Volleybox
Ana Sayfa
Transfer
Haberler
Veri tabanı
Oyuncular
Oyuncu veri tabanı
Oyuncu sıralaması
Beraber çalıştılar mı?
2023/24 kadroları
Emekli oyuncular
Aile ilişkileri
Takımlar
Kulüp veri tabanı
Klüp sıralaması
Kulüp değerlendirmeleri
COVID-19 vakaları
Millî takım veri tabanı
Millî takım sıralaması
Diğer
Turnuva veri tabanı
Teknik personel veri tabanı
Antrenör sıralaması
Menajer veri tabanı
Menajer değerlendirmeleri
Spor sahası veri tabanı
Topluluk
Forum
Forum
Okunmamış gönderiler
Kullanıcı etkinliği
Kullanıcı yorumları
En aktif kullanıcılar
Kullanıcı etkinliği
Kullanıcı başarıları
Maça giden kullanıcılar
Ülkelere göre kullanıcılar
Kullanıcı veri tabanı
Tüm kullanıcılar
Voleybolseverler
Oyuncular
Menajerler
Antrenörler
İstatistikçiler
Kondisyonerler
Fizyoterapistler
Takım yöneticileri
İş İmkanları
İş ilanları
Sözleşmesiz voleybolcular
Sözleşmesiz teknik personel
İş teklifleri
Tahmin
Skorlar
Giriş
Volleybox Erkek
Volleybox Kadın
Volleybox Plaj
Gece modu
Dil:
Volleybox
Voleybolcular
Brezilya
Franciele Stedile (Fran Stedile)
Duvar kağıdı
Franciele Stedile
tarafından eklendi
Mesaj gönder
Paylaş
Zaman tüneli
1
Kulüpler
12
Takım arkadaşları
192
Turnuvalar
28
Maçlar
129
Ödüller
0
Takipçiler
4
Oyuncu bilgileri
Sıralama
6957
Evlilik öncesi soyadı
Stedile Janara
Milliyet
Brezilya
Pozisyon
Smaçör
Doğum tarihi
1991-10-08
Boy
182cm
Kilo
71kg
Smaç yüksekliği
293cm
Blok yüksekliği
291cm
Kullandığı el
Solak
Görüntülenme
12219
Son aktivite
1 hafta önce
Menajerlik şirketi
Sil
TOPSTARAGENCY
Izmir, Türkiye
Yetenekler
Hücum:
Blok:
Dublaj:
Manşet:
Servis:
Oyun Kurma:
Diller
English
Ana dil veya çift dil yeterliliği
Portuguese
Ana dil veya çift dil yeterliliği
Spanish
Tam mesleki yeterlilik
Ayarlar
Oyunculuk kariyerini noktaladı
Antrenörler (11)
Maurício Thomas
ABEL Moda Vôlei
2008/09
Mesaj gönder
Apostolos Oikonomou
Oriveden Ponnistus
2017/18
Mesaj gönder
Zvonko Nikolić
Oriveden Ponnistus
2017/18
Mesaj gönder
Reşat Yazıcıoğulları
Karşıyaka SK
2022/23
Rogério Portela
ABEL Moda Vôlei
2008/09
Aleksandar Boskovic
AEL Limassol
2021/22
Gökhan Sezal
Eskişehir Peyman SK
2023/24
Pedro Castelli Filho
Rio do Sul
2016/17
Jailson Andrade Silva
Maranhão Vôlei
2013/14
Nikos Kostakopoulos
AON Pannaxiakos
2018/19
Fernando Bonatto
Rio do Sul
2016/17
Yardımcı antrenörler (9)
Arda Çaylı
Eskişehir Peyman SK
2023/24
Mesaj gönder
Uğur Çayır
Eskişehir Peyman SK
2023/24
Mesaj gönder
Décio Haubert Júnior
Rio do Sul
2016/17
Odysseas Kontopoulos
AON Pannaxiakos
2018/19
Erhan Dünge
Karşıyaka SK
2022/23
Özcan Erinmezler
Karşıyaka SK
2022/23
Fırat Ballı
Karşıyaka SK
2022/23
Duygu Semerci
Karşıyaka SK
2022/23
Filiz Turgut
Karşıyaka SK
2022/23
İstatistikçiler (3)
Felipe Laurentino
Rio do Sul
2016/17
Mesaj gönder
Anıl Savaş
Karşıyaka SK
2022/23
Mesaj gönder
Burak Aktaş
Eskişehir Peyman SK
2023/24 - 2024/25
Mesaj gönder
Fizyoterapistler (2)
George Kazazopoulos
AON Pannaxiakos
2018/19
Batuhan Çelik
Karşıyaka SK
2022/23
Kondisyonerler (1)
Maria Aristeidou
AEL Limassol
2020/21 - 2021/22
Mesaj gönder
Takım menajerleri (4)
Stathis Nikolouzos
AON Pannaxiakos
2018/19
Mesaj gönder
Georgios Christoforou
AEL Limassol
2019/20 - 2021/22
Mesaj gönder
Sofia Vasilaki
AON Pannaxiakos
2018/19
Christos Pavlas
AEL Limassol
2019/20 - 2021/22
Kulüp başkanları (1)
Costas Constantinou
AEL Limassol
2019/20 - 2021/22
Sportif direktörler (1)
Babis Iosifidis
AON Pannaxiakos
2018/19
Mesaj gönder
Voleybolcular (160)
Monika Potokar
AEL Limassol
2021/22
Mesaj gönder
Nikolle Correa
Maranhão Vôlei
2013/14
Mesaj gönder
Daniele Oliveira
Maranhão Vôlei, Rio do Sul
2013/14, 2016/17
Mesaj gönder
Francine Tomazoni
Bluvolei Blumenau, Rio do Sul
2007/08, 2016/17
Mesaj gönder
Olga Vergidou
Oriveden Ponnistus, AON Pannaxiakos
2017/18, 2018/19
Mesaj gönder
Adriani Vilvert
Maranhão Vôlei
2013/14
Mesaj gönder
Athanasia Liagki
AON Pannaxiakos
2018/19
Mesaj gönder
Eirini Tsompanidou
AON Pannaxiakos
2018/19
Mesaj gönder
Mariana Capovilla
Vôlei Vinhedo
2015/16
Mesaj gönder
Maiara Moreira
AEL Limassol
2019/20
Mesaj gönder
Sherilyn Bashorun
Eskişehir Peyman SK
2023/24
Mesaj gönder
Ani Bozdeva
Eskişehir Peyman SK
2023/24 - 2024/25
Mesaj gönder
Rita Timonen
Oriveden Ponnistus
2017/18
Mesaj gönder
Julia Azevedo
AEL Limassol
2021/22
Mesaj gönder
Fomodeo Dearest
AEL Limassol
2019/20
Mesaj gönder
Buse Dağdeviren
Eskişehir Peyman SK
2023/24
Mesaj gönder
Djuly Bengochea
Languiru/Martin Luther/AVATES
2012/13
Mesaj gönder
Selen Naz Kiran
Karşıyaka SK
2022/23
Mesaj gönder
Liray Akpınar
Karşıyaka SK
2022/23
Mesaj gönder
Deniz Devrim Düzen
Eskişehir Peyman SK
2023/24 - 2024/25
Mesaj gönder
Veronica Brod Farias
Languiru/Martin Luther/AVATES
2012/13
Mesaj gönder
Yaren Yüksel
Eskişehir Peyman SK
2023/24
Mesaj gönder
Natália Helena Pavi
Languiru/Martin Luther/AVATES
2009/10, 2012/13
Mesaj gönder
Josefa Fabíola Souza
ABEL Moda Vôlei
2008/09
Juciely Barreto
ABEL Moda Vôlei
2008/09
Tatiana Rizzo
Rio do Sul
2016/17
Elisângela Oliveira
ABEL Moda Vôlei
2008/09
Kasiely Clemente
Rio do Sul
2016/17
Nyeme Costa
Maranhão Vôlei
2013/14
Yael Castiglione
Maranhão Vôlei
2013/14
Ednéia Anjos
Maranhão Vôlei
2013/14
Juliana Costa
ABEL Moda Vôlei
2008/09
Camilla Adão
ABEL Moda Vôlei
2008/09
Camila Monteiro
Rio do Sul
2016/17
Lana Conceição
Vôlei Vinhedo
2015/16
Kinga Kasprzak
AEL Limassol
2021/22
Simone Rivera
ABEL Moda Vôlei
2008/09
Carolina Leite
Rio do Sul
2016/17
Natália Martins
ABEL Moda Vôlei
2008/09
Marina Daloca
ABEL Moda Vôlei
2008/09
Joyce Victalino
ABEL Moda Vôlei
2008/09
Maria Estela Junior
ABEL Moda Vôlei
2008/09
Milca Lubieska da Silva
AEL Limassol
2020/21
Luciana Ruiz
ABEL Moda Vôlei
2008/09
Elizabeth Hintemann
Maranhão Vôlei
2013/14
Sonja Percan
Bandung BJB Tandamata
2016/17
Renata Carvalho
ABEL Moda Vôlei
2008/09
Natiele Gonçalves
Rio do Sul
2016/17
Juliana Odilon
ABEL Moda Vôlei
2008/09
Bruna Costa
Vôlei Vinhedo
2015/16
Matea Magdić
AEL Limassol
2021/22
Alessandra Oliveira
ABEL Moda Vôlei
2008/09
Verônica Brito
ABEL Moda Vôlei
2008/09
Aline Cristina Santos
Rio do Sul
2016/17
Sonaly Cidrao
Rio do Sul
2016/17
Oxana Pavlou
AEL Limassol
2019/20 - 2021/22
Eirini Chatziefstratiadou
AON Pannaxiakos
2018/19
Xenia Kakouratou
AON Pannaxiakos
2018/19
Marcela Felinto
ABEL Moda Vôlei
2008/09
Jessica Kosonen
Oriveden Ponnistus
2017/18
Amanda Sehn
Languiru/Martin Luther/AVATES
2009/10, 2012/13
Marcia De Oliveira Barbosa
ABEL Moda Vôlei
2008/09
Sanna Häkkinen
Oriveden Ponnistus
2017/18
Thaís Saraiva
ABEL Moda Vôlei
2008/09
Beatriz Rezende
Vôlei Vinhedo
2015/16
Daniele Batista
Oriveden Ponnistus
2017/18
Nayara Felix
Rio do Sul
2016/17
Kateryna Dudnikova
AEL Limassol
2019/20
Denise Theodoro
ABEL Moda Vôlei
2008/09
Juliana Mello
Vôlei Vinhedo
2015/16
Hany Budiarti
Bandung BJB Tandamata
2016/17
Tetyana Timokhova-Siskou
AEL Limassol
2021/22
Aurélia Ebatombo
AEL Limassol
2021/22
Marina Scherer
Languiru/Martin Luther/AVATES
2012/13
Saara Lepistö
Oriveden Ponnistus
2017/18
Kennedy Bryan
AON Pannaxiakos
2018/19
Anny Caroliny Ramos
Maranhão Vôlei
2013/14
Andressa Krachefski
Languiru/Martin Luther/AVATES
2009/10
Jessica Ventura
Maranhão Vôlei
2013/14
Mariele Souza Pereira de Camargo
Rio do Sul
2016/17
Emilia Putkisaari
Oriveden Ponnistus
2017/18
Thaynã Moraes
Maranhão Vôlei
2013/14
Bruna Lemos
Vôlei Vinhedo
2015/16
Evanthia Lavda
AON Pannaxiakos
2018/19
Miray Gözübüyük
Karşıyaka SK
2022/23
Yami Novriali
Bandung BJB Tandamata
2016/17
Paulini Rammé
Languiru/Martin Luther/AVATES
2012/13
Bumi Rekta Komang
Bandung BJB Tandamata
2016/17
Anni Toivonen
Oriveden Ponnistus
2017/18
Marifenia Pateraki
AON Pannaxiakos
2018/19
Carla Fell
Languiru/Martin Luther/AVATES
2009/10
Panagiota Vomva
AON Pannaxiakos
2018/19
Juliana Paz
Rio do Sul
2016/17
Vilelmini Anagnostou
AON Pannaxiakos
2018/19
Myroslava Gryban
AEL Limassol
2019/20 - 2021/22
Reetta Väisänen
Oriveden Ponnistus
2017/18
Nikolina Spyrou
AEL Limassol
2019/20 - 2021/22
Mariana Barreto
Vôlei Vinhedo
2015/16
Karina Sobreira
Vôlei Vinhedo
2015/16
Aleyna Göçmen
Eskişehir Peyman SK
2023/24 - 2024/25
Alexandra Reid
AON Pannaxiakos
2018/19
Revekka Katsounotou
AEL Limassol
2019/20 - 2021/22
Flávia Gimenes
Vôlei Vinhedo
2015/16
Selmin Karahan
Eskişehir Peyman SK
2023/24
Oona Viljanen
Oriveden Ponnistus
2017/18
Tai Bierria
Karşıyaka SK
2022/23
Alexandra Karavokyri
AON Pannaxiakos
2018/19
Stella Constantinou
AEL Limassol
2019/20 - 2021/22
Niina Ylönen
Oriveden Ponnistus
2017/18
Francyely Lemos
Vôlei Vinhedo, Oriveden Ponnistus
2015/16, 2017/18
Iana Chkhatarashvili
AEL Limassol
2019/20 - 2020/21
Isabella Muniz
Maranhão Vôlei
2013/14
Jale Hervey
Oriveden Ponnistus
2017/18
Rafaela Carvalho
Vôlei Vinhedo
2015/16
Aybüke Güldenoğlu
Eskişehir Peyman SK
2023/24
Alice Dias
Maranhão Vôlei
2013/14
Ilayda Işçimen
Eskişehir Peyman SK
2023/24 - 2024/25
Paraskevi Pechlivani
AEL Limassol
2019/20 - 2021/22
Gülcan Akyıldız
Karşıyaka SK
2022/23
Suna Erel
Eskişehir Peyman SK
2023/24 - 2024/25
Yaren Işik
Karşıyaka SK
2022/23
Henna Kilpeläinen
Oriveden Ponnistus
2017/18
Michaella Kokki
AEL Limassol
2019/20 - 2021/22
Lidiane Trigueiros
Vôlei Vinhedo
2015/16
Deniz Nazlican Zengin
Eskişehir Peyman SK
2023/24
Andréia Campos
Vôlei Vinhedo
2015/16
Rebeca Stefani
Vôlei Vinhedo
2015/16
Ana Laura Arruda
Vôlei Vinhedo
2015/16
Esra Nur Solgan
Eskişehir Peyman SK
2023/24 - 2024/25
Gülsüm Şeyda Alp
Eskişehir Peyman SK
2023/24
Lisandra Lüdke
Languiru/Martin Luther/AVATES
2009/10
Hatice Secem Ege
Karşıyaka SK
2022/23
Efi Panagiotou
AEL Limassol
2019/20 - 2021/22
Fabiana Franco
Vôlei Vinhedo
2015/16
Ilarya Zararsız
Eskişehir Peyman SK
2023/24
Antonia Theoti
AEL Limassol
2020/21
Sude Taşbaş
Karşıyaka SK
2022/23
Bengü Zeren
Karşıyaka SK
2022/23
Eleni Theodosiou
AEL Limassol
2019/20 - 2020/21
Georgia Theodosiou
AEL Limassol
2019/20 - 2020/21
Aleyna Aşık
Karşıyaka SK
2022/23
Christina Kyprianou
AEL Limassol
2019/20 - 2021/22
Ilgaz Soğukdağ
Karşıyaka SK
2022/23
Zümrüt Tek
Karşıyaka SK
2022/23
Evita Pappou
AEL Limassol
2020/21
Elena Efstathiou
AEL Limassol
2021/22
Eda Say
Karşıyaka SK
2022/23
Stavriana Economidou
AEL Limassol
2019/20
Ekaterini Ioannidou
AEL Limassol
2020/21
Mikaella Fella
AEL Limassol
2019/20 - 2020/21
Sude Gümüş
Karşıyaka SK
2022/23
Pelin Karadan
Eskişehir Peyman SK
2023/24
Zeynep Bilimli
Eskişehir Peyman SK
2023/24
Elif Erkoç
Eskişehir Peyman SK
2023/24 - 2024/25
Yükleniyor
0