Volleybox
Główna
Transfery
Newsy
Baza
Siatkarki
Baza siatkarek
Ranking siatkarek
Czy pracowali razem?
Składy 2023/24
Byli siatkarze
Związki rodzinne
Drużyny
Baza klubów
Ranking klubów
Opinie o klubach
Przypadki COVID-19
Baza drużyn narodowych
Ranking drużyn narodowych
Pozostałe
Baza turniejów
Baza członków sztabu
Ranking trenerów
Baza agencji
Opinie o agencjach
Baza aren
Społeczność
Forum
Forum
Nieprzeczytane posty
Aktywność
Komentarze użytkowników
Najaktywniejsi użytkownicy
Aktywność użytkowników
Osiągnięcia użytkowników
Fani na meczach
Fani z krajów
Baza użytkowników
Wszyscy użytkownicy
Kibice
Siatkarze
Agenci
Trenerzy
Statystycy
Trenerzy p.fizycznego
Fizjoterapeuci
Menagerowie drużyn
Praca
Rynek pracy
Wolne siatkarki
Wolni członkowie sztabu
Oferty pracy
Typer
Wyniki
Zaloguj się
Siatkówka mężczyzn
Siatkówka kobiet
Siatkówka plażowa
Tryb ciemny
Język:
Volleybox
Turnieje
Russian Vischaya Liga B
Edycje
23
Ranking
98
Klasyfikacja medalowa
42
Zwycięzcy
18
Edycje (23)
Dodaj
Sezon
1-wsze miejsce
2-gie miejsce
3-cie miejsce
2023/24
Amurskie Tigritsy
VC Dynamo-Vladivostok
Severyanka-2
2022/23
Sakhalin
Severyanka-2
Italmas-IzhGTU
2021/22
VC Murom
Italmas-IzhGTU
Sakhalin
2020/21
Severyanka-2
Italmas-IzhGTU
Ryazan-RSU
2019/20
VK Om-SibGUOR
Severyanka-2
Iskra Samara
2018/19
Severyanka-2
Lokomotiv Angara
Iskra Samara
2017/18
Severyanka-2
Iskra Samara
Ryazan-RSU
2016/17
Tulitsa Tula
Luch Moscow
Impuls Volgodonsk
2015/16
Severyanka-2
Ufimochka-UGNTU
Luch Moscow
2014/15
Yaroslavna TMZ
SDYUSSHOR-Ekran
Indesit Lipetsk
2013/14
Yaroslavna TMZ
VK Obninsk
Ryazan-RSU
2012/13
VK Primorochka
Impuls Volgodonsk
Polytech Kursk
2011/12
Khara Morin
SDYUSSHOR-Ekran
Volzhanochka-GRASS
2010/11
Impuls Volgodonsk
Yurmash Yurga
KSDYUSHOR-Dynamo Krasnodar
2009/10
Voronezh
Sparta Nizhny Novgorod
SDYUSSHOR-Ekran
2008/09
Universitet Vizit
NTsVSM-Nord
VK Obninsk
2007/08
Ladoga
Yurmash Yurga
Zarechie Odintsovo-2
2006/07
Mytishchi-MGOU
Start-Sayany Zelenogorsk
Universitet Vizit
2005/06
Omichka-2
Dinamo Metar-2
Spartak Moscow
2004/05
Nadezhda
VC Tyumen
Leningradka Saint Petersburg-2
2003/04
Kazanochka Kazan
Tomichka Tomsk-2
Severstal Cherepovets
2002/03
Mytishchi-MGOU
Lyceum Yurga
Ryazan-RSU
2001/02
SDYUSSHOR-Ekran
Dinamo Metar-2
Dynamo-SDYUSHOR
0