Volleybox
Główna
Transfery
Newsy
Baza
Siatkarki
Baza siatkarek
Ranking siatkarek
Czy pracowali razem?
Składy 2023/24
Byli siatkarze
Związki rodzinne
Drużyny
Baza klubów
Ranking klubów
Opinie o klubach
Przypadki COVID-19
Baza drużyn narodowych
Ranking drużyn narodowych
Pozostałe
Baza turniejów
Baza członków sztabu
Ranking trenerów
Baza agencji
Opinie o agencjach
Baza aren
Społeczność
Forum
Forum
Nieprzeczytane posty
Aktywność
Komentarze użytkowników
Najaktywniejsi użytkownicy
Aktywność użytkowników
Osiągnięcia użytkowników
Fani na meczach
Fani z krajów
Baza użytkowników
Wszyscy użytkownicy
Kibice
Siatkarze
Agenci
Trenerzy
Statystycy
Trenerzy p.fizycznego
Fizjoterapeuci
Menagerowie drużyn
Praca
Rynek pracy
Wolne siatkarki
Wolni członkowie sztabu
Oferty pracy
Typer
Wyniki
Zaloguj się
Siatkówka mężczyzn
Siatkówka kobiet
Siatkówka plażowa
Tryb ciemny
Język:
Volleybox
Turnieje
Portuguese Cup
Edycje
52
Ranking
83
Klasyfikacja medalowa
34
Zwycięzcy
15
Edycje (52)
Dodaj
Sezon
1-wsze miejsce
2-gie miejsce
3-cie miejsce
2023/24
SL Benfica
PV 2014/Colégio Efanor
Sporting CP
Vitória SC
2022/23
Sporting CP
AJM/FC Porto
PV 2014/Colégio Efanor
GC Vilacondense
2021/22
Leixões SC
Vitória SC
AJM/FC Porto
Sporting CP
2020/21
Leixões SC
Sporting CP
PV2014/Acad. Voleibol Col. Efanor
AJM/FC Porto
2019/20
AJM/FC Porto
Clube Kairós
Atlético Voleibol Clube
CD Aves
2018/19
Academia José Moreira
Clube Kairós
Leixões SC
AE Pedro Eanes Lobato
2017/18
Porto Vólei
Clube Kairós
Leixões SC
Lusófona Voleibol
2016/17
Atlético Voleibol Clube
Leixões SC
AE Pedro Eanes Lobato
GC Vilacondense
2015/16
Atlético Voleibol Clube
Porto Vólei
Castêlo da Maia GC
Leixões SC
2014/15
Porto Vólei
Atlético Voleibol Clube
Lusófona Voleibol
Boavista FC
2013/14
Rosário Voleibol
CD Ribeirense
Boavista FC
GDC Gueifães
2012/13
CD Ribeirense
GDC Gueifães
SC Espinho
Leixões SC
2011/12
CD Ribeirense
Castêlo da Maia GC
CS Madeira
Juventude Pacense
2010/11
CD Ribeirense
CA Trofa
GC Santo Tirso
Lusófona Voleibol
2009/10
CA Trofa
CD Ribeirense
Clube Kairós
CSD Câmara Lobos
2008/09
CD Ribeirense
GDC Gueifães
CS Madeira
Leixões SC
2007/08
CS Madeira
GDC Gueifães
Leixões SC
CD Ribeirense
2006/07
CA Trofa
GDC Gueifães
CS Madeira
Lusófona Voleibol
2005/06
CA Trofa
CD Ribeirense
GC Vilacondense
Boavista FC
2004/05
CA Trofa
Famalicense Atlético Clube
Académico Voleibol Clube
CS Madeira
2003/04
Castêlo da Maia GC
CS Madeira
2002/03
Castêlo da Maia GC
CS Madeira
Esmoriz GC
GC Vilacondense
2001/02
Castêlo da Maia GC
CSD Câmara Lobos
GC Vilacondense
CDEP Arrifes
2000/01
Boavista FC
CS Madeira
Académico Voleibol Clube
AEIS Técnico
1999/00
Castêlo da Maia GC
CS Madeira
SCS Hora
GC Vilacondense
1998/99
Castêlo da Maia GC
Boavista FC
CS Madeira
AEIS Técnico
1997/98
Castêlo da Maia GC
CS Madeira
Ala de Nun'Alvares de Gondomar
Boavista FC
1996/97
Castêlo da Maia GC
Boavista FC
1995/96
Castêlo da Maia GC
CS Madeira
Leixões SC
1994/95
Boavista FC
Castêlo da Maia GC
Leixões SC
Sporting CP
1993/94
Boavista FC
Castêlo da Maia GC
1992/93
Boavista FC
Sporting CP
AEIS Técnico
1991/92
Boavista FC
Leixões SC
Sporting CP
1990/91
Leixões SC
CR Estrelas da Avenida
1989/90
CR Estrelas da Avenida
SL Benfica
1988/89
Leixões SC
CR Estrelas da Avenida
1987/88
Boavista FC
Leixões SC
1986/87
Boavista FC
Leixões SC
1985/86
Sporting CP
Leixões SC
Boavista FC
SC Vianense
1984/85
Sporting CP
Boavista FC
CDU Lisboa
1983/84
Atlético Clube de Portugal
Leixões SC
1982/83
Atlético Clube de Portugal
Leixões SC
1981/82
Atlético Clube de Portugal
Leixões SC
1980/81
CDU Porto
CDU Lisboa
1979/80
Leixões SC
CDU Porto
1978/79
Leixões SC
Atlético Clube de Portugal
1977/78
Leixões SC
SL Benfica
1976/77
Leixões SC
SL Benfica
1975/76
Leixões SC
SL Benfica
1974/75
Leixões SC
SL Benfica
1973/74
SL Benfica
CDU Porto
Leixões SC
1972/73
SL Benfica
Leixões SC
0