Volleybox
Główna
Transfery
Newsy
Baza
Siatkarki
Baza siatkarek
Ranking siatkarek
Czy pracowali razem?
Składy 2023/24
Byli siatkarze
Związki rodzinne
Drużyny
Baza klubów
Ranking klubów
Opinie o klubach
Przypadki COVID-19
Baza drużyn narodowych
Ranking drużyn narodowych
Pozostałe
Baza turniejów
Baza członków sztabu
Ranking trenerów
Baza agencji
Opinie o agencjach
Baza aren
Społeczność
Forum
Forum
Nieprzeczytane posty
Aktywność
Komentarze użytkowników
Najaktywniejsi użytkownicy
Aktywność użytkowników
Osiągnięcia użytkowników
Fani na meczach
Fani z krajów
Baza użytkowników
Wszyscy użytkownicy
Kibice
Siatkarze
Agenci
Trenerzy
Statystycy
Trenerzy p.fizycznego
Fizjoterapeuci
Menagerowie drużyn
Praca
Rynek pracy
Wolne siatkarki
Wolni członkowie sztabu
Oferty pracy
Typer
Wyniki
Zaloguj się
Siatkówka mężczyzn
Siatkówka kobiet
Siatkówka plażowa
Tryb ciemny
Język:
Volleybox
Trenerzy
Macedonia Północna
Zharko Ristoski (Zhare)
TOP 1000
Tapeta dodana przez
Zharko Ristoski
Wiadomość
Udostępnij
Oś czasu
1
Kluby
15
Współpracownicy
285
Turnieje
98
Mecze
163
Nagrody
0
Obserwujący
9
Dane trenera
Ranking siatkarza
5472
Ranking trenera
930
Narodowość
Macedonia Północna
Pozycja
Przyjmujący
Data urodzenia
1975-07-25
Wzrost
195cm
Wyświetlenia
7758
Ostatnia aktywność
1 rok temu
Oczekiwania
Pokaż oczekiwania
Rodzina
Dodaj
Usuń
Pokaż szczegóły
dodano 2 lat temu przez
Luka Ristoski
Luka Ristoski
Syn
Ustawienia
Zakończył karierę
Trenerzy (8)
Nikolay Jeliazkov
North Macedonia
2013
Wiadomość
Savvas Savva
Omonia Nicosia
2014/15 - 2015/16
Wiadomość
Aleksandar Senicic
Mladi Radnik Požarevac
1997/98 - 1998/99
Wiadomość
Joško Milenkoski
Rabotnicki Skopje
2006/07, 2006/07
Jovica Cvetković
Mladi Radnik Požarevac
1998/99
Antonis Konstantinou
Omonia Nicosia
2009/10
Asystenci trenerów (9)
Tihomir Paunovski
Rabotnicki Skopje
2002/03, 2002/03 - 2005/06
Wiadomość
Marco Fölmli
Volley Schönenwerd
2016/17
Wiadomość
Bujar Dervisaj
Volley Schönenwerd
2016/17
Wiadomość
Nikolas Nikolaou
Nea Salamina Famagusta
2012/13 - 2013/14
Wiadomość
Cristache Catana
Dinamo București
2008/09
Ali Bairami
Al Rayyan S.C.
2021/22 - 2023/24
Eftychios Pontikis
Omonia Nicosia
2014/15
Statystycy (5)
Đorđe Pejić
North Macedonia
2015
Wiadomość
Vlad Păușescu
Dinamo București
2009/10
Wiadomość
Lazar Tabaković
North Macedonia
2016
Wiadomość
Filip Marković
Saudi Arabia
2018
Wiadomość
Manuel Stadtmann
Volley Schönenwerd
2016/17
Fizjoterapeuci (2)
Stephan Jecker
Volley Schönenwerd
2016/17
Madeleine Salathe
Volley Schönenwerd
2016/17
Menagerowie drużyn (1)
Monika Allemann
Volley Schönenwerd
2016/17
Prezesi (4)
Philip Noever
Volley Schönenwerd
2016/17
Symeon Ioannou
Nea Salamina Famagusta
2012/13 - 2013/14
Fotos Ioannou
Omonia Nicosia
2009/10, 2014/15 - 2015/16
Dyrektorzy sportowi (1)
Daniel Bühlmann
Volley Schönenwerd
2016/17
Pracownicy biura klubu (1)
Cheryl Walter
Volley Schönenwerd
2016/17
Siatkarki (254)
Almir Rugovac
OK Budvanska Rivijera Budva
2007/08
Wiadomość
Hristo Tsvetanov
OK Budvanska Rivijera Budva
2007/08
Wiadomość
Dusan Bonacic
Al Rayyan S.C.
2023/24
Wiadomość
Michal Finger
Al Rayyan S.C.
2021/22
Wiadomość
Linus Weber
Al Rayyan S.C.
2021/22
Wiadomość
Thiago Guimarães
Al Rayyan S.C.
2021/22
Wiadomość
Ivan Borovnjak
Al Rayyan S.C.
2021/22, 2022/23
Wiadomość
Edin Musabegović
Al Rayyan S.C.
2023/24
Wiadomość
Kristo Kollo
Volley Schönenwerd
2016/17
Wiadomość
Marcus Vinicius Costa
Al Rayyan S.C.
2021/22 - 2023/24
Wiadomość
Vyacheslav Tarasov
Al Rayyan S.C.
2021/22
Wiadomość
Simo Dabović
OK Budvanska Rivijera Budva
2007/08
Wiadomość
Birama Faye
Al Rayyan S.C.
2021/22 - 2023/24
Wiadomość
Bruno Henrique Alves
Omonia Nicosia
2014/15 - 2015/16
Wiadomość
Ivan Todorović
Dinamo București, Nea Salamina Famagusta
2008/09 - 2009/10, 2012/13
Wiadomość
Leon Dervisaj
Volley Schönenwerd
2016/17
Wiadomość
Angelos Aléxiou
Omonia Nicosia
2009/10, 2014/15 - 2015/16
Wiadomość
Fran Peterlin
Volley Schönenwerd
2016/17
Wiadomość
João Gusson Neto
Al Rayyan S.C.
2022/23
Wiadomość
Inovel Romero Valdés
Tannourine Club
2018/19
Wiadomość
Blažo Milić
Shkëndija Tetovo
2011/12
Wiadomość
Aleksandar Milkov
Rabotnicki Skopje
2001/02 - 2005/06, 2001/02 - 2002/03
Wiadomość
Ivan Andonov
Rabotnicki Skopje
2004/05 - 2006/07, 2004/05 - 2006/07
Wiadomość
Vasílis Dimitríou
Nea Salamina Famagusta
2012/13 - 2013/14
Wiadomość
Kyriakos Adamou
Nea Salamina Famagusta, Omonia Nicosia
2012/13 - 2013/14, 2015/16
Wiadomość
Hari Nakovski
Rabotnicki Skopje
2006/07, 2006/07
Wiadomość
Constantinos Achilleos
Nea Salamina Famagusta
2013/14
Wiadomość
Luka Ristoski
Al Rayyan S.C.
2021/22
Wiadomość
Tim Köpfli
Volley Schönenwerd
2016/17
Wiadomość
Sergiu Marinca
Dinamo București
2009/10
Wiadomość
Savvas Savva
Omonia Nicosia
2009/10
Wiadomość
Geórgios Zikákis
Nea Salamina Famagusta
2012/13 - 2013/14
Wiadomość
Tihomir Paunovski
Rabotnicki Skopje
2002/03, 2002/03 - 2005/06
Wiadomość
Yves Roth
Volley Schönenwerd
2016/17
Wiadomość
Branko Madžarević
Rabotnicki Skopje
2002/03, 2002/03
Wiadomość
Sotiris Siapanis
Nea Salamina Famagusta
2012/13 - 2013/14
Wiadomość
Naim Abazi
Shkëndija Tetovo
2010/11 - 2011/12
Wiadomość
Miloš Gavrilović
Dinamo București
2008/09
Wiadomość
Georges Ibrahim
Tannourine Club
2017/18
Wiadomość
Miguel Ángel López
Al Rayyan S.C.
2023/24
Dmitriy Volkov
Al Rayyan S.C.
2023/24
Oliver Venno
Al Rayyan S.C.
2022/23 - 2023/24
Oleg Antonov
Al Rayyan S.C.
2022/23
Sulaiman Saad
Al Rayyan S.C.
2021/22 - 2023/24
Bojan Janić
Tannourine Club
2017/18
Belal Abunabot
Al Rayyan S.C.
2021/22, 2023/24
Mubarak Dahi Hammad
Al Rayyan S.C.
2021/22 - 2023/24
Aleksandar Blagojević
Tannourine Club
2018/19
Krasimir Stefanov
OK Budvanska Rivijera Budva
2007/08
Edin Skorić
Dinamo București
2009/10
Vojin Ćaćić
OK Budvanska Rivijera Budva
2007/08
José Luis Lobato
Dinamo București
2009/10
Miloš Stevanović
Al Rayyan S.C.
2021/22 - 2023/24
Jovica Simovski
Tannourine Club
2017/18
Nikolay Naydenov
Omonia Nicosia
2009/10
André Luiz Queiroz
Al Rayyan S.C.
2021/22
Gojko Cuk
OK Budvanska Rivijera Budva
2007/08
Filip Despotovski
Rabotnicki Skopje
2004/05 - 2006/07, 2004/05 - 2006/07
Adrian Feher
Petrolul Ploiești
2003/04
Nikola Vasić
Al Rayyan S.C.
2023/24
Daniel Rocamora Blázquez
Volley Schönenwerd
2016/17
Carlos Guerra
Volley Schönenwerd
2016/17
Saif Lemjid
Al Rayyan S.C.
2021/22 - 2023/24
Rogério Nogueira
Tannourine Club
2018/19
Vadims Kardašs
OK Budvanska Rivijera Budva
2007/08
Laurențiu Lică
Petrolul Ploiești
2003/04
Willner Rivas
Tannourine Club
2017/18
Svetozar Ivanov
Rabotnicki Skopje
2000/01, 2000/01
Hamza Zatrić
OK Budvanska Rivijera Budva
2007/08
Gjoko Josifov
Rabotnicki Skopje
2002/03, 2002/03 - 2006/07
Alfee Reft
OK Budvanska Rivijera Budva
2007/08
Ilija Ivović
Al Rayyan S.C.
2021/22
Vladan Aleksić
OK Budvanska Rivijera Budva
2007/08
Vladan Đorđević
Tannourine Club
2017/18
Luke Campbell
OK Budvanska Rivijera Budva
2007/08
Brett Alderman
OK Budvanska Rivijera Budva
2007/08
Konstantínos Efstathíou
Omonia Nicosia
2014/15
Maximo Montoya
Omonia Nicosia
2014/15
Sotíris Petrakídis
Omonia Nicosia
2009/10, 2014/15 - 2015/16
Laurenţiu Birău
Petrolul Ploiești
2003/04
Maksim Sapozhkov
Al Rayyan S.C.
2023/24
Miloš Antonić
OK Budvanska Rivijera Budva, Nea Salamina Famagusta
2007/08, 2012/13
Tulio Galvão Muller Nogueira
Omonia Nicosia
2015/16
Konstantínos Pafítis
Nea Salamina Famagusta, Omonia Nicosia
2012/13 - 2013/14, 2015/16
Hristo Modev
Rabotnicki Skopje
2002/03, 2002/03 - 2006/07
Antónis Antoníou
Omonia Nicosia
2014/15 - 2015/16
Nebojša Janović
OK Budvanska Rivijera Budva
2007/08
Nikola Renovica
OK Budvanska Rivijera Budva
2007/08
Zoran Gjorgjevski
Rabotnicki Skopje
2000/01 - 2006/07, 2000/01 - 2002/03
Níkos Chrístou
Nea Salamina Famagusta
2012/13 - 2013/14
Miloš Simović
OK Budvanska Rivijera Budva
2007/08
Florin Bălhăceanu
Petrolul Ploiești, Dinamo București
2003/04, 2008/09 - 2009/10
Achilléas Petrakídis
Omonia Nicosia, Nea Salamina Famagusta
2009/10, 2012/13 - 2013/14
Atanas Milev
Rabotnicki Skopje
2000/01 - 2002/03, 2000/01 - 2002/03
Mircea Roman
Dinamo București
2008/09 - 2009/10
Sanja Aleksovska
Rabotnicki Skopje
1999/00 - 2000/01
Bogdan Mureşan
Dinamo București
2008/09 - 2009/10
Chrístos Prodrómou
Nea Salamina Famagusta
2012/13 - 2013/14
Ștefan Romanescu
Dinamo București
2008/09 - 2009/10
Ionuţ Harbuz-Chivorchian
Dinamo București
2009/10
Vuk Karanović
Rabotnicki Skopje
2006/07, 2006/07
Aleksandar Mitev
Rabotnicki Skopje
2005/06 - 2006/07, 2005/06 - 2006/07
Igor Guillen
Tannourine Club
2017/18
Srđan Ristić
Rabotnicki Skopje
2006/07, 2006/07
Jovan Marković
Omonia Nicosia
2009/10
Christodoulos Antoniades
Omonia Nicosia
2009/10, 2014/15
Cristian Chițigoi
Dinamo București
2008/09 - 2009/10
Luca Müller
Volley Schönenwerd
2016/17
Eugen Teotoc
Dinamo București
2008/09 - 2009/10
Julian Fischer
Volley Schönenwerd
2016/17
Marko Vujović
Petrolul Ploiești
2003/04
Marius Soloc
Dinamo București
2008/09 - 2009/10
Reinaldo Outeiro
Omonia Nicosia
2014/15 - 2015/16
Dejan Simovski
Rabotnicki Skopje
2004/05 - 2006/07, 2004/05 - 2006/07
Blagoj Ginov
Rabotnicki Skopje
2004/05 - 2006/07, 2004/05 - 2006/07
Vasil Stoyanov
Petrolul Ploiești
2003/04
Mohamed Amin Ouertani
Al Rayyan S.C.
2021/22, 2023/24
Sébastien Chevallier
Volley Schönenwerd
2016/17
Saifeddine Aziz Elmajid
Al Rayyan S.C.
2021/22 - 2023/24
Mohammed Ali Gammaa
Al Rayyan S.C.
2021/22 - 2023/24
Viktor Zafirov
Rabotnicki Skopje
2000/01 - 2002/03, 2000/01 - 2002/03
Dimítris Apostólou
Omonia Nicosia
2009/10
Vlatko Trajčevski
Rabotnicki Skopje
2004/05 - 2006/07, 2004/05 - 2006/07
Leandro Gerber
Volley Schönenwerd
2016/17
Vladimir Stevovski
Rabotnicki Skopje
2000/01 - 2002/03, 2000/01 - 2002/03
Nenad Dimitrieski
Rabotnicki Skopje
1999/00 - 2002/03, 1999/00 - 2002/03
Loúkas Sofokleous
Nea Salamina Famagusta
2012/13 - 2013/14
Andréas Chrysostómou
Nea Salamina Famagusta
2012/13 - 2013/14
Habil Ajeti
Rabotnicki Skopje
2006/07, 2006/07
Amin Shelafi
Al Rayyan S.C.
2021/22 - 2023/24
Cristian Dincă
Dinamo București
2009/10
Giorgos Mosxovakis
Nea Salamina Famagusta
2012/13
Aleksandar Milovančević
Nea Salamina Famagusta
2013/14
Christoph Hänggi
Volley Schönenwerd
2016/17
Christopher Frame
Volley Schönenwerd
2016/17
Ahmed Abdelwahab
Al Rayyan S.C.
2021/22 - 2023/24
Vasile Pîslaru
Petrolul Ploiești
2003/04
James Ontere
Nea Salamina Famagusta
2012/13
Giórgos Chrysostómou
Nea Salamina Famagusta
2012/13 - 2013/14
Alin Bobeanu
Dinamo București
2009/10
Simon Hofstede
Volley Schönenwerd
2016/17
Noel Giger
Volley Schönenwerd
2016/17
Aleksandar Vlahović
Mladi Radnik Požarevac
1997/98
Zlatko Dimovski
Rabotnicki Skopje
2000/01, 2000/01
Nikola Borčić
Mladi Radnik Požarevac
1997/98
Aleksandar Stevovski
Rabotnicki Skopje
2000/01 - 2001/02, 2000/01 - 2001/02
Valentinos Achilleos
Nea Salamina Famagusta
2012/13 - 2013/14
Abdulrahman Tarek
Al Rayyan S.C.
2021/22
Jean Abi Chedid
Tannourine Club
2018/19
Nemanja Kuburović
Dinamo București
2008/09 - 2009/10
Antónis Varnáva
Nea Salamina Famagusta
2013/14
Georgi Sabchev
Rabotnicki Skopje
2002/03, 2002/03
Gabriel Pintilescu
Petrolul Ploiești
2003/04
Goran Janević
Rabotnicki Skopje
2000/01 - 2002/03, 2000/01 - 2002/03
Irian Mika
Volley Schönenwerd
2016/17
Marko Kesten
Volley Schönenwerd
2016/17
Sávva Sávvas
Omonia Nicosia
2009/10
Gabriel Găvan
Dinamo București
2008/09 - 2009/10
Kóstas Kalafátis
Nea Salamina Famagusta
2012/13 - 2013/14
Dorel Colcer
Petrolul Ploiești
2003/04
Panagiotis Michail
Nea Salamina Famagusta
2012/13 - 2013/14
Gheorghe Carpen
Petrolul Ploiești
2003/04
Edson Barbosa
Omonia Nicosia
2014/15
Panagiótis Irákleios
Omonia Nicosia
2009/10
Kiril Kalchev
Rabotnicki Skopje
2001/02, 2001/02
Neculai Harabagiu
Petrolul Ploiești
2003/04
Vojkan Lazić
Mladi Radnik Požarevac
1997/98
Ali Hamed
Al Rayyan S.C.
2023/24
Mirko Bajić
Rabotnicki Skopje
2005/06, 2005/06
Claudiu Brezeanu
Dinamo București
2008/09
Joseph Nohra
Tannourine Club
2017/18 - 2018/19
Omer Ahmed
Al Rayyan S.C.
2022/23
Vladimir Aleksić
Rabotnicki Skopje
2002/03, 2002/03
Goran Slavkov
Mladi Radnik Požarevac
1997/98
Nagi Mahmoud
Al Rayyan S.C.
2022/23
Angel Yamil Obeid
Tannourine Club
2017/18 - 2018/19
Cătălin Dobra
Dinamo București
2008/09
Branka Ružinovská
Rabotnicki Skopje
2000/01
Emilija Janicik
Rabotnicki Skopje
2000/01
Rony Daou
Tannourine Club
2017/18 - 2018/19
George Chaccour
Tannourine Club
2017/18 - 2018/19
Nebojša Djurić
Petrolul Ploiești
2003/04
Dan Tăbăcaru
Dinamo București
2009/10
Nebojša Denić
Rabotnicki Skopje
2000/01, 2000/01
Danilo Janičić
Rabotnicki Skopje
2000/01, 2000/01
Davor Vesovski
Rabotnicki Skopje
2000/01, 2000/01
Dragan Bonić
Mladi Radnik Požarevac
1997/98
Savvas Spanias
Omonia Nicosia
2014/15
Pavlos Anastasiades
Omonia Nicosia
2014/15
Patrick Rady
Tannourine Club
2017/18 - 2018/19
Andreas Panayides
Omonia Nicosia
2014/15
Savvos Apostolou
Omonia Nicosia
2014/15
Moussa Maroun
Tannourine Club
2017/18 - 2018/19
Amine El Kass
Tannourine Club
2017/18 - 2018/19
Yannick-Marvin Noukoua
Nea Salamina Famagusta
2013/14
Sašo Kostadinovski
Rabotnicki Skopje
2001/02, 2001/02
Jad Chammas
Tannourine Club
2018/19
Salba Chafic
Tannourine Club
2018/19
Veljko Ristoski
Rabotnicki Skopje
2004/05, 2004/05
Trwa ładowanie
0