Volleybox
Główna
Transfery
Newsy
Baza
Siatkarki
Baza siatkarek
Ranking siatkarek
Czy pracowali razem?
Składy 2023/24
Byli siatkarze
Związki rodzinne
Drużyny
Baza klubów
Ranking klubów
Opinie o klubach
Przypadki COVID-19
Baza drużyn narodowych
Ranking drużyn narodowych
Pozostałe
Baza turniejów
Baza członków sztabu
Ranking trenerów
Baza agencji
Opinie o agencjach
Baza aren
Społeczność
Forum
Forum
Nieprzeczytane posty
Aktywność
Komentarze użytkowników
Najaktywniejsi użytkownicy
Aktywność użytkowników
Osiągnięcia użytkowników
Fani na meczach
Fani z krajów
Baza użytkowników
Wszyscy użytkownicy
Kibice
Siatkarze
Agenci
Trenerzy
Statystycy
Trenerzy p.fizycznego
Fizjoterapeuci
Menagerowie drużyn
Praca
Rynek pracy
Wolne siatkarki
Wolni członkowie sztabu
Oferty pracy
Typer
Wyniki
Zaloguj się
Siatkówka mężczyzn
Siatkówka kobiet
Siatkówka plażowa
Tryb ciemny
Język:
Volleybox
Turnieje
German 2. Bundesliga Nord
Edycje
33
Ranking
71
Klasyfikacja medalowa
30
Zwycięzcy
17
Edycje (33)
Dodaj
Sezon
1-wsze miejsce
2-gie miejsce
3-cie miejsce
2023/24
VfL Oythe
USC Münster II
BBSC Berlin
2022/23
Stralsunder Wildcats
Skurios Volleys Borken
TSV Bayer 04 Leverkusen
2021/22
Skurios Volleys Borken
TSV Bayer 04 Leverkusen
DSHS SnowTrex Köln
2020/21
TSV Bayer 04 Leverkusen
DSHS SnowTrex Köln
VC Allbau Essen
2019/20
Anulowany
2018/19
Skurios Volleys Borken
TSV Bayer 04 Leverkusen
DSHS SnowTrex Köln
2017/18
DSHS SnowTrex Köln
TSV Bayer 04 Leverkusen
VfL Oythe
2016/17
DSHS SnowTrex Köln
TSV Bayer 04 Leverkusen
Stralsunder Wildcats
2015/16
TSV Bayer 04 Leverkusen
VfL Oythe
Skurios Volleys Borken
2014/15
VfL Oythe
Turnverein Gladbeck
TSV Bayer 04 Leverkusen
2013/14
VCO Berlin
Turnverein Gladbeck
TSV Bayer 04 Leverkusen
2012/13
TSV Bayer 04 Leverkusen
VfL Oythe
SCU Emlichheim
2011/12
VT Aurubis Hamburg II
SG Rotation Prenzlauer Berg
VfL Oythe
2010/11
TSV Bayer 04 Leverkusen
SG Rotation Prenzlauer Berg
VT Aurubis Hamburg II
2009/10
TSV Bayer 04 Leverkusen
VfL Oythe
USC Münster II
2008/09
SC Potsdam
USC Münster II
VC Parchim
2007/08
Alemannia Aachen
USC Münster II
VC Parchim
2006/07
SC Potsdam
SCU Emlichheim
Alemannia Aachen
2005/06
TSV 1860 Spandau
SCU Emlichheim
Zürich Team VCO Berlin
2004/05
Köpenicker SC Berlin
Warendorfer SU
USC Münster II
2003/04
VCO Berlin
SCU Emlichheim
USC Münster II
2002/03
SCU Emlichheim
USC Braunschweig
SuS Olfen
2001/02
USC Braunschweig
VC Parchim
VC 68 Zeuthen-Eichwalde
2000/01
TV Fischbek Hamburg
TV Eiche Horn Bremen
VC Parchim
1999/00
SCU Emlichheim
VCO Berlin
USC Münster II
1998/99
TV Fischbek Hamburg
TSV Bayer 04 Leverkusen II
VCO Berlin
1997/98
TVdB Bremen
SCU Emlichheim
VCO Berlin
1996/97
TV Fischbek Hamburg
SCU Emlichheim
TSV 1860 Spandau
1995/96
TVdB Bremen
TV Fischbek Hamburg
Post Telekom Berlin
1994/95
1. VC Vechta
TV Fischbek Hamburg
SCU Emlichheim
1993/94
TSV Bayer 04 Leverkusen
SG Rupenhorn Berlin
1. VC Hamburg
1992/93
1. VC Hamburg
VC Marl
SCU Emlichheim
1991/92
SG Rupenhorn Berlin
1. VC Hamburg
TV Fischbek
0