Volleybox
Główna
Transfery
Newsy
Baza
Siatkarki
Baza siatkarek
Ranking siatkarek
Czy pracowali razem?
Składy 2023/24
Byli siatkarze
Związki rodzinne
Drużyny
Baza klubów
Ranking klubów
Opinie o klubach
Przypadki COVID-19
Baza drużyn narodowych
Ranking drużyn narodowych
Pozostałe
Baza turniejów
Baza członków sztabu
Ranking trenerów
Baza agencji
Opinie o agencjach
Baza aren
Społeczność
Forum
Forum
Nieprzeczytane posty
Aktywność
Komentarze użytkowników
Najaktywniejsi użytkownicy
Aktywność użytkowników
Osiągnięcia użytkowników
Fani na meczach
Fani z krajów
Baza użytkowników
Wszyscy użytkownicy
Kibice
Siatkarze
Agenci
Trenerzy
Statystycy
Trenerzy p.fizycznego
Fizjoterapeuci
Menagerowie drużyn
Praca
Rynek pracy
Wolne siatkarki
Wolni członkowie sztabu
Oferty pracy
Typer
Wyniki
Zaloguj się
Siatkówka mężczyzn
Siatkówka kobiet
Siatkówka plażowa
Tryb ciemny
Język:
Volleybox
Turnieje
Russian Superleague
Edycje
34
Ranking
44
Klasyfikacja medalowa
17
Zwycięzcy
5
Ranking drużyn
Miejsce
Drużyna
Punkty
1.
Uralochka-NTMK
1200.50
2.
Dinamo Moscow
840.00
3.
Dinamo-Ak Bars
630.50
4.
Zarechie Odintsovo
604.50
5.
Proton-Saratov
554.00
6.
CSKA Moscow
462.50
7.
Dinamo Metar
444.50
8.
Dinamo Krasnodar
403.00
9.
Uralochka-URGEU
383.50
10.
Leningradka Saint Petersburg
367.00
11.
Omichka Omsk
291.50
12.
Lokomotiv Kaliningrad
260.00
13.
Universitet-Tekhnolog Belgorod
259.00
14.
VK Lipetsk
245.50
15.
Fakel Novy Urengoy
201.50
16.
Yenisey Krasnoyarsk
182.00
17.
Amurskie Tigritsy
179.50
18.
Dynamo-Yantar Kaliningrad
169.50
19.
Tulitsa Tula
123.00
20.
MGFSO Moscow
107.00
21.
Malakhit Ekaterinburg
99.00
22.
Minchanka Minsk
82.50
23.
Iskra Samara
79.00
24.
Rossy Moscow
78.00
25.
Sakhalin
70.50
26.
MVA
55.00
27.
VC Tyumen
48.50
28.
Sparta Nizhny Novgorod
43.00
29.
HAOK Mladost
40.00
30.
Voronezh
27.50
31.
Ufimochka-UGNTU
26.50
32.
Severyanka Cherepovets
25.00
32.
ADK Alma-Ata
25.00
34.
Naltchanka Naltchik
20.00
35.
BZBK Bakú
18.00
36.
Iskra Lugansk
16.00
37.
Khara Morin
14.50
37.
Amkodor Minsk
14.50
39.
Orbita-ZNU-ZODYuSSh
13.00
39.
VK Zabaykalka
13.00
41.
Jinestra Odessa
12.00
42.
Sokol Kiev
11.00
43.
Atom-Kursk
9.00
0