
Przypadki COVID-19
Baza drużyn narodowych
Ranking drużyn narodowych
Pozostałe
Baza turniejów
Baza członków sztabu
Ranking trenerów
Baza agencji
Opinie o agencjach
Baza aren
Społeczność
Forum
Forum
Nieprzeczytane posty
Aktywność
Komentarze użytkowników
Najaktywniejsi użytkownicy
Aktywność użytkowników
Osiągnięcia użytkowników
Fani na meczach
Fani z krajów
Baza użytkowników
Wszyscy użytkownicy
Kibice
Siatkarze
Agenci
Trenerzy
Statystycy
Trenerzy p.fizycznego
Fizjoterapeuci
Menagerowie drużyn
Praca
Rynek pracy
Wolne siatkarki
Wolni członkowie sztabu
Oferty pracy
Typer
Wyniki
Zaloguj się
Siatkówka mężczyzn
Siatkówka kobiet
Siatkówka plażowa
Tryb ciemny
Język:
Edytuj
Dodane przez:
BabarSubhash
Volleybox
Siatkarki
Polska
Elżbieta Skowrońska
Edytuj tapetę
Tapeta dodana przez
mzaratem
To ja
Usuń
Udostępnij
Oś czasu
0
Kluby
12
Współpracownicy
214
Nagrody
4
Turnieje
52
Mecze
74
Dane siatkarki
Edytuj
Ranking
1189
Nazwisko panieńskie
Elżbieta Helena Nykiel
Narodowość
Polska
Pozycja
Przyjmująca
Data urodzenia
1983-07-06
Wzrost
183cm
Waga
72kg
Zasięg w ataku
305cm
Zasięg w bloku
298cm
Wyświetlenia
4577
Dodano przez
Volleybox
Profile społecznościowe
Edytuj
Rodzina
Dodaj
Ustawienia
Zakończyła karierę
Kto jest najlepszą siatkarką w historii?
Zobacz ranking siatkarek
Trenerzy (16)
Ahmet Reşat Arığ
İdmanocağı SK
2016/17
Wiadomość
Şahin Çatma
Salihli Belediyespor
2015/16
Wiadomość
Gabriel Navarro Chinea
Arona Tenerife Sur
2016/17 - 2017/18, 2017/18
Wiadomość
Jerzy Matlak
ITA TOOLS Stal Mielec
2003/04
Nicola Negro
MKS Dąbrowa Górnicza
2013/14
Czesław Tobolski
AZS Białystok
2006/07
Bogdan Serwiński
MKS Muszynianka Muszyna
1997/98, 2009/10
Roman Murdza
AZS AWF Poznań
2005/06
Waldemar Kawka
MKS Dąbrowa Górnicza
2010/11 - 2013/14
Leszek Milewski
Gedania Gdańsk
2007/08
Marian Kardas
AZS Białystok
2006/07
Jerzy Skrobecki
ITA TOOLS Stal Mielec
2002/03
Üzeyir Özdurak
Çanakkale Belediyespor
2014/15
Gül Ilter
Salihli Belediyespor
2015/16
Asystenci trenerów (4)
Ryszard Litwin
MKS Muszynianka Muszyna
2009/10
Wiadomość
Emre Karagöz
İdmanocağı SK
2016/17
Wiadomość
Cemal Bora Şensoy
Salihli Belediyespor
2015/16
Wiadomość
Leszek Rus
MKS Dąbrowa Górnicza
2012/13
Statystycy (4)
Burak Simit
Salihli Belediyespor
2015/16
Wiadomość
Onur Can Coskun
İdmanocağı SK
2016/17
Wiadomość
Przemysław Kawka
MKS Dąbrowa Górnicza
2010/11 - 2013/14
Marcin Wojtowicz
MKS Muszynianka Muszyna
2009/10
Fizjoterapeuci (1)
Kazimierz Żmuda
SMS PZPS Szczyrk
1998/99 - 1999/00
Trenerzy przygotowania fizycznego (2)
Łukasz Filipecki
MKS Dąbrowa Górnicza
2011/12 - 2013/14
Wiadomość
Yunus Ünver
Salihli Belediyespor
2015/16
Wiadomość
Dyrektorzy sportowi (1)
Waldemar Kawka
MKS Dąbrowa Górnicza
2013/14
Siatkarki (186)
Rachel Sánchez Perez
İdmanocağı SK
2016/17
Wiadomość
Ceyda Aktaş
Çanakkale Belediyespor
2014/15
Wiadomość
Paulina Szpak
Gedania Gdańsk
2008/09
Wiadomość
Elif Boran
Salihli Belediyespor
2015/16
Wiadomość
Wanda Banguero
Arona Tenerife Sur
2017/18
Wiadomość
Nihal Yeşil
Salihli Belediyespor
2015/16
Wiadomość
Karolina Bednarek
Gedania Gdańsk
2007/08
Wiadomość
Welissa Gonzaga
MKS Dąbrowa Górnicza
2013/14
Katarzyna Skowrońska-Dolata
SMS PZPS Szczyrk
1998/99 - 1999/00
Ana Bjelica
Salihli Belediyespor
2015/16
Simge Şebnem Aköz
Çanakkale Belediyespor
2014/15
Rachael Adams
MKS Dąbrowa Górnicza
2013/14
Mariola Zenik
ITA TOOLS Stal Mielec, MKS Muszynianka Muszyna
2003/04, 2009/10
Agnieszka Bednarek-Kasza
MKS Muszynianka Muszyna
2009/10
Magdalena Śliwa
MKS Dąbrowa Górnicza
2011/12 - 2012/13
Izabela Bełcik
SMS PZPS Szczyrk, MKS Muszynianka Muszyna
1998/99, 2009/10
Charlotte Leys
MKS Dąbrowa Górnicza
2011/12 - 2012/13
Aleksandra Jagieło
SMS PZPS Szczyrk, MKS Muszynianka Muszyna
1998/99, 2009/10
Katarzyna Zaroślinska-Król
MKS Dąbrowa Górnicza
2011/12 - 2013/14
Frauke Dirickx
MKS Dąbrowa Górnicza
2011/12 - 2012/13
Anna Miros-Podolec
BKS Stal Bielsko-Biała
2004/05
Anna Matienko
İdmanocağı SK
2016/17
Maren Fromm
İdmanocağı SK
2016/17
Katarzyna Gajgał-Anioł
BKS Stal Bielsko-Biała
2004/05
Lyubov Yagodina
BKS Stal Bielsko-Biała
2004/05
Agata Sawicka
AZS AWF Poznań
2005/06
Özge Kirdar Kinasts
MKS Dąbrowa Górnicza
2013/14
Jana Kulan
Çanakkale Belediyespor
2014/15
Izabela Kowalińska
MKS Muszynianka Muszyna, MKS Dąbrowa Górnicza
2009/10, 2010/11 - 2011/12
Berenika Tomsia
Gedania Gdańsk
2007/08
Joanna Mirek
MKS Muszynianka Muszyna
2009/10
Joanna Kaczor
MKS Dąbrowa Górnicza
2012/13
Eleonora Dziękiewicz
ITA TOOLS Stal Mielec, MKS Dąbrowa Górnicza
2000/01 - 2002/03, 2013/14
Milena Radecka
SMS PZPS Szczyrk, BKS Stal Bielsko-Biała
1999/00, 2004/05
Romina Lamas
Çanakkale Belediyespor, Arona Tenerife Sur
2014/15, 2016/17 - 2017/18
Alena Hendzel
AZS Białystok
2006/07
Agnieszka Rabka
ITA TOOLS Stal Mielec
2000/01 - 2001/02, 2002/03 - 2003/04
Natalia Mędrzyk
MKS Dąbrowa Górnicza
2010/11 - 2011/12
Agata Durajczyk
Gedania Gdańsk
2007/08 - 2008/09
Joanna Staniucha-Szczurek
BKS Stal Bielsko-Biała, MKS Dąbrowa Górnicza
2004/05, 2010/11
Maja Tokarska
Gedania Gdańsk, MKS Dąbrowa Górnicza
2008/09, 2012/13
Sylwia Pycia-Jarosz
SMS PZPS Szczyrk, AZS AWF Poznań
1998/99 - 1999/00, 2005/06
Krystyna Strasz
MKS Dąbrowa Górnicza
2010/11 - 2013/14
Marina Katić
MKS Dąbrowa Górnicza
2013/14
Ivana Plchotová
MKS Dąbrowa Górnicza
2010/11 - 2012/13
Anna Kaczmar
MKS Dąbrowa Górnicza
2013/14
Natalia Bamber-Laskowska
SMS PZPS Szczyrk
1998/99 - 1999/00
Matea Ikić
MKS Dąbrowa Górnicza
2010/11
Bojana Radulović
Salihli Belediyespor
2015/16
Merve Tanıl
Çanakkale Belediyespor
2014/15
Aleksandra Liniarska
MKS Dąbrowa Górnicza
2010/11 - 2013/14
Katarzyna Mroczkowska
SMS PZPS Szczyrk
1998/99
Ana Correa
Arona Tenerife Sur
2017/18
Katarzyna Konieczna
AZS AWF Poznań, Gedania Gdańsk
2005/06, 2007/08 - 2008/09
Anna Witczak
SMS PZPS Szczyrk, MKS Muszynianka Muszyna
1998/99 - 1999/00, 2009/10
Kristina Kicka
İdmanocağı SK
2016/17
Mariola Wojtowicz
BKS Stal Bielsko-Biała
2004/05
Kinga Kasprzak
Gedania Gdańsk, Çanakkale Belediyespor
2007/08, 2014/15
Karolina Różycka
AZS Białystok
2006/07
Magdalena Saad
AZS Białystok
2006/07
Neşve Büyükbayram
İdmanocağı SK
2016/17
Nira Perez
Arona Tenerife Sur
2017/18
Agata Karczmarzewska-Pura
ITA TOOLS Stal Mielec, MKS Dąbrowa Górnicza
2000/01 - 2001/02, 2010/11
Marta Wójcik
SMS PZPS Szczyrk, AZS Białystok
1998/99 - 1999/00, 2006/07
Dorota Pykosz
ITA TOOLS Stal Mielec, MKS Muszynianka Muszyna
2002/03 - 2003/04, 2009/10
Hazal Selin Arifoğlu
Çanakkale Belediyespor
2014/15
Natalia Brussa
MKS Dąbrowa Górnicza
2013/14
Iwona Waligora
BKS Stal Bielsko-Biała
2004/05
Małgorzata Lis
MKS Dąbrowa Górnicza
2010/11 - 2011/12
Lucie Mühlsteinová
MKS Dąbrowa Górnicza
2010/11
Agata Mróz-Olszewska
SMS PZPS Szczyrk, BKS Stal Bielsko-Biała
1998/99 - 1999/00, 2004/05
Volha Palcheuskaya
AZS Białystok
2006/07
Dominika Minicz
SMS PZPS Szczyrk
1998/99
Natalia Skrzypkowska
Gedania Gdańsk, MKS Dąbrowa Górnicza
2007/08 - 2008/09, 2011/12 - 2012/13
Iwona Kandora-Niedżwiecka
BKS Stal Bielsko-Biała
2004/05
Anna Jędrejek-Kicior
ITA TOOLS Stal Mielec
2000/01 - 2003/04
Dušanka Biberović
Salihli Belediyespor
2015/16
Serpil Ersari
Salihli Belediyespor
2015/16
Belly Nsunguimina
Arona Tenerife Sur
2017/18
Ayça Naz Ihtiyaroğlu
İdmanocağı SK
2016/17
Elżbieta Kościelna
ITA TOOLS Stal Mielec
2001/02 - 2003/04
Joanna Frąckowiak-Kapturska
AZS AWF Poznań
2005/06
Tamara Gałucha
Gedania Gdańsk
2007/08 - 2008/09
Edyta Rzenno
BKS Stal Bielsko-Biała
2004/05
Aslıhan Sinanoğlu
Salihli Belediyespor
2015/16
Birgül Güler Parlak
İdmanocağı SK
2016/17
Joanna Szeszko
BKS Stal Bielsko-Biała, AZS Białystok
2004/05, 2006/07
Gamze Ergin
Çanakkale Belediyespor
2014/15
Agata Babicz
ITA TOOLS Stal Mielec
2003/04
Nataliya Misiuna
Gedania Gdańsk
2007/08 - 2008/09
Dorota Ściurka
MKS Dąbrowa Górnicza
2011/12
Merve Ikbal Albayrak
Salihli Belediyespor
2015/16
Marta Szczygielska
Gedania Gdańsk
2007/08
Wioletta Szkudlarek
SMS PZPS Szczyrk
1998/99
Daria Przybyła
Gedania Gdańsk
2008/09
Alena Petrasová
ITA TOOLS Stal Mielec
2001/02
Marta Swiechowska
MKS Dąbrowa Górnicza
2010/11
Ebru Uygurtaş
Çanakkale Belediyespor
2014/15
Asli Köprülü
Salihli Belediyespor
2015/16
Marta Solipiwko
MKS Muszynianka Muszyna
2009/10
Ece Hocaoğlu
İdmanocağı SK
2016/17
Dorota Burdzel
ITA TOOLS Stal Mielec
2000/01 - 2003/04
Bahanur Gökalp
İdmanocağı SK
2016/17
Silvia Oliveira
AZS Białystok
2006/07
Dominika Golec
AZS AWF Poznań, AZS Białystok
2005/06, 2006/07
Sabriye Gönülkırmaz Dikmen
Salihli Belediyespor
2015/16
Anna Gawęcka
Gedania Gdańsk
2007/08
Kübra Kegan Susam
İdmanocağı SK
2016/17
Ewa Kasprów-Ślusarz
AZS AWF Poznań, Gedania Gdańsk
2005/06, 2007/08
Ivana Popović
Arona Tenerife Sur
2016/17 - 2017/18
Ceren Çağlar Baysal
Çanakkale Belediyespor
2014/15
Aleksandra Szczepańska
Gedania Gdańsk
2008/09
Marta Natanek
ITA TOOLS Stal Mielec, AZS AWF Poznań
2002/03 - 2003/04, 2005/06
Hande Korkut
Çanakkale Belediyespor, İdmanocağı SK
2014/15, 2016/17
Renata Bodzińska-Pociask
ITA TOOLS Stal Mielec
2000/01 - 2003/04
Alicja Malinowska
SMS PZPS Szczyrk
1998/99 - 1999/00
Kinga Bąk
AZS Białystok
2006/07
Marta Siwka
Gedania Gdańsk
2007/08
Katarzyna Szałankiewicz
MKS Dąbrowa Górnicza
2011/12, 2013/14
Milena Stacchiotti
MKS Dąbrowa Górnicza
2012/13
Aleksandra Szymańska
Gedania Gdańsk
2008/09
Jolanta Kelner
BKS Stal Bielsko-Biała
2004/05
Fatma Beyaz
İdmanocağı SK
2016/17
Katarzyna Galica
ITA TOOLS Stal Mielec
2000/01 - 2003/04
Yana Savochkina
Gedania Gdańsk
2008/09
Lara Raspall
Arona Tenerife Sur
2016/17
Dominika Żółtańska
ITA TOOLS Stal Mielec
2003/04
Selenay Bozkaya
Çanakkale Belediyespor
2014/15
Katarzyna Brojek
AZS AWF Poznań
2005/06
Nefise Bayramoğlu
İdmanocağı SK
2016/17
Marcelina Nowak
MKS Dąbrowa Górnicza
2010/11
Na Ebi Obi
Arona Tenerife Sur
2016/17 - 2017/18
Justyna Sachmacińska
AZS Białystok
2006/07
Merve Izbilir
Salihli Belediyespor
2015/16
Bożena Wylężek
MKS Dąbrowa Górnicza
2013/14
Selin Yurtsever Toy
Salihli Belediyespor
2015/16
Magdaleną Blomberg
ITA TOOLS Stal Mielec
2002/03
Monika Gorszyniecka
ITA TOOLS Stal Mielec
2000/01
Emilia Pisarczyk
AZS Białystok
2006/07
Oriana Diaz
Arona Tenerife Sur
2016/17 - 2017/18
Cristiana Ikwuowma Obi
Arona Tenerife Sur
2016/17 - 2017/18
Sara Rodríguez
Arona Tenerife Sur
2016/17 - 2017/18
Esra Tınığ Buken
Çanakkale Belediyespor
2014/15
Beyza Bolat
Çanakkale Belediyespor
2014/15
Lidia Alvarez
Arona Tenerife Sur
2016/17 - 2017/18
Hazal Ubeyli
Salihli Belediyespor
2015/16
María Díaz
Arona Tenerife Sur
2016/17
Małgorzata Łysiak
Gedania Gdańsk
2008/09
Irem Seyhan
Çanakkale Belediyespor
2014/15
Nilay Sevinç
Çanakkale Belediyespor
2014/15
Asya Gülçetin
Salihli Belediyespor
2015/16
Cansu Ismailoğlu
İdmanocağı SK
2016/17
Paula Liedtke
Gedania Gdańsk
2008/09
Elisabeth Rodríguez
Arona Tenerife Sur
2016/17
Carolina Da Silveira
Arona Tenerife Sur
2016/17
María Emilia De Robledo
Arona Tenerife Sur
2016/17
Czy Elżbieta Skowrońska to Ty?
Przejmij profil
Trwa ładowanie
0