Volleybox
Główna
Transfery
Newsy
Baza
Siatkarki
Baza siatkarek
Ranking siatkarek
Czy pracowali razem?
Składy 2023/24
Byli siatkarze
Związki rodzinne
Drużyny
Baza klubów
Ranking klubów
Opinie o klubach
Przypadki COVID-19
Baza drużyn narodowych
Ranking drużyn narodowych
Pozostałe
Baza turniejów
Baza członków sztabu
Ranking trenerów
Baza agencji
Opinie o agencjach
Baza aren
Społeczność
Forum
Forum
Nieprzeczytane posty
Aktywność
Komentarze użytkowników
Najaktywniejsi użytkownicy
Aktywność użytkowników
Osiągnięcia użytkowników
Fani na meczach
Fani z krajów
Baza użytkowników
Wszyscy użytkownicy
Kibice
Siatkarze
Agenci
Trenerzy
Statystycy
Trenerzy p.fizycznego
Fizjoterapeuci
Menagerowie drużyn
Praca
Rynek pracy
Wolne siatkarki
Wolni członkowie sztabu
Oferty pracy
Typer
Wyniki
Zaloguj się
Siatkówka mężczyzn
Siatkówka kobiet
Siatkówka plażowa
Tryb ciemny
Język:
Volleybox
Turnieje
Portuguese Divisão 2
Edycje
51
Ranking
77
Klasyfikacja medalowa
44
Zwycięzcy
35
Ranking drużyn
Miejsce
Drużyna
Punkty
1.
AA São Mamede
11.91
2.
Vitória SC
11.82
3.
SC Espinho
11.55
4.
AVC Famalicão
10.80
5.
Boavista FC
10.20
6.
Lusófona Voleibol
10.08
7.
Esmoriz GC
9.36
8.
GC Santo Tirso
9.03
9.
SL Benfica
9.00
9.
Estrela Vigorosa S.
9.00
11.
Lobatos Volley
8.55
12.
Clube Kairós
8.40
13.
Ala de Nun'Alvares de Gondomar
8.04
14.
Associação Grundig
7.80
15.
CV Lisboa
7.14
16.
AA Coimbra
7.02
17.
Sporting CP
6.90
18.
GDC Gueifães
6.66
19.
CS Madeira
6.33
20.
GC Vilacondense
6.00
20.
AEIS Técnico
6.00
20.
CCD Coelima
6.00
23.
Famalicense Atlético Clube
5.40
24.
Castêlo da Maia GC
4.80
25.
Juventude Pacense
4.56
26.
Santa Cruz SC
4.44
27.
CN Ginástica
4.29
28.
AD Marista
4.26
29.
CF Os Belenenses
4.23
30.
CD Aves
4.20
31.
Filipa Lencastre Voleibol
3.72
32.
Leixões SC
3.00
32.
SC Braga
3.00
32.
CSD Câmara Lobos
3.00
32.
C.C.R. Fermentões
3.00
32.
Col. S. João Brito
3.00
32.
SCS Hora
3.00
32.
VCS Miguel
3.00
32.
ISEF Lisboa
3.00
32.
Liceu Rainha D. Amélia
3.00
32.
SC Vila Real
3.00
32.
Clube Fluvial Portuense
3.00
32.
Associação Avense AA78
3.00
32.
Academia José Moreira
3.00
45.
CD Póvoa
2.70
46.
ADRE Praiense
2.40
46.
SC Vianense
2.40
46.
CD Fiães
2.40
46.
Clube Escola da Levada
2.40
50.
VC Viana
1.89
51.
Dumiense/CJP II
1.80
51.
Colégio Pedro Arrupe
1.80
53.
FC Infesta
1.53
54.
CDEP Arrifes
1.50
55.
GDS Cascais
1.38
56.
CR Piedense
1.26
57.
CV Aveiro
0.96
58.
SC Caldas
0.66
59.
CS Marítimo
0.60
59.
Ginásio Clube Português
0.60
61.
CDE Topo
0.48
62.
Fonte do Bastardo
0.45
63.
FC Calheta
0.42
64.
Clube Ana
0.39
0