Volleybox
Start
Transfers
Nieuws
Database
Spelers
Spelers database
Spelers ranglijst
Samengewerkt?
Roosters 2023/24
Voormalige spelers
Familiebanden
Ploegen
Clubs database
Clubs ranglijst
Clubs beoordelingen
COVID-19 gevallen
Nationale ploegen database
Nationale ploegen ranglijst
Overige
Toernooien database
Medewerkers database
Trainers ranglijst
Agentschappen database
Agentschappen beoordelingen
Arena's database
Gemeenschap
Forum
Forum
Ongelezen posts
Gebruikers activiteit
Gebruikers commentaren
Meest actieve gebruikers
Gebruikers activiteit
Gebruikers prestaties
Gebruikers bij wedstrijden
Gebruikers per land
Gebruikers database
Alle gebruikers
Fans
Spelers
Agenten
Trainers
Statistici
Fysieke voorbereidingscoaches
Fysiotherapeuten
Team managers
Vacatures
Job markt
Beschikbare volleybalspelers
Beschikbare stafleden
Job aanbiedingen
Voorspellingen
Scores
Aanmelden
Heren Volleybox
Dames Volleybox
Beach Volleybox
Donkere modus
Taal:
Volleybox
Volleybalspeelsters
Brazilië
Franciele Stedile (Fran Stedile)
Achtergrond toegevoegd door
Franciele Stedile
Bericht
Delen
Tijdslijn
1
Clubs
12
Ploeggenoten
193
Toernooien
28
Wedstrijden
129
Prijzen
0
Volgers
4
Speelster gegevens
Ranglijst
6957
Meisjesnaam
Stedile Janara
Nationaliteit
Brazilië
Positie
Hoekspeelster
Geboortedatum
1991-10-08
Lengte
182cm
Gewicht
71kg
Smash
293cm
Blok
291cm
Dominante hand
Linker
Weergaven
12276
Laatste activiteit
2 dagen geleden
Agentschap
Verwijderen
TOPSTARAGENCY
Izmir, Turkije
Vaardigheden
Aanvallen:
Blokken:
Recuperatie:
Ontvangen:
Serveren:
Setten:
Talen
English
Moedertaal of tweetalige vaardigheid
Portuguese
Moedertaal of tweetalige vaardigheid
Spanish
Volledige professionele vaardigheid
Instellingen
Spelerscarrière beëindigd
Trainers (11)
Maurício Thomas
ABEL Moda Vôlei
2008/09
Bericht
Apostolos Oikonomou
Oriveden Ponnistus
2017/18
Bericht
Zvonko Nikolić
Oriveden Ponnistus
2017/18
Bericht
Reşat Yazıcıoğulları
Karşıyaka SK
2022/23
Rogério Portela
ABEL Moda Vôlei
2008/09
Aleksandar Boskovic
AEL Limassol
2021/22
Gökhan Sezal
Eskişehir Peyman SK
2023/24
Pedro Castelli Filho
Rio do Sul
2016/17
Jailson Andrade Silva
Maranhão Vôlei
2013/14
Nikos Kostakopoulos
AON Pannaxiakos
2018/19
Fernando Bonatto
Rio do Sul
2016/17
Assistent trainers (10)
Mustafa Öcel
Karşıyaka SK
2022/23
Bericht
Arda Çaylı
Eskişehir Peyman SK
2023/24
Bericht
Uğur Çayır
Eskişehir Peyman SK
2023/24
Bericht
Décio Haubert Júnior
Rio do Sul
2016/17
Odysseas Kontopoulos
AON Pannaxiakos
2018/19
Erhan Dünge
Karşıyaka SK
2022/23
Özcan Erinmezler
Karşıyaka SK
2022/23
Fırat Ballı
Karşıyaka SK
2022/23
Duygu Semerci
Karşıyaka SK
2022/23
Filiz Turgut
Karşıyaka SK
2022/23
Statistici (3)
Felipe Laurentino
Rio do Sul
2016/17
Bericht
Anıl Savaş
Karşıyaka SK
2022/23
Bericht
Burak Aktaş
Eskişehir Peyman SK
2023/24 - 2024/25
Bericht
Fysiotherapeuten (2)
George Kazazopoulos
AON Pannaxiakos
2018/19
Batuhan Çelik
Karşıyaka SK
2022/23
Fysieke voorbereidingscoaches (1)
Maria Aristeidou
AEL Limassol
2020/21 - 2021/22
Bericht
Team managers (4)
Stathis Nikolouzos
AON Pannaxiakos
2018/19
Bericht
Georgios Christoforou
AEL Limassol
2019/20 - 2021/22
Bericht
Sofia Vasilaki
AON Pannaxiakos
2018/19
Christos Pavlas
AEL Limassol
2019/20 - 2021/22
Voorzitters (1)
Costas Constantinou
AEL Limassol
2019/20 - 2021/22
Sport Directeuren (1)
Babis Iosifidis
AON Pannaxiakos
2018/19
Bericht
Volleybalspeelsters (160)
Monika Potokar
AEL Limassol
2021/22
Bericht
Nikolle Correa
Maranhão Vôlei
2013/14
Bericht
Daniele Oliveira
Maranhão Vôlei, Rio do Sul
2013/14, 2016/17
Bericht
Francine Tomazoni
Bluvolei Blumenau, Rio do Sul
2007/08, 2016/17
Bericht
Olga Vergidou
Oriveden Ponnistus, AON Pannaxiakos
2017/18, 2018/19
Bericht
Adriani Vilvert
Maranhão Vôlei
2013/14
Bericht
Athanasia Liagki
AON Pannaxiakos
2018/19
Bericht
Eirini Tsompanidou
AON Pannaxiakos
2018/19
Bericht
Mariana Capovilla
Vôlei Vinhedo
2015/16
Bericht
Maiara Moreira
AEL Limassol
2019/20
Bericht
Sherilyn Bashorun
Eskişehir Peyman SK
2023/24
Bericht
Thaynã Moraes
Maranhão Vôlei
2013/14
Bericht
Ani Bozdeva
Eskişehir Peyman SK
2023/24 - 2024/25
Bericht
Rita Timonen
Oriveden Ponnistus
2017/18
Bericht
Julia Azevedo
AEL Limassol
2021/22
Bericht
Fomodeo Dearest
AEL Limassol
2019/20
Bericht
Buse Dağdeviren
Eskişehir Peyman SK
2023/24
Bericht
Djuly Bengochea
Languiru/Martin Luther/AVATES
2012/13
Bericht
Selen Naz Kiran
Karşıyaka SK
2022/23
Bericht
Liray Akpınar
Karşıyaka SK
2022/23
Bericht
Deniz Devrim Düzen
Eskişehir Peyman SK
2023/24 - 2024/25
Bericht
Veronica Brod Farias
Languiru/Martin Luther/AVATES
2012/13
Bericht
Yaren Yüksel
Eskişehir Peyman SK
2023/24
Bericht
Natália Helena Pavi
Languiru/Martin Luther/AVATES
2009/10, 2012/13
Bericht
Josefa Fabíola Souza
ABEL Moda Vôlei
2008/09
Juciely Barreto
ABEL Moda Vôlei
2008/09
Tatiana Rizzo
Rio do Sul
2016/17
Elisângela Oliveira
ABEL Moda Vôlei
2008/09
Kasiely Clemente
Rio do Sul
2016/17
Nyeme Costa
Maranhão Vôlei
2013/14
Yael Castiglione
Maranhão Vôlei
2013/14
Ednéia Anjos
Maranhão Vôlei
2013/14
Juliana Costa
ABEL Moda Vôlei
2008/09
Camilla Adão
ABEL Moda Vôlei
2008/09
Camila Monteiro
Rio do Sul
2016/17
Lana Conceição
Vôlei Vinhedo
2015/16
Kinga Kasprzak
AEL Limassol
2021/22
Simone Rivera
ABEL Moda Vôlei
2008/09
Carolina Leite
Rio do Sul
2016/17
Natália Martins
ABEL Moda Vôlei
2008/09
Marina Daloca
ABEL Moda Vôlei
2008/09
Joyce Victalino
ABEL Moda Vôlei
2008/09
Maria Estela Junior
ABEL Moda Vôlei
2008/09
Milca Lubieska da Silva
AEL Limassol
2020/21
Luciana Ruiz
ABEL Moda Vôlei
2008/09
Elizabeth Hintemann
Maranhão Vôlei
2013/14
Sonja Percan
Bandung BJB Tandamata
2016/17
Renata Carvalho
ABEL Moda Vôlei
2008/09
Natiele Gonçalves
Rio do Sul
2016/17
Juliana Odilon
ABEL Moda Vôlei
2008/09
Bruna Costa
Vôlei Vinhedo
2015/16
Matea Magdić
AEL Limassol
2021/22
Alessandra Oliveira
ABEL Moda Vôlei
2008/09
Verônica Brito
ABEL Moda Vôlei
2008/09
Aline Cristina Santos
Rio do Sul
2016/17
Sonaly Cidrao
Rio do Sul
2016/17
Oxana Pavlou
AEL Limassol
2019/20 - 2021/22
Eirini Chatziefstratiadou
AON Pannaxiakos
2018/19
Xenia Kakouratou
AON Pannaxiakos
2018/19
Marcela Felinto
ABEL Moda Vôlei
2008/09
Jessica Kosonen
Oriveden Ponnistus
2017/18
Amanda Sehn
Languiru/Martin Luther/AVATES
2009/10, 2012/13
Marcia De Oliveira Barbosa
ABEL Moda Vôlei
2008/09
Sanna Häkkinen
Oriveden Ponnistus
2017/18
Thaís Saraiva
ABEL Moda Vôlei
2008/09
Beatriz Rezende
Vôlei Vinhedo
2015/16
Daniele Batista
Oriveden Ponnistus
2017/18
Nayara Felix
Rio do Sul
2016/17
Kateryna Dudnikova
AEL Limassol
2019/20
Denise Theodoro
ABEL Moda Vôlei
2008/09
Juliana Mello
Vôlei Vinhedo
2015/16
Hany Budiarti
Bandung BJB Tandamata
2016/17
Tetyana Timokhova-Siskou
AEL Limassol
2021/22
Aurélia Ebatombo
AEL Limassol
2021/22
Marina Scherer
Languiru/Martin Luther/AVATES
2012/13
Saara Lepistö
Oriveden Ponnistus
2017/18
Kennedy Bryan
AON Pannaxiakos
2018/19
Anny Caroliny Ramos
Maranhão Vôlei
2013/14
Andressa Krachefski
Languiru/Martin Luther/AVATES
2009/10
Jessica Ventura
Maranhão Vôlei
2013/14
Mariele Souza Pereira de Camargo
Rio do Sul
2016/17
Emilia Putkisaari
Oriveden Ponnistus
2017/18
Bruna Lemos
Vôlei Vinhedo
2015/16
Evanthia Lavda
AON Pannaxiakos
2018/19
Miray Gözübüyük
Karşıyaka SK
2022/23
Yami Novriali
Bandung BJB Tandamata
2016/17
Paulini Rammé
Languiru/Martin Luther/AVATES
2012/13
Bumi Rekta Komang
Bandung BJB Tandamata
2016/17
Anni Toivonen
Oriveden Ponnistus
2017/18
Marifenia Pateraki
AON Pannaxiakos
2018/19
Carla Fell
Languiru/Martin Luther/AVATES
2009/10
Panagiota Vomva
AON Pannaxiakos
2018/19
Juliana Paz
Rio do Sul
2016/17
Vilelmini Anagnostou
AON Pannaxiakos
2018/19
Myroslava Gryban
AEL Limassol
2019/20 - 2021/22
Reetta Väisänen
Oriveden Ponnistus
2017/18
Nikolina Spyrou
AEL Limassol
2019/20 - 2021/22
Mariana Barreto
Vôlei Vinhedo
2015/16
Karina Sobreira
Vôlei Vinhedo
2015/16
Aleyna Göçmen
Eskişehir Peyman SK
2023/24 - 2024/25
Alexandra Reid
AON Pannaxiakos
2018/19
Revekka Katsounotou
AEL Limassol
2019/20 - 2021/22
Flávia Gimenes
Vôlei Vinhedo
2015/16
Selmin Karahan
Eskişehir Peyman SK
2023/24
Oona Viljanen
Oriveden Ponnistus
2017/18
Tai Bierria
Karşıyaka SK
2022/23
Alexandra Karavokyri
AON Pannaxiakos
2018/19
Stella Constantinou
AEL Limassol
2019/20 - 2021/22
Niina Ylönen
Oriveden Ponnistus
2017/18
Francyely Lemos
Vôlei Vinhedo, Oriveden Ponnistus
2015/16, 2017/18
Iana Chkhatarashvili
AEL Limassol
2019/20 - 2020/21
Isabella Muniz
Maranhão Vôlei
2013/14
Jale Hervey
Oriveden Ponnistus
2017/18
Rafaela Carvalho
Vôlei Vinhedo
2015/16
Aybüke Güldenoğlu
Eskişehir Peyman SK
2023/24
Alice Dias
Maranhão Vôlei
2013/14
Ilayda Işçimen
Eskişehir Peyman SK
2023/24 - 2024/25
Paraskevi Pechlivani
AEL Limassol
2019/20 - 2021/22
Gülcan Akyıldız
Karşıyaka SK
2022/23
Suna Erel
Eskişehir Peyman SK
2023/24 - 2024/25
Yaren Işik
Karşıyaka SK
2022/23
Henna Kilpeläinen
Oriveden Ponnistus
2017/18
Michaella Kokki
AEL Limassol
2019/20 - 2021/22
Lidiane Trigueiros
Vôlei Vinhedo
2015/16
Deniz Nazlican Zengin
Eskişehir Peyman SK
2023/24
Andréia Campos
Vôlei Vinhedo
2015/16
Rebeca Stefani
Vôlei Vinhedo
2015/16
Ana Laura Arruda
Vôlei Vinhedo
2015/16
Esra Nur Solgan
Eskişehir Peyman SK
2023/24 - 2024/25
Gülsüm Şeyda Alp
Eskişehir Peyman SK
2023/24
Lisandra Lüdke
Languiru/Martin Luther/AVATES
2009/10
Hatice Secem Ege
Karşıyaka SK
2022/23
Efi Panagiotou
AEL Limassol
2019/20 - 2021/22
Fabiana Franco
Vôlei Vinhedo
2015/16
Ilarya Zararsız
Eskişehir Peyman SK
2023/24
Antonia Theoti
AEL Limassol
2020/21
Sude Taşbaş
Karşıyaka SK
2022/23
Bengü Zeren
Karşıyaka SK
2022/23
Eleni Theodosiou
AEL Limassol
2019/20 - 2020/21
Georgia Theodosiou
AEL Limassol
2019/20 - 2020/21
Aleyna Aşık
Karşıyaka SK
2022/23
Christina Kyprianou
AEL Limassol
2019/20 - 2021/22
Ilgaz Soğukdağ
Karşıyaka SK
2022/23
Zümrüt Tek
Karşıyaka SK
2022/23
Evita Pappou
AEL Limassol
2020/21
Elena Efstathiou
AEL Limassol
2021/22
Eda Say
Karşıyaka SK
2022/23
Stavriana Economidou
AEL Limassol
2019/20
Ekaterini Ioannidou
AEL Limassol
2020/21
Mikaella Fella
AEL Limassol
2019/20 - 2020/21
Sude Gümüş
Karşıyaka SK
2022/23
Pelin Karadan
Eskişehir Peyman SK
2023/24
Zeynep Bilimli
Eskişehir Peyman SK
2023/24
Elif Erkoç
Eskişehir Peyman SK
2023/24 - 2024/25
Laden
0